Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
337. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 336. - Borsa)
2009. márc. 17. 09:56

Hát próbálom magam tartani, de nem nagyon megy sajnos... erre én nem tudok felkészülni... bár talán az idő majd segít... mindig azt nézem hogy van, meg ahogy rámnéz a gyönyörű szemeivel, arra gondolok, vajon hányszor fog még így rámnézni? hányszor foghatom még az ölembe, mert nem tudom melyik az utolsó alkalom :(((

iszonyú ez basszus... és igazságtalan! olyan jól tartjuk őt, mindent megadunk neki, egészségesnek kellene lennie!!! nagyon nagyon bízom benne hogy mégsem lesz komoly a baj!

336. Borsa
2009. márc. 17. 08:30

Szia Bellydancer, ne keseredj el!!!! Rendben kell lennie mindennek, és kész! Ilyen jó sorsú cicusnak lenni biztosan jó, és ezt tudja Bandi is, és maradni akar. Hisz olyan jó cicamama vagy.

Ha viszont bekövetkezik a legrosszabb, erősnek kell lenned. Legalább bearanyozhatod az idejét ...

2009. márc. 16. 20:01

sziasztok! hát voltunk dokinál... a régi dokim volt ott most nem az új fiatal, végülis talán jobb is mert neki sokkal több tapasztalata van... elmondtuk neki mi a helyzeta cicuval és megvizsgálta. a szájában a szájnyálkahártyáján kis fekélyt látott, azt mondta az nem túl bíztató... valamint úgy érzi a veséji is "zsugorodtak" szóval mindenképp hemotológiát javasolt, hogy kiderüljön mi az igazság... elmondta mennyibe kerül (9.100 Ft) de természetesen vállaltuk. úgyhogy a jobb kiskarjáról levágta a szőrt és onnan vett vért... szegénykém olyan hihetetlenül bátor volt, meg sem moccant, hangja sem volt úgy tűrte az egészet...

szerdán dél körül már telefonálhatok az eredményért és akkor megbeszéljük hogyan tovább... sajnos ha beigazolódik hogy veseelégtelenség akkor minden attól függ hogy mennyire előrehaladott... ha nagyon akkor nem lehet tenni semmit... nem tudni mennyi van hátra... ha nem olyan nagy mértékben, akkor különleges étrenddel és kezelésekkel lehet lassítani a folyamatot, de visszafordítani NEM!

és van némi esély arra, hogy talán mégsem ez a baj, dehát... nagyon el vagyok keseredve :(((

sírtam is, annyira sajnálom szegényt, bele sem merek gondolni a legrosszabba... egyszerűen ez nem történhet meg velünk... úgyhogy imádkozom, hogy Isten segítsen rajtunk...

334. doboseva (válaszként erre: 324. - Zsuzsa88)
2009. márc. 16. 14:45
Nagyon jól tudsz vígasztalni, remélem úgy van ahogy mondod,...de azért nagyon hiányzik!!
333. doboseva (válaszként erre: 332. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 16. 14:40
Szorítok én is nektek!!! Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre!
332. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 331. - Zsuzsa88)
2009. márc. 16. 14:18

:))))) nem büdös :))) én imádom a kis bundája illatát, szóval mehet a puszi nyugodtan :))

én is remélem hogy csak a gyomra lesz! de mostmár kiderítjük! :)

2009. márc. 16. 14:13
Sajnálattal olvasom, hogy megint hányt. Fogd a kis szőrmókot, ne tétovázz. Lehet, hogy nem szereti a szállitódobozt/kosarat, de utána csak jobb lesz neki is, ha nem hány többet. Nagyon fogom a csipiszt, hogy csak valami gyomorrontás legyen, messssssze-messsssze a veseelégtelenségtől!! Én is sok-sok cirógatást küldök neki! Meg ha nem büdös, akkor egy puszit is a feje búbjára! :)
330. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 329. - Borsa)
2009. márc. 16. 13:16
igen, sajnos már akkor elkezd tiltakozni ha elővesszük a szállítókosarát... de legjobban a kocsiban fél, amíg odaérünk, utána már egész tűrhetően viseli, meghát Anyuci végig simizi és fogja a kismancsát :)
329. Borsa (válaszként erre: 328. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 16. 13:13
Gondolom frászt kap már a szállítódoboza láttán. Nem baj, a javát szolgálja az a kedves, fura szagú, fehér köpenyes símabőrű.
328. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 327. - Borsa)
2009. márc. 16. 13:11
:) Köszönjük az extra szeretgetést, nemsokára megyek haza és átadom neki, örülni fog ám nagyon :) viszont utána már kevésbé fogja értékelni amikor a dokihoz megyünk, dehát csak így tudjuk elérni hogy végre már meggyógyuljon :)
327. Borsa
2009. márc. 16. 08:46
Óóóó, Bandi, ne tedd ezt velünk! Gyógyulj máááááár meg. Ha küldök extrasok orrvakarást, és pocakdögönyözést, ugye meggyógyulsz???? O.K., még az újságomra is ráfekhetsz! Naaaaaaa!
2009. márc. 15. 21:47

bocsi, nem jelentkeztem már két napja!

nincs túl jó hírem, Bandi megint hányt, már negyedik reggel... de egyébként meg semmi baja, annyira érdekes ez az egész... viszont megbeszéltük párommal, hogy nem várunk tovább, holnap megyünk a vérvételre és kész... kiderül végre hogy mi ez az egész... remélhetőleg csupán arról van szó, hogy gyenge, érzékeny a gyomra és ha kicsit is megterheli akkor hány... nagyon bízom benne hogy nem veseelégtelenség, mert a doki azt mondta hogy abban az esetben nincsenek jó és rossz időszakok, ott folyamatosan romlik az állapota, majd bekövetkezik a legrosszabb... szóval nálunk nem így van, ezért bizakodom hogy nem ez a baja... de remélem mostmár kiderül mi okozza ezt és szépen meggyógyítják!

2009. márc. 13. 21:08
Nekünk egyébként megszökött az állatorvosi rendelőből ez a másik cicánk. Egy hatalmas seb volt a nyakán, amit sehogy se tudtunk kikezelni, folyton csak vakarászta a hátsó lábával, igy be sem tudott gyógyulni a seb. Anyum vitte el a dokihoz, mivel Apu nem ért rá. Nekem kellett volna, de rossz előérzetem volt, ezért inkább másra hagytam. Anyu kezéből kikarmolászta magát, végigfutott a folyosón és át a szomszéd keritésén (ami egy hatalmas háztömb, a jó ég tudja, hány házzal, udvarral). Órákig kereste, mielőtt hazajött volna. Sirva érkezett meg, és zokogva mondta, hogy "Elvesztettem Apád macskáját, most mit tegyek?". Én mentem vissza, ciccegtem a környéken egy jó 2 órát. Még 2 napig ciccegtünk a környéken pár órákat. Aztán kitettünk pár "plakátot", A4-es lapra kinyomtatott szöveggel, hogy elveszett, igy és igy néz ki, nagy seb van a nyakán, orvoshoz kell vinni blablabla. Jelentkezett egy kiscsávó, hogy látta itt és itt, meg akarta fogni, mert látta a nagy sebet, de elszökött. Megörültünk, mikor mondta, hogy hol látta, az már itt volt tőlünk nem messze. Folyton azt álmodtam, hogy arra keltenek reggel, hogy hazajött. 2 nappal később, mikor reggel 7-kor Anyu ment dolgozni, nagy zajjal, örömkiabálásokkal rontottak be a szobámba, hogy hazajött Houdini! Nem akartam elhinni, azt hittem, megint csak álmodok. Mikor azonban hallottam a D*rlingos zacskó csörgését, akkor már én is kipattantam az ágyból. Kapott kaját, vizet, azt se tudta szegénykém, mit csináljon előbb, egyen vagy igyon. Kissé lefogyott, és a szőre borzos és piszkos volt. Anyu örömében zokogott, és agyondicsérte a cicát. 5 nap kellett (hétfőtől péntek reggelig), hogy hazataláljon, de a kis bitang hazatalált. Hogy hogy, azt már ne kérdezze senki...
324. Zsuzsa88 (válaszként erre: 317. - Doboseva)
2009. márc. 13. 20:59
Örülök, hogy előkerült Kalandor. Garfieldra pedig próbálj úgy gondolni, hogy ő igezi kalandor, elment világot látni, és most valakinél megpihent. Ha a szomszédok eddig nem jelentkeztek, van esély arra, hogy valakinél jókat szundit a kanapén, a jó meleg szobában. Pl. épp most. :) Vagy lehet, hogy épp most kap valami iiiinycsiklandóan finom falatokat, amit hangos dorombolással hálál meg. Ki tudja?
323. Zsuzsa88 (válaszként erre: 322. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 13. 20:57

A dobozka már be lett készitve Zsebinek, tehát mostmár fix, hogy 1, nagyon max, 2 héten belül szülni fog. De inkább 1 héten belül, mert mostanában egyre kevesebbet megy ki. És igencsak érdeklődik a szülőszobája iránt. :)


Igen, ez az egyetlen tény vigasztal, hogy Neki már jobb, nem fáj semmije. Remélem, visszatalál hozzám egy új kiscica testében :)

322. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 321. - Zsuzsa88)
2009. márc. 13. 20:47
:((( hát így tényleg méginkább érthető... de ő megmenekült, Szarosnak szegénynek meg jobb így, már nem szenved többé... mostmár gondolj az új kiscicádra, aki hamarosan veled lesz :)
321. Zsuzsa88 (válaszként erre: 314. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 13. 20:43
Nem csak az volt a bajom, hogy egy cicát elütött egy autó, hanem, hogy szinte pont úgy nézett ki, mint Szaros! :'((( Tényleg, ahogy a kamerába nézett zokkal a sárga szemeivel, és ahogy látszott, hogy mekkora fájdalmai vannak, teljesen olyan volt, mint Szaros tekintete az utolsó napokban... :'((((
320. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 319. - Doboseva)
2009. márc. 12. 15:15
oké, várom a képeket :))
319. doboseva (válaszként erre: 318. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 12. 14:49
Köszi!!! Akartam most feltenni képeket róluk, de nem kerültek rá valahogy a pendrive-ra pont az állatosak!!!! :-( na este otthon újra próbálkozom!! de jut eszembe a fűegérről van kép! Mindjárt felteszem.
318. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 317. - Doboseva)
2009. márc. 12. 14:42
Szia! jaj Te szegény miken mentél keresztül és nem hagytad hogy veled aggódjunk? de örülök nagyon hogy meglett a macsesz! Garfieldet remélem valaki befogadta.. :( ha már nem lehet veled, legalább remélem jó helyen van szegény :(
2009. márc. 12. 14:39
Sziasztok! Képzeljétek mi történt! Néhány nappal ezelőtt a fekete "vigasz" macskám is eltünt. Nem is akartam írni nektek, reménykedtem hgy ő még előkerül. Erre tegnap este, csodák csodája kinézek az ajtón hát ott van a kis drága a szokott helyén!!!! Úgy megörültem neki , mindjárt be is vittem, megettettem, rettentő éhes volt!!! Annyira örültünk neki hogy el sem tudom mondani!!! Sajnos Garfild nem került elő, de Kalandor legalább megvan!!!
316. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 315. - Borsa)
2009. márc. 12. 13:57
az tuti hogy működik!
315. Borsa
2009. márc. 12. 13:55
Tudjátok, a kilenc élet.
314. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 312. - Zsuzsa88)
2009. márc. 12. 13:51
jaj szegény cica... én sem szeretem az ilyenekt nézni, mert annyira sajnálom őket... de még szerencse hogy megmenekült!
313. Borsa (válaszként erre: 312. - Zsuzsa88)
2009. márc. 12. 13:33
Látod, én ezért nem nézem. Megszakadna a szívem!
2009. márc. 12. 13:19
Tegnap elsirtam magam. Este az Animal Planeten 11-től ment a Phoenixi Állatrendőrség. Volt benne egy fekete-fehér cica, akit elütött az autó. Mintha Szaros nézett volna rám a fájdalmaival, mikor az a cica a kamerába nézett. Elbőgtem magam. A vége happy end lett, "csak" az állkapcsát kellett a helyére tenni, megmentették.
311. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 310. - Borsa)
2009. márc. 11. 14:44
:DDDDD annyira imádom őket :DD
310. Borsa (válaszként erre: 309. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 11. 14:42

Jajaja!

Meg amikor megpróbálan elindulni, de csak rugóznak.

309. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 307. - Borsa)
2009. márc. 11. 14:36
jaj és a kis antennás farkincájukkal futkároznak :)))
308. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 306. - Zsuzsa88)
2009. márc. 11. 14:35
elhiszem hoyg már nagyon várod :)) remélem mostmár tényleg hamar megszületik! utána már röpül az idő :) DRUKK!!!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook