Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortuszra kényszerítve fórum

Abortuszra kényszerítve (beszélgetős fórum)


2011. máj. 23. 19:16
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz döntés előtt állsz, valaki nagymama, nagynéni........ nem tudna segíteni felnevelni? Örökbe adáson nem gondolkoztál?
2011. máj. 23. 19:15

Szia!


Kérlek, gondold át még egyszer! Beszéljétek át hárman (szülők, barátod, te) még egyszer, keressetek megoldást!


Nézd meg ezt, hátha találsz valamit:

[link]


Ha budapesti vagy, menj el a Budapesti Golgota Gyülekezetbe (Erzsébet krt 13, régi mozi épülete; [link] ),


keresd Berg Zsuzsát! Ő az:


[link]


Hátha valaki tud segíteni, olyan nincs, hogy nem!!

Úgy szeretnék segíteni.... :(((

2011. máj. 23. 19:15
meg persze, a nőgyógyászom által biztosnak ítélt pharmatex tablettával. ennyit erről
7. 745f85108f (válaszként erre: 1. - 043b9396b5)
2011. máj. 23. 19:14
Igazából erre nem lehet mit mondani. Csak megérteni, és erőt kovácsolni a másikba. Sajnálom, hogy így alakult a helyzet, erőt, kitartást kívánok ahhoz, hogy túléld. Sírj, ha úgy érzed, hogy sírnod kell, de ne hibáztasd magad semmiért se, és ne engedd, hogy bárki is elítéljen emiatt. Csak emelt fővel, máshogy nem fog menni.
2011. máj. 23. 19:14

Szia,

iszonyatosan sajnállak,azért amiket most átélsz.Nagyon nehéz bármit is mondani..Valahogy mégis nem lehet,hogy megtartsd?Tudom naiv kérdés,de mégis...

5. 997ad9d84c (válaszként erre: 1. - 043b9396b5)
2011. máj. 23. 19:14

Kedves Jeanette Judy!

Segítséget kérsz. Nem biztos, hogy tudok segíteni, de egy baba vállalása, vagy elutasítása nem egyszerű döntés. Nagyon sok helyen lehet segítségre lelni, ha kicsit átgondolod. Pl. Metrókocsikban látok mostanában plakáton valami ilyesmit: megértem, hogy nem készültél fel rám, de kérlek hagyj életben. Több ilyen szervezet létezik. Rengetegen várnak kisbabára, akiknek nem adatik meg. Ők mindent megadnának érte. Több ilyen szervezet létezik. Én többször átgondolnám, mielőtt meghozom a végleges döntést.

2011. máj. 23. 19:13
Sajnálom! Azt megkérdezhetem, hogy mivel védekeztetek?
3. sutoczkine (válaszként erre: 1. - 043b9396b5)
2011. máj. 23. 19:12
Annyira sajnálom :-((((((((((((((
2011. máj. 23. 19:11

Nagyon sajnállak, én is átéltem ezt.Csak az tud majd megvigasztalni, ha pár év múlva megszülsz egy kisbabát.

Akkor azt is meg fogod érteni, hogy "semmire" tényleg lehetetlen vállalni.Nehéz helyzet, sok lelkierőt kívánok neked!

2011. máj. 23. 19:05

Segítség!

18 éves vagyok, és mindkettő teszt pozitív lett a múlt héten, és a mellem is feszül: terhes lettem. Nem voltunk felelőtlenek, védekeztünk minden alkalommal. Hát, én vagyok az a 0.0001 százalék.

Párom 22 éves, távkapcsolatban élünk: Londonban él, nincs állandó munkája, tanulás végett van ott, felsőoktatáson. Nekem van egy évem a gimiből. A családunk adóssága édesanyám munkanélkülisége miatt több millió forint.

Így nem lehet babát vállalni. Párom most itthon van, azt mondta mellettem áll, anyagilag és fizikailag is, és itt is marad, ameddig végre nem hajtják az abortuszt, és fel nem épülök. Édesanyám szíve majd megszakad, de ő se tudna anyagilag támogatni egy babával.

Abortuszra kell mennem. Minden sejtem tiltakozik ellene, beleroppanok!!!! Bármit megtennék, hogy megtarthassam, hogy megszülhessem, és igen, tudom, hogy borzalmas az anyagi helyzet, mi is alig élünk, alig van enni, és azt se tudom hogy lesz-e lakásunk pár hónap múlva. Ha munkát vállalok-semmi végzettséggel- akkor sem tudom megteremteni a feltételeket!!!!! Belehalok, nem akarok így élni!!!!!!!!! Pár nap múlva kitágítanak, bedrogoznak és kiszívják belőlem ezt a csöppöt, és ez NEM AZ ÉN DÖNTÉSEM, NEM AKAROM!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook