Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4589. 75moncsi
2009. márc. 18. 11:13

Sziasztok!

Én vettem tablettát 100 db került 599,- Ft-ba, és naponta kettőt ajánlott az eladó. Cickafarkból.

A palástfüvet be tudta volna szerezni, de addigra már terhes is lettem. Nekem bevált.

Mindenkinek hozzon szerencsét!!!

4588. Hancsi24
2009. márc. 18. 09:41

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm,a válaszokat.

Remélem,hogy együtt talán könnyebben át tudjuk vészelni az életünknek ez az igencsak pocsék időszakát.

Akik már belefogtak újra azoknak tiszta szívemből drukkolok,hogy most minden rendben legyen,és jól alakuljon.

Akiknek meg még várniuk kell,mint nekem is,azoknak megjavaslom csavarogjanak,utazzanak mozizzanak, és minden, ami csak jól esik,hiszen ha minden jól megy ezekre később sokkal kevesebb idejük és lehetőségük lesz:)

Félre ne értsetek nagyon megviselt ami a babámmal történt,szinte nincs olyan perc, hogy ne jutna eszembe,és ne hasítana belém,hogy már nincs velem.:(

De valahogy muszáj tovább élni...

Bocsi,hogy kicsit hosszú lett,de úgy éreztem ezt le kell írnom.

4587. Hancsi24 (válaszként erre: 4523. - 53d45dc41b)
2009. márc. 18. 08:44
Jaj,de ó ezt látni,hogy így sikerült:)Drukkolok,hogy minden szuper legyen írj,a doki után,hogy mi volt:)
4586. emer (válaszként erre: 4585. - Csillu...)
2009. márc. 18. 08:28
m is rögtön eldöntöttük utána, hogy amint lehet megint belehúzunk. nagyon sajnállak téged is és remélem nektek is sikerül hamarosaqn a baba.
4585. Csillu... (válaszként erre: 4584. - Emer)
2009. márc. 18. 08:20

Nekünk az elsőt sem és most a mosadikat sem tudták megmondani.Az 8.héten,ez a 9+4-en.még elég pici volt:-(

én ma megyek dokihoz,uh délutánm kiderül mit mond,de nem akrunk sokat várni,akár már jövő hónap...

4584. emer (válaszként erre: 4583. - Csillu...)
2009. márc. 18. 08:17
most várom a mensim és utána. nekem a dokim optimista tipus. azt mondta 2-3 mensai és próbálkozhatunk. úgyhogy a 2. után bele is vágunk. ti már próbálkoztok? neked mitől ment el a baba? (Bocs, nem volt időm visszaolvasni)
4583. Csillu... (válaszként erre: 4582. - Emer)
2009. márc. 18. 08:10

nagyon sajnálom!

vigasztaljon az,h legalább azt meg tudták mondani,h mitől lehetett és nem kell bizonytalanságban élnek.sokunknak sajnos nincsen ilyen "szerencséje"

ha kicsit visszalvastál,akkor láthattad,h most nekem is terhes az egyik nagyon jó barinőm,de ő elvetetni.

sajnos muszály feldolgoznunk az ilyeneket.:-(

Ti mikor akartok újra próbálkozni?

4582. emer (válaszként erre: 4581. - Csillu...)
2009. márc. 18. 07:57

azzal mentünk be egy hétvégén az ügyeletre hogy belázasodtam és nagyon görcsölt a derekam. akkor derült ki hogy már nincs szívhang.

a baba szövettana szt mutatta hogy minden rendben volt szépen fejlődöt... úgy néz ki, valami vírust szedtem össze a levegőből.

ami nagyon megvisem az az, hogy a közvetlen környezetemben van egy kismama. ráadásul nem is akarták a babát, de végül megtartották. egyész hétan a 4D-s felvételeiket mutogatják. bele se gondolnak ez nekem milyenv lehet...

4581. Csillu... (válaszként erre: 4578. - Emer)
2009. márc. 18. 07:54

Üdvözöllek,itt közöttünk.

a 18 hét kicsit sok.mi történt????kiderítettek valamit?

mesélj mert már az is sokat segít:-)

4580. Csillu... (válaszként erre: 4576. - 53d45dc41b)
2009. márc. 18. 07:51

Szóval....

Igen.Nekem a dokim azt mondta,h vetétés után autómatice veszélyzetett vagyok.Mondjuk ha jól vagy és nincsen semmi panaszod és persze a munkád is megengedi akkor ne muszály.

Nekünk, így a második vetélés után,lehet h én az első 3 hónapban ki se mozdulok otthonról,nehogy elkapjak valamit.:-(

4579. Csillu... (válaszként erre: 4575. - Hadita)
2009. márc. 18. 07:47

Szia.

akkor hajrá:-))

én ma megyek!!!!!

4578. emer
2009. márc. 18. 07:39

sziasztok!

január elején volt egy vetélésem (18 hetesen). Február körül már azt hittem lelkileg is jobban vagyok, de az utóbbi 2-3 hétben megint nagyon padlón vagyok. az egy dolog, hogy a műtét óta visszatérő rémálmaim vannak, de mostanában megint jönnek a sírógörcsök is.

hamarosan megint próbálkozunk és nem akarok majd mindig arra gondolni hogy újra megtörténhet.

hogy tegyem magam kicsit helyre egyban?

2009. márc. 18. 07:37

és akkor most van már egy másik fórum is ahova továbléphetnék?


vagy majd nekünk kell indítani?addíg szívesen lebzselek itt, de dumcsiznék kismamikkal is:)))


nagyon nem ismerem ezt a hoxa-t...

ma körültekintgetek....hátha

ezt is csak azért találtam meg, mert beírtam a keresőbe hogy missed ab és kidobta:))

4576. 53d45dc41b (válaszként erre: 4532. - Csillu...)
2009. márc. 18. 07:30

veszélyeztetett??????????????


csak nem....


dokinál még nem voltam, remélem nem....


miért?egy missed után már veszélyeztetett terhesnek nyílvánítanak valakit???nem akarok az lenni, mert akkor nem csinálhatok semmit


de most nagyon panaszmentes vagyok, és jólérzem magam(nem úgy mint az előzőnél)így nemhiszem....

4575. Hadita
2009. márc. 18. 06:40

Sziasztok Lányok!


Judy, édes vagy, látom már kerestél, de tegnap annyira hulla fáradt voltam, hogy már nem tudtam géphez ülni.

Szóval a doki azt mondta hogy MINDEN OK!!!! :))))

És aranyos is volt, úgyhogy minden rossz érzés nélkül maradok nála.

Már reggel is voltak jelek, de miután a dokinál végeztem megjött a mensi is:))))))

Indul a babaprojekt!:)))))

Bár ő 3 hónapot javasolt, én megkérdeztem mi van akkor ha előbb sikerül, azt mondta akkor sincs semmi baj, csak ő nagyobb esélyt lát ha hosszabb idő telik el.

De mi tudjuk, hogy ez nincs leírva egy szabálykönyvben és nem is eszerint történik.


Látom szóbakerült itt már minden.

Én cickamálna keveréket iszom peteérésig, utána palástfüvet.

Minden nap szedek folsavat és gravidát és kétnaponta egy szem E vitamint (400mg).


Bocsi hogy hosszú lettem, de olyan boldog vagyok. remélem ez tényleg a ciklusom. Olyan rég volt, de azért talán még emlékszem milyen az:)

4574. Csillu...
2009. márc. 17. 21:09
Jó éjt lányok,holnap!!!
2009. márc. 17. 21:07

Sok előnyét hallani a vitaminoknak. Hátrányról nem hallottam. Néha mondanak olyat, hogy nagy baba lesz tőle. De én 10 éve ugye nem szedtem, és 4 kg-os kislányt szültem. Tehát nem kell vitamin ahhoz, hogy nagy baba szülessen, ez genetika.

Sok sikert kívánok és kitartást nektek! Jó éjt.

4572. Judy55
2009. márc. 17. 20:44
Én kb. már a múlt nyár óta szedem a folsavat, ugye mind a kettő terhesség előtt is már szedtem, nyilván alatta is - míg tartott - most sem hagytam abba. Akármikor olvasok ezzel kapcsolatban, mindenhol első helyen említik, hogy a folsav a legfontosabb magzatvédő.
4571. Csillu... (válaszként erre: 4569. - Bridzsit76)
2009. márc. 17. 20:26
Igen,a folsav az marad!
4570. Csillu... (válaszként erre: 4567. - Judy55)
2009. márc. 17. 20:25
Igen,szerintem is!én mindkét terhességnél mindent szedtem,ebből számomra kiderült,h nem ezen múlik.
2009. márc. 17. 20:24
Csillu szerintem is elöbb kezd el a folsavat.
2009. márc. 17. 20:20

Én a nagy lányomnál nem szedtem semmit. Akkor nem tartották még ezt olyan fontosnak, szerencsére minden rendben zajlott.

Viszont mióta el kellett hagynom a babámat, mert beteg volt, rájöttem nem érdekel, hogy hány kilót hízok a vitaminoktól, az a legfontosabb, hogy én mindent megtegyek amit tudok azért, hogy mégegyszer ne történhessen meg hasonló...

4567. Judy55 (válaszként erre: 4565. - Csillu...)
2009. márc. 17. 20:18

Szia!


Csillu ezen már én is gondolkodtam, a folsavat tartom egyébént a legfontosabbnak, ha egy terhességgel minden rendben van, elevit nélkül is egészséges kisbaba születik, persze a folsav nagyon-nagyon fontos, azt mindenképpen kell.

2009. márc. 17. 20:16
Hihetetlen mennyi van. Végül is kinek melyik válik be. Valamelyiktől rossz valakinek a közérzete.
4565. Csillu...
2009. márc. 17. 20:16

Igen,mindegy milyen.én így kérem,h e-vit akarok és adják.nem tudom,h létezik-e belőle több fajta is???

én most nem szedek semmit!!!!Apával így döntöttünk.A babácska előtt már 3 hónappal szedtem mindent.Elevit+Magne B6+folsav+e-vit.

majd ha esetleg összejön,talán a folsavat megint elkezdem.

szerintetek?

2009. márc. 17. 20:16
Ja amúgy a 800-at szedem.
4563. Judy55
2009. márc. 17. 20:15
Köszi, amúgy még van más egyéb terhes vitamin is, pl. pregnavitról is hallottam, vagy Centrum materna, csak ugye a legnépszerűbbek azok, amikről beszélünk is.
2009. márc. 17. 20:15
Én is a Gravidát szedtem utóbb, de ezt ajánlotta még a genetikus doki is a Sotén. Azt mondta ez a legjobb!!! A fejlődési rendellenességek kivédése szempontjából főleg. A folsav olyan közegben van, hogy biztosabb a beépülése a szervezetbe.
2009. márc. 17. 20:13
E, C, B vitaminok, Jód, de a legfontosabb, hogy itt van metafolin ami segítségével a folsav biztosabban felszívódik.
4560. Judy55
2009. márc. 17. 20:13

Szerintetek ez a legújabb Femibion mitől jobb, mint a többiek?

Én a Gravidát szedtem legutóbb, nekem az jobb volt mint az elevit, elevitet az első alkalommal szedtem, azt még a nászutamra is vittem magammal:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook