Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? fórum

Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
223. csorenehomororsi (válaszként erre: 222. - Cicabubi)
2014. jan. 23. 12:22

Igy is van,ez a jo hozzaallas...sikerulni is fog,hidd el!

Es olyan buszke leszel majd magadra menet kozben is,h csuda....meg tok szupi lesz mikor minden szeretted megemeli a kalapjat elotted:-))))

222. Cicabubi (válaszként erre: 221. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 23. 09:46

Köszönöm Neked is:)

olvastam, hogy Te is két gyerkőc mellett csinálod, ez nekem erőt ad:) ha másnak sikerül megoldani, nekem is fog!

221. csorenehomororsi (válaszként erre: 218. - Cicabubi)
2014. jan. 23. 09:45

Udv!

A legjobb modszert valasztottad es koztunk jo helyed lesz!:-))))

Hajraaaaaa:-)))))

220. Cicabubi (válaszként erre: 219. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 23. 09:41

Köszönöm, nagyon kedves vagy:)

megnézem az oldalt mindenképp!

219. 5c0313b0fc (válaszként erre: 218. - Cicabubi)
2014. jan. 23. 09:38

Szeretettel köszöntünk, mindenkinek örülünk, ha csatlakozik hozzánk, minél többen vagyunk, annál erősebbnek érezzük magunkat!

Szoktuk ajánlani, akik újak (de nem kötelező), hogy ha még nem ismeri, nézze meg a KalóriaBázis.hu-t, ha gondolja regisztráljon be. A személyes adatainak felvésése után, kiadja a progi a minimálisan részére szükséges napi kcal-beviteli igényt, és amikor felvéssük, hogy miből mennyit ettünk, akkor is számol és persze a napi mozgást is ott tudjuk vezetni. Sokunknak nagyon jó mankó és segítség, hogy figyelemmel kisérje a saját napi sikereit esetleg kudarcait.

Maradj közöttünk, érezd jól magad!

2014. jan. 23. 09:32

Sziasztok,


megengeditek, hogy csatlakozzam? Én most indulok abszolút az elejéről, 164 cm, 64 kg,34 éves vagyok, van egy 8 éves lányom és egy 4 éves fiam, van főállásom és itthon is dolgozom. Igazolt IR-em van, állandó fáradtsággal, fásultsággal küzdöm kb 2 éve. Párszor már nekiindultam az 'életmódváltásnak', full eredménytelenül. Olvasgatlak Titeket, és úgy érzem, most nagyon elszánt vagyok, elegem van abból, hogy kb 70 évesnek érzem magam, és ez kihatással van az életminőségemre. 6-án megyek dietetikushoz, de azt mondták, addig is kezdjem el a diétát és a mozgást. Nekem este se időm, se kedvem nincs főzni, így rendelek update menüt, először jövő héten fogom enni. Van nálunk update pékség is, azt tervezem, hogy a reggelimet és a vacsimat ott fogom megvenni. Illetve tőlünk nem messze van egy FitForma női stúdió, oda szeretnék eljárni, de nem állok neki egyből a kemény dolgoknak, hanem gondoltam kipróbálom a gerincjógát és a pilátest. Képtelen lennék egy 1 órát végigugrálni (most még). Azért szeretnék Hozzátok csatlakozni, mert kell a megerősítés:), remélem nem bánjátok.

217. csorenehomororsi (válaszként erre: 216. - Szmoncsi)
2014. jan. 22. 18:27

Koszi!ari vagy!

Aaaaa....nem keseredem el,tavaly mar vegigeltem ezt a hullamvasutat...

1.honap-2,5 kg

2.honap -0,5 kg

3.honap -5 kg

Szoval sajat tapasztalatbol tudom,h ez h megy....most 3 het alatt raallt a szervezetem az eletmodvaltasra...innen megyek tovabb szepen.

Iden 58 kilo leszek,ha torik,ha szakad!!!!:-)))

216. szmoncsi (válaszként erre: 215. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 22. 14:57
Ne keseredj el, lehet, hogy csak a szervezeted most jobban tartja a vizet, nem szabad feladni! :)
2014. jan. 22. 08:00

Jo reggelt.

Megvolt a 3.heti merlegelesem....67,8!!!

Az plusz 30 deka.

Most vagy izmosodom a tornatol,vagy nem tudom mi a fene van....

Meglatjuk egy het mulva....

Mondjuk ugye irtam,h tavaly is volt ilyen durva ingadozasom....annak ellenere,h minden nap tornaszom es a kaja is a maxon megy.

2014. jan. 21. 19:10
Helló-helló! Nálam ma tökfőzelék volt jó kaprosan! Annyira finom! :) Torna ma nem volt, mert kb 5 km-t gyalogoltam, úgyhogy ma ezt betudom a tornának! :)
2014. jan. 21. 09:20

Szevasztok!

Lila-gőzöm sincs, mi legyen az ebéd! Majd csak kitalálom!

2014. jan. 21. 07:10
Ma up1 zolborsofozelek lesz a lisztjevel suritve.
2014. jan. 21. 07:09

Jo reggelt....!

Ma elaludram..:-(

Negyed 7- kor keltem.

Ma hatalmas csata dult bennem az edzes miatt....de buszke vagyok magamra,mert volt lelkierom nekiallni,igyhpgy ma tenyleg egy giga hatalmas pipa.21.napom volt,holnap merlegelek....kivancsi leszek nagyon.

2014. jan. 20. 14:19

Sziasztok!

Én is letudtam a mai edzést!

2 órát izzadtam a teremben. 25 percet voltam a futópadon, ebből 7 percet egyfolytában kocogtam. Nekem már ez is haladás.

Utána gyors séta hegymenetbe.

Ma combra és popsira dolgoztam, aztán volt egy 15 perces kerékpározás. Itt próbáltam 1 percet tekerni, ahogy csak bírtam, utána 1 perc lassú tekerés. Ezt váltogattam.

Jól elfáradtam, de bízom benne. lesz eredménye!

Most a kajára is még jobban odafigyelek.

Szép napot Nektek!

2014. jan. 20. 09:47

Szevasztok, én is felébredtem már végre! Hajnalban 6 óra után még azt hallgattam, ahogy a felettem lakó csaj rohangászik, mert indult melóba. Utána pedig úgy bele-aludtam, hogy reggel 8 óra volt, amikor legközelebb kinyitottam a szemem. Ilyet nem csináltam nem tudom mikor. Igaz, hogy nem kell sietnem sehová!

No majd csak belerázódok azért a napba én is!

2014. jan. 20. 07:58

Van ideje,amire szakit.

En is felkelek korabban ket gyerek,haztartas meg munka mellett is.pedig aludhatnek,csak annak tunyulas a vege,amit mar fejben eldontottem,h nem akarok!

Ennyi.

Van ismerosom 110 kilo,minimummm!!!!!!,es nincs ideje mozogni,ugy h anyucival el,es semmi dolga.....

Vicc!!!!

Tespesden csak,megerdemli!

2014. jan. 20. 07:56

Gratulalok,ugyes vagy.

Megy ez!!!!

Azert is gratula h nekialltal mozogni meg igy is...sokan mindenfele kifogasokat talalnak h miert nem mozognak.

Minden agyban dol el,es az is baromsag,h vki azt mondja nincs ideje....ezen jokat szoktam rohogni.

Az embernek arra

2014. jan. 20. 07:12

Szép jó reggelt mindenkinek!

Meg volt a mérlegelés, -30 dkg. Alakul, lassan de biztosan. Tegnap én is tornáztam, igaz hogy lightosan, mert meghúztam a derekam, de a lényeg, hogy mozogtam! :)

2014. jan. 20. 07:03

Hello-hello!

Nekem megvolt a 20. Napi edzesem is.

Szerdan merlegeles:-)

Kezdem a 4.hetet.aztan van meg 18 het hatra az alakformalos programombolmessze van meg,de haladok es ez a lenyeg!!!!!

Az eletmoddvaltas termeszetesen utana is marad,most csak a torna ilyen szigoru.:-))

2014. jan. 19. 12:30
Én sajtot reszeltem a tetejére, és a sütőben egy kicsit rápirítottam. Valami isteni úgy is! :)
203. csorenehomororsi (válaszként erre: 201. - Szmoncsi)
2014. jan. 19. 12:16
Kepzeld en is spenotostesztat csibaltam,azt rendelt az uram....plussz csirkecsikokat csinalok hozza roston.:-))
2014. jan. 19. 10:51

Szevasztok!

Én is gratula nektek! Szépen haladtok előre, csak így tovább!

201. szmoncsi (válaszként erre: 200. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 19. 10:29

Hú, nagyon ügyes vagy! Én még csak most készülök a tornára, aztán főzés (újra spenótos tészta, nem bírom megunni).

Hajrá csajok, kitartást mindenkinek! :)

2014. jan. 19. 07:30

Mosolygos jo reggelt Mindenkonek!


Ma nehezen birtsm felkelni,volt egy kis belso harc,aztan gyozott a jozan esz,plusz a kis pipalgatos tablazatom,ugyhogy egy nagy pipa mara is,ez volt a 19. Napom!

Lassan 3 hete nyomom,sokat javult a kondim:-)))

A hasamon meg a karomon durvan latszik az edzes...kezd kirajzolodni az izomzat:-))))

199. csorenehomororsi (válaszként erre: 193. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 18. 20:06

Huzos vokt a hetem,mert dolgoztam hetfo pentek szombat 10-10-10 orat...pkussz minden reggel fel 6-kor kelek,6-6:30-ig torna,tusolas,elokeszulok a fozeshez,8-8:30 meg mar kelnek a babak...mosubk sutunk fozunk takaritunk,jatszunk,tancolunk,aztan hipphopp este van....

Elfaradtam a heten....

2014. jan. 18. 17:23
Van isteni brokkoki fozelek receptem ha kell...isteni
2014. jan. 18. 17:22
Holnapra spenotostesztat rendelt az uram,pedig mar levettem a csirket...lehet hozzakockazom roston sutve...:-)))
2014. jan. 18. 17:22
Az biztos...meg reggelinek is szuper!
195. 5c0313b0fc (válaszként erre: 194. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 18. 16:26
Dehogynem, látlak én, a mikrós sütidet pedig ki is írtam magamnak! Azt nem tudom, mikor fogok nekikezdeni, mert már az elmúlt 2 napban volt tészta, (tojásos nokedli/krumplis lángos) most már kell néhány nap kihagyás. De a jövő héten biztosan készítek majd egy adagot. Gondolom jó lesz az egy adag szárazbableves után! :))))
2014. jan. 18. 15:08

Szia!en majdnem minden nap irok pedig....nem latsz???

Irtam amikros suti receptet,tegnap elott....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook