AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. febr. 9. 15:25

:) sziasztok! én semleges vagyok, nem szurkolok!

körülöttem mindenki juventus-os és van egy sógorom, aki interes :)) szokott is kapni szívatásokat, ha veszítenek :))

a milán is erős csapat, meg a róma is nagyon :) bár azért az olaszok tényleg nagyon adnak a focira :) mint általában minden sportra és az eredményekre - kicsit maximalisták :)

233. Kiss Ildikó (válaszként erre: 232. - Hfhrena)
2009. febr. 9. 00:41

Carlo Ancelotti együttese képtelen volt legyőzni a San Siróban a Regginát, így a sereghajtó Reggio Calabria-i csapat ponttal távozott Milánóból.

Bár az AC Milannak mindenképpen győznie kellett, ha nem akart leszakadni a forduló nyitómeccsén Leccében nyerő és kilenc ponttal meglógó listavezető Intertől, a piros-feketék az első félidőben képtelen voltak bevenni a Reggina kapuját. Nem úgy a vendégek! A 34. percben Davide Di Gennaro váltotta gólra 12 méterről Bernardo Corradi passzát, és hatalmas meglepetésre megszerezte a vezetést a sereghajtó Regginának.

A második félidő közepéig tartotta előnyét a Reggio Calabria-i csapat, akkor Kaká (fotó) értékesítette a Pato buktatásáért megítélt büntetőt. A brazil játékmester a 67. percben az ellenkező irányba vetődő Andrea Campagnolo mellett magabiztosan lőtt a kapu bal oldalába. Alig később azonban elveszítette a 11 bajnoki találattal házi gólkirály Kakát a Milan, a brazil a 78. percben sérülés miatt kért cserét.

A hazaiaknak ugyan megvoltak a lehetőségei a győztes gól bevitelére, de kimaradtak a helyzetek, így a Reggina ponttal távozott a San Siróból.

230. hfhrena (válaszként erre: 229. - Hfhrena)
2009. febr. 9. 00:33
Nagyon szomorú vagyok!
229. hfhrena

Az AC Milan brazil középpályása, Ricky Kaka két hetet lesz kénytelen kihagyni a Reggina elleni 1-1-es döntetlennel végződött találkozón összeszedett sérülése miatt.

Ez azt jelenti, hogy Kaka nem lesz ott a hétközi Olaszország elleni válogatott mérkőzésen, valamint a városi rangadót, és a Cagliari elleni összecsapást is csak az oldalvonal mellől tekintheti meg.

Forrás: acmilan.com, channel4.com

228. hfhrena (válaszként erre: 227. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 8. 20:01

:D

Biztosan aranyosak vagytok! Én tegnap a Leccének szurkoltam, de nem jött be, győzött az Inter. :(

Maj mi megverjük!:D

227. Kiss Ildikó (válaszként erre: 226. - Hfhrena)
2009. febr. 8. 19:32

Oké! Szurkolunk :-)))

Én mindg a másik csapatnak szurkolok, mint a párom. Ettől olyan izgalmas nálunk a meccs nézés :-)

Jókat mulatunk!

Van amikor direkt nem mondja meg, hogy kinek szurkol, hogy ne tudjam húzni a dumámmal :-) De csak rá jövök, mert addig cserfeskedek.

226. hfhrena (válaszként erre: 225. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 8. 19:30
Akkor majd meglátjuk ki lesz a jobb!;)
2009. febr. 8. 18:23

Sziasztok!

Látom lelkesek vagytok :-)

Én az Interre szavazok. Az edző nem akárki!!!

Ez igen izgalmasnak ígérkezik! De ettől szép, hogy lehet izgulni és szurkolni :-)))

224. hfhrena
2009. febr. 8. 18:16
A Juve győzött a mai mérkőzésen, így visszacsúsztunk a tabellán a 3. helyre...
223. hfhrena
2009. febr. 8. 18:14

Hivatalos: Kaká kihagyja a Derbyt!

Alemilan 2009.02.08. 13:54

Kaká ma átment egy vizsgálaton, és az eredmény szerint a bal lábában egy összetett sérülés található, az ügy nem komoly, tehát nem kell hónapokat kihagynia, de a kezelés 15 napot vesz igénybe,és az Inter meccsen nem játszhat, és valószínűleg a Werder Bremen elleni brémai meccsen sem lesz bevethető.forrás: tutomercatoweb.com

Ez nem jó hír!

222. hfhrena (válaszként erre: 221. - Hfhrena)
2009. febr. 8. 14:05

Bocsi csajok!

Véletlenül bemásoltam a szavazást is!

221. hfhrena
2009. febr. 8. 14:04

Az olasz labdarúgó élvonal 23. fordulójának második mérkőzésén a hazai pályán játszó AC Milan hiába borította fel a pályát, nem tudta hozni a kötelező győzelmet a Reggina ellen. Davide Di Gennaro még az első félidőben szerezte meg a vezetést a vendégeknek, Kaká azonban tizenegyesből egyenlített. A vége 1–1 lett.

Davide Di Gennaro első félidei gólja sokkolta az AC Milan rajongóit. A Reggina a fiatal játékos találatával a félidőben 1–0-ra vezetett a San Siróban, végül azonban a piros-feketék otthon tartottak egy pontot.

A „hős” ezúttal is Kaká volt: a Manchester City által körbeudvarolt játékos büntetőből egyenlített.

Az 1–1-es végeredmény azonban azt jelenti, hogy a városi rivális, a Lecce ellen simán nyerő Inter két pontot ismét rávert Carlo Ancelotti csapatára.

Az első félidőben többet birtokolta a labdát a hazai együttes. Voltak lehetőségei Ronaldinhónak, Kakának, Alexandre Patónak is, de az AC Milan játékosai rendre pontatlanok voltak az ellenfél kapuja előtt.

A 23. percben aztán jött a már említett fekete leves. Egy jobb oldali beadás után Bernardo Corradi pörgette csapattársának a labdát, aki futtából Christian Abbiati kapujába bombázott. A gólszerző ugyebár Di Gennaro volt.

Szavazás

Ki nyeri a 2008-2009-es olasz bajnokságot?

Inter

Roma

Juventus

Milan

más

A második félidőben aztán szinte felborult a pálya, végig a Milan támadott a sereghajtó ellen, az egyenlítéshez azonban kellett Pato rutinja is. A fiatal támadó ügyesen harcolt ki egy tizenegyest, amit Kaká higgadtan értékesített a 67. percben.

A győztes találatot azonban nem tudta megszerezni Ancelotti legénysége. Pedig Pato a ráadásban még kiharcolhatta volna a győzelmet csapatának, a kapu előteréből azonban az égbe vágta David Beckham beadása után a labdát.

A másik oldalon pedig Bernardo Corradi lőtte ki majdnem a hosszú sarkot a 95. percben, de a hangsúly a „majdnem” szón van.

A Milan immár nyolc ponttal van lemaradva az Inter mögött, ha pedig vasárnap a Juventus nyer a Catania otthonában, visszaelőzi a bajnoki tabellán a Milant.

Kaká sajnos megsérült a mérkőzésen,de a baj nem komoly:

Az AC Milan hivatalos honlapján adta hírül, hogy Ricky Kaká bal lába sérült meg, de a mérkőzés utáni vizsgálatok nem mutatnak törést.

Forrás: acmilan.com

217. hfhrena
2009. febr. 8. 13:53

Meccs után Bonera és Antonini:

DANIELE BONERA:

“Csalódott vagyok az elhullajtott két pont és a sárgám miatt. A sérülésem után szerettem volna ott lenni a pályán jövő vasárnap, hiszen egy nagyon fontos mérkőzést játszunk. A lap amit kaptam, jogos volt, de sok más esetben a játékvezető másként ítélte meg a szabálytalanságokat."

“A találkozó rosszul alakult. Kilencven percen keresztül próbáltuk a magunk javára fordítani a mérkőzést. A Reggina nagyon jól játszotta azt, amit kellett. Kivárták a megfelelő pillanatot és kihasználták az adódó lehetőséget. Főleg Di Gennaro és Corradi jelentettek veszélyt. Mi ellenben lassan vezettük a támadásainkat, a kontráiknál pedig meleg helyzetek alakultak ki a kapunk előtt."

LUCA ANTONINI:

“A szerencse sem állt mellénk ezen az estén. A Reggina talán háromszor találta el a kapunkat, mégis gólt szerzett. Tudom, hogy a játékvezetőnek ez volt a debütálása. Igazából csak Seedorf gólja miatt neheztelek rá egy kicsit."

“Most a hangulatunk nem a legjobb, de a következő héten fel kell pörögnünk, mert vasárnap este az Inter lesz az ellenfél. Ne feledjük, közelednünk kell hozzájuk, mert hamarosan elkezdődik a Bajnokok Ligája is, ami még nekünk kedvezhet."

acmilan.com

216. hfhrena

Meccs után Ancelotti:

“Furcsa mérkőzés volt, ahol az ellenfél felállása olyan játékra kényszerített minket, ami nem a legideálisabb számunkra, mert az ívelgetések nem ránk jellemzőek. Szenvedtünk a magas labdáknál. Egy ilyen csapat ellen, mely beáll védekezni, sok beadásra kerül sor, ehhez pedig jól fejelő emberek kellenek. Ezen a téren ők jobbak voltak."

“Mindent megpróbáltunk. Kevés területünk volt játszani, ezért sokszor körbeadogattuk a Reggina védőfalát, de képtelenek voltunk egyenlíteni az első félidőben. Sajnos olyan gólt kaptunk, amit könnyen elkerülhettünk volna. Onnantól kezdve pedig nagyon nehéz helyzetbe kerültünk."

“Seedorf érvénytelenített gólja? A kezezése nem tűnt szándékosnak. Azt hiszem ez mindenki számára egy feszült találkozó volt. Flamini jó teljesítményt nyújtott, agresszíven és jól játszott, a középpályán ő szerezte a legtöbb labdát. A belépőknél kell óvatosabbnak lennie."

“Ami a derbyt illeti, semmi sem változott. Ugyanúgy kell készülnünk rá, mintha most nyertünk volna. Most, hogy nagyobb lett a távolság, még fontosabb, hogy legyőzzük az Intert. Jobbak vagyunk, mint az ősszel. Kakával vagy nélküle, képesek vagyunk jó teljesítményre. Mindeképpen nyernünk kell."

acmilan.com

215. hfhrena (válaszként erre: 214. - Henci2)
2009. febr. 8. 12:25

Szia!

Az télleg komoly összecsapás lesz, már alig várom! Én is utálom az Intert, tegnap a Leccének szurkoltam,mondom hátha győznek, de sajna nem.

Mindegy! Remélem megnyerjük azt az Inter elleni mecsset!!!!

Hát a Reggina bemákolta azt a gólt, az biztos, és nekem nem volt egy 100-as ez a mérkőzés. Csomó szabálytalanság volt, amire a játékvezető nem reagált, de ha a Milan csinált valamit persze egyből befújt...Mindegy, ez már nem érdekes!

Nem sokára jelentkezek az új hírekkel!

214. Henci2
2009. febr. 8. 09:40
Sziasztok, láttam én is. Mondjuk azt hittem nyer a Milan mert a reggina csak védekezett, dehát ez van. Jövőhéten Inter-Milan rangadó. Na az már meccs lesz a javából. Nem hiszem, hogy lenne itt inter szurkoló, úgyhogy UTÁLOM AZ INTERT!!!!!Állandóan szerencsések, mindig 11 est kapnak, utolsó másodpercben rúgnak gólt! úgyhogy hajrá!
213. hfhrena
2009. febr. 7. 23:55

Döntetlen lett a mérkőzés! Pontvesztés sajnos!:(

Nem baj akkor is miénk lesz a Scudetto!!!!

2009. febr. 7. 21:20
Nem adott meg a bíró egy 11est sem. Istenem nem hiszem el, mit csinálnak?
210. hfhrena (válaszként erre: 209. - Kiss Ildikó)

MILAN:

Abbiati; Zambrotta, Bonera, Maldini, Jankulovski; Beckham, Flamini, Ambrosini; Ronaldinho; Kakà, Pato.

REGGINA:

Campagnolo; Lanzaro, Valdez, Santos; Krajcik, Carmona, Cozza, Barillà, Costa; Di Gennaro, Corradi.

206. hfhrena (válaszként erre: 205. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 18:05
Köszönöm!Neked meg jó bulizást!
205. annamari0825 (válaszként erre: 204. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 17:57
Köszi a biztatást,de én inkább maradok a "másik oldalon".Jó szórakozást estére a meccshez!Szia!