Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8600. cacc1f1f92 (válaszként erre: 8599. - Velvet67)
2017. dec. 2. 17:38

Szia!

Kopogtatok.

Lehet rosszul emlékszem, mintha bent lettem volna?

Szeretném tudni milyen komolyabb beavatkozást tervezel és szeretném követni 😊

8599. Velvet67 (válaszként erre: 8567. - Tünde42)
2017. dec. 2. 16:08
Kedves Tünde, Silhouette soft szálbehúzással kapcsolatban tavasszal voltam Bulyovszky és Kelemen doktor uraknál konzultáción, honlapjukon sokat írnak róla. Nevezetesen Duo Long Lift kezelést szerettem volna. Számomra megnyerőek voltak, de nem vágtam bele mert nagyobb beavatkozást latolgatok, ami koromból fakadóan kifizetődőbb lesz. Azt javaslom, mindenképp több orvoshoz menj konzultációra, ezekből is sokat lehet tanulni.
8598. 2af282e602 (válaszként erre: 8597. - Poppylondon)
2017. dec. 2. 11:25
De ha táska van akkor nem kellene tölteni.
8597. poppylondon (válaszként erre: 8596. - 2af282e602)
2017. dec. 2. 11:15

Köszi Tiszike! Azt is olvastam, hogy az alsót viszont csak egyszer lehet, úgyhogy azzal még várnék. Voltam BH-nál Szegeden, azt mondta, hogy ha tölt, oda is tölt. Csakhát nem vagyok valami bátor, meg csak nála láttam néhány képet másokról.

Viszont kicsit félek attól, hogy a zsírtöltéstől megváltozik az arcom.

8596. 2af282e602 (válaszként erre: 8595. - Poppylondon)
2017. dec. 2. 10:26

Két bőrönd a szem alatt az nagyon egyszerű dolog. Szemhejplasztika. Tönköl, BB , Boros

Még vannak masok is.

2017. dec. 2. 09:46

Végigolvastalak benneteket, befejeztem az éjjel. A férjem jót mulatott rajta, hogy Radnótiné naplója után a ti naplótokba fogtam. Igazi szépirodalom, és most komolyan!

Az itt olvasottak hatására lemondtam a HIFU-ról, az Eyecellról, és most fogalmam sincs, hogyan tovább. Gyakorlatilag a zsírvesztésből kialakuló lógást nem sok minden szünteti meg.

A konklúzió az, hogy lehet próbálkozni szálbehúzásokkal, de ahogy olvasom, nem érdemes.

Próbálkozhatok egy hét szobafogsággal járó lézeres kezelésekkel, az sem sokat ér. A lézer jó arra, hogy szebb legyen a bőr, de arra, hogy felvegye a harcot a gravitáció ellen, arra sajnos nem. CSakhát ha a tükörbe nézek, igazán zavar az a két bőrönd a szemem alatt. Hmmm, ez az igazi tanácstalanság!

8594. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8589. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 1. 19:37

Igen, Erika újságcikk is volt nem egyszer, az orvosa rendelője előtt szrájkolt is. Nagy lelkierő kellett, h mindezt véghze vigye. Külföldön hozták helyre.

[link]

8593. anyucica45 (válaszként erre: 8592. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 1. 17:35
Gondolom, ez a történet igaz, de ahelyett, hogy a tényekről szólt volna, sok évig gyűlölködtek egymásra. A páciens oldaláról talán kicsit jobban megértem, de ott sem igazán.
8592. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8591. - Zsú1965)
2017. dec. 1. 16:20

Ez iskolapéldája annak, amikor az élet rendezi egymás mellé az ügyeskedőket és büntet. Mind két fél keményen üt és kap. A Jóisten óvjon meg az ilyen esetektől!


Amikor kezdtem a lézerezést, egy idősebb kolléga külföldön azt mondta, az első lépés, a legfontosabb lépés a páciens kiválasztása. És tartotta tovább az előadást. El is siklottam mellette. Aztán nagyon sokszor visszaköszön ez a tanács.

A lenti példában az elején az orvos 70 000 Ft-os kezelését a páciens a szó szóros értelmében lealkudta 30 000-re. Hogy jön a csizma az asztalra? Hogyan engedheti meg egy páciens, hogy alkudozzon? Hogyan engedheti meg egy magára adó orvos, hogy kuponozzon, akciózzon, alkudozzon, vásárra vigye a tudását és kilóra méregesse. Mindkettő most kemélyen ütéstváltva szív. Kinek kell ez?


Kolbi

8591. Zsú1965 (válaszként erre: 8589. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 1. 15:58
Mivel ma este hatra megyek botoxoltatni, hát nem tett jót ez a "csemege" a lelkemnek:)))
2017. dec. 1. 15:53

Elkezdtelek olvasni benneteket egészen az elejétől. Huhh, azt hiszem, minden kezelés előtt ajánlanék magamnak egy kivonatot ebből. Még 2015 végénél járok, de rendkívül sok információt összegyűjthettem volna, ha így kezdek neki bárminek.

Merthogy sokkal több dolog nem segített, mint ami igen. Fraxel, Triniti, dermaroller, hyaluron, hát ebből kb. nekem egy jött be igazán... :-( Sajnos a zsír meg csak apad és apad. Van valaki, aki már megjárta BH-t, kapott zsírt, és be is enged a naplójába?

Spec. nekem úgy tűnik, végül ez a megoldás néhány problémára.. csak hát a szikét, meg a 3 hét szobafogságot szerettem volna elkerülni...

2017. dec. 1. 11:56

Egy kis "csemege"


[link]


Kolbi

8588. SantaBarbara (válaszként erre: 8577. - 8f8f3a827e)
2017. nov. 30. 22:24
A Pigmanorm Widmer kremet ismerem Svajcban,jo. Itt keszul,csak gyogyszertar arulja.
8587. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8585. - Masni77)
2017. nov. 30. 18:26
A Tilla nevű celeb is ezt csináltatja, de nem nagyon látom az eredményt. :) Elvileg jó lehet, ha jól csinálják, a táskák alatti részt töltik fel, ezáltal megemelve és kiegyenlítve azt a részt. Vigyázni kell a Tyndall-hatásra, szóval csak óvatosan.
8586. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8580. - 8f8f3a827e)
2017. nov. 30. 18:22

De jó végre a kemény igazságot olvasni, nem véletlenül egy szakembertől! :)

Már többször írtam, hogy az év 365 napján 50+ UVA/UVB faktoros fényvédőt használok és ezzel együtt is kerülöm a napfényt. Tudom, vannak, akiknek ez extrém, de nekik tudomásul kell venni, hogy sosem lesz gyönyörű, hibátlan bőrük. Ez van, valamit valamiért.

Én is megkaptam emiatt egyik nagyon kedves fórumtársunktól (egy másik meg lelkesen csatlakozott hozzá), hogy milyen nyomorult életem van, amiért nem vagyok hajlandó rongálni a bőröm... :)

8585. Masni77
2017. nov. 30. 09:55
Szem alatti táskákra vajon hatásos lehet a szemárok feltöltése hyaluronsavval (pl.Teosyal Redensity 2. - az orvosom ezt ajánlotta).?
8584. Tünde42 (válaszként erre: 8569. - Kira2424)
2017. nov. 29. 12:01
Köszönöm szépen.Én Budapesten keresek.De kedves vagy köszönöm.
8583. poppylondon (válaszként erre: 8568. - Ryana)
2017. nov. 29. 10:15
Szeretenék hozzád bekopogni, ha szabad! Köszi!
8582. Metia (válaszként erre: 8580. - 8f8f3a827e)
2017. nov. 28. 17:43
Köszönöm szépen Kolbi, a gyors választ. :)
8581. Zsú1965 (válaszként erre: 8565. - Peonia53)
2017. nov. 28. 16:55
Igen, én használom.
8580. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8579. - Metia)
2017. nov. 28. 16:50

Ahogy mondani szokták, hajózni kell. Tehát valamilyen szépítészeti beavatkozást mindig végezni kell. Valakinek elég, ha genetikailag olyan a bőre, hogy a napfénytől és széltől is óvja, míg másoknak az életvite miatt egy egész sor rejuvenációs sorozatot kell igénybe venni. A napfény és különösen a szolárium leállítja a rostképzést, gyorsabban öregszik a bőr. Ez olyan, mintha piásan, fáradtan mennénk le a fitness terembe. Lehet így is testedzeni, de minek!


Amúgy ez a barna bőr igen érdekes. Aki kreol bőrű, az mindig fehérnek érzi magát és még jobban barnítja. Hozzám főleg nők járnak, de 10-ből egy férfi betegem is van. Szőrtelenítésnél meg 10-ből kettő. Minden férfiől megkérdezem, szereti-e a nőknél a szoláriumozott, barna bőrt? Egytől egyig nem a válasz.


A kérdésedre válaszolva a hám rendbetétele csak egy réteg ingerlése. Ha pigmentet tűntetünk el, akkor nincs nap és nincs szolárium. Ha nem érdekli a pácienst a pigment, akkor lehet a ránccal foglalkozni. Az erősebb ráncok az irhában jönnek létre (persze ha a hám száraz, repedezett, úgy az egész hám is finoman ráncos) és ez szépen ingerelhető villanófénnyel és lézerrel is. Itt használhatók a különböző nagyenergiájú fénynyalábok, mint a széndioxid, a rádiófrekvencia, a dióda lézer. Míg a mélyebb rétegekben az infravörös fény és rádiófrekvencia. Legmélyebben pedig az fókuszált ultrahang. Itt a fórumon nagyon sok hozzászólást találsz, ha lejjebb, mélyebb rétegekbe megyünk, megnő a valószínűsége annak, hogy a nagyon fontos kitöltő zsírpárnácskákakt is bontjuk.


El kell menned egy olyan orvoshoz, aki személyre szabottan, az életvitelednek megfelelően tud tanácsot adni.


Kolbi

8579. Metia
2017. nov. 28. 12:58

Kedves Kolbi!


Mit tanácsolsz olyan nőknek, akik viszont szeretnek napozni és olykor szoliba is járni??? Én az idei évtől gondoltam, hogy elkezdenék valamilyen lézeres kezelést az arcomra. ( elmúltam 40 éves) A fő probléma nekem inkább a ráncokkal van, viszont hajlamos vagyok a májfoltokra is. Bár az zavar a legkevésbé.. ( mivel azt eltudom tüntetni sminkkel.., ja és elég szeplős is vagyok!! ) Szóval lényeg, ami lényeg: régóta olvasom a fórumot.. De most ahogy olvastalak kicsit elbizonytalanodtam, mert ez azt jelentené, ha jól értem, hogy ha elkezdem a lézeres kezelést, búcsút inthetek a napozásnak.. Erős fényvédelem szükséges. De akkor hogyan fiatalíthatom az arcomat???? Mert a ráncaimnak meg már lassan nem ártana valamilyen fajta "erősebb" beavatkozás. Válaszodat előre is köszönöm!

8578. anyucica45 (válaszként erre: 8577. - 8f8f3a827e)
2017. nov. 27. 21:57
be kéne vezetni ide is a like-ot ( ugye az is a marketing egyik formája :)
2017. nov. 27. 21:48

Volt egy (de most is meg van) ügyvédnő páciensem, aki esküvőjére készült. Ez elég nagy indok vagy inkább nagy hajtóerő a gyógyulásban. Az arca tele pigmentfolttal. Előtte már volt két bőrgyógyásznál és több, hámlasztó kozmetikai kezelésen is részt vett, nem sok eredménnyel. (Ez egy ügyes, bújtatott reklám, mert előrevetíti, hogy már több orvos és kozmetikus próbálkozott, de most jött a nagy fehér ember, aki rendet vág, nem?). Megkapta az utasításokat: fénykezelés, állandó fényvédelem, halványító krém és frizura változtatás. Ebből a frizura izgalmas dolog, ugyanis lófarokban fogta össza a haját, én meg azt kértem, hogy kleopátra frizurát (azt hiszem így hívják) hordjon, mintegy természetes fényvédelemnek. Mit tett a hölgy? Követte az utasításokat, a férje meg nagy tisztelettel nézett rám. Pontosabban nézett fel rám. A fényvédelem: a melasmás páciensnek elő van írva az állandó fényvédelem. Jön a kezelésre, és kérdem, ma bekente az arcát? Nem, mert ma ide jött és amúgy is rossz az idő. Hm. Az ügyvédnő megértette, és két óránként nappal mindig bekente az arcát. Ugyanis (fontos info) általában egy (normál, felnőtteknek való) fényvédő kb. 2 óráig adja a rajta feltűntetett fényvédő értéket. A bíróságon meg rászóltak, mert a telefonja 2 óránként csörgött, jelezve, hogy ideje menni kenni. A bíró röhögött! A halványítás: minden páciensem kap egy saját "tervezésű" hidrokinonos krémet, mely nem kozmetikum, de olyan hatóanyagokat tartalmaz, mely forgalmazásához engedény kellene. Nem forgalmazom, ingyen adom. (Ez is bújtatott reklám, mert csak a pácienseimnek adom, másnak nem). Ezt használja éjszakára. A reklám mellett meg nagyképűség is, mert azt sugallja, hogy én fedeztem fel a spanyolviaszt, pedig csak kisebb modosításokkal - dupla erős a krém, más tartósító van benne - a 15 Euros Pigmanorm Widner krém összetételét másoltam át.


Szóval, hogy a melasmát sikeresen kezeljük, nem arról van szó, hogy bemegy a páciens a legdrágább helyre és rendel és "lelézerezik" az arcát garanciával és huss eltűnik a pigment, hanem, hogy nagy alázattal elvégzett KÖZÖS munkával lehet elérni a foltmentességet.


Kolbi


Kolbi

8576. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8572. - Isa-dora)
2017. nov. 27. 19:26
Bocs Iza, de szerintem egy korrekt, normális választ kaptál Kolbitól, nem éreztem reklámszagúnak. A pigment folt kezelés tényleg az a kényes terület, ahol baromira kell a páciens közreműködése is. Ha ez nincs meg, oda az eredmény, oda a pénz. Ha belegondolsz, semmire sem vállal garanciát a plasztikai sebész sem. Még amikor egyértelműen félre szabnak akkor sem.
8575. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8572. - Isa-dora)
2017. nov. 27. 17:20

Természetesen reklám, mi másért írnék ide?


Azt hittem megköszönöd, mert elég sok "reklám" infót adtam a hozzászólásomban.

Kérdezz nyugodtan, csak reklámmal fogok válaszolni.


Csók: Kolbi

8574. aff181865e (válaszként erre: 8573. - Aff181865e)
2017. nov. 27. 11:03
A 6943. hozzászólásban részletesen leírtam az ezzel kapcsolatos gondomat.
8573. aff181865e (válaszként erre: 8555. - Lunaluna)
2017. nov. 27. 10:49

Voltam én is a Derm-ben Varjú doktornál, az eredmény nulla, és elég sokba került.

Senkinek nem ajánlom!

8572. Isa-dora (válaszként erre: 8566. - 8f8f3a827e)
2017. nov. 27. 10:18
Ez most itt a reklám helye volt, Kolbi? :D :D :D
8571. kira2424
2017. nov. 26. 21:09
Mivel messze lakok, így javasolt pesti dokit, aki ügyes, de egyáltalán nem jegyeztem meg , mert ő nálam már bizonyított....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook