Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt fórum

Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
308. spinneli (válaszként erre: 304. - 6350755685)
2012. aug. 8. 20:49

Egyébként ameddig nem számolgattam a kalóriákat én meg voltam győződve arról, hogy nm eszek sokat, aztán a számok valahogy mást mondtak.

:)

307. spinneli (válaszként erre: 304. - 6350755685)
2012. aug. 8. 20:47
Szerencsés alkat, gyors az anyagcseréje, gondolom.
306. spinneli (válaszként erre: 303. - Gubóka)
2012. aug. 8. 20:47
Abszolút így gondolom én is.
305. bd55e3f068 (válaszként erre: 268. - Angica0901)
2012. aug. 8. 20:46

"Akkor mire fizetnek otthon az emberek?"


Nekem meg ettől áll égnek a hajam, a Magyarországon minden vacakul működik mondókától. Elhiszem, hogy a görög butikos barátnőidnek minden hiper-szuper meg azt sokkal jobban csinálják, mint szerinted a magyar butikosok, de a társadalom biztosítási rendszerünket, ami akármilyen is, ne tessék szidni egy államcsőd közeli országból! Köszi.

304. 6350755685 (válaszként erre: 300. - Spinneli)
2012. aug. 8. 20:42
Én már akkor is hízok, ha csak normálisan étkezem. Ha annyit ennék, mint a vékony barátosném, akkor már kétszer ennyit nyomnék... Ő még éjfélkor is képes palacsintát sütni magának! :))
303. Gubóka (válaszként erre: 299. - Spinneli)
2012. aug. 8. 20:41

én mindig mondom barátomnak h édes kis cérnaszál :))) 192 centi, tipikus hosszu vekony. imádom, oylan jó h át tudom ölelni. :)


de mikor valaki beszól neki... megtépném az illetőt..


bele se gondol az ember h miket okozhatnak az iylen beszólások.


én kb 9-10 éves korom óta vagyok 173 centi..es 63-66 kilo. szted hány egy magas osztalytarsam volt? ráadasul és valami mélynévésű osztalyba is jartam pluszba..egesz eletmebe tehénnek hivtak. pedig nem voltam de hozzajuk képest igen. és jo sokaig komoly fusztraciom voltak emiatt.


ezert sem szolnek be soha senkinek, tudom miylen piszok erzes

302. bd55e3f068 (válaszként erre: 259. - Mosolyka1111)
2012. aug. 8. 20:39
A férjem M-es pólókat hord. Amerikában csak a gyerekosztályon talált magának pólókat. Ez nem azt jelenti, hogy ott ész van, hanem azt, hogy rengeteg elhízott gyerek, ami attól még, hogy átlagos, egészségtelen és nem is szép látvány.
301. Gubóka (válaszként erre: 298. - 6350755685)
2012. aug. 8. 20:38

miért vagyok eloiteletes? sose tettem egy tulsolyos ismerosomre se megjegyzést.


de leirok egy estet, panelba lakunk, a koynhak oylan h laposkuszásban ferunk el egymás mellett anyukámmal :D avn egy barátnoje, ha leul az azstalhoz, és ne adj isten a csapnál vagyok nem tudok kimenni, mert nincs hely kozte es a fal kozott, volt h masfel oraig álltam a csapnal és beszelgettem ramolgattam stb, mert nem akartam kenyelemtlen ehlyzetbe hozni, h ki kelljen mennie a konyhabol az eloszobába mert csak ott volt akkora hely h eflérjek mellette, míg én álltam, 5 szelet kenyeret evett meg, rengeteg tesztasalátával.


sosem tettem senkire megjegyzést, és soha nem is fogok. de az tény h az emebr sokkal könnyebben beszól egy vékoynnak, h egyél már, rossz rádnézni oylan vékony vagy. ez általános.


de mikor hallasz oylat h valaki azt mondja egy tényleg kövér embernek, és én nem dundikról beszélek, h ne zabálj mert rossz rádnézni?


anyukámnak ez a barátnője nem viccelek megeszik egy rud szalámit egyszerre. láttam.


amikor valaki terhesseg miatt hizik, hat istenem ez ilyen :) nincs meg gyerekem, nagyon szeretnek de tudom h nagyon kell figyelnem h ne hizzak sokat, de igy is lehet h nem fog menni. noverem is hizott, és dundi lett, de nem volt kövér :)


na mind1 hosszu lett, csak azt akartam irni, h vannak végletek, és mivel az ember érzékeny lélek, hajlamos sertesnek veni dolgokat.

300. spinneli (válaszként erre: 298. - 6350755685)
2012. aug. 8. 20:37

Én azért szoktam hízni, mert zabálok többnyire-igaz pajzsmirigy alulműködésem is van-pont ma kaptam meg rá a gyógyszeremet-de ez csupán annyit jelent, hogy nezezbben fogy az ember, illetve rendes hormonpótlás mellett ez is okés lesz.


(Jó lesz, hogy nemcsak 1200 kcal alatti étrenddel és heti 6 edzéssel tudok majd fogyni)


Szóval ezzel az alulműködéssel sem érdemes dobálózni, átlag alulműködés esetén (ami a többségnek van egyébként) ugyanúgy lehet fogyni...csak nehezebb.

299. spinneli (válaszként erre: 296. - Gubóka)
2012. aug. 8. 20:33

Igen, erről beszélek.


A férjem elég vékony-nekem így tetszik, én kifejezetten ezt a típust kedvelem, de gyakran előfordul, hogy néhány régebbi haver cinkos oldalba bökéssel tudtára adják, hogy nem lett "nagyobb", de gyakran először látott effektíve idegenek is-a pofám leszakad.

298. 6350755685 (válaszként erre: 296. - Gubóka)
2012. aug. 8. 20:31
Na már te is előítélkezel... Ha nem vennétek észre, ti mondjátok egyfolytában, hogy mi kövérek csak zabálunk. Pont ez elfogadott a társadalomban sajnos.
297. 6350755685 (válaszként erre: 295. - Gubóka)
2012. aug. 8. 20:29
Ne is keseregj ilyen szép vékony derékkal! :))
296. Gubóka (válaszként erre: 294. - Spinneli)
2012. aug. 8. 20:28

egy kövérnek nem modnhatod h ne zabáljon ennyit... mert büdös ősbunko vagy akkor.. baratom nagyon vekony, szalkas, mindenki beszol neki h fu de keves olyan komplexusai voltak emiatt..és még mindig, pedig már 6 éve mondom neki h imádom ugy ahogy van..


de egy vékonynak nem gaz beszolni...ez tarsadalmilag elfogadott forditva viszont..

295. Gubóka
2012. aug. 8. 20:27

még nem olvastam végig az egészet csak a felét de pótolom.


a cikkírónak üzenem h NEM fogadta el magát akkor nem keseregne ennyi.


és nem csak a ducik nem találnak magukra ruhát, sajnos az átlag ember nem konfekció méret.


én 175 centi vagyok és 64 kilo. 100-63-98 a meretem.. ami mellbe jo derekba bő, ami derékba jó esélytelen h felmenjen mellben.


ja és a legjobb, h igazabol aranytalan is vagyok, mert a csipom sokkal feljebb van, igy nekem a hosszitott fazonu ruhak allnak jol.. mostanság a rovid toppok a divatosak.


de nem kesergek, hanem szépen felkerekdek és vásárolok :)


és annyit az alakért tevésért, egyetem alatt egyik viszgaidőszakba nagyon meghíztam. nem tudom emnnyi voltam, mert juniusban nem volt mérlegunk csak szeptemberben lett, de akkor már fogytam és bizony 72kgot mutatott a merleg..most vagyok 63..


aki fogyni akar az le tud fogyni, én sajnos nagyon hizekony vagyok, de oda kell figyelni ennyi, valamit valamiért.

294. spinneli (válaszként erre: 289. - 0a84e34983)
2012. aug. 8. 20:26

Pontosan erről van szó, minden testalkatnak rosszul esik, ha leszólják...


A vékonyaknál egyébként azt figyeltem meg, hogy sokkal fesztelenebbül hozzák szóba az emberek azt, hogy többet kéne ennie, mennyire le van fonnyadva stb. pedig ez ugyanolyan rosszul esik nekik, mintha egy kövérnek azt mondják, hogy ne zabáljon annyit...

293. 6350755685 (válaszként erre: 289. - 0a84e34983)
2012. aug. 8. 20:18

"Épp most jöttem fel a kisfiammal a játszóról, és megfigyeltem az anyukákat akik ülnek egész nap a padon, csemegéznek ezt azt, és mind egytől egyig túlsúlyos. . . . . . ."


Csak erre reagáltam... Nem szóltál be, de ugyanúgy ítélkezel. Ha mindig is vékony testalkatú voltál, akkor miért mondod, hogy annyit tettél az alakodért? Ez az előítélet. Ha valaki alapból vékony alkat, akkor tuti mindent megtesz az alakjáért, de ha kövér, akkor állandóan csak tömi magát. Én soha nem szóltam be egy vékony lánynak sem, de érdekes módon fordított helyzetbe minden héten kerültem...

292. 6350755685 (válaszként erre: 288. - 5bfba16667)
2012. aug. 8. 20:12

Akkor együtt kéne elmennünk vásárolni... :))


Ezen én is ki szoktam akadni, már hogy sok anyuka hogy tömi a gyerekét, nagyon durva! A Lifenetwork-ön főleg, de mindenhol megnézem az ilyen műsorokat, mert szeretném, ha az én gyermekeim nem járnának úgy, mint én. Tanulságos... A kisfiam az én alkatomat örökölte (sajnos), de eddig szerencsére normális a súlya, bár ahhoz képest milyen keveset eszik szegénykém, még kicsit dundi is szerintem. :)


Igyekszem egészséges életmódra nevelni, éppen az én példámból okulva...

291. 0a84e34983 (válaszként erre: 286. - 6350755685)
2012. aug. 8. 20:08

Na,ez a másik,ami nekem nagyon nem tetszik,hogy már kislányok,fiatal nők túlsúlyosak.Innentől kezdve az egész életük meg van pecsételve.



Szerintem a 42-es már nem átlag méret,ne haragudj.

290. secret! (válaszként erre: 282. - Angica0901)
2012. aug. 8. 20:04

Van a TB, kötelezően fizetendő adó. Ezért kapod amit kapsz, vagyis amit látsz. Szánalmasan alacsony színvonalú ellátást, várakozó listákat.

És vannak ma már fizetős biztosítások, ezt magánként fizeted, ha akarod, akkor kapsz hamarabb mindent és lám, a lista már nincs is, másnap fogad a doki. Ilyen egyszerű. Nyugdíjat pedig az államtól, aki 20 év múlva megy nyugdíjba, felejtse el, mert nem lesz!!! Amit magadnak gyűjtesz, az lesz.

289. 0a84e34983 (válaszként erre: 285. - Spinneli)
2012. aug. 8. 20:03
Úgy érted ha egy vékony nő beszól egy ducinak???Én mindig is vékony testalkatú voltam,és még lány koromban sokat mondogatták nekem,hogy túl sovány vagy,meg ilyenek.Már sokszor szégyelltem a vékonyságom.De felnőttem,és rájöttem,hogy mindig csak irigységből mondták,és most így két gyerek után,igenis örülök,hogy ilyen vagyok,és sok anyuka örülne ha ilyen lenne.Ettől függetlenül én soha nem szóltam be senkinek,hogy de duci vagy,pedig nekem is éppen olyan rosszul esett mikor legebéztek.
288. 5bfba16667 (válaszként erre: 286. - 6350755685)
2012. aug. 8. 19:58

Tudod miért ezeket a méreteket találtad? Mert a leértékelés végére mindig csak a legkisebb és legnagyobb méretek maradnak. Sajna én meg mindig csak az xl-es uccsó darabokat fogom ki:)


Nálam nem ez az átlag, de mindegy. Azt sajnálom, hogy nincsenek divatos rucik, de sajna nincs befolyásom rá. Ha azt mondom sajnálom, neked az sem fog tetszeni, hisz Téged nem kell sajnálni. Tudom. Nem akarok én senkit sehova száműzni. TUDOM, hogy a nagy rész le tudna fogyni, de pont úgy mint én az uccsó 6 kg-mal, másnak sem megy. Mert jóval erősebb a vasárnapi rántotthús illata, mint a karfiolpüréé. Ez van.


Az pedig, hogy valaki 8 évesen 70 kg. Jaj:(

Túl sok hülyeséget nézek mostanság (szabi) a tinik, fiatalok elhízásáról, és majdnem 100%ban a szülők a hibásak. Hogy hagyhatja ezt valaki? Természetesen tisztelet a kivételnek, csak sajna ritka.

Tényleg nem ítélkezek, csak meg szeretném tudni, h ki mit gondol.

287. 6350755685 (válaszként erre: 283. - 0a84e34983)
2012. aug. 8. 19:50
Na erről beszéltem...
286. 6350755685 (válaszként erre: 280. - 5bfba16667)
2012. aug. 8. 19:48

Én bizony láttam ilyen butikot nem is olyan rég. Huzigáltam a ruhákat és csak néztem a méreteket, hogy "xs, xs, s, xs".


Számomra a közép/átlagméret a 42-es. De pl. egy 46-os méretű nőt sem tartok annyira kövérnek, hogy egy zsákruhába száműzzem. Mert bizony a molett butikok zöme vénasszonyos zsákruhát árul.


Nekem a bűnöm csak az volt, hogy már 8 évesen 70kg voltam, és mire észhez tértem 11-12 évesen már 85kg-ot nyomtam. Hidd el nem könnyű így indulni az életbe... Szeretem, ha törődnek velem, de csak akkor, ha azt ítélkezés mentesen teszik.

285. spinneli (válaszként erre: 283. - 0a84e34983)
2012. aug. 8. 19:44
De gondolom, fordítva sem találod elfogadhatónak.
284. 5bfba16667 (válaszként erre: 283. - 0a84e34983)
2012. aug. 8. 19:40

Amúgy nem volt az eladó hölgy duci. Teljesen normális, átlagos testalkatú volt, épp ezért nem is értettük, hogy ezt mééééért kellett??


A játszótereshez sajnos nem tudok hozzászólni, mert még nincs büdös kölke, hogy a játszótérre járjak kajcsizni:) ez egyedül és itthon is megy:/ :)

283. 0a84e34983 (válaszként erre: 280. - 5bfba16667)
2012. aug. 8. 19:31
Az azért durva mikor a ducik hülye gebézik a vékony nőket.Olyan irigyek,hogy teljesen kivetkőznek magukból,és próbálják beadni,hogy ők úgy érzik jól magukat.Ekkora kamut!Nehogy már az a nő legyen a hülye aki tesz a vékony alakjáért,ők meg semmit.Épp most jöttem fel a kisfiammal a játszóról,és megfigyeltem az anyukákat akik ülnek egész nap a padon,csemegéznek ezt azt,és mind egytől egyig túlsúlyos.......
282. angica0901 (válaszként erre: 275. - Secret!)
2012. aug. 8. 19:27
Na ezekkel én nem vagyok már tisztában. Jobban ismerem a görög rendszert, mint az otthonit. Ezért akkor kérdeznék is. Tehát a TB-t, mint egyfajta adót fizetik a dolgozók az állam felé? Ezen kivül pedig kötelezően fizetniük kell valahol egy biztositást, ami az egészségügyi ellátásukra vonatkozik, tehát a biztositó állja a kórházi ellátást? De még akkor is ott van a nyugdij. Azt mire fizeti az ember? Mert az én szüleim dolgoztak látástól vakulásig, apukám mégis annyi nyugdijat kapott, ami mellett kénytelen volt elmenni dolgozni, és úgy halt meg, hogy semmit nem élvezett a "nyugdijas" éveiből.
281. 5bfba16667 (válaszként erre: 279. - Angica0901)
2012. aug. 8. 19:25

Már nincs hálistennek, kinőttem:)

De addig megkeserítette az életemet, pláne h iszonyúan alacsony vérnyomással párosult.


Neked valami ilyesmi gondod van?

280. 5bfba16667 (válaszként erre: 277. - 6350755685)
2012. aug. 8. 19:23

Nem tudom miért. Komolyan. Van egy ilyen hülye tulajdonságom.. Valaki törődésnek hívja, valaki beleugatásnak, valaki okostojásnak. Te nyilván a 2. 3. csoportba tartozol.

Amúgy tényleg mindegy, és gratulálok a -45kg-hoz, és persze sok sikert a továbbiakhoz!


Te írtad, hogy a számodra normális méret a 42-46-os. Erre reagáltam, hogy szerintem nem.

Természetesen nem jó, ha egy boltban s-es a legnagyobb méret, bár bevallom olyat sem láttam még. És akkor nekem is fedetlen lenne a popsim, mert alsóruházatból mininum m-es kell a hülye alma-kerek sejhaj miatt.

Nem is írtam, hogy az m-es húzzon molett butikba. Nem is fogom. Amikor xs-es voltam, a westendben császkáltam, és betértünk egy boltba, mert a kirakatban valami nagyon cuki ruha volt.

(voltam 17). Nézzük a rucikat, valami nem stimmelt, mindenből csak nagyobb méret volt. Rám néz az eladó, kérdezi, hogy mit keresek, mondtam, hogy a kirakatbéli ruhát a méretemben.

Erre rámutat a bolt nevére: xl-xxxl-ig.


Kifelé még elsuttogott egy: "hülye gebét".

pff, pedig csak bementem a boltba. jah, és a bűnöm a napi 5 km úszás volt..


Szóval ennyi.

279. angica0901 (válaszként erre: 273. - 5bfba16667)
2012. aug. 8. 19:21
Sajnálom, hogy Neked is sziv problémád van, sajnos én is tudom, milyen szivbetegséggel élni :(
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook