Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


174. hfhrena (válaszként erre: 172. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:33
Ne aggódj, majd mi nálunk jobb helye lesz neki!:D
173. hfhrena
2009. febr. 7. 14:33

Itt meg a Kaká mutatja meg mit tud, és milyen aranyos tudott lenni!:D

[link]

172. Henci2 (válaszként erre: 171. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:32
A Manchesteri legenda.Kár, hogy mennie kellett...:(
171. hfhrena (válaszként erre: 168. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:30
Ez igen...:D
170. hfhrena (válaszként erre: 169. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 14:27
Abban biztos lehetsz!;)
169. annamari0825 (válaszként erre: 159. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:25
Ma este bulizni megyek,úgyhogy nem tudom megnézni a meccset.De remélem,holnap beszámoltok nekem,hogy milyen volt.
168. Henci2
2009. febr. 7. 14:24

na, ha igazi Beckham gól akartok látni, ezt kuksoljátok meg;)

[link]

167. hfhrena (válaszként erre: 164. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 14:24
Kíváncsi vagyok az estére!
166. hfhrena (válaszként erre: 165. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:23
Ezt inkább az Annamarinak szántam, hátha kisit jobb lesz a véleménye a Becksről!:D
165. Henci2 (válaszként erre: 163. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:21
szerintem lehet. mondjuk én már mindet láttam:)
2009. febr. 7. 14:20
Jó volt olvasni amiket írtatok :-)))
163. hfhrena
2009. febr. 7. 14:20

Egyébként youtube-n utána nézhettek Becks góljainak!

Nem tudom ide lehet-e linkelni???

162. Henci2 (válaszként erre: 160. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:20
ja jó :)
161. Henci2 (válaszként erre: 157. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:19
?? Nem ma lesz fél 9 kor?
160. hfhrena (válaszként erre: 157. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:19

Ez téves infó volt bocsi!!!!!



2009-02-07 20:30

Sport2

159. hfhrena (válaszként erre: 158. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 14:16

A játéka is nagyon jó, ezért is kell a csapatnak!!! Szerintem nem hiába szeretné megvenni a Milan...

Ma este megnézheted mit tud!:DDD

158. annamari0825 (válaszként erre: 155. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:12
Szegény Beckham-et mindig csak szapulom.De most egy kicsit elgondolkodtam.Folyamatosan azt olvasom itt,hogy mekkora a marketing értéke.És mellette mindenki állitja,hogy milyen jó focista.És mégis mindenki a reklámarcával jön.Valahol ő kapott egy skatulyát.A szépfiú,akivel mindent el lehet adni.És ahova ő megy,a sajtó is odamegy.Nem lehet neki könnyű.Feleljen meg a csapatának,és feleljen meg a szponzoroknak.Félre ne értsetek,nem kezdem megszeretni,csak próbálom megérteni,hogy miért olyan,amilyen.
157. hfhrena (válaszként erre: 155. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:07

Tudom, hogy kell a csapatba, azért írtam, mert a médiáról volt szó...

Holnap asszem 15:00-kor AC Milan-Reggina mérkőzés a sport1 vagy sport2-őn!!!!!!!!!!!

De majd még leírom pontosabban!:D

156. Henci2
2009. febr. 7. 13:59
húha, ma kötelező meccsnézés, ilyenkor hozzá se lehet szólni a pasimhoz:D na jó azért nem, de muszáj lesz nézni:)
155. Henci2
2009. febr. 7. 13:58
Szerintem nem a marketing-értéket kellene nézni. Egyszerűen kell a csapatba...
154. hfhrena (válaszként erre: 153. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 13:57
Tudom!Ezért hangsúlyoztuk az előzményekben, hogy nagy a markating értéke is!
153. annamari0825 (válaszként erre: 150. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 13:51
Ha marad Beckham,akkor a Milan megkapja a sajtótól a figyelmet.Ahogy kivettem a szavaidból,a csapatnak szüksége van erre.
152. annamari0825 (válaszként erre: 149. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 13:44
Én a focit elsősorban a pasik miatt nézem/néztem.Nekik van a legjobb fenekük.És lehet,hogy az ilyen pasik csak álmok maradnak,de legalább szépeket álmodunk.
151. hfhrena
2009. febr. 7. 13:38

A Milan edzője, Carlo Ancelotti megtartotta a meccs elötti szokásos sajtótájékoztatóját, melyben több aktuális témáról beszélt.


A Reggina elleni meccs


"Az évnek ennek a része mindig nehéz, hisz ilyenkor már minden játékos próbálja a maximumot nyújtani, annak érdekében, hogy ledolgozzuk a hátrányt. Kikell használnunk, hogy a csapat jó kondícióban van. Papíron a Reggina könnyebb ellenfél lesz mint a többiek, de bármelyik csapat képes meglepetéseket okozni. Mióta Nevio Orlando ül a padjukon, azóta sokat javult a játékuk. Biztosan lesznek nehézségek. A Lazio elleni meccsen a nehéz helyzeteket is megoldottuk, ha ugyanígy játszunk holnap a Reggina ellen, akkor nem lehetnek gondok. Különös hangsúlyt fogunk fektetni Pato és Kaká támadásaira, mert azok rettentő veszélyesek."


Pirlo eltiltása, ami miatt holnap nem léphet pályára


"Ebben az idényben már több hónapig nélkülöznünk kellett Pirlot, ám Seedorffal, Gattusoval és Flaminivel megoldottuk a problémát. Nyílvánvaló, hogy Pirlo mostanság sok minőséget vitt a játékunkba, de képesek vagyunk őt pótolni."


Beckham


"Elmondta, hogy mit szeretne. Meglátjuk, mi fog történni, március kilencedikéig még van idő. David hozzájárúlt a munkánkhoz, mi már az elejétől tudtuk, hogy segíteni fog. Minőségi játékos, a szélen nagyon jól érzi magát, ez az előző mérkőzéseken is látszott. És akkor azt sem szabad elfelejteni, hogy egy remek edző is segített neki...(viccelődött) Gyorsan át tudja játszani a labdát a másik oldalra, és fergeteges passzai vannak. A taktikánkat támogatja, 100 százalékig bízom benne."


Ronaldinho, aki az elmúlt meccseken a padra kényszerűlt


"Ronaldinho jól érzi magát, valószínüleg játszani fog. Glasgowban megmutatta, hogy többet szeretne játszani, s hogy nem szabad őt sem elfelejteni. Ezekre a reakciókra vártam, lám, itt is van. Komoly játékos, tudja hogy mit kell tennie az ellenféllel szemben. Amikor egy játékos nem játszik, akkor álltalában szomorú. Ám Dinho ennek ellenére is pozitív maradt. Azt gondolom, ha néha változtatunk, az nincs rossz hatással a játékosokra. Ha Ronaldinhónak valakit pótolnia kell, akkor semmi nem fog változni semmi, marad az eredeti taktika. Dinho az év első felében nagyon jól játszott, sok nehéz helyzetben segített. Neki köszönhetően, most valamivel kevesebb gondunk van."


A csapat


"Pato és Kaká nagyon jó formában vannak, sok támadást vezetnek, melyet a legtöbb csapat ellen ki is használnak. Ha nyertünk volna a Lecce, a Torino és a Genoa ellen, akkor most nem lennénk hat pontos hátrányban. Ehelyett, döntetlent játszottunk velük, az Inter pedig sokszor, az utolsó pillanatban lőtte be a győztes gólt. Az elmúlt idényben rosszabbak voltunk, vegyük például az Arsenal elleni Bajnokok Ligája meccset. Reméljük, az idény végéig megmarad a jó forma. Több jó hír is van. Szinte mindenki felépült. Kaladze már jól érzi magát, ám szerintem nem fog játszani a Reggina ellen. Jankulovskinak és Favallinak kisebb problémái vannak, ezeket majd holnap a meccs elött kiértékeljük. Nesta pedig jól van, hétfőtől már velünk fog edzeni."


forrás: acmilan.com

150. hfhrena
2009. febr. 7. 13:37

Tegnap óta nagyot fordult a Világ, s a Galaxy edzője Bruce Arena már hajlandó lenne megválni az angoltól.


Arena tegnap még magabiztosan nyilatkozta, hogy március 9-én Becks visszatér, de ma azt nyilatkozta, hogy a Galaxy hajlamos tárgyalni a Milannal.A tréner álláspontját az változtatta meg, hogy maga Beckham is maradni szeretne.


"Ebben a mai labdarúgásban bármi megtörténhet"-mondta Arena a Galaxy weboldalának.


"Bármi is lesz az ügy vége, mi elégedettek leszünk, mert a foci egy üzlet.Sok pénzt kapunk érte, és a Galaxyra ráfér a pénz."


"Persze harcolni fogunk Becksért, de tudjuk a pénzzel nem lehet felvenni a versenyt."


A Milan mostmár bátran felfedi vágyát, hogy nagyon szeretnék Beckhamet megtartani, és ez most egyre valószínűbb.


A legutolsó jelentések szerint David már egy villát is vásárolt a Divat főváosában, így tényleg egyre valószínűbb a maradás.

149. hfhrena (válaszként erre: 148. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 13:36

Hehe! Tök jó pasi, meg minden...Hát én inkább már nem is mondok semmit!:DDD

Ez úgyis csak egy álom marad!:DDD

148. annamari0825 (válaszként erre: 145. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 13:34
Kaká-t én is kipróbálnám,minden téren.
147. annamari0825 (válaszként erre: 146. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 13:33
Igen,megigérted.Örülök is neki.
146. hfhrena (válaszként erre: 135. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 13:21

Szia!

Megígértem, hogy megkapod!:DDD

145. hfhrena
2009. febr. 7. 13:18

Sziasztok csajok!

Fölkeltem!:DD

Asszem az én csapatomba Kaká-t és egy jó pasit (aki szintén focizik, és még nem világhírű) Las-t méretném össze!:DDD

Kíváncsi lennék az eredményre!:D


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook