Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
324. hfhrena (válaszként erre: 323. - 223cf40dc0)
2009. febr. 13. 15:22
Nem csak a saját akarata, hanem Berlusconié is, hiszen övé volt a döntő szó.
323. 223cf40dc0 (válaszként erre: 322. - Hfhrena)
2009. febr. 13. 15:15
:)) hogyne, mert neki esze ágában sem volt elmenni, jól érzi magát ahol van - csak a kedves papa akarta minden áron meggyőzni, hogy neki igen is mennie kellene - aztán győzött a saját akarata :))
322. hfhrena (válaszként erre: 320. - 223cf40dc0)
2009. febr. 13. 15:09
Az nem volt igaz, csak egy médiafelhajtás volt, egyes dolgok miatt.Ha annyira akarták volna,hidd el simán eladták volna a Citynek. Először én is ideges voltam rá, aztán később kiderült Kaká és csapattársai már 4 nappal az utolsó tárgyalás előtt tudta, hogy nem megy sehova!:D
321. hfhrena (válaszként erre: 319. - 223cf40dc0)
2009. febr. 13. 15:04
Ha tudod fordítani vagy magyar cikkekről van szó, várom szívesen és örömmel!
320. 223cf40dc0 (válaszként erre: 318. - Hfhrena)
2009. febr. 13. 14:58
Kakáról jut eszembe, mit szólsz a múltkori ügyhöz az apjával?? Amikor azt akarta az apja, hogy igazoljon át másik csapathoz, mert az többet fizetne neki, de ő mégis a Milan mellett döntött. Az apja a manegger-e is. :))
319. 223cf40dc0 (válaszként erre: 314. - Hfhrena)
2009. febr. 13. 14:56
ja-ja ezt az állást másoltam én be a múltkor :)) csak olasz oldalról vettem - cikkeket is tennék nagyon szívesen, de gondolom gondok lennének a nyelvvel :( szóljatok ha tévedek!!
318. hfhrena
2009. febr. 13. 14:56

Vasárnap este Inter-AC Milan derbit rendeznek a Serie A-ban. A Nerazzurrik hét ponttal többet gyűjtöttek eddig, mint a Rossonerik, de Gianluca Zambrotta szerint ez leginkább annak köszönhető, hogy a kék-feketék szerencsések voltak.


"Az Inter-nek van-e titka? Csak egy: minden alkalommal kikerülnek a bajból egy szerencsés góllal." - mondta a világbajnok védő/középpályás az Il Giornalénak.

"Nehéz lesz Kaká nélkül, de vannak más jó játékosaink is. Ott van Pato, aki bámulatos formában van, de Ronaldinho és Seedorf szintén eldöntheti a meccset."

317. hfhrena
2009. febr. 13. 14:55

A két csapat hálóőre is elmondta véleményét a vasárnapi rangadóról:


Christian Abbiati


"Ha pályán vagyok, magabiztosnak és tapasztaltnak érzem magam. Julio Cesar a világ egyik legjobb kapusává vált, de úgy vélem, még mindig Buffon a az elsőszámú Olaszországban, a fiatalok közt pedig Marchettit tartom a legígéretesebbnek. Azt hiszem a derbyt Ronaldinho vagy Ibrahimovic játéka dönti majd e, nem pedig mi, kapusok."


Julio Cesar


"Sajnálom, hogy Kaká nem játszik a mérkőzésen. A hétközi válogatott találkozón is szerettük volna, ha velünk van.. Az ő hiánya mindig érezhető, a világ bármelyik csapatának problémát okozna, ha ő nincs a pályán. Egy győzelem a Milan ellen hatalmas lökést adna nekünk, mely talán egészen a bajnoki aranyig kitartana. Persze ne felejtsük el, hogy még a Juventus is komolyan beleszólhat a küzdelembe."



acmilan.com, channel4.com

316. hfhrena
2009. febr. 13. 11:31

AC Milan: Kahaber Kaladze sérülése után készen áll a játékra

A sérüléséből visszatérő Kahaber Kaladze, a Milan és a grúz válogatott védője egy interjúban elmondta, hogy szerdán a grúz válogatott az írek ellen a döntetlent legalább megérdemelte volna, de most már csakis az Inter elleni mérkőzésre gondol.

Grúzia szerdán hiába vezetett már az első percben Írország ellen Dublinban, végül 2–1-es vereséget szenvedett. A kaukázusi csapatban pályára lépett a sérüléséből visszatérő csapatkapitány, az AC Milan védője, Kahaber Kaladze, aki az olasz Milan Channelnek nyilatkozott.


„Boldog vagyok, hogy szerda este újra játszhattam 90 percet, de nem örülök, hogy veszítettünk. Nem érdemeltük meg, hogy kikapjunk, mert korán megszereztük a vezetést, és jól is játszottunk” – mondta Kaladze a válogatott mérkőzésről visszatérve.


A 30 éves védő természetesen az Inter elleni városi rangadóról is beszélt: „A sérülésem már a múlté, és remélem, hogy Carlo Ancelotti számít majd rám. Vasárnap győznünk kell, mert akkor továbbra is versenyben leszünk a scudettóért. A csapat mindig készen áll arra, hogy bárki ellen diadalmaskodjon.”

315. hfhrena
2009. febr. 13. 11:26

Az AC Milan megduplázta a David Beckham megvásárlására tett ajánlatát, most 11,5 millió eurót adna a 33 éves angol labdarúgóért a Los Angeles Galaxynak.

Az amerikai klub gondolkodás nélkül visszautasította az olaszok első, ötmillió eurós ajánlatát, s a tengerentúlról származó hírek szerint 20 millió dollárban állapította meg a kivásárlási árat. Az AC Milan most újabb ajánlatot tesz az angol labdarúgó megszerzésért; olaszországi lapértesülések szerint 11,6 millió eurót (3,435 milliárd forint) azaz első tételnek több mint a dupláját kínálja.


Galaxy reakciójáról egyelőre nem érkezett hír, ugyanakkor sok idő nincsen az alkudozásra, miután az amerikai profiliga (MLS), pontosabban annak vezetője, Don Garber péntekig adott határidőt a két klub megegyezésére. „Tizenharmadikáig tudni akarjuk, David Beckhamet eladják vagy sem" - mondta.


A korábban a Manchester Unitedben és a Real Madridban is megfordult Spiceboy március 8-ig kölcsönben futballozik Milánóban - bár ő maradna és a klub is marasztalja -, s a sorsa attól függ, hogy a Milan villámgyorsan meg tud-e egyezni a a Galaxyval, mellyel Beckham 2007-ben ötéves szerződést írt alá.

314. hfhrena
2009. febr. 13. 11:23

Ősi riválisok találkozása Milánóban

2009-02-13



Az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában rendezik meg a világfutballban is az egyik legnagyobb múltú városi rangadónak számító milánói derbit az AC Milan és az Internazionale között.



Az olaszok által a város egyik jelképe után Derby della Madonninának (a kis szűzanya rangadója) nevezett összecsapásra vasárnap este, az amúgy közösen használt Giuseppe Meazza Stadionban kerül sor, ahol ezúttal a bajnoki címvédő Inter a pályaválasztó, s az AC Milan a "vendég".


A két csapat közös múltja száz esztendeje íródik (a Milan 1899-ben alakult, az Inter 1908-ban jött létre): az első mérkőzést 1909. január 10-én játszották, ezt 3-2-re nyerte a Milan. Összesen eddig 269-szer találkozott a két együttes, 106 Milan-siker mellett 91-szer nyert az Inter és 72 alkalommal született döntetlen. A gólarány 432-396 a piros-feketék javára.


Amennyiben Carlo Ancelotti tanítványai vereséget szenvednek, a Milan nagy valószínűséggel kiszáll a bajnoki címért folyó versengésből, mivel hátránya 11 pontra nőne a városi riválissal szemben. A találkozó legnagyobb hiányzója a "vendégcsapat" brazil játékmestere, Kaká lehet, aki a múlt heti, Reggina elleni találkozón sérült meg. Igaz, a Milan orvosai bíznak a csodában, vagyis hogy vasárnap mégiscsak hadra fogható lesz a tavalyelőtti aranylabdás futballista.


A második helyen álló Juventus a Sampdoriát fogadja, míg a forduló nyitómérkőzését szombat este a Lazio és a Torino játssza.


Serie A, 24. forduló:


szombat:

--------

SS Lazio-Torino 18 ó

SSC Napoli-Bologna 20:30


vasárnap:

---------

Atalanta-AS Roma 15 ó

Cagliari-Lecce 15

Chievo-Catania 15

Genoa-Fiorentina 15

Juventus-Sampdoria 15

Reggina-Palermo 15

Siena-Udinese 15

Internazionale-AC Milan 20:30


Az állás:


1. Internazionale 23 40-16 53 pont

2. Juventus 23 38-20 46

3. AC Milan 23 40-23 45

4. Fiorentina 23 32-20 41

5. Genoa 23 32-22 40

6. AS Roma 23 36-28 40

7. US Palermo 23 32-29 35

8. SSC Napoli 23 31-27 34

9. Cagliari 23 30-26 34

10. Atalanta 23 28-25 33

11. Lazio 23 32-36 31

12. Udinese 23 33-35 30

13. Siena 23 18-24 26

14. Catania 23 21-29 26

15. Sampdoria 23 22-28 25

16. Bologna 23 25-37 22

17. Lecce 23 22-35 22

18. Torino 23 23-38 19

19. Chievo 23 16-32 19

20. Reggina 23 20-41 16



Forrás: MTI

313. hfhrena
2009. febr. 12. 22:11

Az AC Milan brazil zsenije, Kaká a múlt heti Reggina elleni mérkőzésén szenvedett sérülést, aminek következtébe a legfrissebb olasz hírek szerint biztosan nem lesz bevethető a vasárnapi városi derbin.

A brazil középpályásnak megrándult a bal lábfeje, s emiatt valószínűleg két hetet kell kihagynia. Kaká mindenkit megdöbbentett, amikor kedden a sérülés legkisebb látszata nélkül edzett.


Az edzőteremben azonban kiderült, hogy Kaká lábfeje nem bírja a terhelést, ezért biztosan nem tud pályára lépni

312. hfhrena
2009. febr. 12. 22:06
Csajok ez nagyon rossz hír!
311. hfhrena
2009. febr. 12. 22:05

Kaka' és Nesta is kénytelen kihagyni a Derbyt!

Sandro 2009.02.12. 19:43


A milánói pirosfeketék két talán legmeghatározobb játékosa kénytelen kihagyni a hétvégi szuperrangadót,ezzel komoly fejfájást okozva a Milan mesterének,Carlo Ancelottinak...


Korábban ugyan megjelent pár tudosítás arról,hogy van némi esély arra,hogy a két milánói sztár,Ricardo Kaka' és Alessandro Nesta mégiscsak pályára tud lépni a vásárnapi milánói derbyn.Azonban ezek a remények ma szertefoszlottak,hiszen még a mai napon is csak egyéni edzésmunkát végzett a két milánói.


Kaka' még a múlt heti Reggina elleni bajnoki mérkőzésen sérült meg.A Coriere dello Sport szerint Kaka'-nak nem sikerült időben felépülnie,miután mai edzésen csak pár percet töltött a társakkal.Miközben Nesta - akinek az első bajnoki mérkőzése még mindig várat magára ebben a szezonban - aki ugyan visszatért Miamiból egy felettébb sikeres rehabilitáció után,ám Alessandro erőnléte még nincs a megfelelő állapotban,így bizonyos,hogy nem ő fogja írányitani a milánóiak hátsó alakzatát február 15.-én.


A tényeket látva,valószínűleg a Maldini - Kaladze belsővédő kettőssel lép pályára az Ancelotti csapat,míg a támadóalakzat összetétele minden bizonnyal Ronaldinho-ból,Seedorf-ból és az egy szem ékből Alexandre Pato-ból áll.


Bizonyára ez a hír nem tölt el bennünket pozitív érzésekkel,hiszen olyan egyéniségek hiányoznak a pályáról mint Nesta,Gattuso és Kaka',akik tulajdonképpen,természetesen Andrea Pirloval kiegészülve a csapat vázát adják.Aggodalomra azonban azt hiszem semmi ok,hiszen lesz egy derby debütánsunk Beckham személyében,illetve egy óriási ikon utolsó városi rangadójára készül...

310. hfhrena
2009. febr. 12. 19:19
Csajok,én asszem nagyon leléptetek! Hol vagytok?Vagy majd hétvégén?
309. hfhrena
2009. febr. 12. 17:10

Carlo Ancelotti nyáron sem szerződne a Chelsea-hez. A 49 esztendős szakvezető az egyik olasz lapban úgy nyilatkozott: nem akarja elhagyni az AC Milan csapatát.

A Chelsea ugyan Guus Hiddink személyében megtalálta a hétfőn menesztett Luiz Felipe Scolari utódját, ám a holland szakvezető az orosz válogatott irányítása mellett egyelőre - nem is írásban, csak szóban - nyárig kötelezte el magát a londoni klub mellett.


Mielőtt a Chelsea tavaly nyáron lecsapott volna Scolarira

az AC Milan együttesét dirigáló Carlo Ancelottit szerette volna megnyerni vezetőedzőnek, ugyanakkor az olasz tréner nemet mondott - s most, illetve a szezon végén sem tenne másként.

Dicséretes a ragaszkodása, ugyanakkor Olaszországban az a hír (vagy pletyka?) járja, hogy a Milan útilaput köt a talpára, ha csapat nem lesz bajnok az idén.


Az AC Milan utoljára 2004-ben ülhetett fel az olasz futball trónjára, míg legutóbb az ötödik helyen végzett, azaz a BL-indulásról lemaradt, „csak" az UEFA-kupában vitézkedhet.


Ha a jelenleg harmadik helyen álló Milan a hétvégén elbukja a városi derbit, 11 pontos hátrányba kerül az Interrel szemben – és ebben az esetben máris lemondhatna a bajnoki címről.

Ennek ellenére Ancelotti úgy nyilatkozott: ő nem aggódik...

308. hfhrena
2009. febr. 12. 15:21

A Liverpool dán védője Daniel Agger nyilatkozott a liverpooli életéről: "én egy tisztességes ember vagyok, és szerintem Benítez úr nem fer velem szemben.Becsületesen küzdök a helyemért, de még csak lehetőséget sem kapok.Ez így nem mehet tovább.Eddig rendesen vártam az én időmet, de úgy tűnik a Liverpoolban már nem fog eljönni"-mondta a Sporten.dk-nak a védő.Ezekből a szavakból az is kiderült, hogy Agger boldogtalan, így egyre valószínűbb, hogy a nyáron elfogadja a Milan ajánlatot - ahol egyébként állandó kezdő lehet - és piros-feketébe öltözik.


forrás: tuttomercatoweb.com

307. hfhrena
2009. febr. 12. 15:21

Gianluca Zambrotta Kaká gyorsaságában, és Ronaldinho képzettségében látja a Milan sikerét.


Vészesen közeleg a Derby, és a Rossonerok számára egy győzelem olyan lenne, mint egy falat kenyér, hisz életben kell tartaniuk a Scudettoról szőtt álmaikat.Zambrotta hisz a Milan braziljaiban.


"Nem tudom, hogy Kaká játszani fog-e vagy sem"-mondta a jobbhátvéd utalva Kaká sérülésére."De ha nem, akkor is lesz még egy Ronaldinhonk, aki egy mozdulattal el tud dönteni egy ilyen fontos meccset"-mondta a Calciomercatonak.


Zambrotta kedden játszott az Olaszország-Brazília barátságos meccsen, és ezzel kapcsolatban is elmondta véleményét.


"Egy fantasztikus meccs volt, kár, hogy kikaptunk, de ez benne van a játékban."


Nagy valószínűséggel a véő játszani fog a Milan csapatában a hétvégén, méghozzá a jól megszokott posztján, a jobbszélen.


forrás: goal.com

306. hfhrena
2009. febr. 12. 15:21

A Rossoneri vezetője, Adriano Galliani elmondta gondolatait a hétvégi Inter-Milan csúcsderbiről.


A Milan legutóbbi botlása a Reggina ellen, a legrosszabkor jött, hiszen pont az Inter elleni derbi előtt nőtt meg 8 pontosra Maldiniék hátránya a címvédővel szemben.


Így ha a Rossoneri életben akarja tartani a Scudettóról szőtt álmait, akkor egyszerűen nem lehet majd hibázni a vasárnap esti összecsapáson. Galliani beszélt a hét témájáról a Sportmediaset-nek:


"Nagyon nyugodtan készülünk a meccsre, de még dolgozunk a Reggina ellen vétett hibáinkon. Mindenkinek meg kell értenie, hogy a szezon hátralevő részében az összes kiscsapatot le kell győznünk, hiszen ezek a pontok jelentik majd a különbséget a Scudettóra törő csapatok közt."


"Sajnos a Serie A utolsó öt-hat csapata ellen csak 12 pontot sikerült összeszednünk, míg az Internek 19-et. Viszont a felsőház tagjai ellen a Nerazzurri csupán 1 ponttal gyűjtött többet nálunk."


"Szerencsére előttünk van az esély a javításra, hiszen a hétvégén az Inter ellen játszunk. Biztos vagyok benne, hogy a fiúk nem fognak csalódást okozni."


"Ráadásul 2008-ban mindkét derbyt megnyertük, tehát reménykedünk, hogy ezúttal is sikerülni fog. Ha a Milan a legjobb formáját mutatja, nem könnyű minket megállítani."


"A többi olasz csapathoz képest hagyományosan jól szereplünk Európában. Hozzá vagyunk szokva az idegfeszítő meccsekhez a nagy csapatok ellen. Ezért vagyunk biztosak benne, hogy a hétvégén legyőzzük az Intert."


Forrás: goal.com

305. hfhrena
2009. febr. 12. 13:10

Derby előtt: Javier Zanetti

Az Inter csapatkapitánya Javier Zanetti úgy véli, a derby döntő fontosságú a bajnoki címért folytatott harcban.


Az argentin játékosnak ez lesz pályafutása 35. városi rangadója.


“Ez egy sorsdöntő találkozó, mely minden szempontból kiemelkedő esemény. - nyilatkozta a Mediasetnek


“Nem számolgatom, hogy hányszor léptem pályára ezeken a meccseken, inkább nyugodtan próbálok felkészülni, bízva abban, hogy az elvégzett munka meghozza a gyümölcsét. Szeretnénk csúcsformában játszani vasárnap és természetesen nyerni, mert ez nagyon fontos lenne ahhoz, hogy a szezon végén mi végezzünk az első helyen.”

Kaká nagy valószínűséggel kihagyja a mérkőzést sérülése miatt.


“A találkozó bármely pillanatában képes arra, hogy megváltoztassa a játék képét. Ő egy igazi bajnok."”


Zanetti kitért egy másik klasszis, Clarence Seedorf helyzetére is, akit mostanában sokszor bírálnak és kifütyülnek a Milan szurkolói.


“Annak idején csapattársak is voltunk. Egyszerűen nem értem, miért kritizálják őt."



channel4.com

304. hfhrena
2009. febr. 12. 13:09

Derby előtt: Jankulovski

Marek Jankulovski a Sky Sportnak nyilatkozott


"A derby előtt mindig nagy a nyomás a játékosokon. Ahogy mindig, most is azért lépünk pályára, hogy nyerjünk. Ilyen mérkőzéseken könnyen motiválja magát az ember. Reméljük, hogy jól sikerül a heti felkészülésünk és vasárnap sikerrel zárjuk a rangadót. Bízom benne, hogy Kaká végül felépül a meccsig, a válogatottban szereplő játékosok pedig megfelelő formában térnek vissza a csapathoz."


A kérdésre, hogy mit tart az Inter legfélelmetesebb fegyverének, a cseh játékos így válaszolt:


"Egy nagyon erős és jól összerakott csapat. Zlatan Ibrahimovicra különösen figyelnünk kell, mert rendkívül erős és egyedül is képes eldönteni a mérkőzést. Sok jó játékosuk van, de ha egy embert kell megneveznem, akkor az a svéd csatár."



Ami Ronaldinho állapotát illeti..


"Ő mindig jókedvű. Talán mostanában kicsit nehezebb a helyzete, mert kevesebbet játszik, de az edzéseken remek munkát végez és amikor lehetőséget kap, mindig megmutatja, mekkora klasszis. "


Paolo Maldini számára minden bizonnyal az utolsó városi rangadó következik...


"Hatalmas bajnokról beszélünk, egy kiváló játékosról. Azt nem tudom, hogy ez lesz-e az utolsó Inter elleni mérkőzése, ez az ő döntésén múlik. Ha megnézzük, milyen szinten játszik, még nyugodtan folytathatná a futballt. Ha mégis ez lesz az utolsó derby a karrierjében, akkor már csak emiatt is jó lenne nyerni."

303. hfhrena
2009. febr. 12. 13:04

Péntekig kell megalkudniuk Beckhamről

Határidőt kaptak

Az amerikai profi futballbajnokság irányítói péntekben szabták meg a végső határidőt arra, hogy a Los Angeles Galaxy és az AC Milan megegyezzen a jelenleg az olasz élcsapatnál kölcsönjátékosként futballozó David Beckham - az olaszok és az angol focista részéről - tartósra tervezett átigazolása ügyében.

A Major League Soccer (MLS) "díszjátékosa" eredendően március 9-ig maradhatna Milánóban, csakhogy az angol labdarúgó menet közben, az eddig felettébb jól sikerült itáliai vendégszereplés hatására meggondolta magát, s immár hosszabb időre szeretne átszerződni a taljánokhoz. Már csak azért is, mert így szem előtt van, azaz az angol válogatott amúgy olasz szövetségi kapitánya, Fabio Capello is jobban számolhat vele. Az AC Milan vezérkara is örömest megtartaná Beckhamet, s a Galaxy sem zárkózott el frontemberének elengedése elől. Az első milánói ajánlatot - ami a hírek szerint 5 millió euróról szólt - azonban az amerikai futballklubot tulajdonló AEG ügyvezetője, Tim Leiweke, amint az a Los Angeles Timesnak adott nyilatkozatából kiderült, túl alacsonynak találta, és 20 millió dollárban határozta meg a "tárgyalási minimumot" a Milan számára.


Az MLS mostani, az ügy lezárására hivatott lépése meggyorsíthatja az alkufolyamatot. Beckham 2007 nyarán csatlakozott a Galaxyhoz, s öt évre szóló szerződést írt alá. Az MLS első embere, Don Garber az AEG-vezérhez intézett levelében azt írta, a profi liga akkor tudja támogatni a két klub közötti megegyezést, ha az legkésőbb péntekig megszületik.


"Tizenharmadikáig tudnunk kell, megveszik-e David Beckhamet vagy sem" - fogalmazott a ligafőnök.


A 33 éves Beckham különben szerda este hosszú idő után megint - a szigetországi mezőnyjátékosok között társcsúcstartóvá válását jelentő 108. alkalommal - magára ölthette az angol válogatott szerelését, más kérdés, hogy az Európa-bajnok spanyoloknál tett kirándulás vele együtt sem hozott sikert az angoloknak, akikre a barátságos meccsen 2-0-ás vereséget mértek a vendéglátók.

MTI

302. hfhrena
2009. febr. 11. 23:33

Beckham: Én Milánóban akarok maradni, s itt akarok játszani! Itt újra megtaláltam régi önmagam!

A hírek szerint már alakítját David Beckham végleges, milánói szerződését. A játékosal négy éve megállapodást kötne az AC Milan, s e szerint a heti fizetése 75.000 font lenne. Így éves szinten 4 millió font lenne a jövedelme. Ehhez jönnének az egyéb marketingbevételek. Lehet, hogy ez az összeg nem akkora magas összeg, de Beckham nem a pénzért akar a Milanban focizni!

- Pillanatnyilag Milánó a pénznél sokkal fontosabb az életemben! - mondta Beckham. Most csak is a focira akarok gondolni, összpontosítani. Megmondtam már többször: én Milánóban akarok maradni, s itt akarok játszani! Itt újra megtaláltam régi önmagam!


(foci24.com - Fedor János)

301. hfhrena (válaszként erre: 300. - Henci2)
2009. febr. 11. 18:30
Látta valaki a barátságos mérkőzést?
300. Henci2
2009. febr. 11. 18:21
De olyan idegesítő, mert alig bírom utánna lemosni, mert erős is a színe, meg még félig puha. wááá. Tényleg, és milyen lett a körmöd?:)
299. hfhrena (válaszként erre: 298. - Henci2)
2009. febr. 11. 18:18

Biztosan világi lett!:D Én is belenyúlnék, ha nem csináltatnám!:D

Semmi baj!

298. Henci2 (válaszként erre: 292. - Hfhrena)
2009. febr. 11. 18:17
Oh, bocsi, csak hirtelen mennem kellett tegnap:) Megszáradt hála Istennek, bár belenyúltam véletlenül valmibe -.- Szép piros:D
297. hfhrena
2009. febr. 11. 14:21

A dobogós csapatok közül a Milan ellen fújnak leginkább a bírók

 FIORENTINA 5 javára/ 10 ellene/ -5 egyenleg

 TORINO 3 8 - 5

 LAZIO 3 6 -3

 MILAN 3 6 -3

 CAGLIARI 5 8 -3

 PALERMO 3 5 -2

 SAMPDORIA 3 5 -2

 ROMA 5 5 0

 GENOA 7 7 0

 NAPOLI 8 8 0

 ATALANTA 4 3 +1

 REGGINA 4 3 +1

 CATANIA 7 6 +1

 UDINESE 7 6 +1

 JUVENTUS 5 3 +2

 INTER 4 2 +2

 SIENA 6 4 +2

 CHIEVO 9 5 +4

 LECCE 6 1 +5

 BOLOGNA 7 2 +5


(Pato 7 segítségével)

296. hfhrena
2009. febr. 11. 14:19

Tegnap este barátságos mérkőzést játszott a négyszeres világbajnok Olaszország és az ötszörös világelső Brazília. A találkozó a Milan szurkolói számára külön csemege volt, hiszen a klub játékosai közül öten is pályára léptek.


Brazília-Olaszország 2-0 (2-0)


Emirates Stadion, London 60.077 néző


Játékvezető: Webb (Eng)


G: Elano '13 , Robinho '27


Olaszország: Buffon; Zambrotta, Legrottaglie, Cannavaro, Grosso; Pirlo (Dossena 74), De Rossi (Aquilani 58), Montolivo (Camoranesi 46); Di Natale (Perrotta 46), Gilardino (Rossi 46), Pepe (Toni 46)


Szövetségi kapitány: Lippi


Brazília: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Juan (Thiago Silva 77), Marcelo; Gilberto Silva (Josue 88), Felipe Melo; Elano (Daniel Alves 69), Ronaldinho, Robinho (Julio Baptista 88); Adriano (Pato 80)


Szövetségi kapitány: Dunga

295. hfhrena
2009. febr. 11. 14:17

A sports.it szerint lehetséges hogy Ricky csodával határos extragyors felépülést produkál és az előzetes várakozásokkal ellentétben mégis játszhat a derbyn. Tegnap ugyanis tornatermi edzése volt és állítólag a sérült lábában semmiféle fájdalmat nem érzett. Ma valszeg megpróbálkozik futóedzéssel és meglátjuk....


Mindenesetre Leonardo azt nyilatkozta a sky-nak hogy a focisták mindenre képesek azért hogy a derbyn részt vehessenek és szerinte nem kizárt Ricky pályára lépése

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook