Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. nov. 7. 09:12
Gondolkodom, hogy bele vágjak-e egy arc fiatalító kezelésbe? Nem tudom eldönteni, hogy arcplasztika vagy Botox esetleg elég a mezoterápia először? Van valaki aki nem rég átesett egy ilyen kezelésen? Tapasztalatok? Kit szabad és kit nem választani? Köszi előre is!
2009. aug. 10. 16:43

Sziasztok !

dr Ignácz Zsuzsannáról van valakinek tapasztalata?

18. Manci-2 (válaszként erre: 17. - Kisstoth)
2008. nov. 4. 21:04

Köszi Kistoth,

Igazàbol erre még nem is gondoltam, de tényleg igazad van. Meg fogom reklamàlni, és ha kell, kérni fogom a vàsàrlok könyvét, bizok benne hogy lessz nekik.

Most egy darabig nem leszek Budapesten, de mihelyt tehetem, megteszem. Majd értesitelek az eredményröl.

17. kisstoth (válaszként erre: 14. - Manci-2)
2008. nov. 4. 08:57
Én visszamennék a helyedbe reklamálni. Kérd el a vásárlók könyvét, ha nem akarják visszaadni a pénzt és hidd el ez hatásos lesz. Én is ezt szoktam. Azt a fogyasztóvédelem ellenőrzi és nagyon félnek tőle. Menj vissza ! Ez szemétség !
16. Manci-2 (válaszként erre: 15. - Kata6)
2008. nov. 3. 22:11

Szia Kata,

Minden rosszban van valami jo (talàn sajnos màr nekem). Az Ecto Derma àrjegyzéke nagyon részletes, sokoldalu, ad egy viszonyitàsi alapot. Mielött valamilyen esztétikai mütétet, bavatkozàst komolyan elképzelsz, kérj egy àrajànlatot, bevatkozàs kockàzatainak leiràsàt. Hasolisd össze az ajànlatot a fenti àrlistàval, igy làthatod hogy az ajànlat elfogadhato, vagy nem.

Még egy pici dolog. Az interneten valo kutaskodàsaim soràn, amiket talàltam és olvastam, nekem ugy tünik hogy a fehér finom (vékony) arcbörrel történik több "baleset" (égési heg a kezelés nyomàn, a rossz gépbeàllitàs miatt). Ha a te böröd nem ilyen "érzékeny", a kockàzat talàn sokkal kisebbnek.

Nem kell semmit sem feladni mert màstol nem csak jot hallottàl. Döntésed elötte gondolj jol àt mindent.

15. kata6 (válaszként erre: 14. - Manci-2)
2008. nov. 3. 12:21

Szia Manci-2!

Hogy tudjuk ezek után jobban meggondolni, hogy kit válasszunk, mikor őket is egy orvos, ráadásul egy közeli ismerősöd ajánlotta??? Ha nekem ajánlani fog egy orvos egy másik orvost, biztos, hogy hozzá megyek, hiszen ő lett ajánlva, tehát biztos jó! (Csak megjegyzem, hogy egy kozmetikus ismerősöm nekem is említette, ajánlotta őket!)Remélem követhető vagyok:o) Nehéz ügy ez, az ember nem tud elég okos lenni, főleg ha nem úgy sikerülnek a dolgok, ahogy az várható lett volna! Az áron meg utólag már ne hergeld magad!

14. Manci-2 (válaszként erre: 13. - Kata6)
2008. nov. 1. 14:27

Szevassz Kata,

Még egy érdekes dolgot talàltam az én ègyemmel kapcsolatban. Nekem egy közeli ismerös orvos ajànlotta az Ecto Derma Kft-t. Miklor az àltala megbeszélt idöponton a kezelésre mentem, közölték, a költségeket elöre ki kell fizetni. Elég dràgànak tünt, de kifizettem. Ma véletlenül az intézet hivatalos àrlistàjàra bukkantam a Net-en. Képzeld az én kezelésem az 50'000 helyett 28'000 forint. Nem tudom hogy mit gondoljak. Az üzlet az üzlet, vagy késö bànat ...

Azt hiszem hogy ezekutàn jobban meggondolom mit hol kivel csinàltatok.

13. kata6 (válaszként erre: 11. - Manci-2)
2008. okt. 29. 11:50

Szia Manci-2!

Köszi a javaslataidat, bármilyen beavatkozás mellett fogok is dönteni, mindent alaposan elolvasok és megkérdezek. Írtad, hogy kinél jártál. Utánanéztem, azért ott is nagynevű orvosok, plasztikai sebészek vannak, és mégis így jártál!? Remélem mostanra már azért sokat javult az arckezelésed okozta állapot, és hogy már fel tudtad dolgozni, biztos nem lehetett könnyű.

Félek én is az esetleges szövődményektől, de aki nem mer, az nem nyer! Legyünk optimisták!

Tervezel esetleg újabb beavatkozást?

12. kalamaki (válaszként erre: 10. - Manci-2)
2008. okt. 28. 19:45
Köszönöm a tanácsodat Manci-2,megfogadom mindenképpen.Remélem nem csesztek el nálad semmit,mert az utolsó mondatod erre utalt.Ha van kedved,légyszives írj róla,ahogy én is megosztom majd veletek itt a fórumon az "élményeimet" ha már túl leszek mindenen.Szia
11. Manci-2 (válaszként erre: 8. - Kata6)
2008. okt. 27. 21:14

Szia Kata,

En csak egy 3-5 perces "rutinkezelésen" voltam az alig làthato hajszàlértàgulatok lézeres megszüntetésére. Egy ismerös börgyogyàsz javasolta az esztétikai szalont, aki engem jol ismert. Semmit sem hallgattam el, alàirtam mindent amit kértek, gondolkozàs nélkül. Az arcom a kezelés hatàsàra szerintem nem lett szebb, az értàgulatok helyett most kis "baràzdàim" vannak.

Nem is az eredménytelenségért bànkodok, hanem a gyogyulàsi idö volt nagyon hosszu. Nagyon sokàig kerülnöm kellet a napfényt, "pattanàsos" voltam. Szégyeltem magamat, kerültem ismeröseimet.

Most birosàgra jàrok, ugy érzem hogy becsaptak. Arrol senke sem beszélt hogy igy is jàrhatok!

De ez csak egy üzlet a dokinak, 3-5 perces kezelés 50'000 forintért !

10. Manci-2 (válaszként erre: 7. - Kalamaki)
2008. okt. 27. 20:40

Szia.

Igazad van, ha modunkban van szebbnek lenni, miért ne csinàljuk! A plasztikai mütét àltalàban jol sikerül. Néhàny dolgot tudok tanàcsolni :

kérdezd meg a dokitol, milyen kockàzatokkal jàr, mennyi idö mulva "gyogyulsz" meg (ha lehet iràsban vàlaszoljon).

A mütét elött alà kell irni egy "àltaànos beleegyezö nyilatkozat"-ot, ami csak egy "forma-nyomtatvàny". Kérdezz rà minden mondatàra, ez ràd vonatkozik vagy nem. Ha nem huzza ki a doki ezeket a részeket.

Ezek az "aprosàgok" csak abban az estben lehetnek Neked szükségesek ha valamilyen okbol a mütét nem ugy sikerül mint ahogy elképzelted. Ha mindent csak gyorsan alàirsz, nem kérsz részletes felvilàgositàst a tervezett mütéttel kapcsolatban, sikertelenség esetén biztosan TE LESZEL A HIBAS!!!

Ha a doki jo és akockàzatok valoban minimàlisak, a doki nem csinàl problémàt. Ha ezzekkek a feltételekkel a doki elutasit, gondolkoznod kell ! En ezeket màr àtéltem !

2008. okt. 27. 17:01
Engem is érdekelne az arcplasztika,ha tudtok valamit,írjatok.Milyen,mennyibe kerül stb.köszi
8. kata6 (válaszként erre: 6. - Manci-2)
2008. okt. 27. 11:04

Szia!

A lézeres esztétikai kezelésed arcfiatalító volt, vagy más jellegű? Az egész arcot érintette, v. csak egy részét? Te nem világosítottad fel őket? De könnyű emögé bújni!

Eléggé megereszkedett az arcom, azt szeretném valahogy helyrehozatni. Az arcplasztikától félek egy kicsit, ugye ott heg lesz a fül körül, ezért gondoltam még a lézeres kezelésre, de ha ott is hegek meg hólyagok lesznek, nem is tudom, mit tegyek!? Erről -gondolok itt az arcfiatalításra, bárminemű ránctalanításra- annyira nem beszél senki, pedig nem létezik, hogy mindenki csak teszem azt a mellével vagy a hasával elégedetlen, és csak azt plasztikáztatják.

2008. okt. 25. 23:49
Sziasztok!Plasztikai műtétre készülök,Awil Matanus munkája érdekel.Ha tudtok valamit,írjatok!Köszi.
6. Manci-2 (válaszként erre: 1. - Nevess Kata)
2008. okt. 20. 18:51

Szevassz Kata

Nekem màr volt lézeres esztétikai kezelésem amit az Ecto Derma Kft-nél végeztek el. A kezelést követöen sokàig holyagos, késöbb sebes lett az arcom. Ma màr csak (1,5 év mulva)kis "rovàtkàk" làthatoak a kezelés nyomàm. A sikertelen kezelésért a KFT engem vàdol hogy nem adtam kellö felvilàgositàst a kezelés elött. Persze ez nem igaz.

Ha kivànod, tudok tanàcsokkal szolgàlni hogy ne jàrj ugy mint én (utolag könnyü okosnak lenni)

Manci-2

5. kata6 (válaszként erre: 2. - C6b27363e5)
2008. okt. 10. 10:44

Rohangya!

Elég baj, hogy ilyen emberek vannak, akik a betegséged következménye miatt megszólnak, de az viszont nagyon jó, hogy sikerült a műtéted:o)

4. kata6 (válaszként erre: 1. - Nevess Kata)
2008. okt. 10. 10:41

Sziasztok!

Engem is érdekelne a lézeres kezelés is, de jó lenne tapasztalatokat hallani arcplasztikáról is. Aki vállalkozott rá, hogy sikerült, mivel járt, meddig gyógyult, stb.

2008. okt. 9. 14:15
Beszéljünk végre az arcplasztikáról is. Tapasztalatok, tanácsok, stb.
2007. szept. 20. 13:31

kedves kata

nekem a strumám miat volt kidüledve a szemem és semijen szteroid nem használt megszoltak és gunyoltak ezért határosztam el szem plasztikát végeztetek el nagyon jol sikerült boldog vagyok hogy belementem mert az orvos javasolta

2007. szept. 20. 09:45

Sziasztok!

Tervezem, hogy kisebb beavatkozás elé álljak, de sajnos nincs tapasztalatom ezen a téren. Van-e köztetek valaki aki már átesett lézeres vagy másfajta arcfiatalításon, szemplasztikán és esetleg megosztaná velem tapasztalatait?

Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook