Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
427. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 424. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 1. 18:05

jajjjj nagyon örülök hogy lesz cicu :))

végre, sikerült, attól hogy három szoknija van még különlegesebb :)) hihi :)

nagyon nagyon örülök, mostmár szaladjon az idő és jöhet a kis vakarcs :)

alig várom én is a képeket :))

426. Zsuzsa88 (válaszként erre: 425. - Borsa)
2009. ápr. 1. 16:20
Amint "kézhet kapom", lekapom, és felrakom. Nah, érted... :D
425. Borsa (válaszként erre: 424. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 1. 15:58
Juujjjjj! Várom a képet a "gyerekről"!
424. Zsuzsa88 (válaszként erre: 423. - 2c1d5b9264)
2009. ápr. 1. 15:20

Szégyelld magad, hanyagolsz bennünket! :'(((


Az én "gondom" megoldva, kivánom, hogy a tiéd is meg legyen! Mármint, nem gond, csak kivánom, hogy a lehető leghamarabb találja meg az a hülye gólya a házatokat! Istenem, miért nem képes egy nyüves térképet venni? Könnyebben megtalálná azokat, akiknek szükségük lenne rá...


LESZ CICÁM!!! Lemondtam 1 zokniról. Ennek a kis kukecnak csak 3 zoknija van (a jobb első lábikójáról elveszitette útközben:) ), de neki is van kis nyakkendője, meg a feneke alatt is fehér! Azt hiszem, a hasán "megszakad" a fehér csik, de nem is lényeges, az a lényeg, hogy bár 3 zoknis, de van cicám!!!!!!!! :D :D :D Bár még nagyon pici, pár napos, és még a szemét sem nyitotta ki, de az enyimééé! :D Pont poénos lesz, majd aki eljön hozzánk és megcsodálja az új kisvacakot, beköpöm, hogy "Figyeld a kezemet, mert csalok!" :D Mármint, mert az egyik "keze" fekete, a másik fehér. Jajjjj, olyan boldog vagyok! Alig várom már, hogy 2 hónapos legyen és elhozzuk! Még nem láttam, de ahogy a haverom leirta, biztos nagyon ééééédi! A sráccal már 1 éve biztos nem találkoztam - ha nem több -, és ma d.e. összefutottunk a városban. Pont egy kapualljban, ahol volt 3 nagy felnőtt macska, és a legnagyobb, legkövérebb pont olyan fekete-fehér volt, és róla eszembe jutott, hogy megkérdezzem, van -e a közelében - környezetében fekete-fehér kiscica, mivel tudom, hogy egy hatalmas udvarban több ház van, több családdal, akiknek vannak cicái. Erre hát dehogy gondoltam, hogy rögtön rávágja, hogy de, van fekete-fehér, épp most születtek pár napja! Jajj, hát azt hittem, a nyakába ugrok!!!! :D Ha jól emléxem, 4-et mondott, hogy annyian tesók, és az egyetlen fekete-fehér igy és igy néz ki. Jááááááááj, lesz cicááááám!!! XD

2009. ápr. 1. 07:52

hallo csajok, mostanában nem jártam erre és alig győztem visszaolvasni :)

Zsuzsa, ááá nehogy azt hidd én sem irigykedek, hogy Te a pálmafák alatt fogod süttetni a hasadat, mikor mi itt szarrá fagyunk :D


Az álmod tényleg csodálatos lehetett, de tudom milyen rossz lehetett felébredni :(

remélem hamarosan ténlyeg pottyan neked egy olyan nyakkendős zoknis kis bajkeverő :) szólok a gólyának jó? úgyis beszélnem kell vele, mert én meg egy kisbabát szeretnék kérni tőle, de nem nagyon talál ide hozzánk :(

Éva, szerintem is nézd meg a szomszédban a cicát! ha nem is viszed haza, mert jól érzi magát, legalább látni fogod hogy jól van!


Az én cicóm jól van egyébként, ritkán, de azért előfordul hogy hányogat! és rendetlenekdik! msot egy éktelen nagy karmolás van a nyakamon... dehát lehet rá haragudni???

422. Zsuzsa88 (válaszként erre: 421. - Doboseva)
2009. márc. 31. 16:57

Milyen minusz 10?! Az itteni minusz 10-ből utazunk a 40-50 fokos nyárba! :D


Jól van, menj csak, jó pihenést! :)

421. doboseva (válaszként erre: 418. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 16:52

Minek is irigyelnélek? Biztos itt is jó lesz a minusz 10 fokban, nagykabátban, a gazdasági válság kellős közepén....:-(

na jó ez csak vicc volt! :-) aki teheti menjen és használon ki minden lehetőséget.

Most megyek, lejárt a munkaidőm!!:-)

2009. márc. 31. 16:50
De sztem nézd meg a cicádat a szomszédban, hátha ott van. Mikor Szaros eltünk 2-3 napokra, mindig tudtuk, hogy a szomszéd öregasszony becsukta. Mindig ölelgette, dédelgette az én cicámat, bevitte a házába, adott neki enni... Mikor hazajött, akkor meg mindig tele volt bolhával. Ott is elég sok macska "száll meg néha egy éjszakára", lehet, ott szedte össze ezt a betegségét, ami el is vitte. Lehet, nem önszántából van ott a cicád, csak odatévedt, szétnézett, és végül be lett csukva. Ha ott van, vidd haza. Első dolgod a parazita-irtás legyen... Később, ha ismét elmegy oda, akkor esetleg hagyd rá. A macska oda megy, ahol neki a legjobb. Viszont nemigen szeretik a bezártságot. Ha ott be vlt zárva, nem hiszem, hogy még egyszer visszamenne oda. Nézd meg, hátha...
419. Zsuzsa88 (válaszként erre: 417. - Doboseva)
2009. márc. 31. 16:46
Áh, ne is fájditsd a szivemet. Ha el tudnád nekem hozni (nekem nincs vizumom, neked meg nek kell vizum ahhoz, hogy átgyere), nézz olyat, ha nem, inkább ne is fájditsd a szivemet. Tényleg nagyon szeretnék olyat, valamiért viszont azt érzem, pont azért, mert annyira szeretnék ilyen nyakkendős-zoknis kis jószágot, pont azért nem születik sehol. Basszus, egy egész világra elegendő cirmos macska születik most itt, Szabadkán és környékén! Most már azért szolidaritásból pottyanthatnának egy darab, csak egyetlenegy Szarost!
418. Zsuzsa88 (válaszként erre: 416. - Doboseva)
2009. márc. 31. 16:43

Dettó. Csak az a gond, hogy az tényleg nagyon drága. Lényegében, szinte mindent ők fizetnek, ők visznek el bennünket mindenhová, nem lenne pofám azt mondani, hogy na, most vigyetek el divingolni! Minden álmom egyszer, hogy szines korallok, szivacsok, tengeri herkentyűk és ezernyi szinesebbnél is szinesebb hal között úszkáljak, profi felszereléssel, hogy ne kelljen 2 percenként feljönni a viz felszinére hogy levegőt vegyek...


Mi, nem irigyelsz? Mi az, hogy nem irigyelsz?! :DDD

417. doboseva (válaszként erre: 415. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 16:43
Á, nem. Lemondtam róla. :-( Bár most mesélték, hogy az utcánkba az egyik házban van vagy 15 macska. Innen-onnan oda kóboroltak. Felvetődött bennünk nincs-e ott. De ha ott van akkor azért van ott mert jó helyen van. Akkor úgy sem szakítanám el onnan ahol szeret lenni. De azért egyszer lehet, hogy megnéézem milyen macskák vannak ott, de most elutaztak. Majd nézek szaros formájut. :-)
416. doboseva (válaszként erre: 413. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 16:39
Júj!!! Nem irigyellek ám egyáltalán!!!!!:-) Azért azt a búvárkodást meg a definekkel úszkálást csak be kéne iktatni. Hú, mikor ilyeneket látok a tévében..... de ott lennék!!!!
2009. márc. 31. 16:37

Ja, cica még mindig nincs. Mindenfelé vagy cirmos cicák születnek, vagy még terhes az anyacica... :(


Tényleg, hazatalált a cicád?

414. Zsuzsa88 (válaszként erre: 412. - Doboseva)
2009. márc. 31. 16:33
Jah, én is próbáltam visszaaludni, hogy egy picit még vele lehessek, sikerült is, talán pár percre csak, de akkor nagyon bújt hozzám, aztán csöngött a telefon. Az utolsó pár percnyi álmomban, mintha tudta volna, hogy nemsokára úgyis fel kell kelnem, és elbúcsúzott tőlem. Azért nem bánnám, ha minden este vele álmodnék. És ennyire valóságosat. Akkor olyan lenne, mintha mindig velem lenne. Pfff... Mások jó pasikkal - jó csajokkal akarnak álmodni, én meg a macskámmal... :((((((
413. Zsuzsa88 (válaszként erre: 411. - Doboseva)
2009. márc. 31. 16:31
Nem tudom, lesz -e egyáltalán időm rá. Azt mondják, rengeteg helyre el szeretnének vinni bennünket, kocsikázunk majd erre-arra, meg utazunk majd a jachtjukon. :) Drága mulatságokra sajnos nem lesz pénz (korallszigeten búvárkodni, delfinekkel úszkálni), de a koala-simogatóba mindenképp el szeretnék menni. Mondtam apunak, hogy addig haza se jövök, amig nem simogattam meg egy koalát! :D Meg majd le is fényképezkedek vele, és felteszem majd a Hoxára, jó? Jajjjj, alig várom már! Ja meg mivel ott töltök 1 teljes hónapot (dec.15-től jan.15-ig - kb.) piros bikiniben fogok karácsonyozni a tengerparton, nyári napsütésben! :D Majd viszek magammal Mikulás-sapkát is.
412. doboseva (válaszként erre: 410. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 16:30
Olyan rossz érzés ilyenkor felébredni!!! Sajnálom! Nincs még kilátásban új macsek?
411. doboseva (válaszként erre: 409. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 16:27
Ahhh, értem! Hát erre azért érdemes spórolni. Remélem ott is tudsz majd hoxázni:-)
2009. márc. 31. 15:26
Képzeljétek, megint Szarossal álmodtam. De most úgy igazából, nem csak messziről láttam álmomban. Most hozzámszaladt, körbeszeretgetett, hangosan, nyitott szájjal dorombolt, és ooooolyan jóóó volt! Na, gondolom, nem kell részleteznem, mit csináltam, mikor felébredtem... Hiányzik!!!! :'(((
409. Zsuzsa88 (válaszként erre: 408. - Doboseva)
2009. márc. 28. 16:29
Rokonokhoz megyünk. 2 éve ők voltak nálunk. És ők fizetnének szinte mindent, kivéve talán a repülőutat, ami kb. 2000 euró/koponya... Tehát 4000 eurót kéne minimum összespórolni addig.Meg az átszállásoknál erre-arra kajálni vlmit, motelben aludni, ha nem lehet a reptérnél vlhol, meg hasonlók. És ehhez ugye mindenhez pénz kell...
408. doboseva (válaszként erre: 407. - Zsuzsa88)
2009. márc. 26. 11:56

Húha! Az igen! ha szabad kérdezni mit csináltok ott? Ismerős van vagy munka vagy turistaút?

De én kül9önben nem is anyagi támogatásra gondoltam, hanem úgy egyépként.

2009. márc. 26. 09:29

Köszi csajok! :DDD


Éva: azért, mert ÉV VÉGÉN megyünk Ausztráliába 1 hónapra, és kellene egy kicsit spórolni, és szerinte ez pénzkidobás...

406. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 403. - Zsuzsa88)
2009. márc. 25. 18:55

jaj de örülök :)) látod megoldasz te mindent, ügyes csajszi vagy :)

meglátod hamarosan lesz fekete-fehér cicumicud is :))

405. doboseva (válaszként erre: 403. - Zsuzsa88)
2009. márc. 25. 16:00
Aki akar valamit meg is szerzi igaz!!!??? Nagyon ügyes vagy!!!! Apukád miért nem támogat?
404. Borsa
2009. márc. 25. 14:17
Ügyes vagy, Zsuzsa! No meg nem akármennyire kitartó. Csak addig mentél utána, amíg sierült!
2009. márc. 25. 13:56

:D :D :D


Népszabadság-ügy MEGOLDVA!!!!!!!


:D :D :D


Megkérdeztem pár újság- és könyvárust, hogy van -e nééééémi ici-pici esély arra, hogy megrendeljem, és találtam vlkit, aki hetente megy Magyarországra! Úgyhogy rajta keresztül meg is rendeltem. Csak sajnos az első 2 szám, a múltheti, meg a holnapi nem lesz meg... :((( Pápá Korzika, pápá Szicilia, pápá harmadik... :(((


Na, de a 20-ból 18 meglesz! Ez azért mégiscsak boldoggá tesz! :D Na de hadd ne meséljem el, mi volt apám reakciója az én nagyon happy féjsszel való számomra-jó-hirt-eldicsekvő szövegemre... De nem is ééééérdekel, én fizetem, nem ő!

402. doboseva (válaszként erre: 400. - Zsuzsa88)
2009. márc. 24. 15:18
Ez tényleg szörnyű. Aki itt él és nincsenek ismerősei a határokon túl az nem is gondolja ám hogy mik vannak!
401. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 400. - Zsuzsa88)
2009. márc. 24. 14:15
ez tényleg elég hülye helyzet :(
400. Zsuzsa88 (válaszként erre: 399. - Doboseva)
2009. márc. 24. 14:13

Jaj, el sem tudod képzelni, milyen jó érzés volt ezeket a sorokat olvasni!!! :D


Hja, sajnos sehová sem tartozunk... Kaptunk egy jó kis mikulás-csomagot tavalyelőtt dec. 6-án, mely szerint a népszavazáson legtöbben NEM-mel szavaztak arra, hogy kaphassunk -e kettős állampolgárságot... Érdekes a szitu, mert az itt élő magyarok nem kapnak kettős állampolgárságot (szerb+magyar), de hogy-hogyse, a szerbek, aki egy büdös szót nem beszélnek magyarul, megkapják minden gond nélkül. Na, ezt magyarázza meg nekem valaki... Ott nem kellünk, innen nem engednek bennünket, de nem is kellünk semmire. Szar azt kimondani, hogy nem tartozunk sehová sem... :(

399. doboseva (válaszként erre: 397. - Zsuzsa88)
2009. márc. 24. 12:40

Én Pécstt élek , úgyhogy nem lenne egyszerű ez a macskaprojekt, de remélem azért megoldódik.:-)

Sosem értettem azokat az embereket akik külömbséget tesznek magyar és magyar között. Vannak Erdélyből származó ismerőseim is, ők is mesélik ,hogy egyesek hogy bánnak velük, mikor kiderül honnan jöttek. Nem a származáson múlik ki milyen ember. Egyébként anyukám is Szabadkán született, csak átjöttek annak idején. :-)

398. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 396. - Zsuzsa88)
2009. márc. 24. 10:27

hát tényleg bosszantó ez a DVD helyzet...

remélem találsz majd rá valamilyen megoldást...


A másik hozzászólásodra: Én Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook