Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


7. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 6. - Borsa)
2009. febr. 11. 11:41
Szia! mi is gondoltunk rá, hogy talán a gyógysezr miatt lehet, mert kb a 2 nap gyógyszerezés után kezdődött... viszont már vasárnap óta nem kapja, és még ma éjjel is hányt... reggel evett két szelet felvágottat, a kezemből megette jóízűen, nem tudom megmarad e benne... munka után ha lesz hányás a lakásban egyből indulunk a dokihoz! mindenképp megírom mi volt! köszönöm :)
2009. febr. 11. 11:39

Szia, szerintem sprint az állatorvoshoz, bár lehet, hogy az előző gyógyszert nem bírta a gyomrocskája. A hízelgés jó jel, ha annyira vacakul lenne, akkor már rég elbújt volna valami biztos helyre gyógyulni.

Majd meséld el, hogy mit mondott a doki, vagy hogy mi lett vele.

5. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 4. - Mystrea)
2009. febr. 11. 11:37
Szia! jaj nagyon sajnálom ami a cicáddal történt :( én is nagyon feélek, és aggódom hogy komoly baj lehet... ezért nem is várok, ma visszavisszük mindenképpen!
2009. febr. 11. 11:36
Véleményem szerint vigyétek vissza az állatorvoshoz, mert ez nagyon nem jó jel. Volt egy cicám nekem is akinél hasonlóan kezdődtek a dolgok -hányás, egyre kevesebb evés -, majd elment a kedve is, s végül kiderült, hogy valami vírus támadta meg a veséjét és sajnos menthetetlen volt, így el kellett altatni :(
3. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 2. - 10d89b51ea)
2009. febr. 11. 11:36
Szia Babus! köszönöm, igazad van, egyébként is úgy terveztük hogy ma elvisszük, mert nagyon aggódom... csak mondom hátha valaki tud adni valami tanácsot, vagy tudja mi okozhatja ezt, nagyon félek hogy elveszítem...
2. 10d89b51ea (válaszként erre: 1. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 11. 11:35
Szia drága Belly! Sztem hurutos a cica, attól hány. De én a helyedben elvinném még ma az orvoshoz, nehogy kiszáradjon a sok hányástól! puszika!!
2009. febr. 11. 11:33
Sziasztok Cicagazdik! A cicám néhány napja szinte mindent kihány... mostmár nem is nagyon eszik, a kedve jó, nem levert, ugyanúgy vár minket haza, hízeleg, dorombol stb, de mostmár nem akar enni és ha eszik is, egy idő után kihányja... nagyon aggódom érte! ja és múlt héten voltunk vele orvosnál, ert fájlalta a hátát a farktőnél... kapott rá egy szurit meg gyógyszert (ekkor még nem hányt...) nem tudom van e összefüggés a dolgok között, de nagyon félek! A cica egyébként már 10 éves, kandúr és lakásban van tartva! köszönöm előre aki tud segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook