Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4649. Cinci4 (válaszként erre: 4645. - Hancsi24)
2009. márc. 20. 14:12
Megértelek, ez egy szörnyű dolog, és ami a legrosszabb, hogy a legtöbb esetben nincs rá magyarázat. Mindenesetre, amennyire lehetséges, próbálok előre nézni.
4648. Hancsi24 (válaszként erre: 4647. - Cirmesitompika)
2009. márc. 20. 14:10

:(

Mennyi idős volt a babád most?:(

4647. cirmesitompika (válaszként erre: 4632. - Cinci4)
2009. márc. 20. 14:09
Én is a szövettant várom, bár nem sokat reménykedek. Mikor 5 éve 20 hetesen megszakítottak, azt mondták tüdőgyulladása volt. Én meg talán elhiszem....
4646. Hancsi24
2009. márc. 20. 14:07

Lányok!

Mikor babát vártatok nektek milyen terhességi tüneteitek voltak?


Nekem fájt mellem,sokat kellett pisilnem,émelyegtem picit,égett a gyomrom,meg kicsit hányingerem is volt,de hányni egyetlen egyszer sem hánytam.

Lehet,hogy hormonokkal volt gondom,és azért nem hánytam,és azért ment el a babám???:(

4645. Hancsi24 (válaszként erre: 4644. - Cinci4)
2009. márc. 20. 13:26

Szia!

Sajnálom,hogy veled is az történt,ami velünk.:(

Én két hétig nem ettem normálisan.

Nagyon el voltam keseredve:(

4644. Cinci4 (válaszként erre: 4642. - Csillu...)
2009. márc. 20. 13:23

Na, bocsika, most pedig én ebédeltem:) Őszintén szólva örülök, hogy legalább már enni tudok, mert három napig nem nagyon ment az sem.


Most kicsit jobban is vagyok, mert a barátnőmmel ebédeltem, és ő nagyon sok erőt ad nekem:)

4643. Hancsi24 (válaszként erre: 4616. - Hadita)
2009. márc. 20. 12:44

Szia!Engem egészen pontosan február 14.én hajnal fél2kor műtöttek meg.:(

Megjött és örülök is neki,de valami iszonyat,hogy hogy fáj a derekam meg a hasam.Eddig én is tampont használtam,most meg betét valahogy most jobban szeretném látni mi a helyzet,és a dokim is azt mondta,hogy jobb a betét!

Nekem 6félévet tanácsolt a doki.

Nagyon szeretnék kisbabát,de félek belevágni újra.:(

Úgyhogy én még várok.

Te mennyit akarsz várni?

4642. Csillu... (válaszként erre: 4641. - Cinci4)
2009. márc. 20. 12:04

Itt vagyok,bocsánat.csak elmentem ebédelni:-)

Igen,sajnos bármikor benne lehet a pakliban,h baj lehet.mi sem mondjuk el senkinek.1-2 barátunk tudta,de a családból senki.Édesanyának megszakadt volna szíve:-(,de hál Istennek jól döntöttünk.

Adj még egy kis időt magatoknak és beszéljetek róla!!!!

4641. Cinci4 (válaszként erre: 4640. - Csillu...)
2009. márc. 20. 11:06

Igen, én is próbálok annyira pozitívan gondolkodni, és előre nézni, amennyire lehet. Csak most még kicsit nehéz. Azért is jöttem ebbe a fórumba, mert láttam, hogy nem vagyok egyedül (sajnos), és talán erőt ad, hogy mások is átélték ezt, és utána mégis minden rendben volt.

Azért ennyire rossz talán, mert ez az első kis babócánk lett volna:( A férjem is annyira beleélte magát, szegényt nagyon sajnálom most.

Mi néhány embernek elmondtuk (család, közeli barátok), de legközelebb nem fogjuk, ezt mi is megbeszéltük.

4640. Csillu... (válaszként erre: 4639. - Cinci4)
2009. márc. 20. 10:47

Biztos sikerülni fog:-)

Nálunk az első babácskát 1 évbe tellett kiheverni,most ezt valamiért könnyebb.Lehet,hogy azért mert látom,h még nagyon sokan járnak ugyanebban a cipőben mint én.ja és akkor tudta a család is,most nem!!!

nem kell a sok sajnálkozás mert az csak visszavet és mindig feltépi a már gyógyuló sebeket...

4639. Cinci4 (válaszként erre: 4638. - Csillu...)
2009. márc. 20. 10:34

Hát, nem tudom, csak kapaszkodom már mindenbe, hogy bíztassam magam, még egyszer nem fordulhat elő.


Egyébként olvasgattam a naplódat utána, és örülök, hogy nagyon pozitívan álltál a dolgokhoz, jó lenne, ha én is ilyen erős lennék, remélem, sikerülni fog.

4638. Csillu... (válaszként erre: 4637. - Cinci4)
2009. márc. 20. 10:29

:-)

én is emlékszem rád!:-)

igen,ha a vírus derül ki akkor az "jó" lenne,de ha jól emlékszem emer már a 18.héten volt:-( és talán mert ilyen "nagy" terhesség volt azért tudtak valamit mondani...

4637. Cinci4 (válaszként erre: 4636. - Csillu...)
2009. márc. 20. 10:11

Bocsánat, lehet, hogy én írtam össze-vissza, nem vagyok éppen topon.


Emlékszem, amikor csatlakoztam a hoxára, Te voltál az első, aki írt nekem:)

Sajnálom, nagyon, hogy utána Veled is ez történt, úgy drukkoltam mindenkinek!

4636. Csillu...
2009. márc. 20. 10:05

Ja,hülye vagyok:-)

hétfőn derült ki és szerdám műtét.

4635. Cinci4 (válaszként erre: 4633. - Csillu...)
2009. márc. 20. 10:04

Nem, két és fél hete derült ki a vérömleny, most hétfőn voltam kontroll uh-n,ott derült ki, hogy meghalt:( És szerdán volt a műtét. Csak akkor (szerdán) is megnézték még ultrahanggal, mert két orvosnak kell megerősítenie, hogy nem él a pici, mirlőtt megműtenek.


Csak abban bízom, hogy azt mondják, hogy mondjuk egy vírust kaptam el, vagy valami, mert akkor tudom, hogy egy egyszeri szerencsétlen eset volt. Amikor kiderült, hogy terhes avgyok, éppen benne voltam egy hányós betegségben, talán ez volt a baj. Olvastam itt a hoxán, hogy egy lánynak a szövettanból derül ki, hogy elkapott valami vírus. És akkor talán nem aggódnék, hogy a következő kisbabámmal is gond lehet.

4634. Cinci4 (válaszként erre: 4631. - Brigi23)
2009. márc. 20. 10:00

Szia Brigi!

Ne hibáztasd Magad, én is magam okoltam, amikor kiderült. Mindent végiggondoltam ezerszer, mit hogyan csináltam, de azt hiszem, ma sem tennék semmit másképp. Én is nagyon vigyáztam a Kisbabára, a férjem is kímélt mindentől, nem ez volt a gond. Az tényleg nagyon nehéz lehetett, hogy még fizikalilag is fájt.


Neked mikor történt?

4633. Csillu... (válaszként erre: 4632. - Cinci4)
2009. márc. 20. 10:00

Lehet,h inkább az a jó ha nem találnak semmi nagy bajt.:-(

hétfőn és szerdán műtöttek???kétszer?

4632. Cinci4 (válaszként erre: 4626. - Cirmesitompika)
2009. márc. 20. 09:56

Igen, tudom, én is ezzel nyugtatom magam, csak most még nagyon nehéz. És még nagyon friss az "élmény", amikor az ultrahangon közölték, hogy már nem dobog a szíve. Ráadásul a műtét előtt még egyszer megnézték, és már tudtam, mit fogok látni.

Az ad erőt, hogy tényleg elég hamar sikerült teherbe esnem, remélem, a jövőben is így lesz. Most még várom a szövettant, hátha kiderül belőle valami, bár nem hiszem:(

4631. brigi23 (válaszként erre: 4630. - Csillu...)
2009. márc. 20. 09:38
Igen van ,sok eröt adnak ,de lelkileg soha nem fogom feldolgozni.Az ikrekkel sokat szenvedtem mert kaptam egy gyógyszert ami megindította a szülést azt azért kaptam hogy ne keljen müteni.2 napig nem aludtam úgy fájt mnt egy szülés.az volt a legborzasztóbb hogy a párom álma volt egy ikerpár.utánna magamat hibáztattam, de ma már tudom hogy butaság.de a lelki bajokat nem lehet elfelejteni
4630. Csillu... (válaszként erre: 4628. - Brigi23)
2009. márc. 20. 09:29

Ó...

ez is elég szörnyű,de legalább van 2 egészséges gyereked,akik gondolom sok erőt adnak:-)

4629. Csillu... (válaszként erre: 4625. - Cirmesitompika)
2009. márc. 20. 09:28

Igen,ár a 6 hetesen.

A rákszűréssel kapcs.:ez ugye nem magándoki?mert a magándokinál nekem akár 2*is megcsinálják évente ha kell!

4628. brigi23
2009. márc. 20. 09:27
Sziasztok nekem volt 2 vetélésem volt 1 méhenkívüli ikerterhességem, 1 ikerterhességem ahol az egyik elhalt és a másikat is elvették.utánna született 2 egészséges kisfiam, most fogamzásgátlo mellet terhes lettem el kellett vetetnem ugyanis nem lett volna egészséges a babó
4627. cirmesitompika (válaszként erre: 4621. - Bridzsit76)
2009. márc. 20. 09:24

Szia!

A rákszűrés tényleg így van. Én 2 héttel az év letelte előtt mentem, hogy szerintem babát várok, és levették a kenetet is egyúttal, de kiderült a 2 hét diferencia és kidobták, pedig már ott volt a doki kezében.

4626. cirmesitompika (válaszként erre: 4622. - Cinci4)
2009. márc. 20. 09:21
Arra gondolj, hogy vagy olyan szerencsés, hogy teherbe tudsz esni, meg hogy kiderült, meg hogy nem voltál több hetes. Tudom ez csúnyán hangzik, de van akinek nem is lehet gyereke, vagy minden happy, aztán beteg, vagy huszon... esetleg harminc... hetesen kell elvenni. hidd el, én tudom. Biztos hamarosan újra boldog várandós kismama leszel.
4625. cirmesitompika (válaszként erre: 4595. - Csillu...)
2009. márc. 20. 09:17
Szia! Már a 6 hetes vizsgálaton voltál?
4624. Cinci4 (válaszként erre: 4623. - Csillu...)
2009. márc. 20. 08:38
A 9. hét elején találtak egy vérömlenyt, kaptam gyógyszert és két hétig feküdnöm kellett. Két hét múlva a kontroll uh-n derült ki, hogy már nem dobog a kicsi szíve, és mivel semmit nem nőtt két hét alatt, valószínűleg már azokban a napokban, a 9 hét elején meghalt:( Olyan szörnyű, hogy én ebből semmit nem vettem észre, nem fájt, nem vérzett... Ez a 11. hét elején derült ki, hétfőn, és szerdán műtöttek:(
4623. Csillu... (válaszként erre: 4622. - Cinci4)
2009. márc. 20. 08:12

Jó reggel mindenkinek.

Sajnálom,h Te is itt vagy közöttünk,de azért szívesen látunk:-)

mi történ,hányadik héten?

4622. Cinci4
2009. márc. 20. 07:55

Sziasztok!


Ha nem baj, akkor csatlakoznék hozzátok. Eredetileg az októberi babavárókhoz szerettem volna, de a sors nem így akarta. Tegnapelőtt volt műtétem, és most borzalmasan érzem magam.Fizikailag teljesen rendben vagyok, de a szívem nagyon fáj, és bár próbálom elterelni a figyelmem, sajnos nem nagyon sikerül... Arra gondoltam, talán segít, ha kiírom magamból, és olyanoktól próbálok erőt meríteni, akik átestek ezen a szörnyűségen, és már kicsit jobban vannak - már amennyire lehetséges...

2009. márc. 19. 21:37

Sziasztok Lányok.

Köszi a válaszokat. Elmentem a dokihoz, de a kartonozóban kiderült, hogy múlt év március 31-én voltam rákszűrésen, így nem mentem be a dokihoz, mert az asszisztens is mondta, hogy 1 nappal elöbb sem végzik el, csak ha letelt az 1 év.

Így most napolom a témát. Ha nem jön össze a baba ebben a ciklusban akkor áprilisban elmegyek szűrésre.

4620. Hadita (válaszként erre: 4618. - Judy55)
2009. márc. 19. 21:25
Naná! Ma reggel még a palástfüvet ittam, ez kb a mensi fele, holnaptól megint a keveréket fogom inni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook