Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
24. hfhrena (válaszként erre: 20. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:58

Nekem a kedvenceim Kaká és Pato...Pato kirobbanó formában van, remélem így marad, és meglesz a Scudetto!!!!:D

Persze nekem is vannak a csapatból nagyon nem kedvenceim!:DDD

Pl.:Seedorf,monnyuk ő vele úgy ahogy el is vagyok, de Emersont megfolytanám!:D

23. Henci2 (válaszként erre: 19. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 17:57
háááááát... Tudod általában mostanában inkább a fiatalabb lányok kezdik egyre inkább kedvelni a focit, a Hoxán meg inkább azért idősebb generáció található meg, akik már nem annyira vannak oda az ilyen dolgokért.. De hát ki tudja?
22. nMucus (válaszként erre: 14. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:57
Az bizony... :( De sajnos nem tudok a történteken változtatni, el kell fogadni a dolgokat, és amúgy is tudom, h Ő se szeretné, ha szomorkodnék... :)
2009. febr. 5. 17:56
Sziasztok!Kb. 14 éves korom óta szeretem a focit.Habár néha egy kicsit megcsaltam az öttusával.Mióta nem élem a tanulók gondtalan életét,azóta csak néha nézek meccseket.A Milan a kedvencem,de úgy egyáltalán az olasz foci a mindenen.Maldini a kedvencem.Aktiv drukker koromba a fenekéről megismertem,hogy melyik ő.Régebben minden meccsről statisztikát és feljegyzéseket vezettem /sárga és piros lap,szöglet,csere,szabadrúgás/,amik ma már sporttörténeti dokumentumoknak számitanak.Azért ha fociról van szó,még ma is fekete-pirosban dobog a szivem.
20. Henci2
2009. febr. 5. 17:56
Milanban is Ronaldinhot nem bírom annyira, de Pirlot nagyon, meg Ambrosinit még.
19. hfhrena (válaszként erre: 18. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:56

Nem baj! :D

Lényeg, hogy itt vagytok és elindúltunk!!!:D

Szerintetek lesznek még csatlakozóink?

18. Henci2 (válaszként erre: 17. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 17:54
Nekem az angolok, brazilokat nem csipázom annyira:D
17. hfhrena (válaszként erre: 15. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:54
Ebben van valami, de azt tegyük hozzá, hogy a VB-t világ életemben néztem! Ott a brazilok voltak mindíg a kedvenceim! :D
16. hfhrena (válaszként erre: 12. - NMucus)
2009. febr. 5. 17:52

juj hát a hideg kirázott!!!!Akkor nagyon örülök, mert nagy odaadással índítottam ezt a fórumot, bár elgondolkodtam, hogy hely dolog-e egy női portálon!:D

És te nem követed nyomon a focit egyáltalán?

15. Henci2 (válaszként erre: 13. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 17:52
Én is így kezdtem, hogy csak manchester meccsek, de utána minden meccset megnéztem, azért is mert a többi csapat meccsétől is függ a tabellán a helyezésünk, meg szerettem az ellenfél ellen szurkolni:D
14. Henci2 (válaszként erre: 12. - NMucus)
2009. febr. 5. 17:51
Ez igazán megható.:(
13. hfhrena (válaszként erre: 11. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:51
Mindkettőt, de más mecsseket nem igazán szoktam nézni! Monnyuk a múltkor "véletlenül" láttam az Inter nagy botlását! :D (Interesek bocsi!)
12. nMucus (válaszként erre: 9. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 17:50

Nem, egyáltalán nem! :)

Ma már mindig boldogan gondolok rá vissza, és nem az jut egyből eszembe, h mi történt (20 évesen motorbaleset), hanem az, h milyen jó is, h ismerhettem, és h az életem része volt... :D

Most is szereztél nekem pár boldog pillanatot! :D

11. Henci2
2009. febr. 5. 17:49
értem.És magát a focit is szereted, vagy csak a csapatot? Úgy értem, hogy más meccseket is megnézel vagy csak milant?
10. hfhrena (válaszként erre: 8. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:47
Néha én is kisit túlzásba viszem!Húha:D Ez kicsit hosszú történet! Egy Bp-i srác hívta fel rá a figyelmemet,akit kb 4-5 hónapja ismerek, de személyesen sajnos még nem... És annyira megtetszett az egész...Főleg az, hogy a Milan egy szeretetteljes csapat! Lásd a legutóbbi "balhét" Kakával...:D
9. hfhrena (válaszként erre: 5. - NMucus)
2009. febr. 5. 17:44
Ezt elhiszem! :) Remélem nem szomorítottalak el!
2009. febr. 5. 17:43
És hogy hogy megszeretted a focit és a Milant?
2009. febr. 5. 17:42
hát én 16 és fél vagyok, és mióta vagyok focirajongó?? húúúúúú hát kb 3-4 éve kezdődött, aztán nem volt megállás, néha már kicsit fanatikus is vagyok:D
6. hfhrena (válaszként erre: 3. - Henci2)
2009. febr. 5. 17:39

Szervusz Henci!

Jujj de örülök nektek! Megmondom őszintén kisit izgultam, hogy mi lesz! :)

De látom jó úton járok!:D

Nos akkor várok mindent! Hányéves vagy és mióta vagy foci rajongó? Én 4 hónapja! :P

Igaz nem sok idő,de ez elég volt ahoz, hogy megszeressem a focit és főként a Milant!!!:D

5. nMucus (válaszként erre: 4. - Hfhrena)
2009. febr. 5. 17:39

Semmi gond. :)

Csak azóta ahányszor meghallom vagy meglátom, h AC Milan, annak ellénére, hogy nem vagyok nagy foci rajongó, megdobban a szívem... :)

4. hfhrena (válaszként erre: 2. - NMucus)
2009. febr. 5. 17:37
Nagyon sajnálom!:(
2009. febr. 5. 17:35
hali! Na azért látom vannak itt focikedvelő lányok hála istennek:) Őszintén szólva nem vagyok Milanos, Manchesteres vagyok:) De a barátom Milanos szóval nyomon követem a csapatot elég rendesen:D
2009. febr. 5. 17:35
Legjobb barátom (akit amúgy Milánnak hívtak :)) AC Milan rajongó volt... De Ő sajnos már nem él...:(
2009. febr. 5. 17:32

Sziasztok! Szeretnék egy új topikot létrehozni AC Milan rajongóknak! Remélem találó lesz a téma, és hosszú időtartama lesz a fórumnak! :) Várom mindazok hozzászólásait, akik szeretik a csapatot, nyomonkövetik a mindennapjaikat, vagy esetleg új rajongóként szeretne csatlakozni!

Mecss elemzések, új hírek...Minden jöhet!;)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook