Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt fórum

Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
368. g_eszter (válaszként erre: 365. - Michelle.r)
2012. aug. 9. 10:35

Leírod a nyírfacukrot, mindjárt megkapod, hogy az átlag embernek nincs erre pénze..


Különben tényleg ennyire egyszerű, a táplálkozás sokat számít. Megfelelő alapanyagok, megfelelő mennyiség, s nincs gond. Nem kell egyszerre 10 palacsintát megenni Nutellával.


Leírom, pedig biztos meg fogom kapni a magamét:

háziorvosnál voltam múlt héten. Jött egy család. A z anyuka nagyon nagy darab volt. (Igen, betegség is lehet). Két lánya van, normál testalkatúak, akiket már reggel korán ahogy megérkeztek cukorkával tömött, majd valami ragacsos cukros valamivel, stb.. Itt rontja el a szülő.

367. g_eszter (válaszként erre: 364. - Dinkaanyu)
2012. aug. 9. 10:31
Ezért írtam, hogy én örülök. Vállalom, ha mindenki más szerint hülye vagyok :D
366. globus
2012. aug. 9. 10:28
Nem is értem, milyen méretekről írtok. 12-es, 34-es, 28-29-es. Ez külföldi számozás?
365. michelle.r (válaszként erre: 304. - 6350755685)
2012. aug. 9. 10:26

Én is. Csak zabpehelylisztből sütöm és nyírfacukrot teszek bele. Ha nem lenne rá lehetőségem, nem ennék este palacsintát.

Szerintem ez ennyire egyszerű. Kaptam én már ezért mindent, hogy sekélyes vagyok, meg túl hiú. De nekem többet megér, hogy jól álljon rajtam egy nadrág, mint hogy olyat egyek, amitől tudom, hogy hízom.

364. Dinkaanyu (válaszként erre: 363. - G_eszter)
2012. aug. 9. 10:24
Hogy képzeled a 34-es már nem is női méret:D Szégyelld magad:D
2012. aug. 9. 10:17

Ha valaki önmagát elfogadja szépnek, s ezt tényleg így gondolja, akkor mégis miért figyeli meg a vékonyakat (hogy érthetőbb legyen: anorexiásokat). Ha tökéletesen boldog, akkor számít, hogy más hogy néz ki? Nem hinném.


Vékony vagyok, de én figyelek is erre, mert nekem fontos. S akármennyire is hangoztatják egyesek, hogy a kövérek (ja, bocs, teltek, mert sértődés lesz a végén) sokkal boldogabbak, mert a nagy részük nem az.

Ahogy szóba kerül a kövér téma, rögtön az első hozzászólások között szerepel, hogy "de betegség is okozhatja". Egy résznél igen, de túl sokan akarnak mögé bebújni. Most sajnálni kéne minden egyes ducit, mert biztos beteg szegény?


A páromnak is nagyméretű ruhákra van szüksége. Furcsa, én mindig tudom, hogy hova kell vele menni, hogy hamar kapjon magára és szépeket, divatosakat. Na, meg azt is tudom, hogy én hova kell bemenjek, hogy magamra megfelelőt kapjak. Egyszer láttam Ulla Popken kirakatot, s egy nagyon csinos felső volt a babán, hogy meg is néztem rendesen. Csapnék hisztit, hogy nincs az én méretemben?

Én örülök neki, hogy a 34-es ruhák jók rám.

362. michelle.r (válaszként erre: 256. - Angica0901)
2012. aug. 9. 10:07

Szerintem ilyen pert csak egy igazi hülye ügyvéd vállal el? Mégis mi lesz a vád?

Utána majd jönnek a szőkék perelni, mert nem találnak a hajuk színéhez illő ruhadarabokat?


Csak azért nem írom, hogy medve anyám, mert jön az andi és esetleg beperel szellemi tulajdon ellopásáért ;)

361. Dinkaanyu (válaszként erre: 360. - 04d410066e)
2012. aug. 9. 10:03
Ó akkor én is egy szemét állat vagyok 49 kg,igaz 157cm.Igaz nekem ezért már tennem is kellett.
360. 04d410066e (válaszként erre: 351. - Andi6020)
2012. aug. 9. 09:32

:D Vigyázz ezzel! Ha leírod, hogy 48 kiló vagy, a ducik egyből egy anorexiás csajra gondolnak. :D Az eszükbe se jut, hogy alacsony vagy. :D Én is annyi vagyok, a 156 centimhez. Sőt, szerintem elég izmos is lehetsz, mert rám a 27-es, 28-as nadrágok jönnek csak fel, mert kerek a fenekem és husi a combom. 25-ösbe nem férnék bele. Nekem egyre furcsább, ami itt a hoxán megy a ducik között.

A páromnak két húga van. Mindkettő modellalkat. A kisebbik húga komolyan modellkedik is. Hát szerintem gyönyörű! Bár magas, és vékony, nagyon hosszú combokkal, egyáltalán nem anorexiás kategória, és csodaszép az arca, és a haja. És normálisan eszik. Szerintem a modellek közül sem mind anorexiás, csak van, aki ott is átesik a ló túlsó oldalára. :)

Szóval nyugodtan engedd meg magadnak azt a luxust, amit én: 48 kilósan is jó nőnek lenni. :)

359. Gubóka (válaszként erre: 357. - Gubóka)
2012. aug. 9. 09:29
nem minden* vékony lány szép, kimaradta minden
2012. aug. 9. 09:26

Ja, még azon is el kell gondolkodjunk, hogy ha létezik olyan farmerméret, amelyiknél kezdődik a női méret (mondjuk a 27-es), akkor nyilván van olyan farmerméret is, amelyiknél végződik:)

Na, az akkor hányas legyen? :)

357. Gubóka (válaszként erre: 349. - A0c1361e44)
2012. aug. 9. 09:22

nem vékony lány szép. nagyon sokan azért vékonyak mert gnetikailag ilyenek, és semmi formájuk nincs,


de könyörgöm ez is mekkora ÁLTALÁNOSÍTÁS és ELŐITÉLET.


aki teszazért h vékony legyen az igenis szép lesz, mert kerek segge és szép feszes izmos lábai lesznek...


ENNYI

356. spinneli (válaszként erre: 354. - 3d0696d927)
2012. aug. 9. 08:58

Lehet, hogy az a legjobb, ha mindenki a saját portáján söpröget?


Egyébként csak engem hagy hidegen más nők teste?

:)

355. 093a17e5d8 (válaszként erre: 349. - A0c1361e44)
2012. aug. 9. 08:43
Azért vannak vékony modellek mert rajtuk mutat a legjobban a ruha, nem azért mert nem vonja el a figyelmet. Pont azért amiért sokszor egy fogason jobban néz ki a ruha mint felvéve. Az már más kérdés, hogy neked ez tetszik-e vagy nem.
2012. aug. 9. 08:32

Az a te problèmàd, ha van egy komplexusos baràtnőd, akit baràtnőnek nevezel ès így írsz róla.


Nèzz fel egy tàrslereső oldalra, a kövèrek (jó, testesek, dívik, hogy szabad mondani?) fent àruljàk a petrezselymet ès anorexnek nevezik azokat, akik viszik előlük a jó pasikat. Vagy nèzd meg, hàny fèrfi keres karcsú nőt. Persze, tudom, ők is mind komplexusosak...


Ha fèrjnèl lennèk, lehet, èn is megengednèk magamnak pàr kilót, talàn elhagynàm a sportot is... :)

353. Mazsinka (válaszként erre: 349. - A0c1361e44)
2012. aug. 9. 08:05

Sok igazság van abban, amit írsz, de vigyázz, könnyen megkaphatod, hogy csak irigységből mondod ezeket...mint ahogy én is megkaptam, amikor nem voltam hajlandó szépnek nyilvánítani a pálcikatestet.


Nekem is van egy barátnőm, 28-as, 29-es farmert hord, és bele van betegedve, ha ez felszökik 30 fölé. Egy diétám alkalmával egy harmadik barátnőnk rávett minket, hogy fogadjunk. Ő azt tippelte meg, hogy rámjön a csaj 28-as farmere, én nem hittem. Rámjött. A csaj meg sírásban tört ki, vagy az zavarta, hogy én belefogytam az ő nadrágjába, vagy az, hogy akkor most ő pont olyan kövér, mint én? :) Csak nevettem az egészen, neki meg volt egy sz.r délutánja a h.lye tévképzetei miatt, mert a számok bűvkörében él. Nem ez volt az első ilyen komplexusos megnyilvánulása.

2012. aug. 9. 07:56

Valaki mondja meg nekem, hogy milyen kritériumok alapján döntik el egyesek, hogy hol kezdődik a női méret? Van valahol olyan kitét, hogy legalább 27-es nadrágot kell hordani?

Az is le van valahol írva, hogy minden szőke és vékony bolti eladó egy hígagyú hülye liba?

Nem lehet, hogy egyesek a saját problémáikért másokat akarnak felelőssé tenni?


Ugyanakkor az sem igaz, hogy minden túlsúlyos ember egyfolytában eszik. De a levegőtől nem hízik senki, ez tény! Vannak, akik sosem lesznek vékonyak, de végül is nem a kilókon, hanem az arányokon van a lényeg. És persze azon, hogy az ember lánya ne lötyögjön, hanem feszes legyen. JL-nak is nagy a feneke, mégis szép.

351. andi6020 (válaszként erre: 349. - A0c1361e44)
2012. aug. 9. 07:03

"25-ös nadrág? Számomra ez nevetséges, mert ez gyerek méret. A női méret 27-nél kezdődik"



Nevetséges? Hát akkor nevess, bár nem igazán értem, mi ezen a vicces.

25-ös a nadrágom

35-ös a lábam

151 cm magas vagyok

48 kg

És nő.

350. b489973a29 (válaszként erre: 1. - Gabci68)
2012. aug. 9. 06:54

Nem olvastam végig a kommenteket,mert nincs most rá időm. De azért végigfutottam.

Én egy túlsúlyos kereskedő vagyok.Most sikerült 100kg alá kerülnöm aminek most nagyon örülök:-) Dolgoztam már butikban is,úgy,hogy vékony ,szőke kolléganőm volt.

Soha senkit nem diszkrimináltunk azzal,hogy éreztettük vele a méreteit.Ha bejött egy vevő,és láttuk,hogy testesebb akkor vittük elé a ruhákat,42-46,próbálgatta,és ha egyik sem volt jó azt mondtuk,hogy sajnáljuk és ennyi.

Nem sápadoztunk,és nem közöltük vele,hogy nincs a méretében.Hanem a legnagyobb méretet mutattuk,és ő döntse el,jó vagy nem jó neki a ruha.

Egy jó kereskedő soha nem követne el egy olyan szarvashibát,hogy azt mondja,hogy "az ön méretben sajnos nincs"Ez nem szőkeség,testsúly és műköröm függvénye. Manapság tényleg akkora a munkanélküliség,hogy gy tahót nem alkalmaznak,csakis a legjobbat.A ruha nem kenyér-tej,ami minden nap kell,és nem fontos hozzá kereskedői véna. A ruhát el kell adni.

Ahány gyártó annyi méret. Hiába van rácímkézve a 42 -es méret,lehet,hogy valójában 46-os.Vagy fordítva.

Úgyhogy,mint duci kereskedő,nem tudok azonosulni ezzel a cikkel.


Egyébként,meg teljesen egyetértek Panni85-el,pedig én a duci tábort képviselem,nem is a vékonyat. De ő nagyon igazat írt!

349. a0c1361e44 (válaszként erre: 345. - M-erika)
2012. aug. 9. 06:22

Mi bajod van azzal, hogy nekem nem jó egy csizma szára sem?

Lehet, hogy hihetetlen, de ez van.

A rendszerváltás óta nem gyártanak több méretű csizmaszárat, csak egy félét, ami a vékony lábakra jó. Nekem teljesen normális vastagságú a vádlim, izmos, mert sportoltam/sportolok és csak 37-es a lábam. Te tényleg el tudod azt képzelni, hogy valaki azért vesz 35-ös cipőt a lábára, hogy el tudja mondani, mennyire kicsi a lábam? És ezért nem jó a csizma szára? Tudod te mit kínlódna az ember 1-2 számmal kisebb cipőben?



Egyébként a súly nem sokat számít, bár nekem ez kevésnek tűnik a magasságodhoz. Igen, anorexiás hatása van, bár ha a 48 kiló nagy része háj, akkor lehet nem vagy anorexiás csak a háj könnyebb az izomnál. Szerintem a te magasságodhoz, ha nem csak hájas vagy 55 kg-nak kellene lenned és a 60 sem lenne sok.

25-ös nadrág? Számomra ez nevetséges, mert ez gyerek méret. A női méret 27-nél kezdődik. Bár ha sztreccs, akkor gondolom sokan belepaszirozzák magukat egy 2 számmal kisebbe is, mert úgy is nyúlik. Ilyen alapon én sem 29-es nadrágot hordanék, hanem 27-est, bár én sztreccs nadrágot sem veszek fel, mert fontosabb a bőröm, mint az, hogy kisebb legyen a címke a nadrágomba:)

Centiben a méreteid?


Én megint leírom: a vékony lányok miért hiszik azt, hogy csinosak és szépek? Azért, mert a TV-ben azt látják, hogy ez a szép? Hát nem tudom, nekem egyik celeb sem tetszik igazán és a vékony lányokról ne is beszéljünk. A legtöbbnek (ha nem plasztikáztatta meg magát) nincs melle, nincs csípője, nincs dereka, a lábaik vékonyak formátlanok.

A modellek sem csinosak, csak magasak és vékonyak és tudjátok miért? Nem azért mert szépek, hanem azért, mert ez az alak nem vonja el a ruháról a figyelmet. Képzeljétek el a ruhákat egy jó alakú lányon. Kit fog érdekelni a ruha? Mindenki azt fogja nézni, hogy milyen jó alakja van a lánynak és a ruhát már el is felejtette.


Tehát nem értem, hogy miért akarnak sokan olyan alakot...

348. Averil (válaszként erre: 5. - 1397c45af7)
2012. aug. 9. 01:15
Kedves Panni, nem mindenki olyan szerencsés, hogy jó alakja legyen, amiért diétázik és sportol; egyesek bármit ehetnek, mégsem híznak, mások meg már a levegővételtől kapásból magukra szednek öt kilót, és ezen a sportolás sem segít. A gyártóknak figyelniük kellene arra, hogy mindenki számára gyártsanak ruhákat, mert a kissé nagyobb méretűek is egy külön fogyasztói réteg; addig pedig a legjobb varratni.
347. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 340. - Gubóka)
2012. aug. 8. 23:22
Jajjj neeeeeeeeem esek túl a lovakon, felül már látszik, ott ahol könnyű. A hasamon minimális a bónuszpontok száma, ez csupán beteges önkínzás, egy olyan cél, ami jó messze van és nem jön hamar az újabb dilinyós cél. Amúgy, azt be tudom húzni, a derekamat kevésbé. De érdekelnének tippek, hogy egyik helyről behúzom és másik helyre kitolom :)) Sose voltam túl húsos, mivel 12 éves korom óta mérem magam körbe-körbe. Ez is onnan tudom, hogy megtaláltam egy régi naplómat. :)
346. 3d0696d927 (válaszként erre: 345. - M-erika)
2012. aug. 8. 23:15

Na, hát én is ezt mondtam, csak a maga szájából szebben hangzik! :) Kövér oldalon simán leanorexiázzák a vékony nőket, korábban csak soványnak neveztek, bár nem tudom melyik kelne fel velem reggel futni.


Szóval tenni is kellene valamit a szép alakért, derékért, hasért, combokért, nemcsak idefent szitkozódni irígykedve.

345. m-erika
2012. aug. 8. 23:06

Hogy veszi valaki ahhoz a bátorságot, hogy a vékony lányokat leanorexiázza?! Én 160 cm és 48 kg vagyok, 25ös nadrágokat és xs-s-es felsőket hordok. Akkor én most anorexiás vagyok? NEM, nem vagyok az! Aki ezt írta, tisztában van azzal, hogy ez egy súlyos betegség?

És a 42-es egyáltalán nem a normális méret, bár ha valaki magát akarja nyugtatni, akkor gondolja ezt.

Jah, és vádlim is van, mégis jó rám az összes csizma (nyilván amelyik méretben is passzol) :O

344. timycat (válaszként erre: 343. - Timycat)
2012. aug. 8. 23:01

akkor lehetne diszkriminatív és szerintem nyerhető az ügy, ha pl ki lenne írva az üzlet kirakatába, hogy adott méret felett-alatt belépni tilos, vagy nem engednék be őket esetleg egyes szolgáltatásokat nem nyújtanának súly-méret szerint meghatározott csoportnak stbstb.

De amíg egy XS-es felsőt éppúgy megvehet egy 40 kilós nő, mint egy 140 kilós addig nincs mit fogni rajtuk

343. timycat (válaszként erre: 246. - Angica0901)
2012. aug. 8. 22:57

A jogász ismerődös is picit mellélőtt, erre nemcsak az alaptörvény vonatkozik, hanem a 2003. évi XXV. tv, amely egyébként EU-s irányelvek kvázi szószerinti átvétele, sőt szigorúbban is mér 1-2 területen, amennyire ismerem az e tárgyú tagállami szabályozást -már pedig ismerem- az EU egész területén ezzel nem lehet pert nyerni, indítani sem mivel nem minősül diszkriminációnak


Hogy esetleg az USA-ban mi van az más tészta, ott még elképzelhetőnek tartom, vannak fura dolgaik

342. timycat (válaszként erre: 243. - A0c1361e44)
2012. aug. 8. 22:52
Asszem nagyon rossz helyen lakom, errefele rám még a csizmák is bővek... noha nekem is van vádlim :S
341. timycat (válaszként erre: 238. - 6350755685)
2012. aug. 8. 22:49

Áruld már el hol van rengeteg anorexiásra való ruha??? Mert mennék oda vásárolni nagyon, noha korántsem vagyok anorexiás.


Az én tapasztalatom inkább az, hogy bődületesen vannak számozva a ruhák, az én 75D-s melleimre xs-es felső kell, nem tudom a kisebb mellű csajok mikben járnak, hol találnak magukra felsőt :S

Szoknyát, nadrágot alig találok magamra (61-es derékbőség, 88-as csípő) mind óriási, ma vettem 25ös gatyókat, könyörgöm régen ugyanezen méretekre 27es volt a jó, most a 27es óriásira van szabva... és tele vannak a butikok M-es, L-es sőt XL-es méretekkel

340. Gubóka (válaszként erre: 338. - 4d5610bcc4)
2012. aug. 8. 22:46

a kulcs az önelfogadás.


és az h tudj elégedett lenni a pillanatyni helyzettel.


példa n 72 kilorol indultam, 66kilosan oylan elégedett voltam magam h ihaj cushaj, most 63 kilosan meg elegdetebb vagyok magammal :D mar baratom is mondta, h alig birja megalni h ne nevessen mikor latja h vegig merem magam és vigyorgok. és meg rajtam is van itt ott amott oylan ami nem tetszik, de hat konyorgom, emebrből vagyok. valoszinuleg lesz is még oylan :)


de örülök annak amit eddig elértem, és h sokkal jobban érzem magam a börömben :)


remélem ertheto h mire akarok kilyukadni.


a kockahassal kapcsolatban, az a baj, h tartósan csak nagyon spéci dietaval lehet fenntartani azt a tipikus kockahasat. olvastam errol egy testepitos cikket, majd eloktorom ha erdekel esetleg. a lényeg az h mindnekinek az avn csak a zsir eltakarja. és ahhoz h annyira ne legyen ott zsir h látszon, meg épisd ahhoz tenyeg kemeny dieta kell.


realis célokat tuzz ki és orul jannak amit elertel :)


ne azt nezd h még x kilo van hatra, hanem h már csak x kilo van hatra! :)

339. 3d0696d927 (válaszként erre: 337. - Kanalasorvosság)
2012. aug. 8. 22:45

Mindig megpeddül a biztosítékom, ha valaki a kövéreket kövérnek nevezi. Én tapintatból mindig testsúlyfeleslegesnek szoktam mondani. Persze, engem telibe lesoványoznak bárhol, de bár sportleány vagyok simán a hátam mögött az adataim alapján egy fórumon anorexiásnak mondtak jóval súlyosabb személyek.


Szerintem ha valaki rosszul érzi magát a súlya vagy külseje miatt, az főleg az, ahogy megítélik az adott csoportot, ahová ő tartozik.


A lényeg (szerintem) ruhatár, megítélés, szépség ide vagy oda, legfontosabb az egészség és a minél természetesebb életmód.


A többi le van ...

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook