Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
8597. Norbi&Moni (válaszként erre: 8593. - Alma4)
2018. jún. 11. 12:42
Bocsi de ezt nem értem... akkor a 14.napon gyújtottál rá. vagy azóta nem?
8596. Norbi&Moni (válaszként erre: 8591. - Alma4)
2018. jún. 11. 12:39
Nem sok megfujtuk a carbon mérő gépet és gratulált nekünk hogy nem akarjuk feladni... 14-én megint menni kell hogy megkapjuk a 2.doboz gyógyszert
8595. Alma4 (válaszként erre: 8594. - Rafiki)
2018. jún. 10. 15:09
Igen akarom nagyon-nagyon. Per pillanat újra itt sugdos a fülembe a kis ördög, hogy csak egy szálat...,de nagyon zargalászom, hogy menjen innen ;)
8594. Rafiki (válaszként erre: 8593. - Alma4)
2018. jún. 9. 22:46
Nagyon gratulálok:-)). Látod-látod, mondtam én:-). Csak így tovább:-) És akard nagyon. Ez a lényeg:-)
8593. Alma4 (válaszként erre: 8592. - Rafiki)
2018. jún. 9. 19:15

Szia!

Nagy gratula és csak így tovább :).

Képzeld nem lettem kivétel;)

A ch szedésének 14. napján gyújtottam rá, ami 7-én volt, azóta egyetlen egy slukkot sem :). Persze tudom, ez nagyon rövid idő, de én úgy örülök neki. Köszönöm a biztatásod.

8592. Rafiki
2018. jún. 9. 13:16

Az Ön leszokásának eredménye számokban:

dohanyzas.hu


2018/02/08 23:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

4 hónap, 0 nap, 14 óra, 15 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 4800 db.

Az így megspórolt költség: 252 631 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 4,8 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 9,6 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 28.8 gramm kátránnyal és 24 gramm szénmonoxiddal.

8591. Alma4 (válaszként erre: 8589. - Norbi&Moni)
2018. jún. 7. 22:13

Sziasztok!

Mi volt a dokinál ?

8590. jimmy200
2018. jún. 6. 11:44

Sziasztok


2012/07/22 22:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

5 év, 10 hónap, 13 nap, 13 óra, 40 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 40736 db.

Az így megspórolt költség: 1 361 440 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 40,736 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 81,472 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 244.416 gramm kátránnyal és 203,68 gramm szénmonoxiddal.

2018. jún. 5. 14:37
Naaaaa ma vagyunk az 5. napon tegnaptol 1+1 tabletta 0.5mg az elso nap voltunk eddig csak zombik...amugy minden olyan mintha nem lenne Chp igaz ugy nez ki kicsit kevesebb cigi megy el naponta de ez meg nem az igazi egyenlore....ja es az intenziv ejszakai alamok+az intenziv ejszakai izzadas mar megvan...szoval varjuk a tovabbi hatasokat ..igaz 7-en kell visszamenni az orvoshoz..azt nem tudom miert ilyen hamar de gondolom ok jobban tudjak (mivel az elso dobozban 2 heti cucc van)...na majd meg beszamolunk ujjabb reszletekrol..
8588. Alma4 (válaszként erre: 8587. - Namégegyszer)
2018. jún. 4. 21:03
De jó olvasni a válaszaitokat :-). Éppen ma történt meg velem is, hogy eltelt 4óra hossza es akkor kaptam észbe,h rá sem gyújtottam. Én persze,mintha kötelező lenne mentem is😧, de elmaradt a katarzís aminek nagyon örültem. Én 1 nap voltam rosszul, de akkor nagyon, de azóta sem, azt hittem rám mar nem is hat, de Te és a Rafiki írásait nézve, hátha én sem lógok ki a sorból. Sokx eszembe jut, h minek is nekem ez a cigi, de csakazert is rágyujtok "amíg lehet ". A reggelektől tartok leginkább, ugye észheztérni eddig cigi+kàvé kombó :/, bár lehet az étkezések után sem lesz egyszerű, de nagyon bízom most, hogy nekem is sikerülhet , ahogy nektek a sokadik sikertelen próbálkozás után. Nagyon szorítok én is Neked és remélem minden napod egyre jobb lesz. Azért szívesen olvasnám továbbra is a beszamolóidat :-)
8587. Namégegyszer (válaszként erre: 8586. - Alma4)
2018. jún. 4. 14:57

Szia!

Őszintén? Csak egy x-edik leszokási kísérletem volt, nem tűztem ki magamnak egy napot sem, nem hittem ebben. Az elején mikor arra gondoltam leszokom, minden percben rá akartam gyújtani.. Elkezdtem szedni a CH-t, és ugyan úgy cigiztem, mintha mi sem történt volna. Teltek a napok, és csak azt éreztem, szívom, de nem ugyan az, nem okoz már akkora katarzist. 15 nap telt el így, amikor épp rágyújtani akartam, de hagytam magamnak még egy órát, és még egyet, amiből fél nap lett. utána 3-4 cigi. aztán megint semmi másnap délig. megint 3-4 cigi, és utána és azóta sem szívom. Hazudnék ha azt mondanám, jaj de kényelmes és jó a HC, és semmi erőfeszítést nem igényel, mert ez nem így van. Voltak / Vannak nagyon nehéz pillanatok, amiket csak átvészelni tudtam. Ilyenkor hirtelen fekvőtámasz, húzódzkodás, épp ami elérhető volt, és erőfeszítést igényelt azzal kötöttem le a figyelmem, feszültségem. :) Ha azt nézem, hányszor és miként próbáltam leszokni, azt mondom, ez a legjobb, és leg "fájdalommentesebb" megoldás, de abban az 5-10 percben míg el nem múlik a vágy, nem épp ezt gondolom / gondoltam.

Szóval szurkolok, és ne aggódj, tudni fogod, mikor van itt az idő letenni.

Sok sikert kívánok!!!! :)

8586. Alma4 (válaszként erre: 8585. - Namégegyszer)
2018. jún. 4. 10:26
Szia ! Nagyon köszönöm, az alkohollal sztem nem lesz gond, anélkül is teljesen jól tudom érezni magam :-) 1hónapja kezdtem edzésekre járni, pont emiatt, h talán segít a feszkó leküzdésében. Azt elmesélnéd, hogy Te hanyadik napon tetted le ? Sikerült tartani a kitűzött napodat ? Éreztél valamit, ami miatt azt mondtad elég volt, vagy "csak" eldöntötted, hogy ez az utolsó szál ? Végig az előírás szerint szedted/szeded a chamoix-et ? Szép napot Neked :-)
8585. Namégegyszer (válaszként erre: 8582. - Alma4)
2018. jún. 4. 10:07

Szia!

Sorry nem voltam gép közelben :D. Az első, az alkohol, ha fogyasztasz, hozzásegíthet a gátlások feloldásában, és így a kísértés is nagyobb lehet.

A második az étkezés, erősebb lehet a késztetés az evésre, ami ilyenkor érthető is, hisz ugyan azon agyi területen van a nikotin receptor, ahol a létfenntartás idegpályái, és a jutalmazó rendszer (dopamin. így kerülni kell a cukros dolgokat, mert arra lehet rákattanni. túró, sok fehérje, és lassan felszívódó szénhidrát sokat segít ezen a problémán, no meg egy kis testmozgás, úgy is sok lesz a szabadidőd. :D A stresszt nem említem, azt nehéz elkerülni. Ha még van kérdésed, írd meg, válaszolok.

8584. martini64
2018. jún. 3. 15:14
Sziasztok. Az erdekelne, hogy a tabletták elfogyása után volt olyan, aki visszaszokott?
8583. Rafiki (válaszként erre: 8581. - Alma4)
2018. jún. 3. 15:07
Én nem voltam tőle rosszul. Ez lehet egy mellékhatás.
8582. Alma4 (válaszként erre: 8578. - Namégegyszer)
2018. jún. 2. 21:26
Szia. Mi az ami 1-2dolgot tanácsolnál, amire oda kell figyelni ?
8581. Alma4 (válaszként erre: 8580. - Rafiki)
2018. jún. 2. 21:25

Sziasztok!

Ma vagyok a 9-ik napon(2x1mg) delután cigiztem, de olyan hihetetlenül rosszul lettem, szédelegtem, hányinger(de hányás nem volt) ettől fuggetlenul mocskos 1óra hossza volt. Rá akartam az előbb gyújtani, ugyan meggyújtottam, de ennyi nem bírtam többet még beleszívni sem, kezdtem pár pillanat alatt ugyanazt érezni,mint a du -i elszívott cigi után. Ezt éreztétek ti is ? Ez az az érzés, amit annyira "várunk" :-) ?! Ez most minden szem gyógyszer utan várható, vagy "csak", ha rágyújtanék ?

8580. Rafiki
2018. jún. 1. 14:35
Nagyon ügyesek vagytok:-)Gratula:-)
8579. Alma4 (válaszként erre: 8578. - Namégegyszer)
2018. jún. 1. 10:53

Szia!

Nagyon köszönöm :-) Te hányadik napon hagytad abba ? Én ma vagyok a 8-ik napon,ma van az elso 2x1mg adagom. Holnapra (hétvége lévén könnyebb "felkialtassal")tűztem ki az első napot, de egyelőre úgy érzem korai. Egy pici hányinger, szédülésen kívül (ami mellett siman rágyujtok) nem érzek.

8578. Namégegyszer (válaszként erre: 8577. - Alma4)
2018. jún. 1. 10:39

Biztosan így lesz, elhiheted. Én csak amolyan utolsó mentsvárként próbáltam ki aCH-t, sok sok leszokási kísérlet, és a sok velejáró szenvedés után. Mondván, nem veszíthetek semmit, mert azt a pénzt úgy is elfüstölöm. Meglepően "könnyebb" volt letenni, mintsem gondoltam volna. szóval majdhogynem nincs kivétel, de utána azért oda kell figyelni 1-2-3 dologra, és menni fog!


Kitartás!!!


2018/05/27 15:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

4 nap, 19 óra, 39 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 140 db.

Az így megspórolt költség: 8842 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 0,14 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 0,28 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 0.84 gramm kátránnyal és 0,7 gramm szénmonoxiddal.

8577. Alma4 (válaszként erre: 8576. - Rafiki)
2018. máj. 30. 07:26
Alig várom :-) szoríts legyszi, hogy így legyen ;)
8576. Rafiki (válaszként erre: 8575. - Alma4)
2018. máj. 29. 23:06
Ne aggódj, nem leszel kivétel. Én is ezt gondoltam, hogy basszus, én leszek az egy, akire nem hat. De hatott:-)
8575. Alma4 (válaszként erre: 8574. - Rafiki)
2018. máj. 29. 20:34

Jajj de jó ezt olvasni :-), mármint hogy "inteligens ;) " és érezni fogom.

Arra értettem, hogy nem e sok, hogy nem e volt nagyon erős a mellekhatás. De már meg is válaszoltad :-). Tartok tőle, hogy azonkívül, hogy pici hányingerem, illetve mindennap álmodom (de nem rémálmok) semmi tünetem nincs, hogy nem e én leszek a kivétel, akinél nem hat. De olvasom nem szabad türelmetlennek lenni,,próbálok nem az lenni. Maris sokat segítettél. Szép estét Neked!

8574. Rafiki (válaszként erre: 8573. - Alma4)
2018. máj. 29. 16:07

Ha jól emlékszem a 9. napra tűztem ki. Természetesen nem jött össze:-). Hagytam, mert azt írták a többiek, hogy érezni fogjuk, ha "eljön a nap". Ez asszem a 3. héten meg is történt. Egyik reggel fölkeltem, és azt mondtam, hogy mától nem gyújtok rá. Ez egy intelligens gyógyszer, érezni fogod mikor van vége:-)


Nekem a gyógyszertől hálisten semmi bajom nem volt. Az átállásokkor (0.5-ről 1-re, stb.)mindig szédelegtem kicsit, meg hányinger, deez alig 1-2 napig tartott. Mire érted, h. 2*1 nem volt-e túl sok?

8573. Alma4 (válaszként erre: 8572. - Rafiki)
2018. máj. 29. 14:35

Szia.

Nagyon szépen köszönöm :-). Te hanyadik napra tűzted ki ? Mennyi ideig szeded ? A 2x1mg nem volt "túl sok". Nagy gratula a sikeredhez ;)

8572. Rafiki (válaszként erre: 8571. - Alma4)
2018. máj. 29. 13:21

Szia.


Sajno a dokik nem igzaán tudnak erről a gyógyszerről.A kezdő csomag után vedd az 1mg-os csomagot, és abból 2*1, ahogy a kezdő végén is csinálod.


Én lassan leteszem a gyógyszert. Még van egy uccsó doboz, aztán pápá. Már most is hanyagolom , este nem veszek be már 1 hete.

8571. Alma4
2018. máj. 29. 10:20
Sziasztok! Nagyon új vagyok még,ma regisztráltam :-), de 3 hete olvasgatlak benneteket . Jó ideje foglalkoztat a leszokás gondolata, sajnos segítség nélkül nem tudom a kisördögöt legyőzni :/ így a sok sikerélményt olvasva pénteken elkezdtem a kezdő csomagot. Ma van a 2-ik 1mg-os napom, de pici hányingeren kívül (ami mellett siman ragyujtok :/ )semmi mellékhatás egyelőre. Sajnos a háziorvosomtól semmi segítséget nem tudok írni, én vagyok az egyetlen, aki valaha a praxisaban feliratta. 9-ik napot tűztem ki (talán otthon, könnyebben viselem, mintha dolgoznék). Ha elfogy a kezdő csomagom Nektek hogy tanacsolta a dokitok a folytatást ? Köszönöm előre is a válaszokat
2018. máj. 28. 11:29

15. nap, és az elmúlt 10 nap összegzése:

Elmúlt teljesen az idegesség, bár ehhez kellett ez a 15 nap. Nem gondoltam volna, hogy képes leszek rá. de......

Eddig Óránként félóránként gyújtottam rá, hol időtöltésként, hol pedig idegeskedés miatt. Sőt mióta szedem a CH-t (pszichologia..) már majdnem 2 dobozzal szívtam el, gondolkodtam, rettenetes lesz úgy élni, hogy nem tehetem meg...

Közben más fórumokon találtam egy könyvet:

Andreas Jopp Szeretek dohányozni....és most abbahagyom Neten fel lehet lelni, kb 75 mb....

Nagyon tudom ajánlani az olvasását minden leszokni vágyónak, CH val együtt még dohányozva olvastam. Leküzdve a megvonási tüneteket, maradt a beidegződés, mikor gyújtok rá...

Reggel, este, délben, kaja előtt, után, közben, ha kell, ha nem kell.....

ez megvan most is, de nincs a fojtogató érzés a torokban, nem esik ki a szívem, hogy na még egy szálat, csak az utolsót.... Erre van egy hirtelen ötletből vezérelt levezető eszköz, ajtókeretbe feszíthető edző rúd. Mikor jön az érzés 2-3 (kinek mennyi megy) alkalommal felhúzom magam, és ez eléggé felpörget ahhoz, hogy tudjak is tovább lépni. Testi érzés utána nem követel cigit, persze a fejben az emlékek erősen ott vannak.

Mindezek összességében ahogy számoltam 22 év napi 1-2 doboz, mikor hogy alakult az élet, és a leszokásaim kísérletével eltöltött 6-8 (vérengzős állat állapotban) próbálkozáshoz képest egy laza nyári naplementés feeeling hez hasonlít.

Persze ez az első (1,5)igazi, tiszta nap, de még messze a túlpart. Úgy gondolom, majd egy év múlva fogom tudni azt mondani, elég jó teljesítmény, gratulálok magamnak.

Jól érzem magam, és nem olyan rettenetes a leszokás, mint amennyire az utolsó cigi előtt érezzük!!!!

Kitartást mindenkinek!

Szép napot.

2018. máj. 18. 10:40
5. nap... már reggel és este is be kell venni a ch -t, kicsit nyugodtabbnak érzem magam, de a cigizés simán elfér mellette, este megint hulla voltam, de legalább már napközben nem vagyok kába... Ez is valami :)
8568. Rafiki (válaszként erre: 8567. - Namégegyszer)
2018. máj. 17. 13:51
Hat ja🤐
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook