Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extrasystoléval együttélők klubja fórum

Extrasystoléval együttélők klubja (beszélgetős fórum)


149. rboy25 (válaszként erre: 148. - Veronikaa)
2016. jún. 9. 19:22

Én még fiatal vagyok, és sajnos elpuhultam. :(

Részben lelki okoból híztam el, részben bele is tojtam a dologba (bár az is lelki okok miatt történt).

DE! Nem hibáztathatom az életemet mindenért, ami történt megtörtént, inkább tenni kellene ellene. Jó lenne előbb leadni pár kilót és akkor már könnyebben menne a mozgás is. Előbb ezt a sok szemetet kell visszavennem amit megeszem. Csak nem könnyű, ha egyszerűen jól esik az evés - és az evés alapvetően létszükséglet, nem lehet ugye nélküle élni. Csak nem mindegy mennyi az a mennyiség ami a szükséges kategóriába tartozik.

2016. jún. 9. 14:55
Igen, ez a sportolás megfogja a lényeget szerintem is. Én is "puhány" vagyok, meg már nem vagyok fiatal sem, de ez elgondolkodtat...
147. rboy25
2016. jún. 8. 07:08

Sziasztok!

Köszönöm a sok kedves hozzászólást, megnyugtatást! ;)

Remélem tényleg nem komoly a dolog. Egyébként nem effektíve a szívem fájt, hanem úgy a környező ereket éreztem talán. Néha, amikor ilyen hülyén üt be, pont a legrosszabbkor, akkor van ez a fájdalmas dolog. Elég ritkán van ilyen, és eddig nem volt ennyire erős. A napokban felhívom a kardiológust, rakjon fel egy EKG-ra meg amit kell, aztán legalább én is megnyugszom - vagy közlik hogy van hátra pár napom. XDD

Tényleg sportolni, vagy legalábbis mozognom kéne. :( Meg jó volna ha leadnék egy jó pár (mondjuk olyan 10) kilót amit az elmúlt egy évben sikerült felkapnom... Ez is aggaszt egyébként, mind testileg mind lelkileg megvisel. Testileg fáradékonyabb vagyok, nehezebben tudok mozogni, könnyebben elfáradok, mindigis folyt rólam a víz nyáron (meg télen is) de most ez is mégjobban jelentkezik. Lelkileg meg hadd ne mondjam, elhányom magam ha a tükörbe nézek. Olyan jó annak, aki ehet akármennyit és nem hízik... Régen egyébként ugyanilyen voltam én is, ehettem amennyit csak akartam. Aztán betöltöttem a 20-22-t és akkor kezdett el változni ez a dolog. Az a baj hogy a zabálás boldogít. Régen ha szomorú/ideges voltam, nem tudtam enni most meg ez is az ellenkezője. Minél szomorúbb vagyok, annál többet eszem.

Mondjuk mindig jobb mintha nyugtatókat kapkodnék be vagy piálnék de oda kéne figyelnem. A nyár az alkalmas lehet erre, az ember ilyenkor amúgy is kevesebbet kíván a meleg miatt. (Amúgy 175/88-90 kg vagyok, a narancssárga túlsúlyos kategóriába tartozom rögtön a zöld optimális utániba...)

146. cicus1989 (válaszként erre: 140. - Rboy25)
2016. jún. 7. 22:23

Jartam mar en is igy ne parázz . Az agyad gyorsabban kapcsol mint Te magad.

Nekem is volt ket nappal ezelőtt nehezebb napom nyugi bogyó lett a vege lehet most jon ki a mellekhatasa.Meg az időjárás. Nyugi en se érzem magam a legjobban most!

145. cicus1989 (válaszként erre: 144. - Luckhunter)
2016. jún. 7. 22:20

Szia.

Üdvözöllek itt:-)

Teljes mértékben egyetértek veled azzal, hogy a sport segít! Es a lelki egyensúly is. Frontok is leginkább akkor viselnek meg ha labilis az idegrendszerem.

2016. jún. 7. 19:32

Még új vagyok itt, gondoltam írok egy kicsit ritmuszavar elleni küzdelmemről ,pánikbeteg vagyok meg GAD- s (generalizált szorongásos),az első roham előtt semmi panaszom nem volt,napi 4-5 kávé ,mellé alkalmanként energiaital ,cigi, alkohol, bulik, 4-5 óra alvás, másnap reggel melózás,így éltem több mint 10 évig mint hal a vízben,a roham után minden megváltozott,rengeteg tünetem volt de a legdurvábbak az extrasysztólék voltak amik még most is elő jönnek ha jön egy front de már a sportolásnak hála nem olyan intenzívek.

2 éve se pia se koffein, és nem cigizek, pár hónapja sportolok. Amíg nem kezdtem el keményen sportolni addig én is benzókon (bromazepám,diazepám,lorazepám,klonazepám) és béta blokkolón éltem (metoprolol),ja és próbáltam pár antidepit is (paroxetin,coaxil) jártam pszichiáterhez is,a napi 6 mg rivotriltól amit kb. 8 hónapig szedtem ellenem fordult tele lett az arcom pattanásokkal úgy néztem ki mint egy meth-es, akkor elhatároztam hogy inkább megdöglök de leszokok a mérgekről, ma már nem szedek csak magne b6 -ot meg multivitamint,próbáltam a Q10 -et is tavaly, 5 hónapig szedtem , sajna a legdrágább fajta a Q-absorb feliratú hatott valamit, napi 500 mg igazi energia bomba , az extrákat nem nyomta el csak tompította és abba is hagytam az ára miatt meg nekem enyhén alacsony a vérnyomásom, azért is vedeltem anno a sok kávét, é sok Q10 még jobban levitte és vacogtam tőle nyáron a 40 fokba, akinek melege van és izzad folyton nyáron és ha magas a vérnyomása annak a Q10 igazi csodaszer.

Ami a lényeg hogy a magamfajtának akinek nincs szervi baja ,,csak" a vegetatív idegrendszere bolondult meg, azoknak a sportot tudnám ajánlani, mert ha nem is tűntek el teljesen az extrák de már 3 hónap alatt elértem azt vele amit egyetlen gyógyszerrel sem, fel tudok jönni a negyedikre simán anélkül hogy kiugrana a szívem a helyéről, nincsenek rohamaim, extra dobbanások vannak még de már nem annyi és nem olyan erőteljesek és ijesztőek mint a gyógyszeres időszakban, nem tehetek mást, nyomom tovább a súlyokat, kerékpározok minden nap , lesz ez még jobb is...

2016. jún. 7. 18:13

Én ma nem éreztem magam túl jól.

Nyom a mellkasom is meg érzem a szívdobogás érzést.

2016. jún. 7. 16:23
Amúgy elmúlt napokban nekem is össze-vissza fájt a bal oldalon minden. Mondtam, ez holnapra elmúlik, és ÚGY LETT!
141. Veronikaa (válaszként erre: 140. - Rboy25)
2016. jún. 7. 16:20

Nyugi a szív nem tud fájni!

Ezt mondják az okosok. Valami izom nem lehetett? A szív nem is ott van! A szív majdnem középen van, a szegycsont mögött csak egy kicsit balra!

Te olyan jól meg tudsz másokat nyugtatni most magadat is nyugtasd meg! Ha elmúlt, (?) akkor meg pláne nem "kisebb infarktus" volt. Legközelebb mondd el a szivdokidnak, de sztem addigra el is felejted!

140. rboy25
2016. jún. 7. 12:39

Huh ez a mai nap... Egész végig semmi bajom nem volt, egészen 10-15 perccel ezelőttig.

Bent voltam órán a gyerekeknél, dolgozatot írtak közben mászkáltam köztük. Teljesen jól éreztem magam. Tegnap este volt egy kis feszkó/rossz kedv és pont így a nyugiban a gyerekek között kezdtem érezni hogy rendeződök, visszaállni látszik a lelki békém.

Az óra végén viszont hirtelen jött egy kis extra, de nem volt túlságosan nagy. Olyan emlékeztetőnek könyveltem el, de utána pár perc múlva valami eszméletlen érzésem volt. Komolyan azt hittem végem lesz: jött egy másik, egy erősebb, de fájdalommal járt. Szó szerint fizikailag fájt a szívem vagy vmi ér vagy nemtudom mi van ott!! A mellbimbóm fölött, a hónaljam vonalában. Még oda is kaptam. Komolyan lepergett előttem az életem, elkönyveltem hogy jó, most fogok meghalni, most görcsölt be a szívem. De csak 1 másodpercig tartott a fájdalom. Utána az ijedtségtől picit kivert a víz, de ez nem ilyen igazi rosszullétes dolog volt, csak kimelegedtem a hirtelen sokktól.

Borzalmas érzés volt, hogy már fájt is. :( Mitől tud ez fájni??? Ez nem valami "kisebb" infarktus, vagy előjele? :S

139. rboy25 (válaszként erre: 137. - Cicus1989)
2016. jún. 6. 18:53

Szerintem szedheted, ezeket szabad mindenkinek. :) De doki megmondja, akár háziorvos is...

Tényleg szar ilyen érzékeny rendszerrel együttélni, gyakorlatilag minden kihat az én szívemre is... a legapróbb szarságok. Elég az is, ha egy beszélgetés közben beleélem magam a mondandómba. :S

138. rboy25 (válaszként erre: 136. - Veronikaa)
2016. jún. 6. 18:51
Kíváncsian várom, aztán ha jó akkor kipróbálom. ;)
2016. jún. 4. 20:43

Sziasztok! 😊

Hogy vagytok? 😊

Hallottam már erről a q10-ről de még nem mertem kipróbálni. Meg hogy egyáltalán én szedhetem e?! Egyedül a magnéziumot szedem esténként 250mg os azt hiszem.

Amúgy ha egy picit rosszabb lelki állapotba kerülök már érzem, hogy erőteljesebben ver a szívem. Mennyivel jobb lenne ha nem lennék ilyen érzékeny😀

Nálunk az időjárás szörnyű nincs olyan nap, hogy ne esne.

136. Veronikaa (válaszként erre: 135. - Rboy25)
2016. jún. 4. 10:52

:-)

Én nem rábeszélni akarlak de én olyan vagyok, ha hallok valamit, azonnal kipróbálom hátha használ!

Majd beszámolok két hét múlva két hete szedem.

(Nem orvosság, természetes olaj formában van.)

135. rboy25 (válaszként erre: 134. - Veronikaa)
2016. jún. 4. 10:10

Na, akkor majd kipróbálom... gondolom méregdrága :D Egyébként nem vagyok spúr, csak nem szeretek feleslegesen pénzt kiadni "csodaszerekre". De nem bánom, egyszer ki lehet próbálni, aztán lehet bejön mégis. :) Csak annyit csalódtam a gyógyszerekben, az extrákat semmi nem szedte ki. :( Szedtem már Concort, na az gyakorlatilag cukorka is lehetett volna mert még a gyors szívverésemet sem lassította. A Nebivolol a pulzusomat leviszi, de extrák vannak. És akkor az antidepik... Fevarin, Atarax, Anafranil, Velaxin, Helex na ezek sem veszik ki a ritmuszavarokat. A gyors szívverés nálunk családi vonás, anyukám meg a húgom is szednek bétablokkolót, nekik is a Nebilet volt először, aztán lecserélték Bisoprololra nekik az jó. Nem tudom, már elegem van ezekből a sz*rokból, kemény központi idegrendszerre ható cuccok ezek, lehet hogy a népesség 70%-a szedi de akkor sem tartom jónak. Egy gyógyszer akkor jó, akkor van értelme ha használ is.

De majd Q10 kipróba, én is hallottam róla sok jót. :) Ha más nem feszesebb lesz tőle a seggem XDDD

2016. jún. 3. 14:56

(Jé! Lehet hogy a magnéziumtól lett hasmenésem?...)

A Q-10-ben hiszek. Mindenhol csak jót hallok róla.

Ki kell próbálni. Állítólag 4 hét után jön a változás. Én Betaloc-ot szedek és az lecsökkenti a szervezetben levő Q-10-et, ezt pótolni kell. Valamint az extrákat állítólag megszünteti. Hát egy próbát megér.

Én olaj formájában szedem, állítólag az jól fel tud szívódni.

133. rboy25 (válaszként erre: 131. - Veronikaa)
2016. jún. 3. 08:35

Elvileg úgy nincsen, viszont gyakorlatilag van... (mármint refluxom).

Gyomorégős típus vagyok, főleg a húsos-paradicsomos ételektől meg a zsírosaktól nagyon tud égni. Van, amikor hónapokig nem jön elő, de ha előjön akkor eléggé éget a nyelőcsövem, sőt szó szerint a hátamba sugárzik a fájdalom. De azt felismerem, az másmilyen. Olyankor szódabikarbónát eszem/iszom, meg ameddig volt otthon addig a Pantacidot kapkodtam befelé, az mindig segített. Dilidoki nem akarta felírni a pantacidot, pedig jól jönne időnként. Házidokitól nem merem kérni, mert nagyon lelkiismeretes és rettegek attól hogyha megkérdezem, elküld tükrözésre. Oda meg úgyse mennék el, ilyen állatkínzásnak nem vagyok hajlandó alávetni magam, a gondolatától is kiver a víz hogy ledugnak egy izét a torkomon közben meg össze-vissza böfögök és összehányom magam wwááááá!

Lényeg a lényeg, ezek a mellkasi/lapockai fájdalmak nem reflux eredetűek, olyankor a hátam közepe fáj és máshogyan.


Magnéziumot szedtem már többször, a szívemre nem hatott, csak ment tőle a hasam mint az állat. :D A Magne B6-tól olyan pár napos/1 hetes kúra után jön a hasmenés. A gyógyszertári magnézium-citrát tablettától meg a bevételtől számított 12 órán belül, akármilyen keveset is veszek be (felet, vagy negyedet).

Nekem bevált Mg-forrás a Ferenc-József víz, ami alapvetően hashajtó, de ha csak 1-2 kortyot iszom belőle, akkor nem hajt és tele van magnéziummal. Hátránya, hogy nagyon keserű, undorító íze van.

Q10-et nem szedtem még... az jó valamire, vagy csak ilyen hókusz-pókusz? :D Halolaj-kapszulát szedtem már, piszok drága és a koleszterinemen mit sem változtatott, fel is hagytam vele. XD

2016. jún. 2. 13:34

Ja! Még vannak ötleteim.

Elkezdtem a Q-10-et szedni,

Galagonya teát iszom,

Magnéziumot szedek.

Ezek közül nektek használt valamelyik?

2016. jún. 2. 13:32

Hát, sok mindent leírtatok...

engem egyszer kórházba vittek mert elájultam a wc-n, hasmenéses napok után...

rboy25, neked nincs refluxod? Mellkasi fájdalom lehet attól!

Mi lehet laurel888-al?

Nagyon hallgat!

130. rboy25 (válaszként erre: 129. - Cicus1989)
2016. jún. 2. 08:31

Jó hallani, hogy Te le tudtad tenni.

Az elején - még 15 évesen - Fevarin + Atarax szedtem, az hozott ki a legmélyebb gödörből, akkor voltam mondjuk 168-170 centi magas és keményen 50 kiló. Testileg-lelkileg árnyéka voltam önmagamnak. Pár hónap gyógyszerezés után rendbejöttem, visszaszedtem a súlyomat is elfogadható szintre és abba is hagytam a bogyókat.

Egy évig lappangott, finoman elő-elő jött a pánik de kezeltem magamban, aztán előtört, elhatalmasodott bennem. Lefogytam megint, nem volt életem ismét, és elkezdtem ezt a Fevarin-Atarax kúrát de nem jött be. Ezeket meg kell szoknia a szervezetnek, és a megszokás kellemetlen mellékhatásokkal járt: szó szerint mintha ezer tűvel böködnék a bőrömet, éreztem az összes létező idegvégződésemet, ájulások környékeztek, volt amikor forróságot éreztem mintha égetnének, néha pedig hideg foltokat a testemen. És akkor ilyen tünetekkel, 16 évesen az ember járjon iskolába úgy, hogy napi 2x 1,5 órát utazik, ingázik. Hívtam is rögtön dokit hogy ez nagyon nem jó, ekkor állított át Atarax-Anafranilra. Végülis ez maradt nekem, de volt próbálkozás Anafranil helyett Velaxin de nem jött be, meg két évig az extrák miatt Atarax helyett Helexet szedtem de az sem segített. Nagyon csecsemőadagot szedtem a Helexből is, a 0,5 mg-osból egy negyedet (!!!). Láttam nincsen értelme, egyik napról a másikra átállítottak a jó öreg Ataraxra, nem is éreztem semmilyen kellemetlenséget.

Most 90 kiló vagyok, a "túlsúlyos" kategóriába tartozom, és így szedek egy nap 25 mg Anafranilt, 1 szem Ataraxot (talán az is 25 mg?), egy fél Nebivololt és 10 mg vérzsírcsökkentőt (atorvasztatin vagy mi a bánat). 18 éves korom óta magas a koleszterinem, diéta sem hozta le csak feljebb vitte. Gyógyszerrel okés.


Viszont ami aggaszt... ezek a mellkasi fájdalmak. A hátamba sugárzik, vagy a vállamba, vagy az oldalamba. Amikor stresszes vagyok, felmegy a pumpám meg jönnek az extrák és akkor érzem ezeket. Egyébként soha nem fáj, pedig sokat közlekedem lépcsőn is és akkor sincsen baj. Lehet el kéne menni kardiológushoz?! Jó lenne megnézetnem, de EKG-n sztem nem fog látszani ha van vmi kezdeti szűkület vagy akármi... Igen, ez viccesen hangzik 26 évesen, csak édesapámnak is volt szívrohama, férfi ágon öröklődik + 8 éve vagyok koleszterin-beteg, igaz kezelve van és normális szinten mozog.

Félek, mert nem akarok felesleges vaklármákat, feleslegesen aggódni de elbagatelizálni sem akarom. :(

2016. jún. 1. 20:18

Én másfél évig xanaxxal keltem azzal éltem feküdtem töménytelen mennyiséget bevettem de egyszer egy nap úgy keltem hogy abba hagyom. Nem kell. Sajnos sok olyan emleket elvett tőlem a sok gyógyszer. De eltudtam hagyni tudtam az nem.élet.


Ideg stressz van dolgozik a szívem rendesen és folyamatosan sírni tudnék ilyenkor.

128. rboy25
2016. jún. 1. 19:55

Na, megcsináltam magam... Én idióta állat tegnap este nem vettem be a szokásos gyógyszereimet... Reggel nézek, mondom milyen érdekes hogy olyan könnyen felkelek, meg valahogy a reggeli nem esik jól, a hasam is fáj. Elindultam, de nem esett le. Amikor odaértem a buszhoz, akkor éreztem hogy valami nem kerek, nem vagyok jól és bevillant! Este kimaradtak a gyógyszereim. :D A buszon elkapott a szédülés meg ájulás kerülgetett, aztán amikor leszálltam gyorsan bekaptam egy életmentő Anafranilt. Teljesen véletlenül volt nálam, mert a patikában tartoztak egy dobozzal és amikor elhoztam nem raktam be a többi gyógyszer közé hanem a táskámban maradt. Mire beértem, még bizonytalan voltam, de szépen lassan kezdtem jobban lenni, egészen emberi módon telt el a napom ahhoz képest ahogyan ilyenkor szokott.


Most meg így este megittam a kávét, aztán valahogy a gyomrom nehéz, meg jött pár ilyen erős, fájdalmas fajta extra mellette a gyomrom is vacakol, erősen megkörnyékezett a hányinger, a rosszullét. :( Nekem ha hányingerem van, simán megkörnyékez az ájulás, mert annyira erősen a gyomromba megy az összes vér. Ilyen esetekben ezért soha nem a WC előtt térdelek hanem fekszem vödör vagy tál társaságában, különben össze is esnék ha meg kéne mozdulnom. Viszont hálistennek sosem hányok, nem fordult még elő olyan hogy használni is kellett volna az éjjeliedényeket. :D Most ez rövid ideig tartott, így nem fetrengek - még. Remélem el is múlik. Ma este beveszem a szokásos adagot, és holnapra minden rendben lesz.


Ezen tanulságok alapján tényleg szívleljétek meg a jótanácsomat: ha még nem szedtek nyugtatót, antidepit és akarnák adni NE SZEDJETEK! RÁ FOGTOK SZOKNI! :( Én már 10 éve szedek, és rászoktam. Nagyon kevés adagot szedek, de borzasztóan hiányzik ha csak egy napot kihagyok. Brutál elvonási tüneteim vannak, ijesztő és nagyon kellemetlen. :( Csak egyetlen napon tévedjek, felejtsem el és máris tropa vagyok. És ha szedem nem vagyok tőle jól ám, nehogy azt higgyétek. Szimplán nem vagyok rosszul mert nincsen elvonás. :S

Inkább irkáljatok ide, nyaggassátok a családot, szeretteiteket, támaszkodjatok rájuk, programok, kirándulás, pihi, meditáció akármi. :) Csak a gyógyszert ne!

2016. jún. 1. 18:55

Nekem is nem egyszer fordult elő ,hogy erős szívverésre hányingerre ébredtem. Na meg hogy iszonyat melegem van. Szóval valóban nagyon para az ilyen. A meleg még rá is tesz.

Ha szomorú kedvetlen ideges vagyok akkor nekem ezek a rosszullétek alapok. Extrák mellkasi szorító érzés.

Hónapok óta ezeket élem meg.

Ma délelőtt esett délután hét ágra sütött a nap. Mondhatni full pára volt minden.Azt se jól viselem. Már nem tudom mi lenne a jó :D

Ti hogy vagytok? :)

126. rboy25 (válaszként erre: 125. - Cicus1989)
2016. jún. 1. 07:02

Érdekes amit leírtál... az utóbbi 1-1,5 évben vettem észre magamon hogy mintha a vegetatív idegrendszerem gyengébb lenne. Kb. 1 éve történt nyáron hogy sikerült hanyagságból egy kissé állott kaját ennem (persze nem volt büdös, látszólag semmi baja nem volt de gondolom a csíraszám már megvolt benne). Hát aznap éjjel rettenetes hasi görcsre ébredtem, azt hittem megpusztulok. Rohantam a WC-re mert éreztem hogy menni fog a hasam, közben a WC-n ülve ahogy bemozdultak a beleim nagyon elkezdett görcsölni és éreztem hogy megy ki belőlem az erő, hányingerem lesz, a szivem elkezdett össze-vissza verni, kivert a víz is. Gyorsan az utolsó erőmből bemásztam a hálószobába hogy lefeküdjek, különben lefordultam volna a WC-ről. Fekvésre pár perc alatt elmúlt egyébként ez a része, aztán másnap ment még a hasam...

Egy másik idegekkel kapcs. sztori nagyjából ugyanakkor történt pár hét/hónap difivel: éjszaka rémálmom volt, fel is riadtam rá. Közben nagyon rosszul éreztem magam, melegem volt, száraz volt a szám meg hányinger. Eszembe jutott hogy nem vettem be este a bogyóimat, na mondom akkor kimegyek, beszedem őket meg iszom egy kis vizet is. Hát kimentem a másik szobába vízért meg a bogyókért, de össze voltam zavarodva, teljesen a rémálom hatása alatt álltam és rosszul voltam. Amint bevettem a bogyókat, azt éreztem hogy elönt a hányinger, az erő kiment belőlem, a szívem megint kalimpált, éreztem hogy most el fogok ájulni. Gyorsan ledobtam magam a kanapéra, a térdeimet behajlítottam hogy több vér menjen a fejembe és akkor szépen elmúlt.

Onnan tudom hogy ez vegetatív dolog, mert amikor a fogászaton fúrás közben ájultam el, akkor is teljesen ugyanezek a tünetek voltak, a furcsa szívdobogással együtt. Minden esetre ijesztő, és valami borzasztóan kellemetlen érzés tud lenni, az ember legszívesebben a halált választaná amikor ilyen szinten elönti a gyengeség, rosszullét. Maga a létezés is fájdalmas, kellemetlen dolog olyankor, még a fekvés is teher.


Ma éjjel meg esemény volt... Arra ébredtem fel, hogy valami rettenet módon ver a szívem, kva erősen és baromi gyorsan. Ritkán előfordul ilyen ha idegállapot van. :( Próbáltam szépen megnyugtatni magam, csak olyan nehéz amikor fél álomban vagyok, azt se tudom hol vagyok, félig visszaalszom és közben az események tudatában vagyok és igyekszem tenni ellene. Úgy irigylem azokat, akiknek a szervezetét nem készíti ki az idegesség. Néha nehéz így élni. :(

2016. máj. 31. 22:45

Én takarítás után kifulladtam. Egész nap nem ettem (ideg) végett. Majdnem hánytam hasmenésem viszont volt. És éreztem hogy nagyon ver a szívem. Lesapadtam fájt a mellkasom. Idegi állapotom nulla. Gondolom ezek hatására jöttek elő ezek a tünetek. Mintha az idegrendszerem Feladta volna. Úgy érzem.

Régen semmi bajom ne volt míg 4 évszak volt most meg rosszul vagyok tőle. Fejfájás szédülés a melegtől.

Remélem a holnapi napunk jobb lesz 😊☺ Jó éjt mindenkinek 🌙

124. rboy25
2016. máj. 31. 20:42

Jajj-jajj nem hallok sok jót, csupa extra mindenki. :( Én is az vagyok, most éppen lelki-idegállapotban vagyok, jönnek de mint az állat. Hirtelen és tök erősen, szabályosan fáj. De szó szerint, fáj az aortám ilyenkor vagy nemtudom mi a fene van itt. Ilyenkor szoktam tényleg félni, hogy ez már nagyon gáz. Még ha pár félremegy, azt megszoktam de ha fáj is az erős dobbanástól akkor para van nagyon.

Ez a mentőautó ismerős, hányszor akarom én is lestoppolni. :D Na jó, akarja a halál, de eszembe jut. :S Eleve utálom a vinnyogását, már két rokonomat (köztük az édesapámat!) vitte el és direktbe hallottam is a szirénát. Azóta rossz érzést vált ki belőlem. Bár "megszoktam" fővárosi lakos lévén, mindennaposak ezek a hanghatások - sajnos, mert ha szól a sziréna, vki nagy bajban van. :(

Ez a meleg kikészít, ömlik rólam a víz. Eleve hiperhidrózisom van, még télen is képes vagyok a hátamon vizesre izzadni, de ilyenkor... Undorító ez az idő komolyan. Szerencsére van itthon klíma, nemrég költöztünk de az elsők között volt berakatnunk. Így itthon jó. Munkahelyem réges régi épület, vastag falakkal de azért ott is van meleg. Szerencsére a belmagasság nagy, így felfelé megy inkább, lent egész kellemes. De azért lehetne jobb is. Nincsen átmenet, nincsen tavasz (se ősz) csak tél meg nyár, egyik napról a másikra. Normális ez, kérdem én?! Szerintem nem, nemcsoda hogy mindenki szarul van, és idegesebb, fáradtabb és minden baja van.

2016. máj. 31. 19:27
A lelki állapotom nekem is nulla.
2016. máj. 31. 11:25

Néha én is extrázok. Biztos vagyok benne hogy a lelkiállapot ezt nagyonh befolyásolja!

Nyomon követhető az én napjaimban az események kapcsán...

Valahogy lelkileg kellene megerősödni, de sajnos a fizikai "hogylét" pont az ellenkezőjét eredményezi...

2016. máj. 30. 21:26

Ez az időjárás valóban szörnyű és kihatással van ránk pluszba.

Nekem egész nap fájt a fejem szédültem gyenge voltam de reggel leszakadt az ég is és egész nap párás volt a levegő. Hirtelen jött melegtől rosszul vagyok.

De hát gyenge a pici szervezetem.

Ti hogy vagytok?

120. Veronikaa (válaszként erre: 116. - Cicus1989)
2016. máj. 30. 13:29
Örülök én is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook