Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen nagycsaládosként....? fórum

Huszonévesen nagycsaládosként....? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. aug. 27. 11:11

SZIASZTOK!

Hát ha olyan nagyon nyugalomra vágynék, nem lenne kettő sem, nemhogy három legyen tervben...:)

Valahogy mindig is az volt bennem, hogy fiatalon szeretnék anyuka lenni, és gyerekeket szeretnék nevelni...

Beszélgettem egy faluban egy csajjal, annyi idős, mint én, és neki is két fia van. Ő is mondta: mindig kérdezgették tőle, mi leszel, ha nagy leszel, mik a terveid..stb...de Ő is úgy volt vele, mint én, nem a karrier érdekelte, hanem hogy gyerekei legyenek:)

Rég jártam, mert nem volt net, történt sok minden a nyáron. Már elkezdtem írni a naplómban, majd folytatom. Ma este elméletileg megint egyedül leszek, szóval jövök naplókat olvasni meg fórumozni.:)

480. anaterra (válaszként erre: 475. - Jázminka)
2009. aug. 26. 17:21

Szia!


OK. Akkor lehet hogy szavadon foglak, de azért ne kiabáljuk el, mert a héten küldik a levelet, hogy felvételt nyertem- e a képzésre. Kicsit aggódok, mert levelezőn kitétel, hogy az ember kórházban folgozzon. De én még nem dolgozok ott. Ne hogy probléma legyen ez, azt közlik hogy így jártál.


Na majd meglátjuk. Holnap vizsgázok a személybiztosítási alapismeretekből és teszem le az alapvizsgát. Írásbeli lesz, hétfőn meg szóbeli. De az írásbelit úgy képzeljétek el, hogy tegnap felhívott a főnököm, hogy holnapután írásbeli. Én meg lestem nagyokat. MIndegy, valami lesz.


Üdv. Anikó

479. anaterra (válaszként erre: 477. - Fbab8271ce)
2009. aug. 26. 17:17

Szia!


Gyere! Novehakit nem ismerem, de szorítok neki! MI van veled? Valóban rég jártál mifelénk?

478. anaterra (válaszként erre: 476. - 91659176d7)
2009. aug. 26. 17:16

Szia!


Isten hozott köztünk! Remélem álmod valóra válik, de nagycsaládosként kösd föl a gatyád, mert a nyugalom egy olyan luxus lesz majd számodra, amikre hosszú évek távlatából fogsz csak halványan emlékezni:)

De megvan a maga szépsége és néha bosszúsága.

Sok sikert!

Anikó

2009. aug. 25. 11:11

Szijjjjjasztok csajok!

Elintéztem ma délelőtt a netet! Úgy hiányoztatok! Látom, vannak új nevek, olyan JÓ!

novehaki is a napokban szül, igaz már rég írt ide,

megyek naplókat olvasni:)

este elméletileg egyedül leszek(Rol kint alszik Austztriában, szóval jövök hoxázni)

2009. aug. 24. 17:23

Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok! Van két gyerköcöm. Armandó fiam 4 éves, Amira lányom 21 hónapos. Már tervezzük a harmadik babát, de még sikertelenül. Remélem hamarosan én is elmondhatom, hogy nagy családos vagyok.


*Zsu*93* sok sikert a baba projekthez.

475. Jázminka (válaszként erre: 474. - Anaterra)
2009. aug. 24. 14:34

Hát,én szurkolok neked!

Ha valamiben tudok segíteni,szívesen megteszem! :)


Puszi mindenkinek!


(nagyon szarakodik a gép,10 percet gondolkodik,hogy elinduljon-e,aztán fogja magát és kilép.vírusirtók nem találnak semmit.

Szóval kész kín ez az egész.Ráadásul amit küldött a barátnőm képeslapot 18.-án,ma kaptam meg. ez aztán a sebesség! amit én küldenék e-mailt,el sem küldi. ááááááááááááááá)

474. anaterra (válaszként erre: 473. - Jázminka)
2009. aug. 22. 10:40

Szia!


De gyerekápolóként nem biztos hogy minden osztályra mehetek! Nem sima ápolóra, hanem csecsemő- és gyermekápolóira megyek. Bár én direkte csak erre akarok menni. Vácon csak egy gyerekosztály van, így nem kell attól tartani, hogy össze-vissza pakolnának. Egyelőre csak reménykedek, hogy elindul a tanfolyam. Tavaly is jelentkeztem, de összesen 5-en jelentkeztünk. Idén hátha emiatt jobb lesz a helyzet, de a válság sem kedvez a tanulási kedvnek:(

Na igen a dackorszak "szépsége" a hiszti, akaratosság. Egy év múlva jobb lesz, de ezt te úgyis tudod!:) Van már gyakorlatod bőven! Nem semmi a Máté! Okos kis pasi lehet! Tomival meg sok szerencsét az új oviban!

473. Jázminka (válaszként erre: 471. - Anaterra)
2009. aug. 21. 12:46

Ja,én szakápoló vagyok,de hidd el,te jobban jársz.Mert ápolóként bármilyen osztályra felvesznek (és közben szakosodhatsz),de én csak gyerekosztályra,vagy ahol előfordul gyerek Pl gégészet- ezekre vesznek fel.Bár talán nem kell ezen aggódnom,mert véglegesítve vagyok a helyi gyerekosztályon,de ott bármelyik részlegre elhelyezhetnek.Szakoktató is voltam,úgy jöttem el szülni.Na igen ám,de 7 év kiesés az nem kevés,novembertől megyek vissza,és majd engem kell tanítsanak,olyan sokminden változott. :)

Várom már a tanévkezdést,a gyerekeim meg egyáltalán nem.

Tomival új oviba megyünk át,hátha rendben lesz ezután minden.

Máté olvasgat,az eszem megáll,mert a kis játék laptopján megtanulta a betűket,és összeolvasgat szavakat.Bár vannak nehézségek,mert a kiejtésnél ,mert a K betűt ká-nak olvassa,meg ilyenek. Na de mit fog csinálni a suliban? ??

Jázika ügyes,szobatiszta lett.Olyan cserfes,hogy csak na.Akaratos,hisztis,de közben sunyi módon az ujja köré teker mindenkit... ejj,igazi NŐ!

Ez van velünk.Felétek mizu?

Ezt mindenkitől kérdezem ám! :)

472. anaterra (válaszként erre: 469. - Df3669ed65)
2009. aug. 19. 20:40
:) Szia! Legalább gyarapodunk!
471. anaterra (válaszként erre: 467. - Jázminka)
2009. aug. 19. 20:39
Már szakápoló? Én még csak csóringer ápoló leszek:) Most tanfolyamon voltam Pesten 2X3 napot és jómagam is elhavazódtam, de már vagyok jelentem alássan!
470. Jázminka (válaszként erre: 469. - Df3669ed65)
2009. aug. 16. 20:27

Szia! Üdvözlünk körünkben!

Bár most mindenki kergeti a gyerekeit valamerre és nem érünk rá,de már csak 2 hét,és cseveghetünk többet! :)

Ami azt illeti,nem baj,hogy nem vagy nagycsaládos,mert ugye ami késik,nos az.....

Úgyhogy itt a helyed!

Puszi!

Icu

2009. aug. 15. 14:43

Sziasztok!


Csatlakoznék a húszon évesek körébe,ha nem baj!Bár még nagy családos nem vagyok! Egy gyönyörű kisfiam van és egy csodálatos férjem:):)

puszi Tina

2009. aug. 15. 14:12

Tegnap sms-eztem Zsuval,és mesélte,hogy csak rajta vannak a dolgon,de ezerrel ám! :)

Szorítsunk értük csajok!

2009. aug. 14. 10:04

én csecsemő és gyerek szakápoló vagyok E kategóriás.



Egyébként mindenki eltűnt?

Nekem per pillanat meghalni sincs időm (pedig időnként jól jönne :) )


Zsu! Ez azt jelenti?????????

Akkor ezerrel gratula! :) :) :)

466. anaterra (válaszként erre: 464. - Jázminka)
2009. aug. 8. 22:25
Nem egyszerű az már igaz, de ha az ember nagyon akar valamit akkor nincs pardon, csinálni kell. Amit csinálsz az gondozó vagy ápoló?
2009. aug. 7. 13:50

sziasztok csajok, nincs netünk, azért nem voltam, remélem még a hónapban sikerül valamit beújítani, és újra leszek,

hiányzik a kis csapat

puszi mindenkinek!

és a lényeg: elvégre ha már én indítottam a fórumtémát, illene végre akkor...:)

szóval remélhetőleg 2010ben majd mi is elmondhatjuk magunkról, hogy...huszonévesen nagycxaládosként!

464. Jázminka (válaszként erre: 463. - Anaterra)
2009. júl. 27. 15:22

Szia!

Nem semmi mit vettél a nyakadba!Szurkolok,hogy gördülékenyen menjen!

Én kis csecsemő-és gyerek szakos vagyok,nem könnyű,de nagyon hasznos egy anyukának!

Sőt,néha túlságosan is az.

2009. júl. 26. 19:13

Sziasztok!

Megjöttem. Sikerült munkát találni és egy kicsit el vagyok havazva. Rettentően komoly munka:) AB Aegon-nál leszek területi képviselő. Még fel se vettek, de folyamatosan be kell járni értekezletekre, minden héten, augusztusban tanfolyamra kell menni, majd alapvizsgát letenni és szeptembertől mehet a munka + elkezdem a csecsemő- és gyermekápoló képzést (remélem). Azért biztosítozok, hogy legyen pénz a tanfolyamra és ne halljunk éhen. Üdv. Ani

2009. júl. 24. 13:14
Naaaaaaaaa! Hol vagytok????
2009. júl. 20. 14:05
Mi újság ,csajok? Nyaral mindenki? :)
2009. júl. 19. 15:54

Helló csajok!

Itt vagyok mostmár én is! Hogy telik a nyár??

Végre jóidő van,csak 22 fok.Engem kikészít ez a harmincnéhány fok,de a jövőhét nem lesz pite!

2009. júl. 17. 21:22

Sziasztok

Rég voltam felétek.

Hát elég mozgalmasak a napjain.Gyerekek imádják a nyarat,csak ugye a nagy meleg miatt csak du mehetnek ki az udvarra.Addig meg ugye benn a lakásban tombolnak.Közben picurkám is egyre jobban okosodik.Imádnak vele a nagyok játszani.Csalják hogy másszon.Vagy beszéljen a saját nyelvén.és visítva jönnek ha sikerül valamit elérni hogy csináljon.aranyosak együtt.

Közben megkezdtük a vásárlást a suliba.Krisztikém be van zsongva mert megkapta az első tolltartóját.Már alig várja hogy megtudja milyen is az iskolások élete.Már tervezgeti hogy ő milyen jól fog tanulni,meg hogy milyen okos kislány lesz mert csak piros pontokat fog hazahozni.

Ninikém pedig nyafog hogy ő bezzeg nem kapott ilyeneket.Kárpótlás:ő is kapott egy tolltartót.Így most szent a béke suli ügyben.

2009. júl. 13. 17:33

elfáradtam két nap alatt...azért oda vissza több, mint 7 óra vonatozás, + városban se 5 perc a távolság...

Jázika!Gyógyulgass!:)

puszi mindenkinek

remélem ma este tudok aludni már:)

2009. júl. 13. 15:45

Csak benézek,mert üzemzavar miatt haza kellett jönnünk.Az üzemzavar neve: Jázmin,kétoldali fülfelszúrás csütörtök éjjel,ma köttünk kontrollra.

Jól van,legalább nem gennyes a füle...

Puszi!

Egyébként nagyon jó "lazulni" bár többet gályázok,mint itthon,de legalább más a környezet.

Majd jövök!!!


Csácsácsácsá!

2009. júl. 10. 15:36

Csajok jó hétvégét mindenkinek!

Én elkezdek pakolászni, este minden csomagnak kész kell lennie(nem könnyű:S) 2 napra rövid-hosszú-hideg-meleg váltóruha(nem vagyok időjós, de a havazás talán elkerül minket:DDD), meg még ki tudja mi nem kell, ja és ne legyen sok cucc se, mert vonattal megyünk...váááááááá és 5:20kor indulni kellene itthonról,(kb 20perc az állomás) mert 6kor indul a vonat,és hát akkor kelhetek legkésőbb fél5kor váááááábrühühüüü, meg hasonlók:(

2009. júl. 9. 10:42

Dominik teljes extázisban van a Vidám Park miatt, főleg mióta neten megmutattam neki a dolgokat:)

Már csak kettőt kell aludni, és indulunk! Na jó,Vidám Parkig igazából hármat, mert vasárnap megyünk nyitásra és 5ig ott lehetünk (6kor indul vissza a vonat. Szombaton majd csavargunk egyet, elmegyünk a kisvasútra.

Jó lenne még a Margit-szigetre, és Szépművészeti Múzeumba is, de hát sajna nem fér bele. Annyi, de annyi mindent megnéznék, elmennék sok helyre. Hiába na, én szeretem Bpt.

2009. júl. 6. 22:35
Mi megyünk szombat reggel Budapestre! Vidámpark+ elmegyünk öcsémékhez a dombra:) Ott lakik lassan két éve a barátnőjénél a 2.kerben.
2009. júl. 6. 14:58

Tegnap grilleztünk kint a kertbe a barátainkkal,így volt 6 felnőtt,5 gyerek... megkajáltattam a gyerekeket,és mivel a fiúk csak bent az étkezőben az asztalnál akartak enni,elfoglalták a helyüket,kiszolgáltam őket,mi csajok kimentünk a tüzet őrizni,na meg a gyerekeket,mert itt is van medencézés...

Alig ültünk le kint,jöttek a ronda felhők... és olyan hirtelen felhőszakadás lett,hogy rendesen bezavart minket.De legalább lazultunk kicsit.Bár a mosatlan rám várt,de egy jó kis ananászos pezsgőkoktéllal még ez is elviselhető volt.

Szerdától nem leszek legalább egy hétig,megyünk Füzire apukámhoz a gyerekekkel.Úgyhogy jók legyetek,millió puszi!

2009. júl. 4. 19:52

"nem vagyok ideges, fő a nyugalom!" Ica, ugye?

MI újság? Kint vagyunk egész nap, felállítottuk a nagymedencét! most megyek fürdetni, vacsiztatni. Ha lesz időm, írok!puszi mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook