Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
487. doboseva (válaszként erre: 484. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 28. 12:13
Én is gratulálok! Mostanában mi is úgy vágyunk egy kiscicára! De nem tudom jó ötlet lenne-e odahozni egy picit.
486. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 484. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 27. 22:12

GRATULÁLOK :)))))

3 hét, az már mindjárt itt lesz :) alig várom a friss fotókat!

485. Borsa (válaszként erre: 484. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 27. 13:31

Többszörös gratulációóóóóóóóóó!!!

Számolod már, hogy mennyit kell aludni?? Mi lesz őfelsége neve? Vagy csak akkror nevezed el, ha "beköltözött"?

2009. ápr. 27. 13:10

SIKERÜLT-SIKERÜLT-SIKERÜLT!!!!! :D :D :D


Letettem a vizsgát!!!


És 3 hét múlva elhozhatom a cicát!!


Tyű, milyen nyaram lesz nekem! :D

2009. ápr. 24. 22:01

Na hali!


Megvolt a vizsga. Azóta sem vagyok normális. Nem tudok beszélni... Folyton csak a szerb szavak jutnak eszembe, most folyékonyan tudnék szerbül beszélni (ami nem gond, sőt, nagyon örülök neki, hogy végre belejöttem, csak könnyebb lesz nekem, ha végre megtanulok szerbül), magyarul viszont ökögök-makogok. Ez siralmas. Ha valaki még nem tudná, szerbül tanulok tovább. És olyankor, mikor egy ilyen komoly vizsgára kell készülnöm, jó, ha belejövök a nyelvbe, mert amígy rettent nehezemre esik szerbül bemagolni hülye értelmetlen szövegeket. Nagyon utálom, de majdcsak belejövök... Hétfőn lesz meg az eredmény, addig csak reménykedni tudok, hogy sikerült. Végülis, a múltkor sem azért buktam el, mert nem tudtam az anyagot. Más meg, aki nem tudta, lerakta. Igazságtalanság. Dehát az élet így sem igazságos... Mindegy, lényeg, hogy megírtam. Most NYELVILEG 1 hét kell kb., mire kitisztulok (nehéz vizsgák után 1 hét kell, amíg az agyam regenerálódik). Aztán május 1-jén jól becsípek (pssssszt!:) ), és aztán 1 hétig a májamat tisztítom... :D Mindezek után pedig újult erővel vetem bele magam a tanulásba, májusban jön az összes tantárgyból a 2. kollokvium. Ha ezt a rohadt turizamot leraktam, akkor nincs semmi gond, ez a szemeszter sokkal könnyebb, mint bármelyik másik, a tantárgyak is jók, na, a profok meg aztán főleg (meglepő, és főleg szokatlan, hogy egy egész szemeszterben csak jófej profok tanítsanak). Csak sikerüljön emez! Akkor biztosan nyugodt nyaram lesz. Mert a többi játszva meglesz.


Na, megyek, nézek pár "zőccséget" (Euro túra), és bedobom magam az ágyba. Nem emlékszem már, mikor aludtam ki magam úgy Istenigazából... További szép estét, és jó 7végét mindenkinek! Pussz!

482. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 481. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 22. 07:41

drága Zsuzsa! készülj csak ezerrel a vizsgára, igazolt a távolléted a fórumról :)

drukkolunk neked ezerrel hogy sikerüljön, dehát okos csajszi vagy Te, biztos nem lesz gond :)

meg a prütyűr :)

majd jelentkezz ha vannak hírek!

puszi

2009. ápr. 21. 21:41

Jajj, itt vagyok! :) Bocsi, csütörtökig nem nagyon fogok jelentkezni, nagyon készülök a vizsgára. Tegnapelőtt pánikoltam, tegnap tök nyugis volt a napom, rájöttem, hogy úgyis tudni fogom, nem kell izgulnom, ma viszont rájöttem, hogy mennyire nem tudok semmit! De lehet, ez már csak attól van, hogy annyira össze-vissza jár az agyam, azt se tudom, hol a seggem, hol a fejem! Szóval, ha még pár napig nem jelentkezek, ne haragudjatok meg rám. Jó? :) Nagyon félek a vizsgától. Ha ezt most nem teszem le, végem van. Akkor júniusban lesz 6 vizsgám egyszerre, és nem tudom, hogy fogom mind letenni. Viszont ha ez most sikerül, akkor a többi 5-tel vííííígan elboldogulok! Látjátok? Van hosszú ííííí-m. Másik billentyűzet. Ha néhe-néha még röviddel ííírok, bocsi, hozzá kell szoknom, hogy VAN. :)


Még nem tudom, mikor megyek meglátogatni, mivel azzal a haverommal nagyon ritkán találkozunk, ritkán beszélünk, meg miegyéb, most csak a macska miatt sztem pogátlanság lenne minden másnap beállítani egy kávéra... XD De megígérte, hogy amint abba a korba lép a cicu, hogy elszakítható lesz az anyjától (ceeegénykéééém...), rögtön szól, én meg megyek, amikor gondolok. Ha akarok, rögtön elugrom érte, ha nem, az se gond, vigyáznak rá addig is, amíg nem megyek érte. :)


Lexi: nem én választottam. :) Vagyis félig. Szóval ment a párbeszéd, hogy:


- Ismersz valakit, akinek van fölösleges kiscicája?

- Igen.

- És van -e nekik fekete-fehér cicájuk?

- Igen.

- Na de nekem nem akármilyen kell. Van -e zoknis?

- Van.

- Most b*szkódsz???!!!

- Nem. :D


Már pár hónapja kérdezgetem az ismerőseimet, kérem őket, ők is kérdezősködjenek körbe, valahonnan majdcsak szerzek már végre egy zoknis cicát, erre épphogy elkezdtünk dumálni a kiscicákról, hopp, elsőre szereztem cicát. És a cica 3 testvére koromfekete. Tehát nem volt sok választási lehetőségem. De úgyis őt választottam volna! :D


Szóval így. Cica van, vizsga még nincs. :(((Jajj, csajok, nagyon szorítsatok nekem csütörtökön délelőtt 10-től 12-ig!!!

480. lexi018
2009. ápr. 21. 20:07
zsuzsa!!!merre vagy???
2009. ápr. 20. 09:02
Zsuzsa mikor lesz a következő látogatás ?
478. lexi018
2009. ápr. 19. 20:48
zsuzsA!!!gyönyörű a cicus,nagyon édes....jó választás:)
477. Zsuzsa88 (válaszként erre: 476. - Doboseva)
2009. ápr. 18. 15:09
:((( Nagyon sajnálom. Remélem, csak elcsatangolt, és pár háztömbbel arrább szerető gazdira talált!
476. doboseva (válaszként erre: 472. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 17. 10:55
Három testvér közül ő tünt el először. Még kicsi volt.:-(
475. Borsa
2009. ápr. 17. 08:27
Köszönjük a képeket - tényleg egy tündi - bündi zoknis macseszod van!!!! Sok szép napot vele!
2009. ápr. 16. 22:28
Ja, olyan kis pókhasa van neki! :))) Biztos előtte épp jól betejcizett. Jaaaaj, én egyszerűen nem győzöm nézegetni ezeket a képeket. Annyira várom, hogy másfél - 2 hónapos legyen... Úgy szeretném már itthon simogatni, dögönyözni, játszani vele, elaltatni az ölemben, kiporszivózni, ha piszkos... :D
2009. ápr. 16. 21:44
Zsuzsa, most tudtam csak jönni, egyszerűen imádnivaló a kis Vacakod :)))) olyan Tündéri kis gombóc :))))
472. Zsuzsa88 (válaszként erre: 470. - Doboseva)
2009. ápr. 16. 21:42

Nah, visszajöttem. Apa forditott pár oldalt. Meg ki lett cserélve a billentyűzet, amig a drótnélkülinek az elemeit töltjük. :)


Éééédi a cicamica a naplódban! Hogyhogy már nincs veletek? Elcsavargott, vagy meghalt?

471. Zsuzsa88 (válaszként erre: 470. - Doboseva)
2009. ápr. 16. 17:25
Lehet, mert a gazdijuk nagyon jó fejnek tnik. Miko megkérdeztem, hogylefényképezhetem -e, mondta, persze, miért ne, és ha Vacak nem kukackodott volna össze-vissza, sikeresebbk lettek volna a képek. De mászott össze-vssza, úgyhogy zek igy sikerültek... Egyébként az ő keze van a képeken.
2009. ápr. 16. 16:45
Igen láttam! De gondolom meglátogatod néha! Én is tettem fel egy képet a naplómba. Ő sajnos már nincs velünk de ezt a képet nagyon szeretem.
2009. ápr. 16. 16:38
Ugye? :) És a képen, amelyiken előlről látsik, látszik, hgyaz egyik lábacskája fehér, amásk fekte. :))) Jajj, bárcsak már május vége lnne...
2009. ápr. 16. 16:34
jaj de gyönyörű!!!!! örülök, hogy végre sikerült!!! Köszi, hogy megosztottad velünk!!!!
2009. ápr. 16. 16:27

Édesek vagytok, hgyigy izgultatok velem, kösönöm! Olya jól esik! :)))


Ja, csak a ccáról irok... A kollokvum isjól skerült! Köszi, hogy surkoltatk velem! :)


Puszi mindenkinek!

2009. ápr. 16. 16:24

Itt vagyok!!!!! :DDDD


Tessék megnézni a képeket!!! :D


Hát, még nem hoztam el, még picike, 2-2,5 hetes, pár napja nyiltak ki a szemei. Még kékek, remélem, hamarosan sárgás-zöldek lesznek. :) Olyan fekete rakás vlt a dobozban, hogy csudi! Fekete az anacica, meg 3 testvére is fekete, úgy találtk meg egyből Őt, ogy láttunk egy fehér lábikót, és csak meg kellett találnunk, mlyik ccához tartozik. :D Hogy milyen éééééédesss!!! Jaaaaaj, úgy megdögönyöztm volna, de úgy sipákolt az anyja után, mikor a haveom kivette! :((( De oooolyan ééééédi!!! :D Az álla, a nyaka, meg a hasa fehér, és persze a 3 zokni. :D Nagyon cukor, alig várom már,hgy elhozhassam!


Ja, ha itt-ott hiánzik pár btű, bocsi, merül az elem...

2009. ápr. 16. 15:30
Énis itt ülök és várok....:-)
464. Borsa
2009. ápr. 16. 15:22
Fogjunk össze, és szerezzük meg őcicaságát néhány másodpercre!
463. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 461. - Borsa)
2009. ápr. 16. 15:20
nekem is gyanús, hogy nem siet hozzánk :)))
462. Borsa
2009. ápr. 16. 15:06
ÉnisÉnisÉnissssss
461. Borsa
2009. ápr. 16. 15:05
Szerintem Zsuzsánk lassan egy órája boldogan macskázik :)
2009. ápr. 16. 14:55
megvolt már vajon az ismerkedés??? nagyon nagyon várjuk a sztárfotókat, Zsuzsa ugye nem maradt otthon a gép? :)
2009. ápr. 16. 14:04
őőőőő, ha jól látom az órát, még néhány másodperc és Zsuzsa drága megpillantja a kis keresztgyerekünket :)))
2009. ápr. 16. 07:35

HAJRÁ ZSUZSA :))

drukk-drukk :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook