Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. febr. 5. 21:15

Az angol középpályás elmondja, hogy miért szeretne annyira Milánóban maradni.


Tegnap Becks egy félidőt játszott a Rangers ellen.


Látszólag, Carlo Ancelotti is számít az angolra, hisz az UEFA keretbe is bevállogatta őt.


David nyilatkozott milánói életéről, és arról, hogy miért szeretne a Rossonerinél maradni.


"Számítottam rá, hogy jó lesz itt játszani, de arra tényleg nem gondoltam, hogy ennyire fogom élvezni az itteni életet. Az én akaratom az, hogy itt maradhassak. De sajnos ez elsősorban nem rajtam múlik. Én egyenlőre csak várok és figyelek."


"Ha itt maradnék, könnyebben bekerületnék az angol válogatottba. Nagy vágyam, hogy játszhassak majd a 2010-es VB-n, ehhez pedig az szükséges, hogy itt maradhassak."


Adriano Galliani továbbra is tárgyal a Galaxyvel, mácius nyolcadikáig minden eldől.

Az angol középpályás elmondja, hogy miért szeretne annyira Milánóban maradni.


Tegnap Becks egy félidőt játszott a Rangers ellen.


Látszólag, Carlo Ancelotti is számít az angolra, hisz az UEFA keretbe is bevállogatta őt.


David nyilatkozott milánói életéről, és arról, hogy miért szeretne a Rossonerinél maradni.


"Számítottam rá, hogy jó lesz itt játszani, de arra tényleg nem gondoltam, hogy ennyire fogom élvezni az itteni életet. Az én akaratom az, hogy itt maradhassak. De sajnos ez elsősorban nem rajtam múlik. Én egyenlőre csak várok és figyelek."


"Ha itt maradnék, könnyebben bekerületnék az angol válogatottba. Nagy vágyam, hogy játszhassak majd a 2010-es VB-n, ehhez pedig az szükséges, hogy itt maradhassak."


Adriano Galliani továbbra is tárgyal a Galaxyvel, mácius nyolcadikáig minden eldől.


forrás: goal.com

53. hfhrena (válaszként erre: 51. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 21:07
ezért is nagy a marketing értéke, ami kell a csapatnak. De ahogy eddig játszott a csapatnál, télleg látszik, hogy bizonyítani akar, és mindenképp maradni akar Milanóban...Én az olaszokat és a brazilokat, bár Dinho is összekaphatná kicsit magát...
52. hfhrena (válaszként erre: 50. - Henci2)
2009. febr. 5. 20:59
Tényleg jó,meg nagy a marketing értéke is, és kell a csapatnak! Mivel a VB-n szeretne játszani, ezért maradnia kellene, és minimum a VB-ig jó lesz a teljesítménye...A Milan-nal kisit bizonytalan volt,vagy visszahúzódó az elején,de most már "nélkülözhetetlen". Szándékosan tettem idézőjelbe!
51. annamari0825 (válaszként erre: 50. - Henci2)
2009. febr. 5. 20:55
Mint azt az elején is irtam,már régen nem követem nyomon a focit.A pletykákat hallom,de a tudást nem figyelem.Az,hogy ki kit szeret és tart szimpatikusnak,egyéni izlés kérdése.Nekem Beckham-mel annyi bajom van,hogy többet lehet reklámokba látni,vagy a pletykarovatba olvasni,mint a pályán játszani.És azért valószinű,hogy vannak nála jobb játékosok is,akikkel fele annyit se törődik a sajtó,mint vele.Valószinűleg ennek is megvan a magyarázata,és lehet,hogy csak én látom igy.De talán van ebben a mostani Milanba több olyan focista is,akivel érdemesebb foglalkozni,mint Beckham-mal.Sajna egy kicsit elfogult vagyok,és az olaszokat részesitem előnybe.
50. Henci2 (válaszként erre: 34. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 20:29
Pedig Beckham most nagyon jól jött a csapatnak, főleg, hogy Gattuso kidőlt. Beck egy igazi szív-lélek focista, és tényleg nem beképzelt, aki látta az Old traffordban a beszédét az tudja... Még akkor sem adta fel, amikor nem hívták meg a válogatottba, hanem küzdött, és bárhol tud játszani, még ha nem is a saját posztja, mindent megtesz azért, hogy a legjobb formáját nyújtsa, és ez becsülendő. Sajnos akkor kezdte el mindenki utálni amikor elment a Manchesterből, de ennek így kellett lennie...
49. Henci2
2009. febr. 5. 20:24
sziasztok:)
48. hfhrena (válaszként erre: 47. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 19:24
Szerintem sem!:D Miért lenne baj? Addig sem áll a fórum...Legközelebb a Reggina-t fogadja a Milan és akkor lesz igazán miről beszélnünk a témával kapcsolatban! Kíváncsi leszek minden egyes hozzászólásra (remélem lesznek)!
47. annamari0825 (válaszként erre: 46. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 19:17
Lehet,hogy jobban feltalálja magát.De sokak szerint inkább magabiztosabbnak tűnik.És persze hamarabb barátkozik,ismerkedik,mert nyiltabb a világra és az emberekre.Na,tessék.A Milan-rajongói klubból jó kis beszélgetős klub lett.Szerinted nagy baj?Szerintem nem.
46. hfhrena (válaszként erre: 45. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 19:09
Dehogy sértődtem...Tudom, és szerintem is a beszédes ember tud jobban érvényesülni.Meghát, aki sokat beszél, az általában minden másban is jobban feltalálja magát...Én ezt vettem észre!:D
45. annamari0825 (válaszként erre: 44. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 19:07
Ne érts félre,és ne sértődj meg.Én is szeretek beszélni.És az a legjobb,ha olyan emberekkel találkozol,akik szintén ilyen beállitottságúak.Ráadásul még a humort is értékelik,valamennyire.
44. hfhrena (válaszként erre: 43. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:56
Az tény,hogy szeretek beszélni, nem is keveset...de szerintem ez egy nagyon jó dolog...
43. annamari0825 (válaszként erre: 42. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:54
Inkább csak szófosásod van.
2009. febr. 5. 18:44

:D De aranyos vagy! :D

Azért a Milan most sem utolsó, sőt egész jól beindúltak! Lesznek ők még a legjobbak, és nem is sokára! Vagyis hát mostis ők a legjobbak, csak a csúcson lesznek nemsokára újra! Vagy már most is ott vannak? :D

Na jó feladom4

Ők a legjobbak és kész! Azaz Forza Milan!

hehe de hülye vagyok!:D

41. annamari0825 (válaszként erre: 40. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:32
Nana!A kor csak viszonyitás kérdése.Mindenki annyi idős,amennyinek érzi magát.Én 17-nek.A Milan is akkoriban volt a csúcson,a múltban.
40. hfhrena (válaszként erre: 39. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:27

:D

Az szép kor! Anya 39, én meg 20. :D

Ez sem rossz párosítás igaz? :D

39. annamari0825 (válaszként erre: 38. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:26
Persze.31 éves vagyok.
38. hfhrena (válaszként erre: 37. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:25

Hehe! Ez jó! Még szerencse, hogy a csapat nem a tisztítószerekről kapta a nevét! Csak azokat a mecsseket nézzük neten, amiket nem közvetít a tv. Pl az ilyen barátságos mérkőzések.:D

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2009. febr. 5. 18:22
Én már annyira "öreg" vagyok,hogy a meccseket nem neten néztem,hanem minden szerdán foci volt az akkori M1-en.És felvettem videóra,és utána kielemeztem.De a legnagyobb sztorim a Milannal a barátnőmhöz kötődik.Sajna fanatikusok voltunk akkoriban.És úgy 94-95 körül volt egy meccsük az Ajax-szal,amit sajna nem a Milan nyert.Erre az én drága barátnőm fogta,és az összes Ajax tisztitószert kidobta a lakásból.
36. hfhrena (válaszként erre: 34. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:17
Nekem sem szimpatikus, de jó fogás nekünk és nagy lehetőség neki! :D
2009. febr. 5. 18:16
Utolsó hivatalos mecssünket a Lazio ellen nyertük 3-0-ra. A gólokat Pato, Ambrosini és Kaká lőtte, így kerültünk a 2. helyre... Közben volt egy barátságos mérkőzés is a Rangers ellen, ez 2-2 lett, de sajnos ezt nem láttam, mert nem volt jó a netem...
34. annamari0825 (válaszként erre: 32. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:16
Köszi a gyors összefoglalót.Ne fáradj Maldinivel,ő az egyetlen biztos pontom.Nekem speciel nem szimpatikus Beckham,akárhány gólt lőtt már.
33. hfhrena (válaszként erre: 31. - NMucus)
2009. febr. 5. 18:13
Ezért jöttem! :DD
32. hfhrena (válaszként erre: 29. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:12
A tabellán jelenleg a 2. helyen állunk, előttünk Inter, mögöttünk Juve... Beckham van nálunk kölcsönjátékosként, már lőtt két gólt, és adott két gólpasszt, és nem akar visszamenni a Galaxyhoz, a Milan pedig szerződtetni szeretné! Kb 2 hét múlva visszatér Nesta, mert ő sérült volt már nagyon régen... A scudetto a cél, és reméljük meglesz! Nem tudom most hírtelen mit írhatnék még! :D Maldiniről sajnos semmi különöset nem tudok, de utána nézek neked! :D
31. nMucus (válaszként erre: 30. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:10

Én meg ennek örülök! :)

Amúgy csak az a baj, h már nem naon vagyok otthon a fociban...:(

30. hfhrena (válaszként erre: 28. - NMucus)
2009. febr. 5. 18:08
Nem rontottad a légkört, sőt én kimondottan örülök, hogy megosztottad velem/velünk ezt a történetet, mert így legalább tudjuk, hogy van ilyen is, és remélem ez nem elköszönés volt tőled, mert én szívesen látlak! :D
2009. febr. 5. 18:06
Sajna ma már semennyire nem vagyok képbe.Szinte már semmit nem tudok a csapatról.Egy biztos pont van az életembe:Maldini.Ő azért érdekel annyira,hogy egy kicsit utána nézzek a neten.Mert 10-15 évvel ezelőtt azért nem volt ennyi lehetőség megismerni a tagokat.Maradtak a közvetitések alatt elcsipett pletykák,az újságok,a sportkönyvek.
28. nMucus (válaszként erre: 16. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 18:04

Eddig úgy tűnik sikeresen indítottad...:) Szurkolok, h csak még sikeresebb legyen! :)

Am rengeteg csaj van aki rajong a fociért, szóval már csak ezért se rossz ötlet ez a fórum sztem! :)

Mondjuk én pont kivétel vagyok, nem nagyon érdekel a foci... Volt egy időszakom, amikor igen, de az már elmúlt... :S

Ja, és am bocsi, h itt jöttem a kis szomorú történetemmel, nem az volt a célom, h rontsam a hangulatot... :$ Csak mint már írtam, nekem Ő az első, aki a Milanról eszembe jut...:)

27. hfhrena (válaszként erre: 25. - Henci2)
2009. febr. 5. 18:01
Várunk vissza! Szió!
26. hfhrena (válaszként erre: 21. - Annamari0825)
2009. febr. 5. 18:01

Szia!

Hát először is nagyon boldog vagyok, hogy egyre többen leszünk!:D

Ez tök jó dolog, amiket "műveltél"!:D

És mostanában tudod a dolgokat,helyezéseket? Mennyire vagy képben?

25. Henci2
2009. febr. 5. 17:59
:D Nekem sajnos mennem kell, de 8 után leszek még szerintem... Sziasztok:))
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook