Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "A lélek nyelve: betegség" fórum

"A lélek nyelve: betegség" (beszélgetős fórum)


169. Zelma68 (válaszként erre: 168. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 20:40
Semmi különös nem történt. Csak mentem az utcán, egy bokáig érő szoknya volt rajtam, egy egyszerű felső sima kerek nyakkal, tehát semmi szexi. Fújt a szél, lebegtette rajtam a szoknyát. Sétáltam a városban. Magam sem tudom, hogy miért, akkor nagyon jól éreztem magam. pedig egyedül voltam, emberekre sem emlékszem, csak a szélre :)
168. zsanci79 (válaszként erre: 165. - Zelma68)
2012. szept. 12. 20:37
És mi volt abban a fél órában? :)
167. Zelma68
2012. szept. 12. 20:36
Zsanci drága meglestelek... Ha ilyen jól néznék ki, a fejem sem fájna... Nincs igazság a Földön...:)
166. Zelma68 (válaszként erre: 164. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 20:32
Annyira rendesek vagytok... Akinek nincs ilyen problémája az nehezen érti meg, mi is a bajom.
165. Zelma68 (válaszként erre: 162. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 20:30
Édes vagy :) Lehet kicsit sötétebben jönnek át a dolgok, nem panaszkodok, ne érts félre. Változtatni szeretnék, de elég nehéz kb 25 év sikertelenség után. Egész életemben volt talán fél óra, amikor jól éreztem magam....
164. zsanci79 (válaszként erre: 161. - Zelma68)
2012. szept. 12. 20:08

"Nem dobtam ki, otthon takarítottam benne, az utcára nem léptem ki abban a cuccban."


Már 50 kilósan is kishitű voltál.....ha pedig leszegett fejjel mégy az utcán, senki nem fog rád nézni. És itt nem is az a cél, hogy mégnezzenek a pasik, hanem hogy te jól érezd magad a bőrödben.

Amíg mindenhol csak a zöldet látod, csak a zöldet keresed, sosem fogod észrevenni, hogy van piros is, kék is, sárga is......és mindegyik szép szín.

Van benned is más szín, színes vagy, szerethető....tudom könnyű ezt mondani.


Most pont a Magna Cum Laude száma ugrott be ------színezd újra, színezd újra, az életed, ha megfakulna:))))


Már az is egy lépés, hogy beszélgetsz, itt, velünk....

163. 74f8c12b8e (válaszként erre: 161. - Zelma68)
2012. szept. 12. 20:05

Hogyne,értem,a lelki rész a legfontosabb.És igen,biztos nagyon nehéz lehet rád ruhát kapni,azért nem is okoskodtam abban az ügyben,csak a melltartót emeltem ki,ami jobb kinézethez és közérzethez segíthet.

Én nem is szoktam említeni a frissmázolást,meg a festést,nekem sem szokásom,bár egy szép,jól eltalált formájú szemöldök,amit tán még festeni sem kell,sokat dob az arcon.Jó frizurát viszont mindenképp érdemes csináltatni.

162. zsanci79 (válaszként erre: 156. - Zelma68)
2012. szept. 12. 20:00

Zelma! Már csak azért is itt maradok a fórumon, mert kíváncsian várom, hogy mikor fogod először azt mondani, hogy igen, ez menni fog! :)))

Az már csak hab lenne a tortán, ha arra változna egyszer, hogy igen, megy! :))))

Én drukkolok!

161. Zelma68 (válaszként erre: 158. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 12. 19:27

Tudod az rengeteg idő, hogy hogy állandóan frissen mázolva,festett körmökkel libbenjek ki az ajtón. Az én méretemben egy normális melltartó 10 ezer forintnál kezdődik. A piacon szoktam venni, néha van a méretemben. Nem nagymamás, normális, de hát nem olyan, mint a drágák. A ruhákat magam varrom. Kisvárosban élek. Alig van ruhabolt, az is főleg kínai. A konfekció méret 168 cm-re van szabva. Van ugyan egy molett bolt, de méregdrága és mivel csak 153 cm vagyok, gondolhatod, hogy áll rajtam minden. Egyszer fölvettem egy blézert. Mintha rám öntötték volna, de a színe nem volt jó, ja és 12 ezerbe került. Nem tudok ennyit ilyesmire költeni sajnos. Soha nem voltak olyan ruháim, amik kiemelik a mellrészt. Vagyis egyszer még 50kg-osan varrtan magamnak egy toppot. Tűzpiros volt, spagetti vállpánttal, szabott mellrésszel, elöl sűrűn gombokkal. Nagyon jól nézett ki. Anyám azt mondta, na ha ezt fölveszem, megáll a Budapesti gyors. Nem dobtam ki, otthon takarítottam benne, az utcára nem léptem ki abban a cuccban.

A lelki részét szeretném rendbe rakni, amíg nem fajulnak el még jobban a tesi tüneteim.

160. 74f8c12b8e (válaszként erre: 152. - C8ec504c40)
2012. szept. 12. 19:09

Az jutott eszembe az alakot,vagyis főleg a nagy mellet kihangsúlyozó ruhákról,meg a szexis kisugárzásról: nem biztos,h minden nő ezt szeretné,ilyen kisugárzást.

Én pl nagyon rühellném,ha vagyis rühellem,ha megbámulják a ffiak a mellemet,amolyan nyálcsorgatósan.Ezért szoktam is kerülni a direkt hangsúlyozós felsőket,bár azért csinosan öltözöm-már az én ízlésem szerint.

159. 74f8c12b8e (válaszként erre: 157. - Mirandas)
2012. szept. 12. 19:01
így bizony.
158. 74f8c12b8e (válaszként erre: 156. - Zelma68)
2012. szept. 12. 19:01

Nem akarok turkálni az életedben,csak segíteni a magadról való gondolkodásban.Tehát erre a felvetésemre nem kell itt,írásban válaszolnod,(elég,ha magadban elgondolkozol).

Lehet,hogy te nem is akarsz tetszeni a férjednek..és más férfinak se,hanem épp ellenkezőleg,távol akarod őket tartani magadtól.Akár fizikailag,és/vagy lelkileg.

157. Mirandas (válaszként erre: 153. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 12. 18:08
Szülés után megváltozik a mell. A szoptatás is megviseli. Ettõl függetlenül én az enyémmel elégedett vagyok, eszembe nem jutna mü cici. Büszke vagyok rá, hogy három évig szoptattam a pici fiamat. Amit rontott rajta az ahhoz a gyönyörûséghez képest amit a szoptatás adott, elenyészõ. A korral meg eleve változunk, és ezt tudni kell méltósággal viselni. Szép fehérnemü, egy kis sport csodákra képes.
156. Zelma68
2012. szept. 12. 17:59
Köszi mindent. Hát nem tudom. Nincs ennyi időm magamra. Sajnos vannak fizikai problémáim is, lehet mentőt kellene hívni egy zumba óra végén. Amit írtatok nem segít a lelki részét rendbe rakni sajnos. Majd megoldom valahogy. Mindent köszönök.
155. Mirandas (válaszként erre: 142. - Zelma68)
2012. szept. 12. 17:55
A szépség nem minden. Relatív, hogy ki mit lát szépnek avagy csúnyának. A kisugárzáson van a lényeg. Sok kimondottan csúnya nõnek van, igen helyes partnere például. Van aki a molett nõkért rajong...
2012. szept. 12. 17:43
Ja,és még a pattanások viszketése:én minden viszketést megnyálazott ujjal paskolok,a nyálban vannak gyógyító meg fertőtlenítő összetevők.
153. 74f8c12b8e (válaszként erre: 129. - Zelma68)
2012. szept. 12. 17:42

Szerintem vegyél 2-3 szép,és kényelmes melltartót.,abban jobban fogod érezni magad.

Nemrég jutott eszembe-és nyugtasson téged is a tudat,hogy pl.a szekszésnyújork c filmben a főszereplő mindig melltartóban alszik,és több filmben láttam,hogy szex közben sem vetik le,hacsak nem a férfi leszedi:) Szóval a mellforma bizony sokaknak probléma,főleg az idő előrehaladtával,de ennyi kis "csalás" szerintem nyugodtan megengedhető a jobb közérzetedért.


és pontosan a méretednek megfelelő melltartót válassz,ami merevítős lehetőleg.

152. c8ec504c40 (válaszként erre: 151. - Zelma68)
2012. szept. 12. 17:28

Találtam neked valamit:

Öntudat: A testes csajok ott szúrják el, hogy azt képzelik magukról ők valamiféle mangalicák. Igen! A test-tudat nagyon fontos. Ha nem érzed a tested határait, azt hiszed, szétfolysz és visszataszító vagy, az is leszel! Érezd magad csábítónak! Tudd, hogy egyedi vagy. Igen, gondolt át, benned azt fogja imádni a pasi, hogy kerek, formás, telt vagy, és ha eddig vékony nőkre bukott, akkor mindez ráadásul borzasztóan újszerű neki.


Feszesíts: A legkövérebb nők is lehetnek csodálatosan szexik, ha itt-ott feszesek. Ha érzed a tested határát a mozgásod izgalmas lesz, érdekes és magabiztos. A plöttyedtség nem szép. Napi 10 perc mozgás elég ahhoz, hogyha nem is fogysz le, de ellenállhatatlanul vonzó leszel.

ITT RAGADOM MEG AZ ALKALMAT, HOGY LEÍRJAM, AMIÓTA ELKEZDTEM ZUMBÁZNI, SOKKAL NŐIESEBBNEK ÉRZEM MAGAM! SZÓVAL KERESS EGY ZUMBA KÖZÖSSÉGET A LAKHELYEDEN ÉS HETI LEGALÁBB 2X JÁRJ EL AZ ÓRÁKRA. IMÁDNI FOGOD! FŐLEG MIUTÁN - PÁR HÉT ALATT - MEGTANULOD A MOZDULATOKAT ÉS MÁR CSAK JÓLÉRZED MAGAD, SZEXISNEK, FÉLISTENNŐNEK... EZT MOST KOMOLYAN ÍROM, EZ A MÁSODIK LÉPÉS A NŐIESSÉGED MEGÉLÉSE FELÉ. NEKEM EZ MÁR ADOTT ÖNBIZALMAT!


Adj magadra! A nem feszes részeket egy-egy szép darab ruhával eltakarhatod. Plöttyedt karokhoz vegyél fel legalább egy tüll hosszúujjút. Keresd az egyszínű, sötét, slankító darabokat. Ha nagyon hógolyós vagy, akkor ne vegyél fel magassarkút, mert akkor téged már nem slankít, csak tovább tupíroz. Mindig legyél tiszta és illatos. Viselj néha színes darabokat, de a nagy mintákkal óvatosan bánj. A hajad legyen tisztára mosott, legyél egy telt, de igényes nő. Arra is ügyelj, hogy szépen lassan a sima fehérneműid tedd el pihenni és hordj mindig szexi darabokat. Ez erősen izgatja a férfiakat. Akkor is, ha régóta együtt vagytok. Az unalom így nem ismert fogalom lesz számotokra.

Kiegészítők: Ne hagyd magad sosem a negatív érzéseik által legyűrni. Azért, mert akár 10-20 kilóval több van rajtad, még lehetsz ellenállhatatlan. Válassz kiegészítőket. A karkötőknél ügyelj, hogy ne a túl nagy, a kezet robosztussá tévő darabokat keresd. A láncok közül is vékonyabb 1-2 sorost válassz. Medál lehet nagy a nyakadban, de a lánc legyen slank. Kendőket is hordhatsz! A túl nagy, ízléstelen hajbavalókat pedig felejtsd el. Ha az arcod is pufi akkor speciális fülbevalót válassz, legyen áttört és könnyű, vékonyka. Mindig úgy készülj, hogy jó legyen rád nézni. A molett csajok lehetnek buják és szexik, de ehhez el kell fogadnod, hogy neked napi 15-20 perccel több idő kell a jó külső eléréséhez.


MOST FIGYELJ: Különlegességek: A telt nők két különleges ismertetőjegye igen gyakran a szexi nagy keblek és a babaarc. Hangsúlyozd ki. Rengeteg férfi bukik erre! A szemedet a színével azonos árnyalatú kontúrral emeld ki – de vékonyan. Arcodat pirospozsgássá varázsolhatod. Ha nagyon zsíros a bőröd néhány naponta pár percet gőzöld arcod kamillával. Ez kitisztítja a pórusokat. A másik a keblek. Talán túl nagy, hiszen van rajtad pár felesleges kiló. De ne dugd el. Villantsd elő. Bátran! Választhatsz egyedi darabokat. Igen, némelyikre azt mondják majd… bajor fejőlány, de legyints a megjegyzésekre. Olyan darabot válassz, ami feszesen tartja a kebleket és egy finom, szép ékszerrel fel is hívhatod rá a figyelmet. Ha áttetsző anyaggal feded be, még izgatóbb lehet. A telt alkatnak előnyei is vannak. A férfi szempontjából ez maga a bujaság és boldogság kertje. Modor: A telt nőkben a férfiak a vidámságot és a szexi kisugárzást szeretik igazán. Gyakran úgy gondolnak rájuk: igen ebben van valami és élettel teli. Ha pedig iróniádat félretéve át tudsz lépni az olyan gondolataidon, mint pl. igen plusz 10 kiló van bennem… akkor igazán lehengerlő lehetsz. Légy vidám, közvetlen, akár szabadszájú. De sose vidd túlzásba. Mindig tégy a barátságotokban, ismeretségetekben engedményeket. Legyél egy egyedi darab az életében. Ugyanakkor legyél vidám, humoros, kedves és kedélyes. Ez garantált siker, így az alkatodnak megfelelő modor külön csábítóan hat. Sose kritizálj vagy legyél erős, csípős vagy vulgáris a pasival.

151. Zelma68
2012. szept. 12. 15:20
Elköszönök én is, mert ki kell takarítanom a rendelőt. További szép napot mindenkinek :)
150. Zelma68 (válaszként erre: 146. - C8ec504c40)
2012. szept. 12. 15:19
Kellemes délutánt neked! Köszönök mindent :)
149. Zelma68 (válaszként erre: 146. - C8ec504c40)
2012. szept. 12. 15:18
Az nekem is szokott... Csupa sebhelye a hátam, mert ott is elvakarom...
148. Mirandas (válaszként erre: 141. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 15:17
Ebben a panszkodás témában van hasonló tapasztalatom. Tényleg elszívja az energiát egy olyan barát vagy munkatárs aki folyton panaszkodik.
147. c8ec504c40 (válaszként erre: 145. - Zelma68)
2012. szept. 12. 15:16
Akkor csak magad miatt... vagy hogy észrevegye, hogy mások megnéznek az utcán .)))
2012. szept. 12. 15:16

Most mennem kell, lányok, talán este még benézek, ha nem, akkor csak holnap! Remélem ti is lesztek, mert jól elbeszélgettünk.

Sziasztok és ne feledjétek, csak pozitívan gondolkodjunk, fogadjuk el azt, amin nem tudunk változtatni.

Zelma te gondolkozz a viszketegségeden... (egyébként nem vagy vele egyedül, nekem a hátam szokott ilyen idegesítően, tűrhetetlenül viszketni, olyankor mindig az ajtó sarkában vakarózom:) szóval sokkal több közös van bennünk, mint gondolnád!

Te is gyere Zsanci!

145. Zelma68 (válaszként erre: 141. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 15:13

Nagyon nehéz lehet egyedül. Minden elismerésem.

Próbáltam, hidd el. Évek óta nincs se dicséret, se elismerés. Talán ez hiányzik. A férjem nagyon jó ember. Viszont ezen a téren nem remekel. Utálja a sminket, ha ékszert teszek föl, nem veszi észre, azt sem látja, ha fodrásznál voltam, valahogy vaksi ezekre a dolgokra.

144. c8ec504c40 (válaszként erre: 142. - Zelma68)
2012. szept. 12. 15:13
Igen, ez bőven lehetett oka annak, hogy nincs önértékelésed, jobban mondva nincs pozitív önértékelésed.
143. c8ec504c40 (válaszként erre: 141. - Zsanci79)
2012. szept. 12. 15:12

Ezt jól leírtad .) és ügyi vagy, hogy nem hagytad magad!


Zelmának lehet, hogy csak egy kis önbizalom kell, meg egy piros, V-kivágású blúz... és minden pasi a lába előtt heverne!

142. Zelma68 (válaszként erre: 140. - C8ec504c40)
2012. szept. 12. 15:09
Nem is tudom. Talán ha gyerekkori, a hugom valahogy jobban értékelték. Ő volt a szép, neki mindent lehetett. Én voltam a kedves, meg okos és értsem meg a kicsit...
141. zsanci79 (válaszként erre: 129. - Zelma68)
2012. szept. 12. 15:08

Ajjaj...itt a bibi, hogy mindenre az az első gondolatod, hogy nem! Meg sem próbálsz pl egy kivágott blúzt felvenni, egy hozzá illő bizsuval? Nem is tudod, hányan megdícsérnének, hogy jól nézel ki. Apró változások ezek csupán, de sokat jelentenek. Te is jobban éreznéd magad a bőrödben.

Mondjuk én mióta elváltam, mindenki azt mondja, hogy ez nekem jót tett. Sokkal szebb vagyok! Szó szerint ezt mondják, és én is úgy érzem. Én abban a kapcsolatban nem életm meg a nőiséget valószínű. Hidd el, nekem is úgy kellett összekapirgálnom magam kiskanállal, mert azért nem fenékig tejfel egyedül egy gyerkőccel. De tudod, engem ez csak megerősített, és a nehéz helyzetben is úgy vagyok vele, hogy a körülményekhez képest megpróbálom mindíg a legjobbat kihozni. Szerintem sikerül is.

Volt egy barátom (pasim) aki állandóan panaszkodott, holott tényleg mindene megvolt, pláne hozzám képest. Ekkor döbbentem rá, hogy roppant leszívja az energiámat a panaszkodásaival.....és basszus én is ilyen lehettem??? Ez gáz. Néha tükröt tart az élet....

140. c8ec504c40 (válaszként erre: 137. - Zelma68)
2012. szept. 12. 15:06
Jó, hogy ide találtál, ugyanis neked is alacsony az önértékelésed :( pont mint nekem. Gyermekkori dolog áll általában a háttérben, én úgy tudom. Te miből eredezteted, hogy ennyire nem bízol saját magadban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook