Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik Atkinseznek fórum

Akik Atkinseznek (beszélgetős fórum)


35. veres (válaszként erre: 29. - Lenor)
2007. jan. 25. 14:43
Hát én még nem, tornáztam, a hétre terveztem, hogy elkezdem, de a csajszi lebetegedett, így nem volt se éjjelünk, se nappalunk. Talán jövő héten neki fogok, egy kis Bíró Icának.
34. veres (válaszként erre: 30. - Csutka)
2007. jan. 25. 14:42
Mi az, hogy bűnöztél? Főtt tojást simán lehet enni, amennyit csak akarsz.
33. veres (válaszként erre: 28. - Bazsó)
2007. jan. 25. 14:41
Az elsővel mindenképpen! Bár én most csinálom először, de remélem, hogy be fog jönni.
32. veres
2007. jan. 25. 14:40
A pulykamelleket, besóztam szárnyas fűszersóval, meglocsoltam a tepsi alját olivaolajjal, ráraktam a húsokat, tetejére brokkolit, meg egy kis gombát, összesütöttem, és amikor már majdnem kész volt, kevertem ki pici tejfölt, vízzel, tejszínnel, sajttal, sóval borssal ízesítettem, rálocsoltam a húsos brokkolira, és pirulásig sütöttem.
31. Lenor (válaszként erre: 27. - Veres)
2007. jan. 25. 12:26

Szia veres!


Megosztanád velünk a pulykamell brokkolival tejszínes sajtmártásban isteni receptjét?

Sokszor az a bajom, hogy nem tudom, mit főzzek, hogy ne legyen egyhangú és unalmas a kaja.

30. Csutka
2007. jan. 25. 09:39

Örülök, hogy egyre többen vagyunk!!!


A súlyom nekem is stagnál pillanatnyilag, és ehhez mérten a hangulatom is. De az eddig elérteket nem szeretném feladni még egy somlóiért sem, bár erős a csábítás.


De reggel csak 2 keménytojással "bűnöztem", meg egy bögre teával. Ebédre meg kis párolt zöld lesz 1 szelet sült tarjával.

29. Lenor
2007. jan. 25. 09:15
Szeretném kérdezni, hogy ti tornáztok-e valamit a diéta mellett. Én minden nap biciklizem (na jó, ez azért igy nem igaz, de hetente 4-5-ször biztosan), de egyik álmom egy futópad. Van valamelyikőtöknek ilyen? Mi a tapasztalat?
28. Bazsó (válaszként erre: 27. - Veres)
2007. jan. 25. 08:34

Szia veres!


Megnéztem a mérlegelődet és gratulálok,ez szuper!

Én szombatom fejezem be a *t,és az atkinst próbálom meg,remélem olyan sikerrel mint Te.

Kérdezni szeretném,hogy melyik fázissal kezdjem?

27. veres
2007. jan. 25. 07:59

tegnap

R: kávé tejszínnel

E: pulykamell brokkolival, tejszínes sajtmártásban /isteni volt/

V: mint az ebéd

26. Pofi
2007. jan. 25. 00:30

Sziasztok!

Jöttem erősíteni a csapatot. Eddig 10 napot éltem túl -4 kg. De valamiért fel le ugrál, mint én a mérlegre minden reggel.:(

2 éve hónapokig kitartottam, megvolt az eredménye, csak azóta leszoktam a cigiről és hát vígasztaltam magam vele rendesen.

Nekem a tej meg a túró hiányzik nagyon. És persze én is keveset iszom. De holnaptól beiktatom ígérem. Drukkolok nektek is. Meg tudjuk csinálni!!

25. Lenor
2007. jan. 24. 14:38

Kitartás, kitartás, kitartás.

Nem szabad elkeseredni, nem szabad feladni.

Mindig, mindenkinek van hullámvölgye, amikor az istennek sem akar megindulni, napok telnek el eredmény nélkül. Ezeket kell tulélni.

Szeretem olvasni mások sikereit, mert az nekem is erőt ad.

24. mandella (válaszként erre: 23. - Veres)
2007. jan. 24. 14:12

Nekem is megállt, és most éppenséggel Norbizok... :-(((

az egyik régebbi nadrágom mondjuk rámjött, de még feszül, úgyhogy baromira el vagyok keseredve, és nem tudom, mitévő legyek. A napokban valamikor természetesen szeretnék visszatérni Atkinshez, de így sikerélmény nélkül nagyon keserves lesz.

23. veres
2007. jan. 24. 14:03
Hát nekem ezerrel megállt. Tudom, tornáznom kéne, de a gyerek mellett elég nehéz beiktatni. Valamit kell csinálnom, mert ez így nem mehet.
2007. jan. 24. 09:48

Sziasztok! Én is csatlakoznék. Kb. 3 éve csináltam kisebb-nagyobb bűnözésekkel és sikerült leadnom 20 kilót, ami (az én hibámból) visszajött.

Ti tornáztok is a diéta mellett?

2007. jan. 24. 09:39

Sziasztok!

Kitartást kívánok mindenkinek ,aki belevágott az Atkins-diétába!!Nekem sikerült kb.3 éve 4 hónap alatt 16 kilót fogyni,úgyhogy mindenkinek csak hajrá,meglátjátok,megéri!!

20. veronitas (válaszként erre: 17. - Csutka)
2007. jan. 23. 14:04
Jól van. Akkor kitartok. És lesz, ami lesz. Ha heti egy kiló, akkor annyi. És megpróbálok én is minél többet inni.
19. Csutka (válaszként erre: 18. - Lenor)
2007. jan. 23. 13:38

Megpróbálom a módszered szerint!

Legfeljebb vizkövesek lesznek a fogaim.

18. Lenor (válaszként erre: 16. - Csutka)
2007. jan. 23. 13:22

Szia!


Hidd el, nekem se könnyű betartani, de valóban úgy vettem észre, hogy segit a vizfogyasztás a fogyásban. Mivel nem is nagyon eszem, igy nem igazán kivánom, hogy úgy mondjam, nincs mire igyak :-)) . Kb. másfél óránként megiszok egy nagy pohár vizet. Ez kb. 3 dl. Úgy iszom, mintha orvosságot szednék. Nem kivánom, nem esik jól, de ezt muszáj.

17. Csutka (válaszként erre: 12. - Veronitas)
2007. jan. 23. 10:03

Tudományos magyarázata az, hogy nagy az anyagcsere ellenállásod. Vagy kicsi? Vagy valami ilyesmi.

Ne is törődj vele jó társaságban könnyebben megy az Atkins.

Amúgy rólam is kb heti 1 kg megy csak le, de nem is bánom. Nem vagyok már a zsenge csirke korszakban, és így legalább nem leszek löttyedt a hirtelen fogyástól.

16. Csutka (válaszként erre: 15. - Lenor)
2007. jan. 23. 09:59

Minden tiszteletem a Tied a vizfogyasztásodért!

Tudom, hogy sokat kellene inni, de ez télen nagyon nehéz nekem. Nyáron 3 liter is elmegy. Na de ilyen időben!???

15. Lenor
2007. jan. 23. 09:09

Sziasztok!


Tegnap hazaértem, felpattantam a biciklimre, és 30 percet kerekeztem. Szakadt rólam a viz (lakótelepi lakás), és a gép szerint 500 kaloriat használtam fel. Egész nap semmit nem ettem, a biciklizés után megengedtem magamnak két szelet sajtból és két szelet sonkából "szendvicset". Ezenkivül megittam kb. 2,5 liter vizet. Eddig másfél kilo. Csak igy tovább....

14. gota
2007. jan. 22. 16:41

Hahó!


Nemsokára én is csatlakozom. Ma kezdtük el Hofiágival a *t, de ha letelt a 2 hé, újra csatlakozom az Atkinsesek népes táborához! :) Nekem anno ez vált be a legjobban. :)

13. veronitas (válaszként erre: 10. - Lenor)
2007. jan. 22. 16:36

Szia! Én is bízom a legjobbakban.

Tudjátok mit? Fogjunk össze! ;-)

12. veronitas (válaszként erre: 8. - Lindi)
2007. jan. 22. 16:31

Szia, és sziasztok!


Én is ugyanígy jártam, mint te, kétszer-háromszor lassabban mennek le rólam a kilók a mostani atkinsezésemnél. És emiatt (mérgemben) már kétszer is bűnöztem :(

De holnaptól visszatérek, csak hát elkeserít ez a lassúság, pedig én is hajszálra mindent pontosan betartok, épp, mint anno.

Szóval bizonyára van ennek valami oka. De nem tudom, mi.

11. Csutka
2007. jan. 22. 08:55

Sziasztok!


Hogy telt a hétvége?


Nekem kicsit görbe volt. A sógornőm is Ágnes, meg a majdnem anyósom is(azért majdnem anyós, mert bár hivatalosan az, de nem egy házisárkány), viszont frenetikusan süt-főz.


Szóval erős voltam, natúr husikat ettem salátával, kicsi svéd gombát, és esköszöm, hogy csak egy fél szelet csokitortát :-))!


Az heti eredményem -1 kg.

10. Lenor
2007. jan. 22. 08:33

Sziasztok!


Én is csatlakozom.

Sokadszori újrakezdő vagyok.

Ma nem fogok enni semmit, mert a hétvége az maga volt a fertőőőőőő.

Hogy bírom-e, arról majd holnap beszámolok.

Most keményen elhatároztam, hogy nekiállok, és végigcsinálom. kb. 2 éve már sikeresen tudtam használni, most is bizom benne.

2007. jan. 21. 19:33

21. nap, a bűnözés napja


R: kávé tejszínnel

E: tejszínes csirkecombok, barackbefőtt

U: feketeerdő torta/ anyósom 60. születésnapja volt/

Nem vacsorázom az már biztos!!

2007. jan. 21. 17:21

halihó Mindenki! :)


én kb 3 hete csinálom,és őszintén szólva picit csalódott vagyok,mert 3 hét alatt 3 kilót fogytam :(

csináltam két éve is,akkor a kétszerese ment le ennyi idő alatt...

pedig mindent betartok,ugyanúgy mint anno.

lehet,hogy belassult az anyagcserém?

sok sikert mindenkinek

2007. jan. 21. 10:48

20.nap

R: kávé tejszínnel

E: virslis cézár

V: roston sült csirkemell rokfortsajttal, görög sali

2007. jan. 19. 20:38

Na halihó! Van valaki? Nekem már ez a 19. napom

R:kávé tejszínnel

E: kapros tejszínes tonhal, zölbabbal, brokkoli, saláta

V: volt egy kis hal maradék, 4 virsli

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook