Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8540. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8535. - Ryana)
2017. nov. 23. 16:57

Gondolom, kb. 1 hét múlva mész vissza kontrollra és masszázsra, amikor az esetleg meglévő csomókat elsimítja. Nagyon nem fájhat töltés után, a tűszúrás helyén persze lehet némi érzékenység, illetve ha sokat töltöttek, akkor az anyag feszíthet kicsit. Te ne masszírozd magadnak, mert "eltolhatod" az anyagot (és az eredményt), de ezt nyilván a doki is mondta.

Az a helyzet, hogy most a legteltebb az arcod az ödéma miatt, így ha már most kevésnek találod a mennyiséget, akkor jóval kevesebb hialuront kaptál, mint kellett volna.

8539. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8533. - 16c96cb7a5)
2017. nov. 23. 16:48
Ha van felesleges több tíz ezred, és nagyon "lyukacsos" vagy, akkor igen, megéri. Szép sima felszínt csinál, eltünteti a tág pórusokat. Ha nem vészes a helyzet, akkor bőven elég a sima töltés.
8538. Ryana
2017. nov. 23. 16:28

... Ó egek.

Most látom, hogy mennyien jelentkeztetek a titkos naplómba. O__O


Ne haragudjatok, ha elutasítottam a jelentkezéseket! Az egy CICIs napló! Bocs, mindenki!

Ígérem, ha lesz arc-naplóm, szólni fogok!

Bocsánat, ha félreérthető voltam. >\\\\\\<'''

8537. Ryana (válaszként erre: 8536. - Cacc1f1f92)
2017. nov. 23. 16:22

Nincs még róla naplóm, de ha helyreáll, készítek majd képeket, és egyben felteszem, amolyan előtte-kialakulóban-utána jelleggel.

A mostani titkos napló más téma. ^\\\\\\\^

8536. cacc1f1f92 (válaszként erre: 8535. - Ryana)
2017. nov. 23. 15:16

Szia 😊

Kopogtatok 😊

Szeretném megnézni az alkotást 😚

Mara

8535. Ryana
2017. nov. 23. 12:54

Tegnap voltam töltésen, még göbös és fáj. :( Remélem, hamar rendbejön.


Szőcs doktornő tényleg egy tünemény, köszönöm mindenkinek, akik ajánlották! És nem is drága. Persze vidékről felbumlizni megdobta kicsit az árat, de így is megérte.


Emelt valamennyit a manőver az arcomon, de nem drasztikus a változás. Van még ott horpadás, némi megereszkedés az áll és száj alsó vonalában, de attól tartok, ezekhez valami komolyabb beavatkozás fog kelleni. Várom, hogy megszűnjön a dudor, s megmutassa magát teljes valójában az új látvány.


Közben meg kezdek gyűjteni arcplasztikára, mert előbb-utóbb kelleni fog, noha a doktornő szerint még nem indokolt. Spórolni sosem lehet elég korán kezdeni. :)

8534. Tünde42
2017. nov. 21. 07:12

Sziasztok!


Arcplasztikára kit tudnátok ajánlani Budapesten?


Köszönöm szépen.

2017. nov. 20. 08:03

Sziasztok!

A Juvederm Volite kezelésről van valakinek tapasztalata, vagy infója, mennyi ideig tart a hatása valóban, tényleg az egész arc szebb-e? Gondolkodom rajta.

Köszönöm a segítséget, aki tud.

8532. SSszonja (válaszként erre: 8529. - Ryana)
2017. nov. 19. 21:30
Rendszeres IPL kúrák. Ahogy okoskolbász is írta párszor rendszeersen edzeni kell a szöveteket. Plusz szerintem az arctorna is sokat segít hiszen egy izmos test sem lesz lötyi sőt a megedzett izom nagyobb es ezaltal feszesít, megemel.
8531. Isa-dora
2017. nov. 19. 11:22

P.S. Még valami. Pár éve volt zsírfeltöltésem (arcba), az eredmény 3 hónapig szép volt, aztán a zsír egy év alatt teljesen felszóvódott.

Tehát hagyományos arcplasztikát szeretnék. Ugyanis az alsó arc megemelésével a középarc horpadásai is javarészt eltűnnek vagy sokat javulnak.

8530. Isa-dora
2017. nov. 19. 11:18

Sziasztok!

Régen jártam itt.

Ajánlanátok valakit, aki szuper arcplasztikát végez és lehetőleg nem 2 milláért?

A témával kapcsolatban találtam egy most megjelent regényt, László Erika Kis Magyar Szépségipar.

Arcplasztikáról szól, egy középkorú nő irtózatos megpróbáltatásairól. Teljesen kiborultam és elbizonytalanodtam, mire a végére írtam. Amúgy a regény rendkívül olvasmányos, gátlás nélkül kiírja a plasztikai sebészeket és elárulja a kulisszatitkokat is.

Ettől függetlenül bízom benne, vannak még normális, jó orvosok, akikkel felvarrathatnám a "hörcsögpofáimat".Évek óta nagyon zavar, h lógnak.

Az ilyen-olyan szálbehúzásokban nem bízom, csupa rossz eredményt hallottam ezekről a beavatkozásokról. Előre is köszi, kellemes vasárnapot!

8529. Ryana
2017. nov. 19. 10:53
Nekem úgy tűnik, ez a kezelés is a felszíni ráncokra hatásos. Megereszkedés ellen, kötőszövet tömörítésre kitaláltak már valamit?
8528. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8526. - 2af282e602)
2017. nov. 18. 19:10

Évek óta végzik e kezeléseket, két Sciton gép van itthon, az egyik a DrDermben, míg a másik Debrecenben Molnár Csabánál.


Kolbi

8527. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8526. - 2af282e602)
2017. nov. 18. 11:37
Ez jó lett.
2017. nov. 18. 10:43

Most találtam . Van valami altatásban végzett 1 alkalmas lézer is.


[link]

8525. gomboooc (válaszként erre: 8523. - Fiskerkarma)
2017. nov. 16. 20:45
szia! :) köszi! a realselfen már minden ezzel kapcsolatos dolgot végigolvastam, végignéztem, meg szerintem az interneten is. :) láttam,h nagyon sok rossz eredmény van (szerintem nagy részben a túltöltések miatt), tisztában vagyok a kockázatával, de szerintem, ha valaki jól csinálja, akkor ez egy szuper dolog lehet. nekem valahogy még így is ez a legszipatikusabb megoldás. és én láttam nagyon szép eredményeket. szerintem akkor lehet jó, ha a teljes arcot csinálják, nem csak 1-2 helyre töltenek. és a túltöltést nem szabad engedni, inkább mennék 2x, de túltöltés soha, csak nagyon konzervatívan. fontos,h ezt a doki is megértse, ha ő amgy túltöltés párti. de én olyanhoz valszeg nem is mennék. és nem töltetnék zsírt sem szem alá, sem szájba. szerintem ha a megfelelő technikával csinálják, akár 70% is simán megmarad. én már beszéltem olyanokkal más fúrumon, akiknek 3-5 évig megmaradt és egy töltés után. de egyelőre keresgélek, és egyelőre bizakodó vagyok. :)
8524. 75Eperke (válaszként erre: 8521. - Peonia53)
2017. nov. 16. 14:40
Nem az én gépem, csak vmi kapcsán kidobta a google :))))
8523. fiskerkarma (válaszként erre: 8520. - Gomboooc)
2017. nov. 16. 12:32
Az a probléma a zsírtöltéssel, hogy gyakorlatilag az át transzplantált zsírsejt nem marad életképes hosszútávon. Magyarán felszívódik kb a 90%, van akinél igen gyorsan, van akinél kibír 1-2 évet.. Ajánlom, hogy nézegesd a realself.com-on az ehhez kapcsolódó fórumot, ott rengeteg előtte-utána képet, leírást, tapasztalatot látsz, eleve sokkal több ilyen beavatkozást is végeznek a tengerentúlon. Nincs szépen feltöltött arc, zsírcsomós, asszimetrikus, nem egyenlő ütemben felszívódó, felpumpált arcokat látsz. Az orvosok 2x annyi zsírt injektálnak, hogy maradjon is valami mivel az első pár hétben a nagyja felszívódik.. Brutál. Teljesen eltorzult fejek vannak. Én nem láttam még szépen megcsinált arcot ilyen technikával.
8522. gomboooc
2017. nov. 15. 22:02
az endoszkópos arcplasztikáról van itt bárkinek bármi infója? fiatalabbaknak ajánláják, akiknek még nincs elég bőrfeleslegük a felvarráshoz. tudtok olyan dokit, aki jó ebben? nagyon köszi!!!!! :)
8521. peonia53 (válaszként erre: 8520. - Gomboooc)
2017. nov. 15. 22:01

Oké

Köszönöm, sejtem hogy lehet csak eperke gépével mennyivel könnyebb lenne a szépülés.

8520. gomboooc (válaszként erre: 8518. - Peonia53)
2017. nov. 15. 21:58
zsírfeltöltés elvileg kézfejre is jó :) itt olvastam róla tegnap pont: [link]
8519. Ryana (válaszként erre: 8515. - 75Eperke)
2017. nov. 15. 21:27
A neve (Gold Magic) is röhejes, és onnantól, hogy "sejtek rezonálása" már továbbolvasni sem érdemes, tipikus parasztvakító kifejezés, kamu az egész.
8518. peonia53 (válaszként erre: 8517. - Szédült-napraforgó)
2017. nov. 15. 15:51
Sokszor elgondolkodom azon, hogy a kezemen az erek nagyon kidudorodnak. Esetleg feltöltés sgít, gondolom az elég macerás lehet. Az öregségi foltok viszont lézerrel halványíthatóak ezt több doki oldalán is olvasom. Egyszer lehet kipróbálom a lézert erre is. pl. Madonna miért nem él ezekkel a lehetőségekkel. Láttam róla képet és pont olyan eres a kézfeje mint nekem, pedig ő aztán sok mindent megengedhetne magának.
8517. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8515. - 75Eperke)
2017. nov. 15. 14:02
Eperke csak gondolj bele: Ha ez ilyen hatásos ennyi pénzért, akkor melyik orvos olyan őrült, hogy milliókat költ orvosi műszerekre? Talán mert nem hallottak róla? valószínűleg nem ok nélkül. Szinte minden kezelésnek van azonnali lifting hatása. Annak is, ha reggel egy jó adag hideg vízzel arcot mosol. Egy klassz szauna, és az arc kisimul, telt lesz: -5 év - másnapig. Általában minden, az arcban keringést fokozó beavatkozás produkál azonnali lifting eredményt. Sőt, ha jól megpofoznak az ám a lifting hatás és még az arcod színe is élettel teli lesz .... :)) Ha minden nap szájba vágnak, nem kell szájfeltöltés...Ez vicc volt:) Itt a kérdés az, hogy tartós eredményt tud-e produkálni a gép, vagy csak arra jó, hogy az esti buli előtt pár órára feldobja az arcomat? Sajnos nekem kétségem sincs afelől, hogy ennek a gépnek nincs meg ez a kiváló képesség, de ne legyen igazam. A kollagén stimulációra alkalmas gépeket csak orvosok használhatják. Ezt a gépet te azért használhatod, mert nem jut el olyan mélységekbe , h ártson, de olyan mélységekbe sem, hogy használjon.
8516. gomboooc (válaszként erre: 8515. - 75Eperke)
2017. nov. 15. 13:09
őszintén megvallva, szerintem már a leírásból látszik,h ez a termék valszeg teljesen kamu... :( de amúgy fogalmam sincs,h miről van szó, csak a rutin :)
8515. 75Eperke
2017. nov. 15. 12:13

Sziasztok!


Ma ebbe futottam bele miközben kutakodtam:

"A Gold Magic a sejtek rezonálásán alapuló hatása folytán a kollgén folyamatos termelésére stimulálja a sejteket a bőr alsóbb rétegeiben, ami regenerálja a rugalmas rostokat, ugyanakkor szétbontja a felesleges zsírsejteket a bőrben. Ennek hatására a ráncok mélysége csökken, a kisebb ráncok eltűnhetnek, az arc ismét felveszi a küzdelmet a gravitációval, az arc eredeti kontúrja visszarajzolódik."

Tudom, hogy itt sokan már nagyon kiműveltek vagytok!!! "Szétbontja a felesleges zsírsejteket" - úgy tudom pont ez a fő problémátok sokatoknak, hogy bizonyos kezelések (pl hifu) következtében eltűnik az egyáltalán nem felesleges zsír és beesik az arc. Szóval ha vmit így reklámoznak, ezt ígérik attól meneküljünk???

2017. nov. 13. 15:29

Sziasztok 👒

Nem akartam senkit félrevezetni.

Véletlenül tettem ide a szemhéjplasztikámat.

Persze ha érdekeli azokat akik kopogtattak, megnézhetik 👠

8513. Zuzmo1923
2017. nov. 11. 22:38

Sziasztok


Miniliftinget szeretnék csináltatni. Tudnátok megbízható orvost ajámlanii és elmondani a személyes tapasztalatot is a felépülésről?

2017. nov. 11. 12:56

Tettem fel képeket.

Ha nem változik, még lesz egy műtét.

Komplikáció és panasz mentesen gyógyulok.

Csak az eredmény....?

8511. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8506. - Gomboooc)
2017. nov. 11. 11:06
Ki lehet írni nevet. Általában szeretik is az orvosok - mert nem egy olvas minket - ha pozitívan írsz róluk. Akkor okoz gondot számukra a megnevezés, ha elégedetlen vagy velük:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook