Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
84. Kiss Ildikó (válaszként erre: 78. - Henci2)
2009. febr. 6. 16:32
Egy focista szerződéseit nem a szurkolók határozzák meg. Ez pénzről szól. Mi ezt nem érthetjük. Ez más dimenzió. Én sosem tudnék megharagudni egy fociszára hogy hol focizik.
83. Henci2 (válaszként erre: 82. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 16:32
Igen, én is. Ráadásul Manchester rajongó:D Én is ráztam volna mint állat, ha kijutottam volna:D
82. Kiss Ildikó (válaszként erre: 76. - Henci2)
2009. febr. 6. 16:30

Szia Heni!


Te is foci rajongó vagy?


Nőnap volt aznap. Sosem fogom elfelejteni Milánót. Na meg ahogy a meccsre kijutottunk a stadionig. Az az iszonyatos sok fanatikus Menchastar-i szurkoló! Jó móka volt. Rázták a villamost és énekeltek.

81. Kiss Ildikó (válaszként erre: 75. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 16:28

Az a lényeg, hogy jól lelegyenek izadva!

A meccs vége felé csodálatosak! Bevannak az izmok durranva és eszeveszetten küzdenek!

Imádom a focistákat nézni. Igazi férfiak :-)))


Figo őrült focista. Látszik rajta hogy megszállott! Ezért csípem. Még Zidan ilyen nekem.


Voltunk egy pár meccsen. Mostz egy kicsit nyugi van, mert ez a mostani helyzet, pénzhiányos. Pedig mennyi jó meccs van!


Azért mentünk el Milánóba 2005-ben mert tudtuk hogy ez a csapat szét fog szóródni, a játékosok eligazolnak. Utoljára voltak együtt. A nagy csapat!

80. hfhrena (válaszként erre: 79. - Henci2)
2009. febr. 6. 16:24

XD

Nincs is attól jobb, én most bevágnék egy hatalmas pizzát egyedül, vagy 2 gyrost 2 adak sülkrumplival.Hehe ez jó!:D

Én már eluntam az életemet itthon...Nézegettem híreket, pihentem, dumáltam msn-en és most itt vagyok...

Milyen napotok volt csajok?

79. Henci2 (válaszként erre: 77. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 16:22
Hát azért nem éppen:) Semmi érdekes. Most ettem teli magamXD veled?
78. Henci2 (válaszként erre: 74. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 16:21
Hú én Figo-t nem szeretem. Már alapból az a húzása, hogy Barcelonából átment a real Madridba, nagyon gerinctelen volt...
77. hfhrena (válaszként erre: 76. - Henci2)
2009. febr. 6. 16:21

:DD

Legalább nyertél tapasztalatot! Lehet olcsóbb lett volna, ha megveszed azt a néhány jegyet, amire szükséged volt! :DDD

Mi a helyzet?

76. Henci2 (válaszként erre: 68. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 16:19
Jujj. nem mondod?? Képzeljétek, akkor amikor volt ez a meccs, a Juventus rádióban lehetett 10 db jegyet nyerni egy embernek. Én mit csináltam? kb 60 sms t küldtem, állandóan sms ekkel bombáztam őket hogy megnyerjem:D aztán visszahívtak, és bekerültem a játékba. Megkellett csinálnom egy feladatot 20 másodperc alatt, és sikerült:D bekerültem a 15 közé, de sajnos nem enyém lett a jegy:( pedig annyira akartam, de annnyyyyyiraaa:(
75. hfhrena (válaszként erre: 74. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 16:15

A láb nálam összefoglaló szó volt a combjukkal együtt!:DDD

Én őt annyira nem csipázom, dehát kinek mi!:DD

Te ilyen világjáró focinéző voltál?:DD

74. Kiss Ildikó (válaszként erre: 73. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 16:12

Luis Figo :-)

Már láttam élőbe Real Madrid meccsen Torinóba.


Én 37 leszek a nyáron.


Ja, a lábak! Én a combjukat sasolom :-O

73. hfhrena (válaszként erre: 72. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 14:45

Tyűha, hát nem is tudnám hova kapnék először!:DDDD

Akkor úgy kérdezem ki a kedvenc focistád? És hány éves vagy?

Én először az izmos lábát nézem meg a mecss első perceiben, aztán mindent!:DDD

72. Kiss Ildikó (válaszként erre: 71. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 14:38

Igazán nem a csapatokat ajnározom, hanem a játékosokat. Mert mindíg vándorolnak a klubbok között és ezért nem a csapatnak, hanem a "pasinak" szurkolok :-D


Szerintem a focita férfi alkat a legszebb! :-)))

Gondold el, egyszer bejutni egy öltözőbe :-OOO

71. hfhrena (válaszként erre: 70. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 14:26

Na hát ennek tényleg örülök, és látom te meg a témának...:D

Egyébként melyik a kedvenc csapatod?

70. Kiss Ildikó (válaszként erre: 69. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 14:14

Persze, hogy maradok! :-)))

Attól hogy kívülre nőnek látszom, belül egy focista fiús alkat vagyok :-DDD

Az apukám focista volt. Focipálya mellett nőttem föl a fiúk társaságában. A párom a Diósgyőrbe focizott. Engem ez végig kisér :-)))

69. hfhrena (válaszként erre: 68. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 6. 14:08

Szijja!

De mennyire jó neked!:-DDD

Én is mennék szívesen,imádom őket!

Hát kicsit fiús igaz, de már unalmas a mit vegyek föl este a randira téma is:D. Gondolzam földobom, lesz ami lesz! Meglepett, hogy azért vannak csajok akik igen is szeretik a Milan csapatát!

Ha tényleg tetszik,akkor remélem maradsz is velünk!:D

68. Kiss Ildikó (válaszként erre: 1. - Hfhrena)
2009. febr. 6. 13:57

Szia Renáta!


Lány létedre milyen fiús témát választottál :-D

De nagyon tetszik!!!


Én voltam a párommal Milánóba 2005. Március 8-án a Sansero stadionban egy Milan-Manchester meccsen :-))) Na ez nem semmi élmény volt!

2009. febr. 6. 13:34

David Beckham megegyezett az AC Milannal arról, hogy 4,5 millió eurót fog keresni a szezon végéig, ha marad az olasz labdarúgócsapatnál – a pénteki La Gazzetta dello Sport szerint.

A lap úgy tudja, a felek kétéves szerződésben gondolkodnak. A Milan ugyanakkor még nem kezdte meg a tárgyalásokat a 107-szeres angol válogatott középpályás amerikai klubjával, a Los Angeles Galaxyvel, de kész ötmillió eurót fizetni a 33 éves sztárért.


Beckhamnek, aki eddig öt mérkőzésen két gólt és két gólpasszt adott a piros-feketék színeiben, március 9-én kellene visszatérnie az amerikai profi bajnokságba (MLS), ekkor jár le kölcsönadási szerződése. A Galaxyval kötött megállapodása 2011-ig érvényes és évi 7,8 millió eurót garantál neki, emellett megtarthatja reklámbevételeit. Ezekkel Milánóban is maga rendelkezhetne, ugyanakkor az újság szerint beérné jövőre nettó 4,5 millió euróval is.


A Manchester Unitedben és a Real Madridban is szerepelt Beckham azért is maradna a Milanban, mert nem tett le arról az álmáról, hogy ott legyen az angol válogatottban a 2010-es dél-afrikai világbajnokságon.


Beckham végleges szerződtetésében Carlo Ancelotti vezetőedző is bízik, ezért benevezte az UEFA Kupa további küzdelmeibe.

MTI

2009. febr. 6. 11:27

Sziasztok! Egy kis hír Maldiniről.Utána néztem!:)


Az olasz sajtó néhány napja már megszellőztette, hogy Paolo Maldini még egy utolsó mérkőzés erejéig visszatérhet a nemzeti csapatba és ezt ma maga az érintett is megerősítette. A Milan veterán hátvédje a klubja honlapjának adott nyilatkozatában elmondta: pályafutása megünneplésének tartaná, ha újra pályára léphetne a squadra azzurrában.


„Szeretném méltóképpen megünnepelni hosszú pályafutásomat, és erre kiváló alkalom lenne egy válogatott mérkőzés. Nagyon boldog lennék, ha még egyszer utoljára felvehetném a címeres mezt” – nyilatkozta Maldini, miután a Milan szurkolói kampányba kezdtek, hogy kedvencük pályára léphessen jövő kedden Londonban, az olasz válogatott Brazília elleni barátságos mérkőzésén.


A Milan 40 éves védője hozzátette, természetesen ebben a kérdésben nem ő mondja ki a végső szót, hanem a szövetségi kapitány, Marcello Lippi, de ha behívót kap, akkor biztosan nem fog nemet mondani.


Marcello Lippi szövetségi kapitány a hír hallatán elmondta: szívesen behívja a keretbe egy búcsúmeccs erejéig Maldinit, de nem a jövő heti Brazília elleni találkozóra, mert ilyen rövid idő alatt már nem szeretne változtatni a kereten.


Maldini 126-szor szerepelt az olasz válogatottban, többek között játszott az 1994-es Brazíila–Olaszország világbajnoki döntőn, melyet 11-esekkel veszítettek el az olaszok. Utoljára a 2002-es vb-n lépett pályára a nemzeti csapatban.


Maldininek nyárig szól a szerződése a Milannál, és bár hivatalosan még nem jelentette be visszavonulását, Olaszországban egyre többen biztosra veszik, hogy a hátvéd már nem vállal újabb szezont.


Maldinit egyébként a közelmúltban a La Gazzetta dello Sport által indított szavazáson olasz labdarúgók minden idők legjobb játékosának választották (Diego Maradona lett a második, Roberto Baggio a harmadik).


Forrás: Nemzetisport

2009. febr. 5. 22:28
Holnap sajna ügyeletes leszek,úgyhogy én is elköszönök.Jóéjt mindnekinek!
64. hfhrena (válaszként erre: 63. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:42

Uhh Fábry :D

Kösz,h eszembe juttattad!!!!!!

Én is nézem, de közben vagyok!Neked jó éjt!

Holnap várlak! Pusza!

63. Henci2
2009. febr. 5. 21:41
hát ja. Na én mára elteszem magam az ágyikóba, meg nézem a Fábryt :P :D.. Meg aztán holnap suli, felkészülök a megrázkódtatásokra. További szép estét mindenkinek. Jóéjszakát. Holnap még beszélünk:)
62. hfhrena (válaszként erre: 61. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:39

Hehe...Készítettek róla vmi Armani divatképeket, a férjének meg nem teccet vagy vmi ilyesmi volt! Először nem akart Milano-ba költözni a gyerekek miatt sem, de aztán bevállalta az ingázást...Nem tom Backsnek mit kellett ezért tennie,de talán sejtek vmit!:D

Olyan az a nő mint egy hárpia házisárkány!:P

61. Henci2 (válaszként erre: 60. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 21:35
Ki gondolta volna... Először elmegy amerikába hátha színésznő lesz( nem tudom miben reménykedett?! E.T 2 főszerep??!! XD)Aztán jön a divat fővárosába..Hát nem venném fel a cuccait, még ha lenne rá pénzem is.
60. hfhrena (válaszként erre: 58. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:33

Carlo Ancelotti végül mégis nevezte David Beckhamet az UEFA Kupa tavaszi keretébe, ahonnan végülis kimaradt Marco Borriello.

Szerintem is maradni fog, de azt még nem tudni a Galaxy hogy áll ehez a témához, mert ugye ez szerződésbontással is jár.

Az ufo fejűt én is utálom.:D Olyan kocka férfi feje van a kis capfkának...:D

Állítólag már a divatcégét is Milanoba akarja költöztetni.:P

59. Henci2 (válaszként erre: 58. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:26
NA az a beckhamné, de leütném már az UFO fejét Istenem XD
58. Henci2 (válaszként erre: 57. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 21:25
hát igen. A legtöbb nagy csapat csak beckham miatt hívták ki őket. Szerintem maradni fog a milanban, de a galxy elég pénzes, szóval bármi lehet. Én örülnék ha maradna, nem azért mert szeretem a milant, de jó ha látunk végre egy kis "Beckham meccset" végre, na meg az angol válogatottnak is jól jönnének már a jól kanyarintó tappancsai:D
57. hfhrena (válaszként erre: 56. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:20
eddig az a szitu h Beckham maradna, asszony is beleegyezett , klub is akarja egyedül a Galaxyt kell még meggyőzni némi pénzzel, közben meg az ügvédek a kiskaput keresik a szerződésében.. de megértem az amcsikat h ekkora "reklámértéket" nem akarnak csak úgy eldobni, mert a Galaxy Beckham előtt ismeretlen volt, vele hívták meg a csapatot különböző barátságos meccsekre meg stb, március 9.-e után kiderül h mi lesz
56. Henci2 (válaszként erre: 51. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 21:17
Azért hallasz többet róla reklámban mint fociban, mivel te is említetted, hogy mostanában nem vagy képben a fociban, és Amerikában focizott, ahol nem valami népszerű sportág a foci, tehát itt sem közvetítettek meccseket, csak az átigazolása elején kb 2 meccset.
2009. febr. 5. 21:17
Bocsi,ez duplás lett:D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook