Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


144. annamari0825 (válaszként erre: 138. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 12:16
Szia Ildikó!Az én csapatomba két játékos lenne a biztos.Igaz,hogy mind a kettő "öreg" már,mint az országút,de ha a pályán nem is,azért máshol még biztos tudnának teljesiteni.A kapus posztra a belga Preud'Homme-ot szánom,hátvédnek pedig az örök szerelmemet,Maldinit.
143. Kiss Ildikó (válaszként erre: 141. - Henci2)
2009. febr. 7. 11:40
Igen. Láttam már töbször a tévében, hogy jótékonysági meccsekre mindíg hívják :-)
142. Kiss Ildikó (válaszként erre: 140. - Henci2)
2009. febr. 7. 11:39
Én szivesen játszanék Kristian Ronaldo ellen. Tudod a test test ellenei játékot kihasználnám. Cselezgetnénk, cicáznánk :-D
141. Henci2
2009. febr. 7. 11:34
Schumit is elhívnám, amúgy nagyon jól focizik, tudtátok:)?
140. Henci2 (válaszként erre: 138. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 11:34
Nekem szerencsém van, mert járok suliba focizni, és barátom is nagy focis, és sokat focizunk nyáron:) hú én nem vagyok nagy Milanos, szóval nem milanosokat hívnék meg, de Kaká és pirlo azért jöhet, a Manchesterből meg bárkit elhívnék:) mindenkit:) Ronaldinho t is elhívnám, igaz nem szeretem, de jó lenne pár cselt ellesni tőle:) meg Beckhamet is:) te?
139. Henci2
2009. febr. 7. 11:31
Én a Debrecen-Manchester United meccsen voltam, kint:) nagyon jó volt, az volt a baj csak, hogy a debrecen szurkolók között ültem, és amikor lőtt egy gólt a Mu, felpattantam hogy jeee, és mindenki gyilkos szemekkel nézett rám :D de nagyon nagyon jó volt:D:D
138. Kiss Ildikó (válaszként erre: 137. - Henci2)
2009. febr. 7. 11:24

Szia Heni!

Milyen jó lenne ebéd előtt egy meccset lejátszani :-) Persze csak lányok lennénk a pályán!

Esetleg egy két világsztárt beengendénk közzénk :-DDD


Kérem a neveket, te kikre gondolsz? :-)))

137. Henci2
2009. febr. 7. 11:19
Sziasztok!:)
136. Kiss Ildikó (válaszként erre: 134. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 11:17

Én Beckham-et Torinóba láttam 2005. Március 10-én.

Távcsővel jól lehesszeltem :-)

Akkor még a Madridban játszott. Nagyon elegás a játéka élőben. Nagyon érdekes volt látni, hogy hogyan játszik. Tiszta finom mozdulatok, amik nagyon pontosak. Ez a pasi mindíg oda adja be a labdát ahová kell. Hatalmas ívek és pontosan. Csuda figura :-)


Én szeretem őt :-) Tetszik a játéka.

135. annamari0825 (válaszként erre: 66. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 09:48
Szia!Köszi az új hirt.Nem vagyok egy napot,és mennyi minden történik itt.
134. hfhrena
2009. febr. 6. 23:07

David Beckham, a Los Angeles Galaxy jelenleg AC Milanban szereplő középpályása számára nem pénzkérdés az, hogy marad-e az olasz csapatnál, ugyanis a piros-fekete klub többet jelent számára, mint a pénz.

A Beckham jövőjével kapcsolatos találgatások kimeríthetetlen témát szolgáltattak az olasz sajtónak az elmúlt hetekben. Beckham szeretne maradni, az AC Milan szeretné, ha az angol játékos maradna – azonban a Los Angeles Galaxy is szeretné visszakapni legnagyobb értékét.


A 33 éves középpályást képviselő jogászok már dolgoznak azon, hogy a játékos Milánóban maradhasson, maga az érintett pedig ismételten kijelentette, hogy Olaszországban képzeli el a jövőjét.


„Jelenleg a Milan fontosabb számomra, mint a pénz – mondta Beckham a Corriere dello Sportnak. – Elsősorban a labdarúgásra és a karrieremre akarok gondolni.”


„Fontos számomra, hogy a Milanban maradhassak, mert így lesz lehetőségem folyamatosan játszani, bekerülhetek az angol válogatott keretébe, és szerepelhetek a 2010-es világbajnokságon” – magyarázta Beckham.


„Személyesen még nem beszéltem a Galaxy illetékeseivel, de valaki már tárgyal a nevemben a maradásomról. Nagyon remélem, hogy meg tudunk egyezni” – adott hangot optimizmusának a piros-feketék 32-ese.


Beckham azt is elmondta, nem gondolta volna, hogy ilyen jól fog telni karrierjének milánói korszaka. „Éreztem, hogy jó leszek majd, de nem vártam, hogy ennyire élvezni fogom. Az edzéseken tapasztalható hozzáállás és a légkör a legjobb, amelyet pályafutásom során átéltem.”


Beckham ezen kívül a Milan-család két fontos tagját, Carlo Ancelotti vezetőedzőt, és Paolo Maldinit is dicsérte: „Ancelotti nagyszerű edző, ha belépsz az öltözőbe, azonnal érzed a nagyszerű légkört, amelynek megteremtésében nagy szerepet játszott. Maldini is sokat segített, hogy beilleszkedjek. Paolo karizmatikus személyiség és nagyszerű barát.”


Nso

133. hfhrena
2009. febr. 6. 22:50
Én még leszek egy darabig! Aki alszik annak jó éjszakát, és holnap várom! :D
2009. febr. 6. 22:13
Jó éjszakát kedves fórumtársak! Holnap találkozunk :-)
131. hfhrena
2009. febr. 6. 20:45
Én itt volnék!
130. hfhrena (válaszként erre: 129. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 19:40

Remélem is!:D

Leszaladok a boltba, nemsokára jövök!

Pussza addig!

129. Kiss Ildikó (válaszként erre: 128. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 19:37
Ügyes vagy. Jó ötlet. Ez lesz a hírcsatornám :-)
128. hfhrena (válaszként erre: 127. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 19:22

Bárcsak úgy lenne!:D

A következő mérkőzéssel befogom jobban indítani a fórumot a témával kapcsolatban...Ilyen hírek,interjúk,elemzések formájában! Remélem nyomon fogod követni, mert mindent elkövetek majd, hogy mindenkinek tetszen...

127. Kiss Ildikó (válaszként erre: 126. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 19:16

Még az a jó hogy nem mese, hanem a valóság :-)


Olvastam délután, hogy milyen ügyesen híreket szerkesztettél a fórumra. Még a végén sport újságíró leszel :-) és tényleg eljutsz a Sansero-ba :-)

126. hfhrena (válaszként erre: 125. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 19:08
Ez olyan mint egy tündérmese!:D
125. Kiss Ildikó (válaszként erre: 124. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 19:08

12 éves korom óta vagyok szerelmes a páromba :-)

Jártunk már akkor együtt, de csak nagyon lazán. Neki a mindene a foci volt. Tudod a sok edzés, meccs ...

Ez egy diákkori szerelem :-)))

124. hfhrena (válaszként erre: 123. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 19:04

Nekem is csodálatos emlékek lennének ezek!!!:D

Akkor már ismerted a férjedet vagy még nem?

123. Kiss Ildikó (válaszként erre: 120. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 19:02

Ó persze! Ezek nagyon szép emlékek neki :-)

Ez a meccs pont 20 éve volt. 17 évesek voltak. Itt volt Magyarországon a meccs. Abban az évben meg is nyerte az ifjusági világbajnokságot a Porugál csapat :-)

122. hfhrena (válaszként erre: 121. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 19:01

Köszönöm szépen!

Azt hiszem Londa, de nem tudom milyen,mert a fodrászom csinálja, most nem ilyen a hajam, csak a hosszúsága maradt meg..:D

Van benne fekete melír, majdnem 50%-ban.:D

Nekem a mostani sokkal jobban tetszik! Ez azt hiszem valami gyöngyház szín.:D

121. Kiss Ildikó (válaszként erre: 119. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 18:57
Én meg akarom kérdezni már délután óta, hogy milyen festékkel fested a hajad, mert gyönyörű a szine :-)))
120. hfhrena (válaszként erre: 118. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 18:57

A férjed Figo ellen? Az nagy szó nem?

És kik győztek?:D

119. hfhrena
2009. febr. 6. 18:56

Azta...Hogy neked milyen szép családod van...:D

Gratulálok!

118. Kiss Ildikó (válaszként erre: 117. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 18:55
Figot mondtam neki, hogy emlegettük. Tudod ők egy korúak. Még mikor diákok voltak játszott ellenük a ifjusági válogatottban.
117. hfhrena (válaszként erre: 116. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 18:46

És ő mit szólt hozzá?:D

Legalbb visszatérsz kicsit a bulisabb korszakodba,és kizökkensz a mindennapokból...

Tényleg ebben van valami, hogy energiát ad, érdekes dolog.

Örülök, hogy örömöt okoztam neked ezzel:D

116. Kiss Ildikó (válaszként erre: 115. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 18:39

A párom nem netezik. De már mondtam neki, hogy indítottad a fórumot :-)

Hogy milyen jó volt nekem visszaemlékezni a meccsekre és írni róla :-)


Beugranak a képek az emlékeimbe, olyan imádnivaló pillanatok!


Nekem nagyon fontos a foci. Mert energiát ad, akár ha rá gondolok is. Ez szerintem a legjobb sport. A férfiasság itt jön ki igazán a pasikból :-)))

115. hfhrena (válaszként erre: 114. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 18:36

:D

Én is örülök, meg annak, hogy te is örülsz...A férjed is bekapcsolódhat ha van kedve!:D

Én is ettem az előbb, meg a malackáimmal jáccottam...:D


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook