Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
225. mgagi (válaszként erre: 224. - Dittti)
2011. ápr. 10. 20:06

Szia!

Ez a fránya front biztos az oka a jóslóidnak.

224. Dittti
2011. ápr. 10. 11:35

sziasztok!

Még mindig 2:1 vagyunk :) Tegnapra elmúltak a jóslóim is. Letettem a reményről is, hogy hamarabb érkezne a Noel. Remélem ti is jól vagytok, és kellemesen telik a hétvégétek!

223. jana523 (válaszként erre: 220. - Dittti)
2011. ápr. 8. 19:33
nekem 2 hónappal szülés előtt már mindennap volt jóslóm, de igazán 1 héttel előtte indult be amikor naponta többször voltak és erősebbek, nekem is a zuhany vállt be, én utána vízben is vajúdtam szinte végig az érdemi részét, csak a végére szálltunk ki, nekem sokat segített..:DD
222. Dittti (válaszként erre: 221. - Mgagi)
2011. ápr. 8. 19:10
Jaj, szegény. Mitől véreztél? Nem a lepényed szakadt le igaz?? Bár már gondolom az idő megszépítette. Vérzésem nekem is volt, a 16 héten. Akkor 2 napos kórházi pihi:S
221. mgagi (válaszként erre: 220. - Dittti)
2011. ápr. 8. 18:53
Nekem 1 hónappal előtte volt jóslófájásom, amiből vérzés lett és kórház.
220. Dittti
2011. ápr. 8. 18:45

De annyira rendszertelenek. :( 15-20 percenként jön egy egy fájás. Már lezuhanyoztam délután, mert eléggé fájdalmasak voltak, akkor megszűntek egy órára. Így tudom hogy csak jósló fájások. Csak abban bízom, hogy nem kell még így heteket átvészelnem, hanem max pár napot. Elég kényelmetlen így a nap. Sokat nyavalygok, bocsi is érte Lányok :)

A nyákdugóm lehet a helyén van még, bár a barnás-véres folyás nem éppen a legtisztább, lehet több részletben távozik, bár már elég bizonytalan vagyok. És be vagyok sz¤rva is, mert ha ezek a jóslók ilyen kényelmetlenek, akkor mi lesz ha jön az igazi? ?? nektek volt jósló? É mennyivel szülés előtt jelentkezett? Apit autóval engedtem szolgálatba, akármi van, tudják bent, max 10 perc és itthon van. :) Ez a megnyugtató még :)

219. jana523 (válaszként erre: 217. - Dittti)
2011. ápr. 8. 17:39

hűhaaaa, azt hiszem hamarosan tényleg találkoztok noel-el. :D

biztos nagyon izgulsz már.... nyákdugó???

mondjuk nekem már csak a kórházban ment el az is....

úgyhogy célegyenes...:DD

drukkolok nagyon....

218. mgagi (válaszként erre: 217. - Dittti)
2011. ápr. 8. 17:21

Szia!

Na, akkor imádkozz, hogy ne most szülessen. Várja meg apukáját:)

217. Dittti
2011. ápr. 8. 17:06

sziasztok!

Még mindig itthon. Egész nap fájások jönnek-mennek. Fel sem tudok állni olyankor, nemhogy én még járkáljak majd vajúdás közben :) Egy egy fájás eltart 1 percig is akár. Erős menstruációs görcshöz tudnám hasonlítani. Megdermedek olyankor, moccanni sem jó :( Ma is pecsételek. remélem ez tényleg jót jelent! Apa meg elment éjszakai szolgálatba,jön az eső is. Nem szeretek egyedül lenni. Ti hogy vagytok? Mindeninek csodaszép hétvégét!:)

216. jana523 (válaszként erre: 215. - Dittti)
2011. ápr. 8. 08:23
hát így érthető nekem 4 tesóm van kb 2 év különbséggel jöttünk csak a legkisebb potya baba.....nála meg van a 12 év különbség...:DD
215. Dittti (válaszként erre: 214. - Jana523)
2011. ápr. 7. 15:56

Ajha, az aztán húzós nap lehetett :)) Kicsit összejöttek a véletlenek, de gyakran van ilyen. Én is várom még haza, mert még mindig sehol, ahhoz képest hogy legkésőbb fél2-kor végeznek, ígérte...hm..Már azóta újabb adag ruhát kimostam, a rakott burim a sütőben. egy bibije van, ma voltam vásárolni reggel, de alufóliát nem vettem és kifogyott még a hétvégén. így nem takartam le a burgonyát, kíváncsi vagyok milyen lesz így, lehet mire a teteje is megpuhul az alja már briketté égett :)))

A korkülönbség nekem annyira nem mérvadó, lehet azért, mert két testvérem van, akik 10 ill 11 évvel idősebbek nálam :) Lehet jobban zavarna engem is, ha közel egykorú tesóim lennének.

214. jana523 (válaszként erre: 213. - Dittti)
2011. ápr. 7. 13:49

a végén mindenki nyűgösebb, nem benne van egy baba kilenc hónapja::D

kíváncsi vagyok holnap találkozunk -e még itt?

én mindig is több babát szerettem volna és nem akarunk túl nagy korkülönbséget arra jutottunk..:D 2 év pont elég..:D


én egyszer otthon voltam nagy pocival és apa bezárta az ajtót amikor elment de a kocsival együtt elvitte az én kulcsomat is. biztos voltam benn, hogy akkor fogok szülni se telefonom nem volt mert azt is a kocsiban hagytam, se kulcs, mondom ennyi én itt szépen megszülök majd mire apa hazaér már meg lesz az ábel...:DDD rá 2 napra jött.....úgyhogy megúsztam..:)

213. Dittti
2011. ápr. 7. 13:25

Igen, apás szülést tervezünk, ha hazaér :)) időben. Nekiláttam főzni, de nincs hozzá néhány apróság s nem tudok elmenni sem, mert Api itthon hagyta a kulcsát és ha akkor toppan be. Így most nem haladok se a kajával se a lakással. Bár már mostam egy adagot, kint szárad. Nem akarok szennyest hagyni, mert gyanús nekem az éjszaka. Azóta is fáj a pocakom. :)

Már a kishugicára készültök? :) Én örülök ha most egyenlőre túl leszek a Noelen :)Bár ki tudja, lehet utána annyira kedvet kapok, hogy potyogtatom majd őket :P Api nem is bánná, mondogatja is, hogy milyen jól áll a pocak nekem. Cak a végét nem bírja annyira, a sok sírásom, nyavajgásom állítólag. Pedig én nem érzem magam hisztisnek, max kicsit nyüginek :)

212. jana523 (válaszként erre: 211. - Jana523)
2011. ápr. 7. 12:47

az én babóm már 5 hónapos...de már várom, hogy újra átélhessem...

számomra a szülés volt életem legfájdalmasabb és leggyönyörűbb élménye. nem riadtam vissza mire ábel 2 éves lesz már szeretnénk egy hugicát is....

211. jana523
2011. ápr. 7. 12:45

nálam se mozgott előtte túl sokat:D

a vérzés meg már nagyon jó jel:D

apás szülés lesz? nálunk az volt és nekem nagyon sokat segített, hogy ott volt és kapott utána oklevelet apukáknak...annyira büszke volt rá... a fiáról meg le se vette a szemét követte mindenhova....:D

drukkolok...

210. Dittti
2011. ápr. 7. 11:40
Jana: győrben készülök :) Itt lakunk a kórház tövében, ez a szerencsém. Megjöttem a vásárlásból, hááát..mire hazaértem fájdogált a pocakom, most is azt teszi é a folyás továbbra is maradt. Nagyon remélem ez már tényleg rákanyarodtunk a célegyenesre. És izgatottan várom haza Apit is, ő valószínűleg dob egy hátat majd a hír hallatán. Lelkiekben rá kell szegényemnek hangolódnia a bébire :) Ma még kétszer ha mocorgott, nagyon nagyon remélem ez a vihar előtti csönd :)
209. jana523 (válaszként erre: 206. - Dittti)
2011. ápr. 7. 11:04

akkor az már célegyenes....

nekem hajnali 3-kor indult el úgyhogy megtapasztaltam, hogy fel lehet kellni olyankor és tényleg lehet teljesen ébernek lenni, na akkor egy csöpp fáradságot nem éreztem...:)

egyébként melyik városban fogsz szülni..:D

2011. ápr. 7. 10:39

Nagyon sokan kaptatok megvető pillantásokat a pocak vagy a baba miatt. Azt szeretném megkérdezni, hogy a kismamák vagy az anyukák is lenéznek titeket vagy inkább az idősebb korosztályra jellemző ez? Én is úgy gondolom, a játszótéren meg a családos rendezvényeken érdemes ismerkedni.

Ditti kitartás. :)

207. mgagi (válaszként erre: 206. - Dittti)
2011. ápr. 7. 10:10
Azért írj mielőtt kórházba mennétek. Izgulunk érted:))
206. Dittti
2011. ápr. 7. 09:41

Na szép jó reggelt!

szurikáta: amíg rá nem akadtunk a Noel névre nem is tudtuk, hogy létezik. anyukám csak pillázott, hogy ez akkor honnan vagy hogyan:) Aztán másnap hazajött a munkahelyéről (bölcsődében dolgozik) és ott közölték, hogy oda "csak" 3 Noel nevű kisfiú jár:)) A Minicsoportban, Anyukám ekkor már azzal viccelődött hogy túl gyakori név lesz majd :)) Nem baj, egyébként franciául a karácsonyt jelenti (vagyis így kívánnak boldog karácsonyt) Mi kicsit melléterveztük és inkább húsvétkor született lesz, de ez legyen a legkisebb gond :)


Mgagi: a pocakom pedig a termetemhez képest szerintem annyira még nem is nagy, mindenki csodálkozik a házban, ahova költöztünk, hogy mennyi??? már 38+3 napos vagyok, mert olyan jól mozgok, mintha ott sem lenne a pocak :) Mondtam, hogy ezt csak a fiacskámnak köszönhetem, segít nekem elviselhetőbbé tenni az utolsó "partravetett bálna" napokat :))Ma éjszaka és reggel is enyhe véres folyást tapasztaltam, és olykor-olykor begörcsöl alul a pocakom. Kérdeztem kedden az orvosom, azt mondta ennek örülni kell, nem megijedni, ugyanis a méhszáj elkezdődött felpuhulni :) Tehát hamarosan találkozunk a Noellel :)

Ma annyi erőm sincs, hogy felöltözzem, még mindig pizsamában ülök a tv előtt és hoxázok :) Apa elment tárgyalásra, fél2kor végez, remélem addig nem lesz még esemény, mert addig nem tudom elérni. Mondtam neki siessen haza, mert érzem ez a nap furcsábban "indult2, mint szokott. Megérezte ez a Kölök, hogy beköltöztünk é szabad az út:) alig lehet felkelteni már, remélem a kevés mozgással is csak az energiáját spórolja :) Velem ellentétben. Na megyek is, mert csak jár a szám és a rakott krumpli nem sétál be egyedül a sütőbe és a piac sem jön el a házunk elé :) Még jövök, de remélem már szülés közeli élményekkel :))

Csodaszép napot Nektek:)

2011. ápr. 7. 09:22
Egyébként 2 hétig olyan betegek voltunk a férjemmel, hogy ennyire talán soha... csillapíthatatlan láz... nagyon gáz volt. Szerencsére nem egyszerre, tehát a gyerekeket valahogy elláttuk, de eléggé csak szőrmentén...
204. 4c1a787e8f (válaszként erre: 188. - Jana523)
2011. ápr. 7. 09:20

Besavanyodott öreg beképzelt hülyék...

Le vannak sajnálva..


A kismamákkal meg próbálj meg hosszabb beszélgetést kezdeményezni, ha megismernek, nem hiszem, hogy rossz véleménnyel lennének rólad...

203. 4c1a787e8f (válaszként erre: 197. - Mgagi)
2011. ápr. 7. 09:19

Ezzel én is így vagyok, pedig már 30 vagyok. Csak akkor köszönnek jó napottal, ha velem vannak a puják..

Persze jól esik, de néha már azért zavar egy kicsit..

202. jana523 (válaszként erre: 200. - Dittti)
2011. ápr. 7. 08:30

kitartás!!

a végén én már a cipőfűzőmet se tudtam megkötni, de ha befeküdtem a kdba, apának kellett kiszednie...:D mert nem tudtam felguggolni úgyhogy vicces volt.....

nekem is óriási hasam volt, mindenki azt hitte iker babáim vannak....:D közben csak 3150-el született a pici fiam.....

már gondolkozunk kistesón...és tök jót mosolyogtam szívmelengetőset... mert fa fiú mi is noel-nek szeretnénk majd hívni, szerintem gyönyörű név.

egyébként mikorra vagy kiírva én 38. héten megszültem....

201. mgagi (válaszként erre: 200. - Dittti)
2011. ápr. 6. 17:42
Hát, igen a nagy pocak ilyenkor már zavaró tud lenni:) Ez már édes teher:))
200. Dittti (válaszként erre: 199. - Mgagi)
2011. ápr. 6. 17:41
Már annyira vágytam ide, de sehol semmi még. Olyan elkeseredett vagyok, nem tudom hol és mi lenne a jó. A pocakomtól meg már tehetetlen vagyok. Alig tudok ezt azt megcsinálni. :( Minden Apára hárult így is, iszom is a levét rendesen.
199. mgagi (válaszként erre: 198. - Dittti)
2011. ápr. 6. 17:29

Óvatosan az emelésekkel, és a pakolászással, bár tudom milyen amikor az embernek egyedül kell csinálnia mindent. Volt hogy én vittem ki nagy pocakkal a ruhaszárítót az erkélyre ruhástul, és volt hogy én is megnyomtam a pocakom egy kicsit, de nem lett semmi baj.

Mikor Verával voltam terhes akkor nálunk is nagy lakásátalakítás volt és én kivettem a részem.

198. Dittti
2011. ápr. 6. 16:56

helló Mamik!

Sajnos nem babázok még, csak költöztünk. 2 napja és még mindig minden szinte dobozban, a konyha még használhatatlan. A derekam sajog, a szemem kopog az éhségtől, de már apát megvárom a kajesszal (18órakkor érkezik kb) Ráadásul sikerült a pocakom megnyomni az asztalcipelés közepette. Nem nagyon, éppen hogy, de azonnal eszembe jutott hogy na most lettem a világ legrémesebb kismamája és anyukája. :( Annyira remélem hogy a Noel meg sem érezte ezt. Vagy max a popóját nyomtam meg :) Egyedül kell minden megcsinálnom, kicsomagolás, bepakolás, takarítás és főzni nem is volt időm.

Iszonyatosan elkezdett fájni a csípőm, a derekam...mindig ez van ha sokat mozgok mostanság. És ez a kölök sem akar mozgolódni. Remélem csak a nyugalom és a kevés hely miatt, és nem a délelőtti kis bakim miatt! :(

Én is találkoztam lenéző tekintetekkel, meg csodálkozóakkal..de mára már észre sem eszem ezeket. Csak a mosolygó embereket :) És azokból is akad bőven hála istennek.

Remélem a Vandabébivel minden rendben lesz, nem lehet hogy oviban szedett össze valamit? Hajlamosak az ovi az első félévében mindenféle cudar nyavaját elkapni. Remélem mihamarabb végére jártok :)

197. mgagi
2011. ápr. 6. 12:03

Csajok!

Amikor Már Vera megszületett, és éppen nem volt velem, a lottózóban majdnem nem engedette a nő hogy lottózhassak, mert azt hitte nem vagyok még 18. Aztán mondtam, hogy 23 vagyok. Szóval, ha nincs velem gyerek akkor iskolásnak néznek:)

2011. ápr. 6. 11:59

Sziasztok!

Túl vagyunk a vérvételen hála égnek! Vandus nagyon ügyi volt, ahhoz képest, hogy nem kicsit megkínozták szegényt! Bírom amikor így elbeszélnek egymás mellett az orvosok...ugye tegnap azt mondták, hogy semmi folyadékot ne igyon már estétől, hát így is volt, erre bemegyünk a kórházba és kérdezik ivott valamit, mondtam természetesen nem mivel nem lehetett! Erre néznek rám, hogy akkor nagyon gyorsan itassak meg vele legalább 3dl vizet van rá kb. 5 percünk :O hát csak néztem nagyokat....hát persze gyorsan szaladtam az automatához ásványvízért, ami persze jég hideg volt....és kb. ha fél decit tudtam vele megitatni 5 perc alatt....mindegy hát behívtak minket lesz ami lesz alapon, szegénynek annyira sűrű volt a vére, hogy vagy negyed órán keresztül préselték neki ki a kezéből...mire elég lett meg annyira elkezdett vérezni, hogy szabályosan folyt a kezéből a vér, mire kihalásztam a papírzsepit a táskámból persze csupa vér lettünk mindketten a ruhánk a kezünk, ugyanis az a vatta darab vagy mi amit adtak kb. fél másodperc alatt átázott...:S Egyébként Vandás nagyon ügyi volt és alig pityergett!:)))

Holnap eredmény hát reméljük a legjobbakat!:)

Jana! Nálunk ugyan ez a helyzet állt fent mint nálad, bámultak lenéztek, de nem érdekelt, hiába leszek 23, két hete 15-16-nak néztek, ami azért kicsit durva szerintem, ne törődj velük mást sajnos nem tudok tanácsolni!:)

Jujj Ditti már lehet babázik, olyan izgalmasak már ezek az utolsó napok!:))))

Bocs amiért ilyen hosszúra sikeredett!:)

További szép napot mindenkinek!:)

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook