Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


15. babli (válaszként erre: 5. - Dittti)
2011. márc. 19. 17:45

Csodálatos,a nagy január óta ovis,bent lehet egész nap az ikrekre való tekintettel,az ikrekkel is mozgalmas az életem:-)


Nem bántam meg sőt szerettem volna fiatalon szülni,hisz ahogy írtad nem leszek öreg a szalagavatóján:-)

14. mgagi (válaszként erre: 13. - Dittti)
2011. márc. 19. 17:41
Ha megszületik a baba elő jön az anyai ösztönöd, és nem lesz semmi baj.
13. Dittti
2011. márc. 19. 17:40
A szülés közeledtével egyre nehezebben tudom elképzelni magam, mint hiteles anyuka. Félek, hogy nyakát töröm, elejtem, éhezni fogom mellettem. Minden eszembe jut. Persze ez nem a kor kérdése, inkább a tapasztalat hiánya.
12. mgagi
2011. márc. 19. 17:37
Vannak persze nehéz időszakok, de azon is túl kell esni.
11. mgagi (válaszként erre: 10. - Dittti)
2011. márc. 19. 17:36
Hidd el belejössz egy idő után:)
10. Dittti (válaszként erre: 7. - Tündi7)
2011. márc. 19. 17:32

Ajha, neked is gratulálok a családodhoz :) Ha jól számolom 16 évesen..ejha :)

Nem lehet könnyű három gyerekkel. Nekem még Önmagam ellátása és Apáé is gondot okoz, hamar kifáradok már így a végefelé :) Nem hogy még lenne 2 Aprótalpúnk mellé :)

9. mgagi (válaszként erre: 8. - Dittti)
2011. márc. 19. 17:32
Nem. De 3. babáról beszéltünk már a 2. előtt és után is. De ki tudja mit hoz a jövő.
8. Dittti (válaszként erre: 6. - Mgagi)
2011. márc. 19. 17:28

Ez a "karrier" kérdés bennem is sokat felmerül. Éppen idén kezdtem el az egyetemet és fél év után már halasztanom is kellett. De amivel nyugtatom a lelkem: 26 évesen lediplomázom és már az első gyermekem is oviba jár (ha minden jól megy) :-) Más valóban ekkor kezd el dolgozni és egy családon gondolkozni:)


Gratulálok a két csemetédhez! :) Terveztek tesót?:)

2011. márc. 19. 17:26

Sziasztok

Én 26 évesen 3gyerköc anyukája vagyok:))

a leányzom 8éves a nagyobbik fiam 3 lesz:)és a legkisebbik pedig 4 hónapos múlt:))

Jelentem én sem bántam meg viszont én tényleg nagyon hamar anyuka lettem:-D

6. mgagi (válaszként erre: 5. - Dittti)
2011. márc. 19. 17:22

A kicsi fiú a nagy lány.

Nem bántam meg. Mondjuk sokat gondolkoztam azon, hogy mi lett volna, ha mondjuk most szültem volna az elsőt. De ezt már sosem fogom megtudni:)

Akik velem egy idősek többsége most szüli az első csemetét, vagy még dolgozik.

Én pedig most szültem és utána építem a karrierem:) (már ha lesz)

2011. márc. 19. 17:17

Én hamarosan 23 leszek és egyben anyuka is :) április 19-re várjuk első kisfiunkat; Noelt.


babli: Milyen az élet 3 hölgyikével? Az ikrek egypetéjűek? :)


mgagi: fiuk, lányok? Vagy kisfiú és kislány is? :)


Nem bántátok meg, hogy a mostanság normálisnak elfogadott kor előtt letetettek anyukák? Én sokat megkapom ezt a kérdést, de egyértelmű, hogy NEM bánom, sőt! mire az első gyerekem érettségi bankettje elérkezik, addigra még csak hírből sem fogom ismerni a ránctalanító krémeket :)

örülök nektek! Remélem tudunk egymásnak segíteni, tapasztalatot cserélni :)

2011. márc. 19. 16:58
Szia, én 24 leszek s van már egy 3 éves tüneményes kislányom illetve 16 hós ikerlánykáim :-))
2011. márc. 19. 16:56

Szia!

Én már 2x-es anyuka vagyok.

23 évesen szültem az első "babámat" aki már 4 éves:)

A kisebbik pedig féléves.

Gratulálok a babátokhoz. Mikor születik?

2011. márc. 19. 16:56
szia:)
2011. márc. 19. 16:48
Velem egy "cipőben" járó fiatal kismamák illetve anyukák társaságát keresem! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook