Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 14. 16:26
Nagyon ari!!!és milyen sokat nőtt!!!! a fehér tappancsa tényleg milyen nagynak tűnik!!:-)
516. Zsuzsa88 (válaszként erre: 515. - Lexi018)
2009. máj. 14. 16:24

Feltettem a cicanaplóba egy egeres képet. :)


Meg mindjárt teszek az adatlapomra 1 másikat.

515. lexi018
2009. máj. 14. 16:18
gartulálok zsuzsa!!várom/várjuk a képeket!!!
2009. máj. 14. 16:07

Elhoztam!!! :D Cicamami lettem! :D Levett a lábamról! Olyan hangosan dorombol, mint 1 kis propeller! :') Most nyugodott le 1 picit, itt van az asztalon, nézi ahogy gépelek. :) Úgy bújik, el se hiszem. És ha nem lát, mindjárt sipákol. Mintha tudná, hogy én vok a gazdija és nagyon kell vígasztalni. Most csináltam pár képet, valamit szarik a gép, a fehér mancsa bazinagynak tűnik. De mindjárt felteszem a legédibbet a cicanaplóba! :)


Köszönöm, hogy ennyit drukkoltatok nekem, annyira jól esik! :) Végre cicamama vagyok! És már össze is haverkodtunk, annyira boldog vagyok! :'))


És még a kollokvium is sikerült, a 20-ból 16 pontot kaptam. Volt olyan rendes, hogy óra végéig ki is javíttatta. :D

2009. máj. 14. 10:09
Csütörtök van!!!!:-)
2009. máj. 13. 21:20
Holnap már csütörtök :))))) Valaki itt már csak egyet alszik és Cicamami lesz :)))))
2009. máj. 11. 16:37
Én is elolvastam a naplót, hát jót könnyeztem rajta!!! Remélem az új cicusban legalább annyi örömödet leled majd!!!
510. Zsuzsa88 (válaszként erre: 507. - 2c1d5b9264)
2009. máj. 11. 13:44

Bizony-bizony! :))


Kéne tanulni valamit a kollokviumra, de valahogy nem megy... Nincs kedvem. Nem kell megijedni, leteszem mindenképpen, nem nehéz tantárgy, meg lényegében a középsuliban 4 éven keresztül hasonlókat tanultam (marketing a turizmusban), az első kollokviumra a 140 oldalból csak elolvastam hatvanvalamennyit, tehát még csak felét SE, és mondom, csak elolvastam, nem ültem neki különösebben tanulni, és a 20 pontból 18-at kaptam. Mind a 10 kérdés karikázgatós volt, mindegyik 2 pontot ért, és úgy, hogy felét se olvastam el, a 10-ből csak 1-et rontottam el. Neki kéne ülni olvasgatni a következőt... Laza lesz, most kb. 160 oldal megy a 2. kollokviumra, és 25 (!!!) oldal megy a vizsgára! :D A kollokviumok 20-20 pontot visznek (300 oldal összesen, és a 2 együtt 40 pont), a vizsgára meg 25 oldal, és szintén 40 pont. Csak az a gáz, hogy azt hiszem, a vizsga szóbeli lesz, úgyhogy lesz egy kis para... :) De ráérek a vizsga miatt júniusban izgulni! Még odébb van! :D Addig is, olvasgatom majd azt, ami most csütörtökre kell, és hazafelé meg befordulok a cicáért, és mindjárt ki is pihenem magam agyilag. :D Az a vizsga, amire olyan sokat készültem, és amitől annyire tartottam, teljesen leamortizálta a szürkeállományomat. :D De azt hiszem, ha jön a kis Vacak (maradok ennél, mindig ez jön a nyelvemre, bárki megkérdezi, hogy fogják hívni), leengedem magam. Ha nem Vacak lesz, akkor Huncut. Ez is nagyon édes név. :)


Egyébként a 7végén már kitomboltam egy kicsit magam, voltam bulizni, kicsit be is csíptem, de eszeveszett party volt!!! :D LL. Junior volt a sztárvendég (furcsa, mostanában egyre többször jön Vajdaságba, eddig ez volt a 3., amin én is voltam, volt egy tavaly nyáron, akkor voltam először, nagyot partiztam, aztán most március tájékán, akkor ingyen-buli volt, jött boldog-boldogtalan, nagy volt a tömeg, úgyhogy kint hallgattuk, meg ez volt most a 3.) Kicsit izé, hogy mindig playback-el... Be van kapcsolva a mikrofonja, ő is néha-néha ráénekel pár szót, dallamot, pl. mikor zene nélkül a közönséggel énekel, de a 98%-a CD-ről megy. :(((


Nah, mostmár nagyon eltértem a tárgytól. XD

509. Borsa
2009. máj. 11. 12:23
Négy :)
508. Borsa
2009. máj. 11. 12:22
Őfelsége beköltözik??? Nem lesz egyszerű sorsa ... annyi szeretetet kell majd "elviselni" szegénynek ... ;) Lesz hétvégi programod!!!! Le ne tedd egy percre sem!
507. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 506. - Zsuzsa88)
2009. máj. 11. 12:21

hello :))

jaj szóval már csütörtökön Anya leszel :))) dejóóó

alig várom! és végülis eldöntötted már mi lesz a neve? vagy majd kialakul?

2009. máj. 11. 12:16

Aranyosak vagytok, olyan jól esik! :)


Nah, csajok, csütörtökön délután 2 körül megyek a cicáért. 11-től írom a kollokviumot, aztán a prof még órát is tart, és utána irány a cicáért! :D

505. lexi018
2009. máj. 9. 20:40
Én pedig a második,aki kedvencnek jelölrte:)
504. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 502. - Zsuzsa88)
2009. máj. 9. 19:49

Zsuzsa, elolvastam én is... én vagyok az az egy aki kedvencnek jelölte! vagy fél órámba telt mire el tudtam olvasni végig annyit sírtam :(((

nagyon sajnálom Szarost, el sem tudom mondani mennyire... de sajnos muszáj tovább lépni és az emlékeidben őrizni Őt!

az új cicu tényleg tündéri, annyira aranyos :) és nagyon örülök hogy hamarosan Veled lesz! jó hogy csináltál tényleg cicanaplót, így mi is láthatjuk majd ahogy nevelkedik :))

ja és mellesleg örülök hogy a bünti feloldva :)

503. lexi018 (válaszként erre: 502. - Zsuzsa88)
2009. máj. 9. 19:18

szia Zsuzsa!!!

nagyon édes a cicusod...elolvastam a cicanaplódat,meg is könyneztem Szaros-t.Nagyon sok boldog perect kívánok az uj maccshoz:))

2009. máj. 9. 17:07

Sziasztok csajok!


Büntetés feloldva! :D Úgy látszik Apa rájött, hogy egy egyesti nemelmosogatásért egy hónapot adni, miközben nem is a számítógép előtt ültem, hanem a tévét néztem, nem volt reális. Van cicanaplóm! Nézzétek meg, ha gondoljátok. Az első fejezetben van mit olvasni... Azt csak erős idegzetűeknek ajánlom. Végig bőgtem, ahogy írtam... :(((

501. doboseva (válaszként erre: 499. - Zsuzsa88)
2009. máj. 8. 10:10

Várjuk a cicu beszámolót!!

Én meg úgy megijedtem a múltkor. megint eltünt 1 napra a kis piszok, de hazatalált. Mostanában különben úgy néz ki mint egy ágról szakadt! Tök kopasz a nyaka, mert tele volt kullanccsal, a lányom kiszedegette őket, velük egy csomó szőrt is, úgyhogy mostanában csak úgy hívom Kopasznyakú:-)

500. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 499. - Zsuzsa88)
2009. máj. 7. 10:43

hááát ha ennyire szigorú az Apuci, akkor nézzük a jó oldalát, hogy a fele már majdnem el is telt...

ma mész a cicuhoz??? ugye tudod hogy kérünk fotót!!!! már biztos nagyon cuki, és nyitva van a szeme :)) utána pedig kérünk nyitni egy cicanaplót ahol mindig követhetjük az eseményeket :)))

2009. máj. 7. 10:31

Hát, ahogy elnézem, nem fog... 1 hónapot "kaptam", ebből már 1,5 hét lejárt. Néha-néha azért felnézek, pl. mikor nincs itthon, nem kell aggódni. :D


Ma megyek meglátogatni a cicát! :D Azt mondják, akár már a jövő 7 elején elmehetek érte, mert már magától eszik. :D Majd a jövő 7végén megyek, mert a hét közepén vár még rám egy kollokvium. :((( De lényeg a lényeg, már a jövő7en lesz cicááááám!! :D

498. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 496. - Zsuzsa88)
2009. máj. 5. 10:12
:(( hát én is remélem Apukád mielőbb megenyhül! mi itt leszünk és várunk az új cicás hírekkel :)
497. doboseva (válaszként erre: 496. - Zsuzsa88)
2009. máj. 5. 09:52
Jaj, szegénykém!!! Én is útálok mosogatni!!! Reméelem hamar feloldja apud a tiltást!!!:-)
2009. máj. 5. 09:48

Lisku: ezen még nem néztem szét, na majd bepótolom a lemaradást :)


Mindenki: le vok tiltva a netezésről... :( Egyik este nem mosogattam el rögtön vacsi után, amin Apa kiakadt, és letiltott... :(( De nyugi, azért néha-néha sutyiban felugrok. Pl. most sincs itthon. :D


Pussz mindenkinek!

495. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 491. - Zsuzsa88)
2009. máj. 2. 18:05
[link] pl.
494. Floroo
2009. máj. 2. 17:58
Vegyél neki cicahashajtót! Valószínűleg a preacitisével van gond, tavasszal ez gyakori.
2009. máj. 2. 17:41
halihó csajosok! van már neve a kis Prücsöknek?
2009. máj. 1. 20:25
Csak beírtam a keresőbe, hogy macskanevek és kiadott többet is. Jó böngészést!
491. Zsuzsa88 (válaszként erre: 490. - Doboseva)
2009. ápr. 30. 16:45
Júúj, irjátok meg a cimet, ahol cicanevek vannak!! :) Akarok nézelőőőődniii!! :D
490. doboseva (válaszként erre: 489. - Borsa)
2009. ápr. 29. 13:29
A neten nem keresgéltél? Vannak oldalak ahol vannak macskanév ötletek.
489. Borsa (válaszként erre: 488. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 28. 15:03

Jujjjj, biztosan trehány módon olvastam vissza.

A név majd kialakul - nálunk mindíg a személyiség adta a nevet. Az első hetek anonimek voltak, de aztán .... :)így volt egy Fülöp - vörös kandúr; Rudi - cirmos, de nagyon ravasz, mint Róka Rudi; James - haspók Jamie Oliver után; Kocka - szögletesek a foltjai ... és sorolhatnám még :)

2009. ápr. 28. 14:38

Jaj, köszönöm nektek, olyan aranyosak vagytok! :D


Ja, már 7 hónapja, hogy Szaros nincs, ez a 3 hét már gyorsan elrepül. Legalábbis remélem. Nagyon gyorsan múlnak a napok, élvezem a szabadságot. Most, hogy letettem a legnehezebb vizsgámat (ez az 1 maradt meg az előző szemeszterből), mostmár tényleg gyerekjáték lesz a többi. Tanulni azért kell, nem mondom, hogy nem, de nem fogok velük így megszenvedni, mint ezzel. És ez olyan jóóó érzéssel tölt el! :D


Borsa: Már biztosan írtam már, de azért leírom most is (olyan jóóó!), a cicum a Vacak nevet kapja. Bellydancer adott egy jó 5letet (tudtán kívül), gondoltam rá, hogy esetleg Prütyűr legyen, de mivel szerbek az állatorvosaink, és a szerb nyelvben nincs ü, ű, ezért hülyén hangzik az, hogy Prityir (Prićir - így írnák be), és ha neadjisten beteg lesz, és többször kell visszamennünk, és majd úgy szólítanak bennünket, hogy Prityir, a végén még nem reagálok rá. :D Tehát maradna a Vacak.


DE...! Mivel lánycica, várok még cuki cicaneveket (nem szokványos neveket, tehát esély nincs, hogy a Cili, Kormi, Mici, stb. nevet kapja:) ). Azért voltam annyira a Vacak mellett, mert az olyan cuki, és úgy volt, hogy kandúrka lesz. De mivel hölgyike, már nem is vagyok benne annyira biztos, hogy Vacak marad a neve. Gondolkodtam még a Puszedlin is, csak az hosszú... :( Valami olyan neveket adjatok 5letnek, amiben van SZ vagy C betű, azok az igazi cicanevek, amire hallgatnak is a cicák (ezért nem hallgat a másik macskánk a Houdini névre).


Tehát a név még nem végleges, várom az 5leteket. :)


Pussz mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook