Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! fórum

Beteg a cicám, sokat hány, tud valaki segíteni, mi baja lehet? Aggódom! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
397. Zsuzsa88 (válaszként erre: 395. - Doboseva)
2009. márc. 23. 21:43

Hááát, ha szegedi vagy, vagy valahol a környéken laksz, még megoldható... Nekem sajna nincs vizumom, de te minden gond nélkül át tudsz ugrani. Itt vagyok Szegedtől kb. 30km-re. Szabadkán élek (igen, ilyen gyönyörű neve van a szülővárosomnak), szerbül Subotica-nak irják. Ha előkapsz egy Magyarország-térképet, rögtön megtalálod ott lent. :)


Annyira jó érzés, hogy nem néztek rám furcsán azért, mert nem magyarországi vagyok! Ez olyan jó érzés. Mások simán azt mondják, hogy hülye szerb. Dehát könyörgöm, hasonlitsuk össze az ilyen emberekkel a helyesirásomat! :D Nincs hosszú i a billentyűzetemen, ezért irok mindent rövid i-vel, de soxor nyertem a magyar helyesiró versenyeken! Többek között egy táborozást Jász-Nagykun-Szolnok-Megyén. Ömmm, nem nagyképűsködni akarok, csak no. :D Tehát attól, hogy itt születtem, itt élek, ugyanolyan magyar vagyok, mint ti ott. Magyarok a szüleim, a nagyszüleim, az összes rokonom. A párom is az. Szóval... értitek. :)


Na, még egyszer kanyarodjunk vissza a cicára: ha Szeged környékén van egy ilyen cicus, jöhet! :D

396. Zsuzsa88 (válaszként erre: 394. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 23. 21:36
Hehe, apám besokallt. AZt mondta, hogy elege van az én kivánságaimból, mert sose fogynak el, mindig van valami új, és különben is, 20 részból áll az a DVD-sorozat, akkor majd mindegyikért biztos hisztizni fogok. Basszus, igen, hisztizni fogok mindegyikért, mert nekem kellenek! Eddig rinyált, hogy miért nem akarok médiára menni tovább, merthogy már a középiskola is hülyeség volt, hogy turisztikára mentem, mikor én rádiózni akarok. Lehettem volna rádiós, pláne, hogy ő is az volt 25 évig. De középsuli 3. osztályában jöttem rá, hogy engem valóban érdekel is az, amit tanulok, és hogy turisztikán belül akarok maradni. Apámnak ez persze nem tetszett. Szerette volna, ha folytatom, amit ő abbahagyott. De egy nagyon szép pillanat volt az a suliban, és nem fogom elfelejteni. 3-ban, második félévben feleltem füciből. 5-ös. Aztán ugyanabból az anyagrészből ellenőrzőt iratott velünk. 1-es. Pedig mindazt, amit elmondtam neki, le is irtam. Neki az nem elég. Egész félévben szinte minden egyes föciórán felelni akartam. Vagy az új anyagrészből, vagy egy-egy régebbiből. Volt, hogy bekérdezett előző évből is. Volt, mikor hagyta, hogy feleljek, volt mikor nem. Számolgattam-számolgattam, a fene egye meg, az a hülye 1-es miatt nem lesz 5-ösöm év végére, mivel előző félévben 4-esem volt, igy meg nem érem el a 4,50-et, nem fogja megadni az 5-öst. Idegesitettem a tanárt, mondtam neki, hogy feleltessen le, ahányszor csak akar, mindent tudok. És az utolsó órán elég hosszan feleltem, de megérte. Igy sem érte el az átlagom a 4,50-et, DE. A tanár azt mondta, már rég meg akarta mondani, hogy ne idegeskedjek már, meglesz az 5-ösöm, de kiváncsi volt, mennyire vagyok erős, akaratos. És azt is mondta, mikor még a füzetemet is kivittem, hogy gratulálok, ez az igazán neked való szakma, nagyon elrontod, ha más úton haladsz tovább, mert ez nagyon neked való, és KEZET FOGTUNK, mikor mondta, hogy gratulálok! Hát ez egy olyan fantasztikus pillanat volt!!! Senkinek nem mondta ezt! Csak nekem! És tényleg érdekel a turizmus, az egész világot látni szeretném, erre apám azt mondja, hogy nem? Basszus, örüljön neki, hogy nem azért hisztizek, hogy fizessen be egy világkörüli útra! Csak egy rohadt nyüves DVD-sorozatot kérek... Ennyire nehéz?! Nem hiszem el, annnnnnyira bosszant!!!
395. doboseva (válaszként erre: 392. - Zsuzsa88)
2009. márc. 23. 14:43
Tényleg tündériek!!! Már arra gondoltam, körülnézek az ismerőseink között, lesz-e valakinek cicája mostanában és keresek egy neked valót, de te nem is Magyarországon élsz, úgy meg nehéz lenne eljuttatni a cicust hozzád, úyhogy reménykedjünk tovább, hogy hamarosan a közeledben születik egy másik kis szaros!!!:-))
2009. márc. 23. 13:04

Zsuzsa, szerintem se add fel a macskaprojektet! megértem hogy fontos neked hogy fekete-fehér legyen, teljesen igazad van, de akkor visziont legyél türelmes és meg fog érkezni hozzád a várva várt Kis-Szaros :) tudom hogy így lesz!

A Népszabadságról meg még próbáld kicsit győzködni Apukádat, csak megérti hogy neked ez kell és fontos, és ha úgyis járnak erre, semeddig sem tart beugrani egy újságoshoz!

393. Borsa
2009. márc. 23. 12:40

Szia Zsuzsa, panaszkodj csak, mert az néha olyan jóóóól esik! Szép álmaid vannak! A valóság az, hogy úgysem hagy aludni a macsesz, ha már ott van, hanem addig néz jó közelről az arcodba, amíg el nem kezded vakargatni, majd mars a paplan alá ... nem???? :D

Népszabadság: a francba már!!!! Nem lehet ennyi akadálya a dolognak. 2009 van!!!!

2009. márc. 23. 12:32
Nézzétek meg a legújabb képemet! Most mondjátok, hogy nem zabálnivalóak a cicák? Na, ők az etalon. És még ilyen "cicajátszóteret" is összeeszkábálnék, ha lenne egy iiiilyen kis cukorfalatom!
2009. márc. 23. 12:25
Ööömm, nem sajnáltatni akarom magam, csak panaszkodom... :)
390. Zsuzsa88 (válaszként erre: 388. - Borsa)
2009. márc. 23. 12:18
Nem hiszem el, hogy éppen senki nem veszi az újságot. És senkinek egy ismerőse sem veszi... Nem tudom, kit kérjek meg rá, hogy másolja át nekem a DVD-ket, küldje el blabla, mikor nincs se rokonom, se ismerősöm Magyarországon. Vagyis lenne, csak már évek óta nagyon ritka egy "sziahogyvagy" e-mail a részükről. Mi meg nem akarunk senkire se rászállni. Apum viszont idegesit, mert neki vannak jó ismerősei, kollégái (sűrűn jár Szegedre és Bp-re is tolmácskodni), és nem akarja megkérni őket, hogy hééé, légyszi, itt van 10.000 Ft, vedd meg minden csütörtökön. Én meg igy hogy intézkedjek?! :((( Tényleg nagyon szeretném, ha meg tudnám szerezni valahogy, de igy, ahogy a Népszabadság munkatársa leirta, tényleg irreálisan drága lenne. Nekem meg lévén, hogy egyetemista vagyok, 1200 eurós tandijjal, nincs annyi "tőkém", hogy saját magam finanszirozzam a dolgot. Apám meg nem érti meg, hogy nekem ez mennyire fontos lenne...
389. Zsuzsa88 (válaszként erre: 388. - Borsa)
2009. márc. 23. 12:13
Nem haragszom. Viszont nem értek egyet. Nem tudom, miért, de nagyon bennem van az, hogy ha a következő is fekete-fehér lesz, akkor mintha egy kicsit Szaros tért volna vissza. Mindig azt álmodom, hogy az utamba téved egy kiscica, fekete-fehér, és már az elején kiderül, hogy Szaros reinkarnálódott és megkeresett. És az álmomon belül is álmodok, amikor a cica mellett alszom, hogy Szaros üzen nekem, hogy végre megtaláltalak, szeretlek. És amikor felébredek (az álmomban), a kis Szaros ott dorombol a fejem mellett hangosan, nyitott szájjal. És ha folyton ilyeneket álmodok, engem senki nem tud rábeszélni pl. egy cirmos cicára. De szerintem meg lehet érteni... :)
388. Borsa
2009. márc. 23. 12:04

Zsuzsa Drága, nehogymár feladd a macskaeszmét!!!!! Ne szomorkodj, olyan nincs, hogy egy macskaimádó sokáig macs nélkül tudjon lenni! Lehet, hogy nem is kellene annyira a fekete - fehér designhoz ragaszkodnod, mert akkor mindig a nagy elődöt keresnéd benne. Ez most lehet, hogy fáj, ne haragudj érte, de szerintem ez így van.

KérlekKérlekKérlek!!!!!

*

itthon nem tudja valaki összeszedni Neked a dvd - ket. Ilyet még a fene sem látott! Nem fogad el külföldről megrendelést, hehe :(

2009. márc. 23. 11:59
Mindaz, amit NAGYON szeretnék, minden elcsesződik, elveszik, nem lehet, nincs pénz, hülyeség blablabla!! Elegem van!!
2009. márc. 23. 11:59

Ja, meg plusz még, amit a Népszabadságosok irtak vissza:


"Tisztelt ...... Zsuzsanna!


Sajnos külföldről nem veszünk föl megrendeléseket mert a postaköltség irreálisan magas lenne de amennyiben valamely családtag vagy ismerős Budapesten él - érdemes megvenni, megrendelni a lemezeket.

A most induló sorozat egyes epizódjai 4-5 hét "csúszással" kerülnek vissza hozzánk értékesítésre így az első rész kb. 3 hét múlva lesz megvásárolható.

Amennyiben önt a teljes sorozat érdekli érdemes lenne megvárni amíg az összes epizód kifut és utána megrendelni, megvásárolni a DVD-ket.

A lemezek ára 595 Ft. / db. lesz - megrendelés esetén a járulékos postaköltség 1-2 lemeznél: 400 Ft, 3-4 lemeznél: 600 Ft, e fölötti megrendelésnél pedig 950 Ft.

A postaköltség megsporolható személyes átvételnél így ha lenne rá lehetősége, hogy megkérjen valakit a vásárlásra én azt javasolnám!

Afelöl, hogy "hol tartunk"-vagyis a sorozat mely részeire lehet már leadni megrendelést-a következő számon érdeklődhet: 436-44-20


Amennyiben rendelését szeretné leadni kérem hívja a 436-43-73-as telefonszámot!


A "bolt" címe személyes vásárlás esetén: Budapest III. ker.

Bécsi út 122-124

A Népszabadság székházában


Nyitvatartás: Minden hétköznap reggel 8 órától délután fél 4-ig.


Érdeklődését köszönöm, remélem azért tudtam segíteni és sikerül hozzájutnia a sorozathoz!

Üdvözlettel: M. Kirilla Zita

Ügyfélszolgálati munkatárs"

385. Zsuzsa88 (válaszként erre: 383. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 23. 11:57
Áh, mostmár lelohadt a lelkesedésem. Majd talán 1 hónap múlva... Tudod már, 1 hónap, mire megszületnek, aztán majd megint kiderül, hogy nincs fekete-fehér... Ha meg mégis, egyet választok, a többi pápá, még 2 hónap, mire elválasztható az anyjától... Majd egy 3 hónap múlva TALÁN lesz macskám... Elegem van a várakozásokból. A vége mindig az, hogy pofára esek. Zsebi eddig MINDIG szült fekete-fekér cicát! MOST, PONT MOST, hogy annyira vártam, annyira szerettem volna, annyira örültem, mikor Apa az ELSŐ mondatot kinyögte, miután hivtak a gazdik, hogy meglettek a kiscicák, és annyira fájt, mikor jött a második mondat, hogy nincs fekete-fehér!!! Nem tudom, lehet jobb is... Nem is kell macska... :(((
384. Borsa (válaszként erre: 378. - Doboseva)
2009. márc. 23. 09:10

Jó ötlet! És ha rosszalkodnak a szomszéd gyerekek ...

Nem - nem! Így is van elég állat a panelban :X Hat lába van, és évente kétszer irtják, mi az??? Na jó, nálam nincs, mert szoktam néha takarítani, és azt nem szeretik.

383. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 382. - Zsuzsa88)
2009. márc. 22. 19:45
jaj szegény, sajnálom... :( remélem tesód cicájának születnek fekete-fehér csemetéi! mikorra várható?
382. Zsuzsa88 (válaszként erre: 369. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 22. 12:19
Sajnos már nincs rá lehetőségem. :( Ne is kérdezz semmit, igy is szarul érzem magam. OK, hogy a gazdikkal meg lett beszélve, hogy csak fekete-fehér kell, és még az is OK, hogy 1 sem született, de a többi igy is úgy is halálra lett itélve. Vagyis állitolag 1-2-t meghagytak, mert más is szólt nekik, hogy kell cica. De azoknak már van gazdija, hiába nézegetem őket. :( A nővéremnek is van terhes cicája. Hááááátha...
381. Zsuzsa88 (válaszként erre: 378. - Doboseva)
2009. márc. 22. 12:15
Hű, nem tudom, ki hogy van velük, de ezek olyan jóóószágok, amik az én házamba biztos nem fognak bejönni!! Vagy lehet, de csak ha 10cm vastag üvegakváriumban lesznek elzárva. És majd eladom őket és veszek iguánát, kaméleont vagy gekkót! :D
2009. márc. 22. 12:14

Sziasztok!


Na, irtam a Népszabadságosoknak. Kiváncsi vagyok, mit irnak vissza... Jajj, megszakad a szivem, ha azt irják, hogy nem lehet náluk megrendelni a DVD-ket!!! Annyira, de annyira szeretném azokat a DVD-ket... Nincs itt vlki, aki veszi? Vagy akinek van ismerőse, aki veszi? Megőrülök, Anyámék már tiszta hisztérikának mondtak... Belehalok, ha nem rendelhetem meg!!! Mit csináljak?! :(((((

379. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 378. - Doboseva)
2009. márc. 20. 14:13
jujjjj :))
378. doboseva (válaszként erre: 377. - Borsa)
2009. márc. 20. 14:08
madárpók? skorpió?? ezek kis helyen elférnek és nem kell sétáltatni!!!:-))))
377. Borsa (válaszként erre: 376. - Doboseva)
2009. márc. 20. 13:42

Szia, igen Neked :)

Nincs most állatom, mert panelban lakom, és ott állatkínzás bármit tartani, amit szeretek, amit lehetne, azokat meg én nem kedvelem nagyon.

Anyáéknál van három macsesz, akiket nagyon szeretek. Ha lesz kertes házam, lesz cicc és kuty egyaránt.

376. doboseva (válaszként erre: 375. - Borsa)
2009. márc. 20. 13:10
Ha ez nekem szólt, köszi! :-) Kis bolondos, imádnivaló!! Neked milyen állatod van?
375. Borsa
2009. márc. 20. 13:00
Olyan szép a kutyád! Nagyon értelmesek a szemei!
2009. márc. 20. 12:48
Horvát-tengerpart városaiban is rengeteg macska van! Lányom mindegyiket megsimogatta. Kép a naplómban. :-)
373. Borsa
2009. márc. 20. 12:38
Mi Marokkóban voltunk a szercsimmel két éve - ott is sok macska volt. Persze azonnal mentem volna, de nem nagyon akarta megengedni a párom (valahol igaza is volt), mert ott aztán nem nagyon lehet higiénikussá tenni magadat...
372. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 371. - Borsa)
2009. márc. 20. 12:16
én amikor két éve Egyiptomban voltunk (nászúton) ott imádtam a macskákat! láttam egy akkora macskát, hogy őrület... nem akartam elhinni... majd otthonról felteszek egy képet róla... és az nem is adja ki annyira mint élőben...
371. Borsa (válaszként erre: 370. - Doboseva)
2009. márc. 20. 12:01

:) Kár!

Ti is megálltok úton útfélen megsimogatni egy macskát, ha látszik, hogy nem beteg, nem bánt??

2009. márc. 20. 11:54
Ma reggel olyan gyönyörű cicát láttam!! Gondoltam lefényképezem nektek, de túl sokan álltak a buszmegálóban....:-)
2009. márc. 19. 20:18
Mizujs Csajok? Zsuzsa, végülis megnézed majd a kiscicákat?
368. Borsa (válaszként erre: 367. - Zsuzsa88)
2009. márc. 19. 15:52
Sikerült elintézni, majd mesélj!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook