Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? fórum

Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
253. Milia (válaszként erre: 252. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 31. 13:19

Úgy remélem...


És ki hogy áll az életmód váltással, nem nagyon írtok...???

252. 5c0313b0fc (válaszként erre: 251. - Milia)
2014. jan. 31. 11:36
Igen, azért kérdeztem, ha visszaálltál a normál hétköznapi étkezésre és úgy is tudtad gyakorlatilag tartani a súlyodat, akkor az nagyon jó. Az ünnepek alatt a legtöbb ember hízott valamennyit. És ha ismét elkezded, folytatod a norbi-féle-kaját enni, egész biztosan gyorsan lemennek azok a kilók.
251. Milia (válaszként erre: 250. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 29. 21:56

Nem bánom, ha lemegy 5, de ha csak 2 az sem baj. :) Tartani nagyobb kihívás.


Szerencsére egészen vonzó a kényelem, hogy minden délre helyembe hozzák a kaját. Megmondom őszintén, életemben nem ettem olyan változatosan, mint mióta ezt eszem. Sőt, járulékos haszonként eszrevettem, hogy nincs gyomorégésem, pedig korábban sokat kínlódtam vele meg puffadással is, de az is ritka már és a cukrom is tökéletes, azelőtt gyakran rámjött, hogy szinte remegtem valami kajáért... ha már nem akarok fogyni, akkor is megtartom majd a Teletál update kaját.

250. 5c0313b0fc (válaszként erre: 249. - Milia)
2014. jan. 29. 14:32

Tulajdonképpen nem sok az, ami visszajött.

Ha 3 hónap alatt = 12 hét = 12 kg lement, a karácsony-szilveszteri "össznépi kajálás" :))) is kb. 2 hét volt, vagyis hetente az az 1 kg jött vissza, ami korábban Norbi-kaja elfogyasztása esetén lement.

Gyorsan meg tudsz annyitól szabadulni, vagy többet szeretnél még leadni, nemcsak azt a kettőt?

249. Milia (válaszként erre: 248. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 29. 12:59
A karácsonyi szünet alatt nem volt kiszállítás, így igen, otthoni sima kaját ettem, nem update-eset és nem keveset, meg hát lecsúszott a bájgli is meg a társai. Szóval ahhoz képest hogy mit meg nem engedtem magamnak, nem is durva :).
248. 5c0313b0fc (válaszként erre: 247. - Milia)
2014. jan. 29. 10:55

És úgy jöttek vissza a kilók, hogy azóta is folyamatosan rendeled az update-kaját, vagy időközben vissza-álltál a normál, otthon főzött kajákra?

Mert ha azóta is az update-kaját rendeled és eszed, akkor viszont kérdés, hogy mitől jöttek vissza a kilóid?

247. Milia
2014. jan. 29. 10:08

Sziasztok!

Bocsi, nem olvasom végig a fórumot, úgy látom, nem olyan régi :).

Néha azért majd benéznék...


Én augusztusban kezdtem az update-et. 3 hónap alatt lement 12 kg. Karácsonykor visszajött 2, úgyhogy most újra kezdtem, vagyis inkább úgy gondoltam nem hagyom abba.


Az én legnagyobb gondom az ebéd volt, mivel többnyira este érek haza, nincs időm otthon főzőcskézni. Általában valamit rendeltem ebédre, ami ahogy esett- úgy puffant.


Ezt az ebédet lecseréltem a Teletál update menüjére, mellette nem is nagyon mozogtam (vagyis inkább egyáltalán nem), így ment le a 12. Még kb 3 kg-t szeretnék ledobni, de már nem is létszükséglet. Mindenesetre nekem ez így teljesen jó, szóval nem szeretném abbahagyni.


Semmivel sem fogy több pénzem kajára, mint korábban...


A tornának szeretnék neki látni... ahhoz viszont szükségem van egy kis biztatásra :).

2014. jan. 29. 09:11

Sziasztok!

én egy hete diétázom még csak, de 1 kg már lement, szerintem ez annak köszönhető, hogy egyáltalán nem eszem édességet, és az energiaitallal is leszámoltam 2 hete már. És csak egészséges kajákat eszem. Tornát majd a jövő héten kezdem, mert most már megvárom a menzeszt, az nálam elég fájdalmas szokott lenni, szóval csak kudarc lenne belőle, inkább kivárok.

A mérleget mi is most cseréltük le, mert egy vacak márka volt, ahány pontja volt a lakásnak, annyifélét mutatott, de brutál 2-3 kilós eltérésekkel.

Hát igen, ilyen időben az embernek nincs kedve semmihez, de arra kell gondolni, hogy mire jön a jóidő, milyen csinosak leszünk :):):) úgyhogy hajrá torna!!!

szép napot mindenkinek!!!!!!!!

2014. jan. 29. 09:05

Szevasztok!

Most már én is megfogadtam, hogy csak hetente (esetleg hetente 2x) fogok mérlegre állni. A mérleg nálam is ugrál, sőt, egy napon belül akár fél óránként is mást mutat, (ha úgy tartja kedve) attól függetlenül, hogy sem a ruházatban, sem a kajában, semmiben nem történt változás.

Szerintem ezek a digitális mérlegeket "memóriája" is csak egy meghatározott időközönkénti mérlegelés esetén mutatnak valós értéket. Vagy nem tudom, de felesleges örökké mérni magunkat, csak összezavarodunk.

2014. jan. 29. 09:00

Orsi! Ne légy nyomott! Esik a hó:D lehet vinni a kicsiket szánkózni, gondolj erre! :)

Én nem álltam a héten a mérlegre, majd jövőhét hétfőn állok rá csak. A kaját tartom, most a paradicsomos káposztára álltam rá, nagy kedvenc lett! :)

A torna megy, már eljutottam oda, hogy nem csak a legkönyebb update tornát nyomom, hanem már a közepes nehézségűt is.

2014. jan. 29. 05:41

Nez ki,megrendelem,mert este is kene vmit csinalnom,de a szobabicohoz nincs lelki erom,megvsomorlottem tavaly picit,mert reggel este nyomtam 5 honapon at,viszont erzem h kene az esti mozgas is!

Ki-hogy all????

En par napja picit nyomott is vagyok,nagyon nem hianyzott ez a hideg...:-(((

2014. jan. 29. 05:39

Jo reggelt!

Nemsokara nekiallok edzeni...:-

Tegnap kimaradt a torna,de helyette bicoztam ,mert fogdokibal voltam,es eltekertem hozza....

Most en is azt veszem eszre,h nehezebben megy a fogyas,a het elejen raalltam a merlegre,es durvan ingadozik.....


Talaltam egy olyan gepet,ami muszakilag total megegyezik a flabelissal,csak lehet allvany nelkul rendelni az alaplapot,esaz ara sem horror,ugy

2014. jan. 26. 11:55

Sziasztok,


mi wokos csirkét készítünk, barna rizses párolt zöldségekkel:)

nálunk a hónak se híre, se hamva...

van aki tornázik Péntek Enikőre esetleg?

Kellemes vasárnapot mindenkinek!!!

2014. jan. 26. 09:52
Szevasztok, szép napot nektek is!
2014. jan. 26. 07:50

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nálam ma zacskós csirke sül, tejfölös uborkasalátával és gerslivel köretnek.

Torna mára egy kis pancsolás lesz az élményfürdőben, valamint egy hatalmas séta!

Szép napot mindenkinek! :)

2014. jan. 25. 21:36

Sziasztok!Régen voltam,sok a munka...Megy az edzés és a kaja is rendben van.

Én is bolognait csináltam,isteni receptem van a szószra,akit érdekel,megnézheti.Olyan majdnem,mint a bolti,csak azért ez jobb,mert nem szárított por,hanem házi.

Esik a hó nálunk szüntelenül.:(

237. racznemagdika (válaszként erre: 236. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 25. 17:32
Milyen szószt teszel rá?
2014. jan. 25. 07:05

Sziasztok!

Nekem megvolz a 25. Napi pipam:-)))

Tegnap isteni up1 bolognait csibaltam,ma is az lesz az ebed!alig varom....:-p

235. csorenehomororsi (válaszként erre: 234. - Cicabubi)
2014. jan. 24. 20:16

Nekem szerencsem van,az uram is vevo vokt ra!:-)

Mondjuk mi mindent eszunk,csak up1-ben:bologbai,levesek.fozelekek,edes es sos sutik....szoval nincs hianyerzet!

234. Cicabubi (válaszként erre: 233. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 24. 16:52

Az nem semmi! Bár ez az igazi életmódváltás...

Azt hiszem, ez nálunk kivitelezhetetlen:(

A kölykök legyilkolnának, a férjem meg nagyon kedveli a nem éppen egészséges disznóságokat (pacal, körömpörkölt, kolbászok, stb), és egyáltalán nem tudom rábeszélni az egészséges életmódra. Jó, mondjuk elég sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztunk, úgyhogy kisebb megreformálásokat tudok max.végrehajtani.

233. csorenehomororsi (válaszként erre: 231. - Cicabubi)
2014. jan. 24. 14:35

Enaz uj konyve es hitvallasa szerint sutok-fozok,csak up1 kajakat!

Minden alapanyagot lecsereltem!

Imadon!

232. Cicabubi (válaszként erre: 230. - Szmoncsi)
2014. jan. 24. 13:06
Köszönöm Neked is! :)
231. Cicabubi (válaszként erre: 229. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 24. 13:05

Köszönöm a tanácsokat! Te csak a kódokat követed amúgy? Vagy update termékekkel főzöl?

Régen használtam a bőrömre paprikaolajat zsírégetőnek, meg masszíroztam magam luffaszivaccsal, lehet ezeket is elkezdem a diétával párhuzamosan, mert félek, hogy lötyi marad a bőröm, már nem vagyok 20 éves:)

230. szmoncsi (válaszként erre: 218. - Cicabubi)
2014. jan. 24. 07:29

Szia!


Üdv. köztünk, jó updatezést! :)

2014. jan. 24. 06:40

Borom,ott picit rancosabb most,de ha ujra fogyok,ki fog feszulni.

Szoval csak hajra!!!!!:-)))

Ket konyvet vegyel meg szerintem,a legujabbakat.

Norbi titok ujratoltve,es a kover ember nem bunos cimut!

Ez az ujraertelmezett update.a regieket atreformalta!es ez a mervado,mert 8-9 ev alatt sokat tapasztalt,utanajart a dolgokbak!

228. csorenehomororsi (válaszként erre: 226. - Cicabubi)
2014. jan. 24. 06:37

Szia!ugye lementem tavaly 64,4-re,most jan.1-jen 69,1 voltam.

Combrol poprol meg van mit ledolgozni,de nem is igazan erdekel mar a merleg,inkabb most mar a tukorkepremegyek en is.

Ha tornaszol a hasad is le fog menni,nekem is olyan hasam volt az ikrekkel,h csuda...de most laposodik a hasam esa kotenyke is total vissza van huzodva.ahol megrepedt a

227. Cicabubi (válaszként erre: 225. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 23. 16:43

Ja, bocsánat, lemaradt:

GRATULÁLOK AMÚGY AZ EDDIGI SIKEREIDHEZ!!!!! :):):)

226. Cicabubi (válaszként erre: 225. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 23. 16:42

Na, akkor én is megveszem a könyveket!

Mondjuk én 'csak' 8-9 kilótól szeretnék megszabadulni, de nekem úgy érzem, most az is kihívás. De elegem lett a tükörképemből, bárki bármit mond. A férjem is megnyugtatott, hogy neki még tetszik is a kis úszógumim, mondtam neki, köszönöm, nagyon kedves, de én nem érzem így jól magam. És azért a strandon el lehet lesni, mikor megnéz 1-2 jó csajt:) de én ezért nem bántom. Viszont elég az önsajnálatból, nekiállok én is!!!

Megnéztem a képeidet, bakker! Tényleg durva:)

szívből gratulálok, nagyon csini vagy! Honnét akarod a 11 kg-t leadni?!

És hát az ikrek... Annyira gyönyörűek! Tökre látszik az arcukon, hogy melyik milyen nemű! :)

Ja, csak azt nem tudom, hogy a szülés utáni kötényke vajon el fog tűnni?! A 2. terhességemnél 27 kg-t híztam, a fiam is 4 kg volt, így megmaradt egy szép lifegő bőröcske... :(

225. csorenehomororsi (válaszként erre: 224. - Cicabubi)
2014. jan. 23. 15:38

En igazabol tavaly kezdtem,akkor lement -19!

Most akarom a maradekot lenyomni.

Kiolvastam az osszes konyvet,aztan kiszortam itthonrol mindent,ami nem up1,es bevasaroltam a boltjaban!

Kiszamoltam magamnak,h mennyiz akarok fogyni,es kijott a 18 kilo.

Utananeztem h a heti 0,5-1 kg az egeszseges...na,en kiszamoltam,h egy kilora adok magamnak 10 napot!

Kijott a 180 nap!

Csinaltam egy sima kis tavlazatot magamnak,amit minden nap kipipalhatok es a heti mereszkedes eredmenyet beirhatom.

En vizualis tipus vagyok,szoval nekem ez bazi nagy segitseg volt,h "szemmel"is nyomonkovethetem a dolgot,plussz moti alt,h mindig csak az adott napra koncentraljak es este kipipalhassam mozgas es kaja teren az adott napom...esigy haladtam szepen!

Nekem bejott.

Most 11 kilo a cel es heti fel kilot allitottam be,az 22 het,kbmajus vegere 58 akarok lenni.

Tavaly az elso honapban nem mozogtam,de lement 2,5 kg...es utana mar kivantam a mozgast,viszont a babaim akkor voltak 6 honaposak,ugyhogy ido es penztarcakimelonek kitalaltam h szobabicozni fogok.

Minden reggel es este fel orat.4 honapon keresztul!

Van kep az indulorol meg a -19 rol az adatlapomon,nezd meg,durvaaaaaa

A tavalyibol kiindulva,boven sikerulhet.

224. Cicabubi (válaszként erre: 223. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 23. 13:40

Próféta szóljon belőled:)

Te hogy álltál neki az egésznek?

Olvastad a Norbi könyveket?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook