Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8481. peonia53 (válaszként erre: 8480. - 8f8f3a827e)
2017. okt. 28. 20:27

Köszönöm, megérdeklődöm.

Dr. Balogh Györgynél voltam 1 x lézeren.

Idén tavasszal Szőcs doktornőnél.

Lehet nem kellett volna ilyen sokáig várrni.



Dóra

8480. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8479. - Peonia53)
2017. okt. 28. 11:40

Töltés


Dr. Hajdu Klára Kecskemét

Dr. Kolat Zsuzsa, Dr. Szabó Gábor, Dr. Balogh György Bp.


Kolbi

8479. peonia53 (válaszként erre: 8478. - Sylvia.Lilly)
2017. okt. 27. 22:50
Száj melletti mélyedésbe mi ajánlatos, elég mély 64 éves vagyok.
8478. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8477. - Retti28)
2017. okt. 27. 16:48
Én megcsináltattam kb. 2-3 éve, semmit sem ér. Talán ha vékony kis arcod van, akkor érhet valamicskét, de egy húsosabb pofit nem fog megemelni. Szerintem költsd másra azt a pár 100 E Ft-ot.
8477. Retti28 (válaszként erre: 8475. - Retti28)
2017. okt. 27. 15:31
Arra az FTC-re gondoltam.
8476. Retti28
2017. okt. 27. 15:31
Botoxolni biztosan nem szeretnék.a száj melletti területre ha jól tudom,nem túl jó alkalmazni. Max hyaluron jöhetne szóba, de attól még az arc ereszkedik.azért szimpatikus számomra az aranyszál.
8475. Retti28
2017. okt. 27. 15:22
És a szálbehúzás? Arról mik a tapasztalatok?
8474. Bichi (válaszként erre: 8468. - Netudd ki)
2017. okt. 27. 12:49
Az nem is szokott nagyon látványos lenni, viszont hosszútávon eredményes, mármint lényegesen kevésbé öregszel majd, mert a szálak a helyén tartanak :) Majd 15 év múlva örülsz neki :D
8473. Bichi (válaszként erre: 8471. - Zsu553)
2017. okt. 27. 12:40
Ez engem is nagyon érdekelne, egyszer láttam róla egy tv-műsort, viszont véleményt sehol nem találok róla...
8472. Retti28
2017. okt. 27. 11:11
Egyáltalán nem vagyok jártas ezekben a dolgokban.29évesen kezdett el nagyon zavarni a szájnál lévő "szomorú kutya" ránc :) szeretném eltüntetni,illetve megelőzni a romlását.. szívesen fogadok minden tanácsot, mik a hatékony és bevált módszerek. Tudnál más módszert javasolni?
8471. zsu553
2017. okt. 27. 08:45
63 éves vagyok és már rászántam magam a változtatásra. Van-e valakinek tapasztalata a plasmage eljárásról, és tudnátok e ajánlani megbízható szakembert? Lehet, hogy a hagyományos szikés megbízhatóbb? Köszönöm a segítséget.
8470. 2af282e602 (válaszként erre: 8467. - Retti28)
2017. okt. 26. 23:09
Az aranyszal az már elég elavult dolog
8469. netudd ki (válaszként erre: 8468. - Netudd ki)
2017. okt. 26. 22:05
Illetve Renáta. Dr.
8468. netudd ki (válaszként erre: 8467. - Retti28)
2017. okt. 26. 22:04
Szia. Baromi drága, és semmit nem ér. Legalábbis én feleslegesen fizettem ki egy kisebb vagyont Kriston Beátánál, aki széttárta a karjait, amikor kiderült, hogy semmi nem látszik abból, amit csinált. Őt nagyon nem ajánlom egyébként sem.
8467. Retti28
2017. okt. 26. 16:21
Sziasztok!új vagyok itt. Szeretnék érdeklődni, van-e tapasztalata itt valakinek az aranyszálbehúzással? Mire kell odafigyelni?melyik orvost ajánlanátok? És milyen árban mozog ez a beavatkozás!köszönöm szépen előre is!
8466. kira2424
2017. okt. 24. 15:48
Félszerfalviról van valakinek tapasztalata? Botox és ráncfeltöltéssel kapcsolatban?
8465. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8464. - Gyetva)
2017. okt. 24. 11:20

Mitesszeres, vízhiányos bőrt rengeteg bőrgyógyász és kozmetikus is kezel sikeresen, azért nem kell elutaznia, pláne Sopronba. Amúgy Pesten is dolgozom heti 3 napot.

Gyomlai doktor nem most kezdte a szakmát. Nem az én stílusom, nem az én világom, de tudja a leckét, forduljon hozzá bizalommal.


Kolbi

8464. gyetva (válaszként erre: 8461. - 8f8f3a827e)
2017. okt. 24. 10:13

Ez elég egyértelmű volt . Ha már konkurencia sincs akkor az árulkodó jel. Legalább megint megtudtunk valamit rólad így nem volt hiába való a kérdés.


Azóta kaptam egy tippet egy nagy "öreg"dokiról .

Gyomlai lenne az. Hát semmit nem tudtam róla kideríteni csak amit pletykálnak. Az meg kevés.

Nekem nem lézer kell most még nem. Középkorú férfi létemre még mindig mitesszerekkel/ken edződöm . Na meg a zsíros vízhiányos akármilyen bőrömmel. Na de mindegy is.


Bosszantó hogy 200km-re kell utaznom egy jó szakemberélt. Mondjuk hozzád. Kitudja meddig fogsz még dolgozni.?!

Ha az év végén anyagilag terhelhető leszek s időm is munkám is megengedi akkor bizony Sopronban folytatjuk ...

8463. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8460. - 8f8f3a827e)
2017. okt. 24. 10:03
Köszi szepen Kolbi!
8462. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8441. - Tibitoma)
2017. okt. 22. 22:05

Most voltunk a feleségemmel Marbellan egy Syneron-Candela Academy-n. Általában egy ilyen helyen élvezzük a körülményeket, a csodás spa-t, de a beteg karom miatt nem lehetett. Ilyen csak fiatalabb koromban történt velem, végigültük az összes előadást.


Nem akarok részletekbe belemenni, de a lényeg nekem az volt, a kinti pácienseknek sokkal kisebb elvárásai vannak, nagyon örülnek egy kis eredménynek is. Olyan kezelés előtti-utáni képeket mutattak be, amivel én itthon éhen halnék.

A másik a pénz. Nagyon sok embernek van pénze magára a jóléti társadalom miatt és gyorsan, sokat költ. Sok-sok kipróbálatlan hülyeségre. Áldom Magyarországot, ahol a pénztelenség valamilyen szűrő mechanizmusként dolgozik, így nem csinálnak gyorsan hülyeséget a páciensek.


Az európai emberek 20%-a tetovált, és ennek a 20%-nak a 35%-a el szeretné tűntetni a tetkóját. A cég kihozott egy picolézer készüléket, melynél 3-4 kezelésre eltűnik a tetkó. 70 M és a tartozékok. És dolgoznak vele már Európában.


Kolbi

8461. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8459. - Gyetva)
2017. okt. 22. 21:51

Nem vagyok képben Nyíregyházán már. Debreceni vagyok és családi ok miatt kerültem Sopronba 25 éve. Amikor elváltam egy nyíregyházi lányt vettem el és felvetődött bennünk, hogy hazaköltözünk Debrecenbe. Így rendeltem vagy 3-4 évet Sóstón. Aztán a gyermekek elkezdtek ide járni, telket vettünk és az egész kelet okafogyottá vált.


Nyíregyházán a szegény megboldogult Szőke Katival voltam barátságban, és nem nagyon foglalkoztam (meg nem is volt) a lézeres konkurenciával.


Kolbi

8460. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8454. - Szédült-napraforgó)
2017. okt. 22. 21:41

Ha megnézzük a részletes programot, akkor látható volt, hogy a PDO szálas technikák bemutatás, workshop telt be a leghamarabb. A legkésőbb meg amire én is jelentkeztem, a Fotona lézerbemutató.

Ennek is egyik oka a gyakorlatiasság. Egy Fotona készülék 23 M, egy ELOS PLUS 29 M, egy széndioxid (Fraxel minta) 5-12 M forint. A kezelések akkor érik meg a kezelőnek, ha sok beteg van. A lényeg, nekünk a gépet ugyanazért az árért kel megvásárolni, míg a kezelések itthon olcsóbbak.

Egy szálbehúzás nincsen 150 000 alatt, amiből szépen megmarad az orvosnak. Egy töltőanyag bevitelnél hasonló a profit. Kis beruházás, jó kereset.


Nem végzek szálbehúzást, nem sok mindent tudok róla. Két dologról kell beszélni, akik végeznek, azok elmodják, nem nagyon van, mint a régebbi szálaknál volt, mellékhatás. A régiek feszültek, átütöttek az arcon, volt amikor sebészileg kellett a gyulladt szálat kivenni. Egyszerűen jó dolgozni vele. Azt, hogy milyen a hatásuk, nem tudom. A legtöbb kollégám nem fényképez, egész más felfogásban dolgozik. Őhozzájuk bemegy a páciens és befűzet szálakat 230 ezerért, aztán a pácienst a későbbiekben soha sem látja. Nálam egy kicsi fénykezelés 40 ezer és utána a páciens 5-10 évig jár.

Az Ulherapyról és HIFU-ról semmilyen infóm nincsen, a kollégáim nem végzik, a kongresszuson nem volt előadás erről.


Kolbi

8459. gyetva
2017. okt. 22. 14:37
Tudom hogy Sóstón voltál . Így hátha van rálátásod az itteni szakemberekről.
8458. gyetva
2017. okt. 22. 14:34

Kedves Kolbi/ mindenki!!


Nyíregyházán tudsz ajánlani nekem egy hozzád hasonló nagy szaktudású elhivatott bőrgyógyászt kozmetológust?


Nagyon fontos lenne. Na ezt sokat hallod biztos..:)


De mindekinek várom a véleményét.

Köszönöm előre is.

8457. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8455. - Anyucica45)
2017. okt. 22. 12:32

Az én nagymamáim is ilyenek voltak: szép, feszes, fehér bőrük volt idős korukban is, ők is Nivea krémet használtak, viszont nap alig érte az arcukat, mert évtizedekig kalapot, kesztyűt hordtak.

Az azért idetartozik, hogy mi nem olyan "ránctalan" arcot szeretnénk most, 30/40/50 évesen, mint ezeknek a szép nagyiknak van 70 évesen, mert nem csak a ráncmentesség a fontos: az arc mindenképp veszít fiatalos üdeségéből, feszességéből 70 éves korunkra.

Fiatalokon is látunk mimikai ráncokat, mégis a feszesség, a teltség, az egységes arcszín, a mindenféle foltoktól, kinövésektől mentes arc az, ami nagyon ritkán látható idős bőrön.

8456. anyucica45 (válaszként erre: 8453. - 8f8f3a827e)
2017. okt. 22. 10:18
Köszönjük az infokat. Ez tetszik "nem kínoznak intézményesen embert" :)
8455. anyucica45 (válaszként erre: 8446. - Ryana)
2017. okt. 22. 08:08
Hát, most nevetni fogtok, a nagymamám jutott az eszembe, haláláig nagyon szép, feszes, ránctalan bőre volt (70év) A laposdobozos Nivea krémet, meg aranyérre való krémet használt, esténként meg langyos vízbe mártott vattát rakott az arcára. Nyilván sokkal kevesebb káros környezeti hatás érte, kevesebb hormont és tartósító szert evett meg és persze ki volt gömbölyödve :) mindig azt mondta, hogy a vékony, aszott öregassszonynál nincs csúnyább :)
8454. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8453. - 8f8f3a827e)
2017. okt. 20. 19:22
Köszi szépen! Olyasmikről nem beszéltek ilyenkor, hogy mi az, aminek bár a marketingje baromi jó, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket? Pl: használta, alkalmazta, de nem volt eredményes, ezért abba is hagyta. Pl az én két mellé nyúlásomat: FTC/COG és a HIFU- plasztikai sebész és bőrgyógyász is megerősítette. Azaz, a a szál közel sem olyan látványos és nem tartós, a HIFU gyengén alkalmazva hatástalan, erősen adagolva zsírt bont. Sorba jönnek a szuper fantázia nevű kezelések a dokik, klinikák honlapjain, a mesés fiatalodás illúzióját keltve. Csodát kínálnak, de csak a reményt adják el. Ez a szálas kritika is valamelyik nagy konferenciáról származó infó volt.
8453. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8235. - Szédült-napraforgó)
2017. okt. 20. 11:24

Igen, adós vagyok egy csomó mindennel. Magyar Dermatológiai Társulat XVII. Kozmetológiai Kongresszus, 2017. június, Debrecen

kb. 250 bőrgyüógyász


Pár mondatban engedjétek meg, hogy vázlatosan leírjam, hogyan is működik egy orvoskongresszus. Meghírdetik a témákat. Egy kozmetológiai kong.-nál ez lényegében evidens, minden beletartozik, ami a bőr szépítésével foglalkozik. Vágás, húzás, töltés, fény, krémek, stb. Erre beküldenek egy csomó előadást a szereplők. Aztán ez alapján összeállítanak egy előzetes előadói listát, egy tervezetet, ami a későbbiekben persze változhat. Ilyenkor az ember már látja, érdemes jelentkezni vagy sem.


Egy ilyen kongresszus belépti díja pár tízezer Ft, meg szállás, utazás. Lényegében egy 3 napos kongresszust nem lehet százezer alatt megúszni.

Amikor fiatal voltam, akkor is voltak az előadások, meg egy kis csevegés, este meg partik. A partikon a gyógyszergyártóknak köszönhetően nagy dínom-dánom van, kaja, pia minden mennyiségben. Régebben sokszor hajnalig ment a buli. Most 11 után már mindenki megy durmolni. Még csajoztunk is! Most meg? Szörnyű! Megy mindenki a mobiltelefonjával és jelent a családnak és felveszi a pizsit. Miért írom ezt? Mert ezeknél a csevegéseknél juthattunk kollégáktól a leghasznosabb információkhoz!


Most az előadás és csevegés kiegészül a forgalmazók áruinak megtekintésével, ezt standolásnak hívjuk. Szemmel láthatóan óriási a változás, nagy a felhozatal gépekből. Itt egy hozzáértő kereskedő elmondja, hogy az ő portékája miért sokkal jobb és olcsóbb, mint a konkurenciáé. Komoly beszélgetések zajlanak, de igazából senki sem hisz senkinek. Mindenki úgy tesz, mintha bevenné a sok maszlagot, aztán előad az ártatlan szűzből valamit, de csak nagyon nehezen vagy sehogy sem akarnak vásárolni. Szóval pezsgés van.

Mostanra annyi újdonság van, hogy nagy igény lett a gyakorlati bemutatókra (workshop) is. Itt egy tapasztaltabb kolléga két órában, kiscsoportos (12-15 fő) foglalkozás keretében tart egy képzést (külön ára van), ami azért jó, mert akik ezeken a tréningeken résztvesznek, azok általában már végzik a kezeléseket, csak megerősítést, tapasztalatokat várnak, keresnek.

Egy ilyenre jelentkeztem én is a feleségemmel, aki az asszisztensem is egyben. Több szem többet lát alapon ő az előadó asszisztensét figyeli. Egy szint felett a felületes szemlélőnek lényegtelen, apró dolgok számítanak csak igazán. Amikor az ember magánrendelést nyit, az elején mindent végez. Aztán rájön, hogy érdemesebb egy témában komolyabban elmerülni és csak azzal foglalkozni. Például van egy kolléganőm, aki 30 éve csak folyékony nitrogénnel fagyasztva tüntet el “mindent”, ami a bőr szintjéből kiemelkedik. A fiamat 3 évig kezeltem vírusos szemölccsel, nem sok sikerrel, míg ő egy fél év alatt csak a fagyasztással eltűntette. De ilyen az én béna példám is, megvan a kezelőfejem a végtagokon lévő seprűvénák kezeléséhez

és óriási üztet lenne, de nem szereztem ebből gyakorlatot, ami eladható lenne, így a fejek a szekrényben állva várják az enyészetet.

Szóval végigfigyeltük a Fotona 2 órás tréningjét. A szokásos lézeralapok, amit mindig, minden előadó elmond. Nézem a kezelés előtti és utáni képeket, osztályozok, méricskélek. Persze a lényeg itt is a gép bekapcsolása után történik, milyen értékekkel, hogyan zajlik a kezelés. Az értékek. Mindenki az értékekre kíváncsi, mondják is a csajok, akik ezzel a géppel dolgoznak (4 van az országban, de mind valamilyen vállalkozás tulajdona), hogy a gyári beállítás nem sokat ér. Volt egy külföldi orvos, mondták a nevét, nem emlékszem rá, aki nagyon jó értékeket adott meg. Azzal próbálnak meg ők is dolgozni.

A Fotonánál elsősorban az intraoralis kezelésekre voltunk kiváncsiak. Ilyet még nem láttam. Minden olyan eljárás érdekel, ahol “nem folyik vér” (non-invasiv). Egy villogó fej bent a szájban. Izgalmas, nem? A páciens fekszik a kezei összekulcsolva lazán, érzéstelenítés nélkül. Semmi reakciója nincs. Amikor engem kezel az asszonypajtás, mindig megfogadom, hogy laza leszek, vagy inkább nagyon laza. Aztán 3 lövés után már töröm is az ujjaimat. A szívem fáj, majd belehalok. Itt meg semmi. Súgják is a csajok, akik ezzel dolgoznak, tényleg nem vagy alig fáj. Innen jut eszembe, hogy a debreceni új, 10 milliárdos stadionban volt a bankett igazi csúcs kajával és odajött Remenyik professzornő a kozmetológiai társaság elnökével és közölték, hogy a debreceni klinika azért nem vett elos-t, mert fáj a pácienseknek. Két hónapig volt náluk az Elos Plus, de nagyon megviselte a kollégákat a páciensek szenvedése, úgyhogy úgy döntöttek, nem kínoznak intézményesen embert. Jót nevettünk. Régóta ismerem Évát, igazi csúcs nő, aki nem egy professzori elefántcsonttoronyból követi az eseményeket.


Egy ilyen bankett lényegében egy alkohollal “felszabadított” szakmai vita. 10 fős, kerek asztaloknál ülve megy a diskuzus: magánélet keverve a szakmával. Kolát Zsuzsa szólt, mellénk szeretne ülni. Hasonló sorsú, mint jómagam, idősebb férje van, míg nekem fiatalabb feleségem. Ez már kimeríthetetlen társalgási forrás. De igazából az életünk is hasonló, de mondhatnám az összes bőrgyász egy cipőben jár. Nagyon kevesen mentek ki külföldre, aki itt marad, az rengeteget dolgozik, de jól keres. Olyan, hogy valaki 2-3 helyen dolgozik, az általános. De volt olyan kolléga is, aki 5 különböző városban nyomja! Szóval Zsuzsa nagyon ügyes, lényegében a műszeres, lézeres összes beavatkozást végzi a plasztikai műtétek kivételével. Apropó! Alig volt a kongresszuson plasztikai sebész. És ezzel egyidejűleg alig volt sebészeti előadás. Nagyon csodálkoztam, tavaly rengetegen voltak, most meg senki. Zsuzsa egy plazmával történő fiatalításról tartott egy 10 perces bemutató előadást, a lényeg, ez a nagy plasztikai műtétek előtt ez az utolsó állomás. Megegyezünk abban, aki szép, az a 20-30-as éveiben csak kozmezikai externákkal ápolja és védje magát. Utána jöhet az idegméreg, majd fénykezelés, ipl, lézer, majd a szálak és a plazma, majd legvégül a vágás 50-60 felett. A lényeg az állandóságon van. Nincsen olyan, hogy igen, kész vagyok, befejeztem a szépítkezést. Valamilyen beavatkozást a pénztárca és külső-belső kényszer miatt mindig végezni kell.


Kolbi

8452. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8448. - Rawin)
2017. okt. 19. 21:10

Én csak a tretinoint használom a retinoidok közül, nagyon szeretem, jó a bőrömnek. Az 1 % viszont elég brutális, az én 0.05 %-os krémem is nagyon intenzív.

Tazorac esetleg (tazarotene hatóanyag)? Próbáltad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook