Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8690. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 8685. - Sylvia.Lilly)
2017. dec. 11. 18:35
Köszönöm a válaszod. Én már dec 21- re Juvederm Volite-ra vagyok bejelentkezve, arra lennek kíváncsi, h ugyanaz kb, vagy van különbség? Erősebb amire most megint mész? A Volite-nél lehet bevérzés, de talán nem annyira..
8689. poppylondon (válaszként erre: 8676. - Peggy87)
2017. dec. 11. 16:30

Megkérdezhetem, hogy hol, melyik dokinál voltál? Mert a töltésből is van többféle: az egyik az ambulánsan elvégezhető, a másik pedig kb. 3 hét szobafogsággal jár. Ez utóbbira vagyok én is előjegyezve.

Sajna én sem tudtam senkivel beszélni, akinek volt itt hasonló, képeket sem láttam, de annak utánajártam, hogy többféle technika van, ezért nem mindegy, ki végzi a beavatkozást.

8688. Smoochie (válaszként erre: 8683. - Fiskerkarma)
2017. dec. 11. 15:25

Kozmetikusok is csinálják, csak más néven - arra guglizz rá, hogy Splendid plazma. Végülis csak a bőr legfelső rétege van érintve, és leginkább gyakorlat meg kézügyesség kell hozzá.

Nekem is kozmetikus kezelte a szemem alatt, elég jó lett, bár annyit nem tud, mint egy rendes szemhéjplasztika.

8687. Rékaróka1 (válaszként erre: 8683. - Fiskerkarma)
2017. dec. 11. 14:48
Dr Szőcs Hajnal
8686. Brigi0430 (válaszként erre: 8683. - Fiskerkarma)
2017. dec. 11. 13:57
Szia! Nekem ezzel lett csinálva alul-felül a szemhéjam! A naplómban találsz képeket... Igazából több neve van ennek a “lézernek”, de mindegyik ugyanaz! PlexR, PlasmaPen, PlasmAge...
8685. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8684. - 16c96cb7a5)
2017. dec. 11. 13:29

Egyszer próbáltam, 1 hét múlva megyek megint. Szerintem nagyon jó. Szerencsére nem száraz vagy ráncos a bőröm, de maximalista lévén mégis kérem a kezelést, mert gyönyörűen hidratál: semmilyen más módszerrel nem tudod ezt a hidratáltságot elérni. Olyan ez, mint az a fogmosás és az időnkénti profi fogtisztítás közötti különbség. :) Emellett eltünteti, halványítja a felületi vízhiányos ráncocskákat.

Nyilván száraz bőrnél látványosabb a változás.

Arra készülj, hogy elég sok kis bevérzés lehet utána, de talán előtte/utána alapos jegeléssel a minimumra csökkenthető.

2017. dec. 11. 12:23

Sziasztok!

Nézelődve a neten találtam a Skin Booster kezelést.

Ez már régebbi, mint a Juvederm Volite kezelés, de hasonlónak tűnik. Valakinek valami tapasztalata, vagy ismeretségi körben próbálta már valaki?

Érdekelne, erről sem találok sokat.

2017. dec. 10. 22:44

[link]


Valaki próbálta már ezt a fajta kezelést szem alatti ráncokra? Szerintem a töltögetés helyett ez egy jó alternatíva a szem alatti/feletti bőr feszesítésére. Itthon ismer valaki megbízható dokit, aki dolgozik ezzel a PlexR lézerrel?

8682. Peggy87 (válaszként erre: 8681. - Gomboooc)
2017. dec. 10. 19:28
Köszönöm 😉
8681. gomboooc (válaszként erre: 8680. - Peggy87)
2017. dec. 10. 18:06

itt van rengeteg kérdés és válasz zsírátültetéssel kapcsolatban, hátha ez is segít valamiben :)


[link]

8680. Peggy87 (válaszként erre: 8679. - Gomboooc)
2017. dec. 10. 17:38

Dr Halmy Csaba csinálta a Körúti Orvosi Esztétikai centrumba.

Köszönöm lányok a válaszokat megoróbálok türelmes lenni, hisz mi mást tehetnék 😊 6 án csinálták remélem karácsonyra már nyugodtan a család elé állhatok 😊 később majd írok egy beszámolót az eredményről az pedig hogy meddig fog tartani egyszer kiderül de reménykedem hogy sokáig ha már sok év után bele mertem vágni egy ilyenbe. Azért a kontrollon megkérdezem majd nincs-e esetleg valami gyogyszer ami csökkentené ezt a duzzanatot.

8679. gomboooc (válaszként erre: 8676. - Peggy87)
2017. dec. 10. 15:59
szia! direkt tultoltotte a doki a felszivodas miatt? ki csinlata? majd irj, ha mar latszik a vegeredmeny, turelem :)
8678. 2af282e602 (válaszként erre: 8676. - Peggy87)
2017. dec. 10. 15:50
Kb 3 hét és szép leszel ne izgulj
8677. kira2424 (válaszként erre: 8676. - Peggy87)
2017. dec. 10. 15:19
Ez 100% hogy csak átmeneti😉😉 ez ödéma is
8676. Peggy87 (válaszként erre: 8675. - Kira2424)
2017. dec. 10. 15:13
Mostmár nagyon nagyon kíváncsi vagyok, mindenhol azt mondják hogy ez évekig tart 🤔 nekem ez az első beavatkozásom még sosem próbálkoztam semmivel. Egyelőre most csak az foglalkoztat hogy menjen már le a dagadás mert így olyan hörcsög fejem van, hogy ha ilyen marad akkor azonnal megyek vissza és követelem hogy szívják le amit beraktak, mert rám se lehet ismerni 😔 de reménykedem hogy ez tényleg csak átmeneti állapot és el fog múlni.
8675. kira2424 (válaszként erre: 8674. - Peggy87)
2017. dec. 10. 07:49

Neki nagyon keskeny arca van. Fel volt dagadva, de nem volt vészes... olyan kis matrjoska baba arca lett 😁😁

Az eredmény kb fél évig látszott, azt mondta. Utána elkezdte töltetni újra.

A dagadás szép lassan, kb 2hét alatt ment le.

8674. Peggy87 (válaszként erre: 8672. - Kira2424)
2017. dec. 10. 00:07

Kira ha beszélsz barátnőddel fel tennél neki pár kérdést légyszíves? A beavatkozás után mennyire volt fel dagadva az arca? Ez mennyi ideig tartott a duzzadt arc? Neki is le volt zsibbadva utána az arca? Mennyi idő után látszódott a végleges eredmény?

Nekem szerdán csinálták a beavatkozást, nagyon táskás volt a szemem alatt ami rettenetesen zavart. Elsőnek hiarulon savval akartam feltölteni, de azt mondtak az csak pár hónapig tart és mivel nekem nagyon lapos az arcom ezért az rengeteg pénz lenne jobban megérné saját testzsírral feltölteni. Én meg is csináltattam, de most úgy fel van püffedve az egész arcom úgy nézek ki mint egy hörcsög illetve úgy le van zsibbadva az arcom, orrom és felső ajkam mint amikor a fogorvos ad érzéstelenítőt és engem most ez foglalkoztat nagyon hogy ez az állapot mikor múlik el mert teljesen kivagyok tőle. Ha már túl leszek ezen akkor tudok mondani majd élménybeszámolót hogy mennyire lett jó az eredmény ha esetleg valakit érdekel 😊

8673. kira2424 (válaszként erre: 8672. - Kira2424)
2017. dec. 9. 18:27
...inkabb 1 éve.
8672. kira2424 (válaszként erre: 8671. - Peggy87)
2017. dec. 9. 18:27
Egy barátnőmnek volt. Kb fél éve. Semmi nem látszik már rajta, és ugyanúgy jár töltetni hyaluronnal az arcát....
8671. Peggy87
2017. dec. 9. 17:33

Sziasztok 😊 van köztetek olyan aki már volt arcfeltöltésen saját zsírral?

Ha igen, kérem jelentkezzen, szeretnék tőle kérdezni pár dolgot. Köszönöm előre is.

8670. Velvet67 (válaszként erre: 8659. - Masni77)
2017. dec. 7. 21:23

Van dermarolleres oldal: [link]


nekem is van derma penem, többen használnak, de főleg a dermaroller van elterjedve. Mielőtt elkezdtem használni(3-4 éve) hónapokba telt mire visszaolvastam a fórumot. Hipp-hopp nem ajánlott neki állni és fertőtlenítés mindenek felett. Nekem anno úgy nézett ki a fürdőszobám, mint egy orvosi műtő.

8669. gomboooc (válaszként erre: 8667. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 7. 20:20
sajnos mindenben igazad van...
2017. dec. 7. 19:32

Én itt most ezt látom folyamatosan ha feljövök ide


[link]

8667. 8f8f3a827e (válaszként erre: 8666. - Gomboooc)
2017. dec. 7. 17:39

Igazából a lelkiismeterem miatt írtam. Az embert úton-útfélen becsapják, ha építkezik, ha munkahelyet keres, ha bébiszitter hirdetést ad fel, ha használt kocsit, lakást vesz. Lehetne sorolni, ha végleges és fájdalommentes szőrtelenítésre vágyik. Valamit tettem, tudom a takaróm meddig ér, nem fogok küzdeni a sötétben, nem akarok rámenni, eddig van és kész, én megnyugodtam, vége az el sem kezdett harcnak.


Kolbi

8666. gomboooc (válaszként erre: 8665. - Gomboooc)
2017. dec. 7. 17:10

véletlenül rányomtam a Mentésre idő előtt.


Szóval, ha a linkeket kimásolod és úgy illeszted be a böngészőbe, már akkor is teljesn más oldalra visz. Én őszintén nem tudom,h ki lehet az, aki komolyan elhiszi ezeket, de tudom, sok elkeseredett vagy naiv, vagy tényleg csak tapasztalatlan internetező van (de sok a buta is sajnos). Más embert baját kihasználni pedig minden körülmények között az egyik legaljasabb dolog.


Amúgy ha 1 ilyen oldalt láttál, láttad az összeset és soha többet nem fogsz rákattintani.


Ezeket az oldalakat egyébként nem lehet kiírtani sajnos. De persze ettől függetlenül meg kell próbálni, ez teljesen jogos és nagyon jó,h írtál erről.


Ez az előbb is ment, de tessék, itt egy oldal rengeteg kamu profillal: [link]

8665. gomboooc (válaszként erre: 8662. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 7. 17:02

millió és egy apró és ordító jel van egy ilyen oldalon, ami alapján egyértelmű,h kamu (tényleg, már az url önmagában az. csak gondolj bele: aboutfashiondesire nevú link visz a 'Magyar Orvosi Kamara' lapjára.

[link]

2017. dec. 7. 17:00

[link]


a 24.hu-n hirdetnek, nekik utalják ki a pénzt, minden visszakövethető, pontosan. A pénz útja egyszerű, valaki zsebre teszi és valaki fizet a hirdetésért.


Volt egy bíró barátom, igazi számítógépzseni volt. Neki adták az összes számítógépes pert Nyíregyházán. Egyszer egy zsidózás, meg rasszista fenyegetés miatt volt egy feljelentés, majd egy per. A behozott számítógépen nem találtak semmit sem, semmi nyoma nem volt, hogy miért, meg hogyan is volt a fenyegetés. Aztán Pestről kirendeltek egy nyomozót, aki előhalászta az összes letörölt, elrejtett dokumentumot. Felfüggesztett lett belőle.


Kolbi

8663. 2af282e602 (válaszként erre: 8662. - 8f8f3a827e)
2017. dec. 7. 16:49
A 2.link nem is magyar. Ha rámész a kapcsolatra akkor valami lengyel írás jön a címhez. Oda sincs írva milyen ország és a telefonhoz nemzetközi körzetszám sincs. Tuti kamu. Mármint ha valaki rendel sosem fog megérkezni a csomag. Nem is lehet reklamálni. Mert hol??
2017. dec. 7. 16:20

Tegnap beszéltem több kollégával, akik nem akarták elhinni, hogy valakik nem létező orvosok nevében reklámoznak.


Aztán este elborultam, ha nekik lehet így támadni, nekünk meg jogunk van megvédeni magunkat, meg a betegeinket, úgyhogy vettem egy mély levegőt és elküldtem az alábbi levelet a GV-nak.


Tisztelt Gazdasági Versenyhivatal!


Az utóbbi napokban sorra jelenik meg nagyobb hírportálokon (Inforadio, 24.hu) több Google Adwords hirdetés, vagy a hírpotálon alul besorolva, melyben magyar bőrgyógyászok ajánlásával reklámoznak termékeket. Ilyen nevű (D. Borsodi Péter MD, Dr. Megyesi Flóra PhD) bőrgyógyászok (és orvosok sem) nem praktizálnak itthon, nem léteznek, a nevük kitalált. Nem található Magyarországon Kozmetikai és Esztétikai Bőrgyógyászati Intézet sem. Ezek kívül, feltételezhető, hogy egyéb valótlan állítás is előfordulhat a cikkekben.


[link]


[link]


Kérem, vizsgálják ki a panaszomat!


A levelemet egyben továbbítottam a Magyar Dermatológusok Társaságának, a magyar bőrgyógyászok hivatalos egyesületének és a Magyar Orvosi Kamarának is.

8661. Masni77 (válaszként erre: 8660. - Gomboooc)
2017. dec. 7. 09:00

Köszönöm, megnézem!

Szem alatti területre ajánlották (bőrgyógyász), de félek tőle...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook