Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt az új év 1. napjától. fórum

Fogyjunk együtt az új év 1. napjától. (beszélgetős fórum)


65. b399a09e0e (válaszként erre: 60. - 0c97f662c3)
2012. okt. 2. 12:55
Üdv a többiek között.
64. kata218 (válaszként erre: 50. - C9f9b53798)
2012. okt. 2. 11:39

Szia,


pont az én tempómban fogytál... Most én is 77 kg vagyok 165 cm-es magasságomhoz, és én is 70 kg szeretnék lenni karácsonyig... .)

63. kata218 (válaszként erre: 41. - 537e413e9f)
2012. okt. 2. 11:36

Szia,


nagyon ügyes vagy! Légy iszonyatosan büszke Magadra, amiért önsajnálat helyett, változtatni tudtál az életmódodon! :)

Gratulálok, és csak így tovább! :)

2012. okt. 2. 11:33

Sziasztok!


Csatlakoznék én is.

165 cm vagyok, 77 kg, és karácsonyra a 70 kg-mal megelégszem. :) Az álomsúly, amit el szeretnék érni, 60 kg. Legkésőbb augusztus elejéig el szeretném érni...


Én már próbálkoztam mindenféle diétával, hellyel-közzel mindegyik hatásos, ha kitartasz, DE!!!! Ha abbahagyod, és visszatérsz a "rossz szokásokhoz", visszajön, és ha szerencséd van, akkor csak annyi, amennyit leadtál, de legtöbbször sajnos a többszöröse... gyorsaban, mint gondolnád...

Ezzel csak azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy az életmódon kell változtatni, és véglegesen, és ebbe a helyes táplálkozás és a rendszeres testmozgás is beletartozik...


Én az Update mellett döntöttem, mert ez tartható egész életemben, és a mozgással tuti a siker.

Aki ezzel az életmóddal nem fogy, az magának is hazudik, vagy nem tartja be...

Ne gondolja senki, hogy én szent vagyok, és néha nem bűnözök, mert ez nem igaz, de néha lehet, és kell is, hogy boldogan élhess! :)


Júliusban fogtam neki komolyabban, elszántan ennek az életmódnak, július 20-tól leadtam7 kg-ot, vagyis 84 kg-ról indultam el, és most vagyok 77 kg. Ez 2 és fél hónap, és elégedett vagyok...

Persze a testmozgást sem hanyagolom, rendszeresenmozgok...

A könyvet mindenkinek ajánlom elolvasásra, sok igazság van benne, és rájöttem, hogy korábban hol követtem el a hibákat... :)


Nem rendelek Update menüt, és nem vásárlok U1-es termékekekt, csak nagy ritkán puding... otthon főzünk a kódok szerint, nem ezsem fehér lisztet és cukrot... A cukor helyett először édesítőszert használtam, de most rátértem a nyírfacukorra(xilit)mert az természetes...


Hajrá csajok!

Mindenkinek gratulálok az eredményeihez!:)


UI: bocsi a hosszú írásomért...

Ha bárkinek is segítettem, akkor már megérte.

61. lhoney
2012. okt. 2. 11:32
gondoltam az este hogy mar nem eszek kozbe atmentunk anyosekni addig addig csak megettem egy szelet kenyeret :) na de ma este tuti nem eszek
2012. okt. 2. 10:40

Sziasztok!


Én is csatlakoznék.

Elsőre: 160 cm. magas vagyok és 72 kg. Karácsonyra jó lenne legalább a 60-at elérni.

2012. okt. 2. 09:55

Ma elkezdtem inni egy régen használt teát, valami aloeverás tea fahéjjal és szegfűszeggel zöld tea; hát az ízére gondolva is beleborzongok.

Inkább a sima zöld tea vagy csalán tea, ha már az sem, akkor a víz.

Ma még eszek, holnaptól már úgy se lehet.

58. beata21bea (válaszként erre: 57. - B399a09e0e)
2012. okt. 2. 09:34
:-)
57. b399a09e0e (válaszként erre: 56. - Beata21bea)
2012. okt. 2. 09:14
Megvagy ;-)
56. beata21bea (válaszként erre: 54. - B399a09e0e)
2012. okt. 2. 09:11
én is küldtem!!
2012. okt. 2. 09:09

Este 7-8 között összesítem majd hogy hányan leszünk összesen.

Addig is jelentkezzetek bátran.

2012. okt. 2. 09:04

Hányan is vagyunk akkor?

Eddig rajtam kívül az alábbi tagok vannak:

Hegyipatak, lhoney, zsuzsanna, tabula rasa


Ennyi tag küldvte el eddig a magasság és várt adatokat.

Aki csatlakozik még hozzánk holnapi kezdésig, az jelentkezzen akkor még, ma még van idő.

53. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 51. - C9f9b53798)
2012. okt. 2. 08:32
Szia! Igen, ha szoptatsz akkor csak csínján kell bánni, nehogy elapadj! Gratulálok a 30 kg-os fogyásodhoz, viszont igen oda kell figyelni, hogy a testünket ne zsigereljük ki! Én sem szeretnék gyorsan fogyni!
2012. okt. 2. 08:29
Van más is egyébként, aki kisbaba miatt csatlakozik a fórumhoz?
51. c9f9b53798 (válaszként erre: 49. - 14d5e9b9a1)
2012. okt. 2. 08:26

Szia! én minden nap tornázok, amíg a gyerek napközben alszik akkorra időzítem. Próbálom az alakformálást és a kardio mozgást ötvözni (kardiot csak mérsékelten mert még szoptatok), és minden nap van két séta a gyerekkel.

Étkezésben nincs megvonás (csak az édesség), sanyargatni nem akarom magam (egyrészt a szoptatás miatt), másrészt pedig szeretnénk egy második babát, és én az első előtt 8 hónap alatt fogytam le 30 kg-mot, és két hónappal a fogyás után pozitívat teszteltem, de a hatodik héten el is vetéltem, az orvos szerint a testemet a fogyás megviselte, és nem volt felkészülve egy terhességre. Szóval nem akarom ezt a hibát még egyszer elkövetni, inkább menjen le havi két kg, de nem akarom kizsigerelni magam.

2012. okt. 2. 08:23
Én 165 cm vagyok, most 77 kg és decemberre 70 kg szeretnék lenni, de már 72-vel is megelégednék. Még szoptatok, egyébként május óta már egy 10 kg lement.
2012. okt. 2. 08:13
Sziasztok! Kinek, hogy indult a napja? Én fejben kezdek ráhangolódni, hogy kitartó legyek, és újabb torna gyakorlatokat nézek! Ti fogtok mellette tornázni, ha igen, mit és milyen rendszerességgel?
48. b399a09e0e (válaszként erre: 47. - Lhoney)
2012. okt. 1. 18:04

Beírtalak a többiek közé.


Szépen lassan jönnek a nevek és adatok. Várom a többiektől is akik velünk végigcsinálják akkor!

47. lhoney
2012. okt. 1. 15:26
Halli 172 magas vagyok es 87 kg 77-78ra ha letudna menni annak nagyon orulnek voltam valamikor 72is de akkor nagyon sovany voltam 38as meretet hasznaltam most 42est :( altalaba 81-ig sikerul lefogynom es ott abbahagyom felev alatt pedig vissza is szedem :(
46. 537e413e9f (válaszként erre: 45. - B399a09e0e)
2012. okt. 1. 15:18

Akkor megismétlem!!!!:-)))


Nem látszik semmi, mivel lassan adtam le! ...és ezen van a hangsúly, hogy nem mindegy, hogy mennyi idő alatt, tehát bőr mennyire tudja követni!

45. b399a09e0e (válaszként erre: 41. - 537e413e9f)
2012. okt. 1. 15:09

Gondolom nagyon látszik a bőrödön a változás.

Annyit mondott az egyik plasztikai sebész akivel beszéltem, hogy ha valaki kb 25-30 kilót lead, a TB támogatja a hasplaszikai műtétet.

Valahogy ennyi súly leadása után meg is értem és szerintem ideális is az a műtét.

44. b399a09e0e (válaszként erre: 42. - B399a09e0e)
2012. okt. 1. 15:06
Egy Keresztnevet aki akar írjon hozzá, kicsit személyesebb a dolog talán.
2012. okt. 1. 15:04
Sziasztok!! Én is szeretnék nagyon.. Veletek lehet sirerül!!! :)
2012. okt. 1. 15:01

Kész a táblázat, ezen a darab héten kívül összesen 11 heti mérés van hétfőnként.

Várom az adatokat. Kezdő súly és magasság.

41. 537e413e9f (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. okt. 1. 14:59

Szia!


Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, de megpróbáltam sok mindent! Próbálkoztam több biztosnak kikiáltott dolgot, de sajnos egyik sem vált be, hogy miért? Mivel ahogy abbahagytam nagyon rövid idő alatt visszajött minden …. aztán a véletlen úgy hozta, hogy valamiért saját hiúságom kerekedett úrrá rajtam, és persze egy kis ráhatás, és még nagyon komoly tünetek. Olyan orvosi eseteket produkáltam, ami semmivel sem volt magyarázható, de mégis igaz volt! Éjszakánként infarktus szerű tünetek, amit nem akartak elhinni, de a műszerek kimutatták, sőt nappal is. Kiderült, hogy nyugalmi állapotban kihagyott a szívverésem és ezért jelentkeztek. Produkáltak vese, epekő szerű tüneteket is, tehát éjszakánként sokszor 2-3 fájdalomcsillapítóval tudtam aludni, és maga volt borzalom! Tehát a túlsúly nálam olyan súlyos tűneteket okozott, hogy sokszor halál közeli félelmeim voltak, de akkor még nem tudtam róla, hogy ez ennek az oka!


Aztán hozzákezdtem, de nem fogyózni, hanem sportolni. Legelőször szobakerékpár, ami látványosan tüntette el zsírt rólam! Heti 4-5 alkalommal 45 perc és ezzel együtt megtettem azt is, hogy 5 után nem ettem és nap közben se zabáltam tele magam, de továbbra is ettem a kedvenc ételeimet. Amikor ettől megfosztja magát az ember, akkor frusztrált lesz tőle, legalábbis nálam ez jelentkezett, így nem tudtam megtenni azt, hogy megvonom önmagamtól. Első hat hét után 7-8 kiló mínusz és megtörtént a csoda, eltűntek az orvosi esetek, amelyeket korábban folyamatosan átéltem. Ez irtó nagy erőt adott nekem, így folytattam és kilók apadtak, majd pedig beálltam mindig egy szintre! Ha azt láttam, hogy nem változik semmi, mondjuk 2-3 hónap után, akkor fokoztam a mozgást, de nem többet és kilók ismét apadtak, de mikor visszatértem a normál tempóba, akkor szerencsére nem jöttek vissza, mivel akkor annyi volt a normál kalória bevitel, amellyel a súlyomat tartottam!


Ezt kb 3 éve kezdtem és 120 kilóról indultam! Most tartok 86-87 kilónál és ezt is csak most vettem észre, mivel hétvégén elmentem vásárolni az Outletbe és csak nadrágot szerettem volna venni! Feljött 34-es farmer, de láttam, hogy lehetne kisebb is így felpróbáltam 33-t és lám az is jó. Dzsekit is szerettem volna venni, de mivel korábban 54-t próbáltam, így csak az 52-t néztem, mire az eladó megszólalt mellettem, hogy 33-as nadrág megfelel egy 50-es konfekció méretnek! … és felpróbáltam és jó rám! Nem hosszú az ujja nem kell rajta alakítanom semmit sem, tehát minden rendben! …és farmer?? Mikor elkezdtem, akkor 38-as kellett, mostanra már igen csak lecsökkent és mivel elég lassan fogytam, így bőrömön se látszik semmi, mivel szép fokozatosan húzódott vissza. Én mindenkinek csak ezt tudom javasolni, hogy életmód váltás és ha megszokjuk már nem teher és nem is érezzük ezt annak, mivel ez a természetes. Most ott tartok, hogy rendszeresen járok kondiba és mellette a szobakerékpár is … és egy órát meg sem érzek, de többet nem akarok tekerni, mivel az már az izomzat rovására menne!


Ha valakinek tudtam segíteni, akkor csak annyit tudok mondani, hogy próbálja ki! Karácsonyig elegendő egy szobakerékpár is! Én használtam vettem 15eFt volt, de szerintem az előző tulaj nem igen használta.. csak karácsonyi ajándék lehetett és mivel útban volt így eladta. Újat pedig szerintem teljesen felesleges venni 3-4x árért!

40. b399a09e0e (válaszként erre: 38. - Beata21bea)
2012. okt. 1. 14:52

Természetesen lehet. Még akár holnap is aki addig rátalál az oldalra.

Hányan is vagyunk most konkrétan?


Én elkezdtem naplót írni.

Mindenki írja már meg nekem levélben hogy mennyi a magassága és hány kg-al kezdi a diétát. Csinálok róla egy összesítést, amit minden hétfőn fogunk összesíteni, és utána közzé lesz téve név szerint.

A végén az is ki fog derülni ki az aki ki fog esni karácsonyig, mert nincs elég kitartása.

39. lhoney
2012. okt. 1. 14:50
meg csak tanacskozunk :)
2012. okt. 1. 14:45
lehet még csatlakozni?
37. lhoney
2012. okt. 1. 14:41
Szerintem csinaljunk tablazatot mindenkinek a nevevel es vagy a sulyabal vagy az elerni kivant sulyal es akkor hetente csinalhatnank kiertekelest es uj tablazatot :) es akkor az mindenkit motival mert akkor ugy vagyok huhaaa hetfon tablazat es nincs egy fel kilo minuszam se akkor rosszul fogok kinezni a sorba hmmm ????mit szoltok ???
36. b399a09e0e (válaszként erre: 35. - B399a09e0e)
2012. okt. 1. 14:24

Én leadtam azt a -23kg-ot, csak ott hibáztam hogy utána visszatértem a "régi" életmódomhoz, amivel 2 év alatt vissza is szedte szinte mindent, így most már csak -5kg-om van a régihez képest.

Előtte meg terhességem előtt voltam annyi mint amennyit leadtam utána, akkor nagyon sokat felszedtem.


Most ismét nekivágok annak, amit korábban elkezdtem, nagyon nagy bennem az elszántság, mert ezt már nagyon megelégeltem.

Ki fog naplót írni itt az eredményeiről, illetve vezetni a súlynaplót rendszeresen mérve és írva?


Sok jót hallottam a fehérjeturmixos fogyásokról (mint a turbó is) és ennek olcsóbbik változatát fogom kipróbálni. A rossmann, Dm és Aldi-ban egyaránt kaphatóak 1300-2000ft között 750g-os fehérjeporok íyzesítetten, és ezek lesznek a reggelijeim ill vacsoráim, ebédre könnyű kaja lesz csak. Napközben pedig zöld és csalántea, ásványvíz ill sima víz.

A gyerek jár úszó eddzésre h-k-cs-p-en délután, így hétfőn és pénteken részt tudok majd venni az aqua fitness órákon ami állítólag nagyon hatásos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook