Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


135. mgagi (válaszként erre: 134. - Dittti)
2011. márc. 29. 20:38

Ez jó:)

Apát én is ha itthon van időnként mellre rakom, mert irígykedik a fiára:)

Unokahugoméknál is úgy volt, hogy nem lesz bent a párja a szülésnél, de mondtam neki, hogy ne hagyjanak ki egy ekkora élményt. Nem kell hogy a hátsódat nézze. Elég ha a fejednél van, és fogja a kezed. Szülés után mondta is hogy jó hogy bent volt vele a párja.

134. Dittti (válaszként erre: 130. - Mgagi)
2011. márc. 29. 20:31
Egy nagycsaládos apuka barátunk kérdezte Apától, hogy bent lesz a szülésnél. Mire ő háát még nem tudja, lehet nem, mert fél, hogy olyat lát, amit nem szeretne és nem tudja kibírja e a látványom, ahogy ott "szenvedek". Amikor ezt kimondta letámadta a barátunk, hogy "jó nagy ökör lennél ha nem mész be" az elsőnél én sem mentem, a másodiknál és harmadiknál már igen és elmondta neki, hogy még élni fog bánja, hogy a legelső baba születését kihagyta. Elmondása szerint ő is végigvajúdta az anyukával :) Nos, ekkor elszántabb lett a dologban apa is, nehogy lemaradjon ő is egy életre szóló "kalandról", de látom, hogy még mindig bizonytalan. Olyan mint egy 33 éves gyerek, lehet őt is mellre kell majd néha vennem, hogy ne legyen irigykedés :P :))))
133. Dittti (válaszként erre: 131. - Mummoska11)
2011. márc. 29. 20:27
Én is passzív félévben vagyok a nyugat egyetemen, majd februárban fogom újrakezdeni nappalin. A nagyi segít ebben. Munkát találni egyenesen kihívás. Főleg ha nincs a kezünkben egy "divatos diploma" és egy erős "hátszél". De ez nekem sem adatik meg, így igyekszem majd boldogulni és mihamarabb lediplomázni.Mit tanulsz egyébként?
132. Mummoska11 (válaszként erre: 129. - Dittti)
2011. márc. 29. 19:46
Az én Párom is ráérős volt, mind addig míg azt nem mondtam, hogy menni kell!:)))
131. Mummoska11 (válaszként erre: 125. - Dittti)
2011. márc. 29. 19:45

Hát akkor már tényleg nincs sok hátra, kitartás!:)

Én most jelenleg itthon vagyok, pár hete. Dolgoztam, de sajnos nem volt egy családbarát munkahely (melyik az),így otthagytam reggel 8-tól este 8ig....és annyit meg nem fizetett, hogy megérje, ráadásul nem volt veszélytelen sem. Úgyhogy most munkát keresek ezerrel...fősulit csinálom, bár most passzíváltam, pont a munkahelyem miatt....hát kár volt!:S

130. mgagi (válaszként erre: 129. - Dittti)
2011. márc. 29. 19:28
Akár hiszed akár nem amikor vérzéssel bekerültem a kórházba megkérdeztem apát, hogy te nem féltél, hogy hmarabb fog születni a baba? erreő: Jobb lett volna ha én is pánikolok. Ő egésésgügyben dolgozik így jól kezelte a dolgot. Sőt, még az nap is tök nyugis volt, de mégis volt benne egy kis izgatottság amikor szülni mentünk.
129. Dittti (válaszként erre: 128. - Mgagi)
2011. márc. 29. 19:18

Ma már annyira sűrűn kell járnom pisilni (kb 20 percenként). Mindent afféle "előjelnek" veszek, nagyon örülnék, ha húsvétkor már a dédimamáéknál toszigálhatnánk a faluban a mi kis Mininket. Apa ebből presztízskérdést csinál. Bár mondom neki hogy 2 napja fura fájásaim vannak és annyi a reakció: "ó majd elmúlnak, még korai". Ennyire férfiból lenne?? Kicsit elszomorít, hogy halvány lila lövése sincs a dolgokról, hogy mi mikor. Szerintem ő lesz a legjobban ledöbbenve a nagy napon, mert ő még mindig azzal van, hogy "ó ráérünk arra még"! :-)

Nektek is ilyen "ráérősen" kezelte a dolgot a párotok?? vagy csak hogy első baba és még nem tudja milyen is lesz ha berobban közénk a "minitorpedó"? :)

128. mgagi (válaszként erre: 127. - Dittti)
2011. márc. 29. 18:29
Úgy legyen. Pihenj sokat hogy legyen energiád a szülésre.
127. Dittti (válaszként erre: 126. - Mgagi)
2011. márc. 29. 18:21
eléggé azok, mármint rendszertelenek. Remélem max a hétvégéig húzzuk, én már túl szeretnék lenni rajta. És milyen jó lenne egy április 1-én született baba :)))
126. mgagi (válaszként erre: 125. - Dittti)
2011. márc. 29. 18:17
Nem sok van már hátra. ezek már jóslófájások! Főleg ha rendszertelenek.
125. Dittti (válaszként erre: 124. - Mummoska11)
2011. márc. 29. 17:31
A Liezenben valóban nem éppen a legemberségesebbek a kismamákkal. Huh..a végefelé? Hát elég nehezen, de keveset mozdulok ki gyalog a városba már. Főleg, hogy 3 napja folyton úgy érzem mindjárt menstruálok, úgy görcsöl alul a hasam. És Te otthon vagy még a Kiscsajjal vagy dolgozol esetleg suliba jársz?
2011. márc. 29. 17:11

Hát biztos van, de ez sem épp a legjobb, de hát ez van. A környéket leszámítva szeretek itt lakni, hiszen ez az első lakásunk...előtte Szent Imre úton laktunk, nah ott azért jó volt a környék, viszont ott más miatt nem szerettem lakni....:))))

Én azért fogadtam meg dr. Maár-t mert volt egy műtétem amit ő csinált és nagyon kedves volt, ezért döntöttem mellette és a tarifája is elfogadható. De maximálisan megértem azt is aki nem akar fogadni. Viszont nekem annyira nincs jó tapasztalatom az "SZTK"-s orvossokkal a Liezen Mayer rendelőbe....Busznyák viszont nem ismerem szóval, csak hallásból. Amúgy, hogy bírod így a végét??? Nehézkesen gondolom....:))))

123. Dittti (válaszként erre: 122. - Mummoska11)
2011. márc. 29. 17:05
Van annál rosszabb hely is :) Én magánra dr. Busznyák Csabához járok, de szülni majd az éppen ügyeletes dokinál szándékozom. Nincs fogadott orvosom. "már így kifizettem" a Fiam a magánrendeléseken.
2011. márc. 29. 17:02
Én Ady város, Bán Aladár utca...sajnos nem a legjobb környék...:S Én dr. Maár Róbertnél szültem! Te kinél fogsz???
121. Dittti (válaszként erre: 120. - Mummoska11)
2011. márc. 29. 16:58
Liezen Mayer utcában :) ÉS Te? Kinél szültél? :)
120. Mummoska11 (válaszként erre: 119. - Dittti)
2011. márc. 29. 16:50

Szia! Köszönöm:)

Látom te is győri vagy....megkérdezhetem, hogy melyik részén laksz Győrnek?

119. Dittti
2011. márc. 29. 15:58

Hellohello!

Mummoska gratula neked és üdv köztünk! :)

Jelentem túl vagyunk az első nst-n, 10 kaptunk. De a legnagyobb sajnálatomra nem vizsgált már meg a dokibácsink, azt mondta már benne vagyunk az időben, nem vizsgál, ha nem muszáj. Csak hát így meg nem tudtam hogy zárt e méhszáj vagy sem.

Isteni idő van. A gyerkőcök legnagyobb örömére :)

118. mgagi (válaszként erre: 117. - Mummoska11)
2011. márc. 29. 11:10
Köszi!
2011. márc. 29. 11:09
Köszönöm, én is gratulálok a gyerekekhez, nagyon szépek!:)))))
116. mgagi
2011. márc. 29. 11:04

Szia!

Gratula a kicsi lányhoz:)

2011. márc. 29. 10:57
Sziasztok! Csatlakozhatom hozzátok?:) 23 leszek novemberben és van egy Ördögfiókám, aki októberben lesz 3!:) Én sem bántam meg, hogy fiatalon szültem.:)
114. mgagi
2011. márc. 29. 09:44

Kivel mi újság?

Hogy vannak a kismamik?

113. mgagi (válaszként erre: 112. - Dittti)
2011. márc. 28. 14:31
nem is kell jósolgatni. ez a pár hét már a várakozásról szól. pihengetsz és felkészülsz a szülésre. nekem már ekkor mamáék mondták, hogy már mindenórás vagyok szóval óvatosan mindennel.
112. Dittti (válaszként erre: 111. - Mgagi)
2011. márc. 28. 14:22
Túlhordani nem szeretném. De azt sem, hogy nekiálljak jósolgatni. Mert ezek a vakriasztások szerintem a lehető legrosszabbak. Mindig azt várni, hogy mikor jön el az idő. 9 nap az ideális. :)
111. mgagi (válaszként erre: 110. - Dittti)
2011. márc. 28. 13:24
Ha még 1 hetet bent marad az már jó. Máté 9 nappal jött hamarabb.
110. Dittti
2011. márc. 28. 12:10
Nem baj, hogy leírod, így nekem sem ciki leírni. Végülis nők vagyunk :) bár először Anyumnak is nehézkesen kezdtem el elmondani. Csúszós, nyúlós de fehéres színű. Nem barnás, nem is véres. Én átlátszóról és véres-barnásról olvastam, ezért gondoltam, hogy ez nem az lehet. aztán elbizonytalanodtam, mivel nekem sem volt előtte ill most utána sem már ilyen. És most megint elkezdett a pocakom fájdogálni. És ha az is volt, miért ilyen "hamar"?? :( :) Persze titkon nem is bánnám, ha éjszaka arra ébrednék, hogy hoppááá..itt valaki készülődik. De félek is.
109. mgagi (válaszként erre: 108. - Dittti)
2011. márc. 28. 11:49

Szia!

Hogy nézett ki ami távozott?

Nekem is előtte pár nappal távozott a nyákdugóm egy része. Bocsi, de leírom én milyennek láttam. Mivel egész terhességem alatt nem tapasztaltam semmi ilyet így csak erre tudtam akkor gondolni amikor megláttam, hogy egy nagy darab csúszós barnás fehéres vmi távozik belőlem. Sokat olvastam róla hogy néz ki így nem volt krédéses hogy csak az lehetett.

108. Dittti
2011. márc. 28. 11:38

Kobri: Andrea lesz a a pincurkátok neve? :) Jó választás, tesómat is így hívják :) Látom ma töltitek a 33. hetet, mi meg holnap a 37.:)

Ma közöltem az otthoniakkal, hogy két napja valami érdekes távozott belőlem, Anyukám azonnal: az a nyákdugó:) Nem sok van már akkor hátra Lyányom. Na igen ám, de nekem utána picit csípett, kellemetlen volt pisilni néhány alkalommal. Így inkább fertőzésre gyanakodtam. De viszont azóta egyszer sem volt ilyen. Tiszta hülyének érzem magam. Nektek is ilyen volt? Ma feszít alul a hasam, elmúlik majd visszajön. Nem komoly, nem is tulajdonítok jelentőséget neki. :)


Mgagi: én is fázós vagyok, és már előre félek mennyit fogok én is vacogni :) Remélem minden gyerkőc jól van! :)

107. kobri29
2011. márc. 27. 22:15
Átérzem a helyzetet, én is meztelenül alszom, mikor a férjem pizsama fölé még egy vékonyabb alvós pulcsit is felvesz és nyakig húzza magára a takarót. Szerinte meg vagyok huzatva, én meg egyszerűen nem értem, hogy lehet így beöltözve aludni, mikor rám egy sima póló is rám rohad éjjel.
106. mgagi
2011. márc. 27. 19:50

Sziasztok!

Dittti!

Nekem is melegem volt a terhességeim alatt. Hormonok miatt van. De szülés után elmúlik. Én egyébként jobban éreztem akkor magam mint most. Vacogok amikor fázom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook