Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? fórum

Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
43. galagonya77 (válaszként erre: 42. - Galagonya77)
2013. dec. 30. 14:05
vagy a ricottakrém (kakaóval-édesítővel-reszelt narihéjjal kikeverve) isteni finom...
42. galagonya77 (válaszként erre: 39. - 5c0313b0fc)
2013. dec. 30. 14:04
A fehérjeturmixok amúgy nagyon jók a fehérjepótlásra, nekem fehércsoki-eper van itthon, nagyon fini desszertnek is, és igazán jól telít. Amikor kalóriabázisoztam, akkor látványosan megugrott a fehérjenyíl 1-1 turmixszal, azt hiszem, napi 2-vel már a 100% bevitel megvan. A főtt tojit sajna nem szeretem, helyette a Norbi rudit nasizom este, ha kell valami:)
41. szmoncsi (válaszként erre: 40. - 5c0313b0fc)
2013. dec. 30. 11:59
Én ezt úgy csinálom,hogy egy határidő naplóba vezetem,. hogy mit ettem, mert nem tudok egész nap a gép előtt ülni és vezetni a kalória bázist, és nap végén beírom még a határidő naplóba, hogy milyen volt a hangulatom mi a tapasztatalatom az adott kajával kapcsolatban. Nekem ez eléggé bevált, és ha valamikor lemondó hangulatba kerülök, akkor ezt jó megnézni, és rájönni, hogy nem lehetetlen betartani a dolgokat.
2013. dec. 30. 11:15

Egyébként jó lenne, legalábbis szeretném, ha ide írnánk esetenként, hogy ki mit főzött, hogy azzal tudjuk egymást segíteni. Mert az igaz, hogy elvileg nem kell másra figyelni, csak hogy mikor, melyik napszakban miket eszünk. De azért szerintem legtöbben oda akarunk figyelni a ch-ra, a kcal-ra és egyéb összetevőkre is, no meg arra is, hogy nagyon ne koplaljunk. :)))

Nektek erről mi a véleményetek?

39. 5c0313b0fc (válaszként erre: 37. - Galagonya77)
2013. dec. 30. 10:51

Én még csak tegnap próbálkoztam meg vele, igaz, hogy a vacsi (túrógombóc) nem igazán sikerült, de a fehérje-hiány miatt beáldoztam magam. :)) Egyébként majd újév után akarom keményen csinálni. Azt már megtettem, hogy az általam leginkább főzött "hétköznapi" kaják kcal, ch, fehérje, zsír értékeit kiírkáltam egy külön lapra, ha gondban vagyok, hogy mit is főzzek, akkor majd azokból válogatok, és persze attól függően, hogy milyen alapanyag van itthon.


Tarts a hűtőben 1-2 pucolatlan főtt tojást, ha este úgy érzed, akkor azt bekapod = jó fehérje pótlásnak, és ch-tartalom nulla.

38. galagonya77 (válaszként erre: 33. - Kkrisztina72)
2013. dec. 30. 10:10
Hát ezt én is nagyon jól ismerem:( Képes vagyok 2 nap alatt 3-4 kg-ot is hízni, és hónapról hónapra hízok pusztán a korom meg a hormonjaim miatt, ha nem diétásan étkezem:( De nem baj, nem lehetetlen még nekünk sem fogyni, most kell megfogni a súlyt és visszaszorítani, még épp időben vagyunk:)
37. galagonya77 (válaszként erre: 31. - 5c0313b0fc)
2013. dec. 30. 10:08
Egy időben én is használtam a kbázist, jó volt kontrollnak, én is láttam, milyen kevés fehérjét eszem. De nekem a sok fogyi körüli teendő meg megszorítás mindig feladást szül, úgyhogy most inkább nem figyelek semmi másra, csak a kódokra, hogy jobban és hosszabban ki tudjak tartani. Bár a rendszer szerencsére olyan, hogy nem kell túl nagy akaraterő a betartásához.
36. galagonya77 (válaszként erre: 29. - Szmoncsi)
2013. dec. 30. 10:05
Én is tartom már a kódokat, és nagyon jó tapasztalataim vannak ez alatt a 4 nap alatt is. Mínusz 1.4 kg, sőt, több, csak az indulási súlyt nem mértem. És még kisebb étvágy, csökkenő has. Én napi mérlegelő vagyok, nekem kell a kontroll mindig.
35. Bonbon013 (válaszként erre: 33. - Kkrisztina72)
2013. dec. 29. 18:21
szia, üdv köztünk és sok sikert a fogyáshoz :))
34. 5c0313b0fc (válaszként erre: 32. - Szmoncsi)
2013. dec. 29. 17:38

Akkor már nem vagyok egyedül! Dehát ezt is tanulni, gyakorolni kell.

Ma ebédre pl. készítettem bundában sült kelkáp-ot párolt rizzsel. Ez kcal szempontjából egész jó, de fehérje egy szál sem.

Így most vacsira készítettem túrógombócot, amitől a Bázison a "fehérje-pofám" elkezdett vigyorogni, de mind a ch, mind a zsír-pofa bőgősre áll.


Holnap a maradékot megcserélem: ebédre megeszem a túrógombócot, vacsira a megmaradt bundában sült kelkáp-ot, aztán majd látjuk mi lesz. Kaját kidobni nem szoktam!

2013. dec. 29. 16:57
Sziasztok! Csatlakozom ha lehet.77 kg/161cm alacsony vagyok.67-ről sikerült 9 hónap alatt tovább gömbölyödnöm.40 fölött már könnyen megy...mármint fölfele.:D
32. szmoncsi (válaszként erre: 31. - 5c0313b0fc)
2013. dec. 29. 15:02
Én is használom az update mellett a kalória bázist, segít abban, hogy tudjam még miből mennyit kell bevinnem, hogy tényleg jól működjön a szervezetem. Sajnos én valami elmebeteg módon szeretem a tésztát, így nekem a ch-t kell visszafognom, és valahogy a fehérjét növelnem
31. 5c0313b0fc (válaszként erre: 27. - Galagonya77)
2013. dec. 29. 11:04

Valóban nem kell számolni a kalóriát.

Ahogy te is írtad, már sokféle-fajta-módit kipróbáltam, most ezt az esélyt még megadom magamnak.

Az ünnepek alatt felszedtem másfél kg-ot, most már 9-essel kezdek.

Nálam az a gond, hogy elfelejtek reggelizni, a napi 3 evés úgy van meg, ha este 2x vacsorázok. Most tanulom, hogy áttérjek a napi többször, de keveset, merthogy a torna, a mozgás is kevés.

A KalóriaBázis viszont mutatja, hogy ha pl. napközben a ch-adagot már teljesítettem, de pl. a fehérjéből még jelentős mennyiség hiányzik, szóval mankónak jó az, ha vezetem!

Majd látom, hogy a Norbi-féle kódok alapján valóban ha étkezek, akkor ezek az értékek a KalóraiBázison hogyan csapódnak le!

2013. dec. 28. 19:59

En 79 kgval mentem szulni onnan vagyok most 62kg. Innen szeretnek meg 55 ala menni. Ez a cel :-) csak most mar nehez es nehezen mennek ezek a kgk le...

En is heti egyszer merlegelek :-)

29. szmoncsi (válaszként erre: 24. - Galagonya77)
2013. dec. 28. 18:40
Én jóval több kilóról indulok, jelen pillanatban 89 kg vagyok, célom a 75 kg. Már most próbálom a kódokat betartani, hetente 1szer mérlegelek majd. Ti milyen gyakran mérlegeltek?
28. galagonya77 (válaszként erre: 26. - Bonbon013)
2013. dec. 28. 16:23
Szia, jó neked, hogy már ott tartasz:) Az én súlyom még 7essel kezdődik. Az update egyik áldásos hatása nálam is, hogy nem kívánom a több és bűnös kaját, elég a kevesebb, és épp elég 1-es kódú finomság közül lehet válogatni, nem kívánom a többit:)
27. galagonya77 (válaszként erre: 25. - 5c0313b0fc)
2013. dec. 28. 16:22
Szia, üdv itt:) Az update-nél nem kell számolni a kalóriákat, de nyilván ez még jobban viszi a kilókat. Én inkább maradok a nem-számolásnál, hogy ne legyen túl sok a korlát, mert akkor hamar feladom... 25 kg több hónapnyi kitartást kíván meg, szóval szerintem te se vedd túl szigorúra...
2013. dec. 28. 13:15

Sziasztok ujak es mindenki :-)

Vegre vege a karacsonynak es a sutiknek. En orulok legalabb nincs bunbeeses. Januar 1 en tervezem a kovetkezo merekezest es szeretnem ha 61el kezdodne a szam :-) ezen ugykodom most.

Jah es ami jo hogy most mar siman megy hogy megalljam az esti evest mikozben a parom meg a kicsi lanyom vacsiznak :-D haladok.


Nalatok mi ujsag lanyok?

25. 5c0313b0fc (válaszként erre: 1. - Galagonya77)
2013. dec. 28. 11:23

Szia, szevasztok!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet, úgy ahogy írjátok: termékek nélkül, csak a kódokat és a kcal-t (ch és egyebek) figyelve. Totál kezdő lennék, van kb. 25 kg többletem, nagyon szeretnék megszabadulni tőle.

24. galagonya77 (válaszként erre: 22. - Szmoncsi)
2013. dec. 28. 10:45
Szia, de jó, akkor lesz egy tapasztalt update-ezős:) Én teljesen át akarok állni erre a rendszerre, úgy terveztem, hogy ha elértem az álomsúlyt, akkor már eszek majd 3-asokat is, de csak délelőtt, délután meg betartom a kódokat. Hány kg-ról indulsz? Én 75 vagyok, és 62-64 körül lennék hájtalan:)
23. galagonya77 (válaszként erre: 21. - EMeLAndrea)
2013. dec. 28. 10:43
Szia, jó, hogy jössz:) Én is termékek nélkül csinálom, a rendszer a lényeg. Bár épp néztem, hogy a későbbiekben legalább update-lisztet fogok rendelni, hogy tudjak jó kis sütiket csinálni:) Le fog menni az a 25 kg, főleg, ha ilyen jól tudsz fogyni. Én már 40 vagyok, nekem már nehezebben megy:) Hajrá nekünk:)
2013. dec. 28. 10:20

Sziasztok!


Ha lehetséges csatlakoznék én is. Már egyszer leadtam update-val 30 kg, de egy idő után visszatértek a rossz szokásaim, és sajnos 25 vissza is jött. Tavaly neki kezdtem újra, akkor le is adtam 1 hónap alatt 7 kg-t, de valahogy elfogyott 1 hónap után a lelkesedés és fél év alatt vissza is szedtem 5-t. Most teljes életmódváltásra készülök, remélem együtt sikerülni fog! :D

2013. dec. 28. 08:10
Sziasztok, csatlakozhatnék én is? :) Én is a kódókat figyelném, én "kiegészítőket" nem is tudnék vásárolni, mert Ausztriában még nincs boltjuk... legalább is ahol én lakom nem találkoztam még vele! ;) Így marad a neten talált kódók figyelése! nekem sokat kell fogynom 20-25 kg.-ot! :( Tavaly már lefogytam 16-ot sporttal, és némi odafigyeléssel... de költöztünk, és ott már nem folytattam semmit! Időközben kiderült hogy PCOS-em van... :( szóval jöhetek hozzátok? :)
20. galagonya77 (válaszként erre: 19. - Bonbon013)
2013. dec. 27. 09:07
hidd el, nem olyan sok az... És nemcsak -8 kg múlva leszel csinos, hanem minden leadott kiló után egyre csinibb leszel:)
19. Bonbon013 (válaszként erre: 18. - Galagonya77)
2013. dec. 26. 21:03
igen, de még legalább 8at szeretnék :)
18. galagonya77 (válaszként erre: 17. - Galagonya77)
2013. dec. 26. 20:43
ja, bocs, már írtad, 2 kg-t már ledobtál, jó neked:)
17. galagonya77 (válaszként erre: 16. - Bonbon013)
2013. dec. 26. 20:42
Én is így gondolom... Ma volt az első update-napom, meglepően könnyű volt tartani a kódokat, és csomó finomságot ettem:) Te milyen eredményeket értél már el vele?
16. Bonbon013 (válaszként erre: 14. - Galagonya77)
2013. dec. 26. 10:40

Igen, mert sajnos az új kódok már úgy vannak kitalálva, hogy csak az update termékek 1-esek, a többi más kódú. De mivel a régi verzió szerint is simán fogynak emberek, így szerintem tökéletes az :)) meg ráadásul költened sem kell pluszba updates termékekre :)


Hát igyekszem tartani amennyire lehet, de ilyenkor azért megy a bűnözés sajnos :(( de ma már vége a karácsonynak :DDD és ezerrel lehet folytatni :)

2013. dec. 25. 19:20
jó forró gyümiteák ízesítés nélkül is finomak, ezzel lehet kicsit csalni:)
14. galagonya77 (válaszként erre: 12. - Bonbon013)
2013. dec. 25. 18:55
Hű, de jó, akkor nem egyedül vagyok kezdő:) És én is a régi kódokat nézem, neten ezt találtam meg, de ha mások ezzel is le tudtak fogyni, nyilván működik:) Ünnepek alatt is update-ezel? Nekem a tegnap-ma tele volt édességekkel, de holnap már elmegy a vendégsereg, úgy tervezem, hogy már kódok szerint eszem majd...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook