Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12265. Hellamona
2010. jan. 21. 07:27
Sword, ti mikor kezdtek? És mindenképp lombik? Vagy csak tervben van a kistesó?
12264. Hellamona
2010. jan. 21. 07:23

Sziasztok, jó reggelt!


Gombóc a gyomorban. Zsani hogy vagy? Smarti? Bibócska? Többiek?

Nálunk esett a hó. Felétek?

12263. Sibylla (válaszként erre: 12261. - Hellamona)
2010. jan. 20. 20:50

Ó, értem. Köszönöm! És a BMC-re szabott élettársi nyilatkozatot elfogadják?


Szia Sword!

12262. sword
2010. jan. 20. 18:50
Szia:)
12261. Hellamona (válaszként erre: 12259. - Sibylla)
2010. jan. 20. 18:49

Aha, igen. :(


Szia Sword! :)

12260. sword
2010. jan. 20. 16:12
Sziasztok
12259. Sibylla (válaszként erre: 12258. - Hellamona)
2010. jan. 20. 15:14
Hát, a mi esetünben fagyasztott "anyaggal" dolgoztak, így páromnál nem is volt spermavizsgálat. Mindenképpen ragaszkodnak hozzá?
12258. Hellamona
2010. jan. 20. 15:07
a spermavizsgálathoz és az UH-hoz ragaszkodnak, mindenképp ott csinálják, de a többit hozhatod máshonnan.
12257. Sibylla (válaszként erre: 12256. - Hellamona)
2010. jan. 20. 15:02

Köszönöm a válaszokat :-) Októberben-novemberben voltak a vizsgálataim, tehát nem olyan régen. Remélem, elfogadják az eredményeket...


Jó étvágyat Neked!

12256. Hellamona
2010. jan. 20. 14:53

helló bibócska! :))))))) jó, hogy itt. mizujs?


Sibyke: én kikértem minden papírom, volt indokom, hogy műtétre készültem, meg stb és azért. de nem kérdezték. lemásolták és ideadták. Mártika, Irénke jó fejek. Nem lesz gond, ha kikéred őket.


Ha régiek az eredmények, akkor újra kell csinálni. Mi költségtakarékosan igyekeztünk beszerezni mindent más intézményekből. De már nem így csinálnám. Mindenre heteket kell várni. A clamydiám még mindig nincs meg (szept. óta). És a hepatitysért így is úgy is fizetni kell, meg az aids-ért is. Szóval ma már inkább a kaáliban csináltatnám. fizetnék érte, de kevesebb utánajárás és a leletekért sem kell külön elmenni...

Hogy mikor kezdhettek? Ez menet közben kiderül. MAjd a konzi után lesz egy hozzávetőleges kép. :)


most megyek kajálni, belefeledkeztem a csipketerítőmbe ;).


még jövök!

12255. bibócska
2010. jan. 20. 14:24

hellikém nagyon drukkolok neked....

zanikám próbálj nem sokat stresszelni ez most a pihi és nyugi és idegölő várakozás ideje :-)

hajráhajrá

12254. Sibylla (válaszként erre: 12253. - Hellamona)
2010. jan. 20. 14:16

Igen, valóban hangulatember... Konczról nem tudok véleményt mondani, néha láttam, de egyszer sem beszéltem vele.

Kíváncsi vagyok a Kaálira. Ismerőseink ajánlották, nekik nagyon bejött :-) Azt meg tudod mondani, hogy kb. mennyi idő telik el az első konzultáció és a kezelés megkezdése előtt? Milyen vizsgálatokat ismételnek meg? Elfogadják a BMC-s eredményeket? A BMC simán kiadja a papírjaimat?

12253. Hellamona
2010. jan. 20. 13:40

jól tettétek. azt hiszem ugyanazt tapasztaltuk.

zeke baromi hangulat ember. a transzfer előtti napon beszól nekem valamit, amitől kicsit kiakadtam és már bánom, hogy nem kértem ki magamnak azt a hangnemet, de hát mégis az ő kezében voltam... másnap meg bájcseverészett és mintha mi sem történt volna... mindegy. igyekszem elfeledni. :)

a koncot is hallottam csúnyán beszélni pácienssel a folyosón, nem érdemelte meg azt a hangnemet, mert csupán meg merte szólítani és érdeklődött, hogy szakítana-e rá időt, amikor tud. tök udvarias félénk csaj volt, de úgy lekapta ott mindenki előtt... szóval ezt is lehetett volna másként. mert még ha rámenős lett volna, vagy agresszív... de nem... és itt a konc is leírta magát előttem emberileg.

persze, lehet mindenkinek rossz napja, de nem mindig és nem is lehet mindig arra fogni. mindegy. én örülök, hogy megszabadultam tőlük! viszont a János kh másik oldala is tök ellentétes (szülészet-nőgyógyászat). hihetetlen jó dokik, nővérek és szülésznők csapata. sok időt töltöttem ott, rosszat nem tudok mondani. :)

12252. Sibylla (válaszként erre: 12250. - Hellamona)
2010. jan. 20. 13:19
De igen, hozzá. Én sem vonom kétségbe a szaktudását (és senkiét, aki ott dolgozik), meg megértem, hogy rengeteg párral van naponta dolga, nem is hibáztatom a fásultsága (vagy minek nevezzem) miatt, tudomásul vettük, hogy a BMC-ben ez van. Kipróbáltuk, kevésbé vált be, úgy éreztük, nem erre van szükségünk. Ezért csekkoltunk be a Kaáliba :-)
12251. Zsanetta
2010. jan. 20. 12:48

én a zekéről jót hallottam.

na jó csak ne feledjuk el a kaali magán és ha 1 rát vagy benn az sem gáz.

és a dokik is motiváltabbak.

szerintem a koncz rosszabb lehet.

12250. Hellamona (válaszként erre: 12249. - Sibylla)
2010. jan. 20. 12:32

Csak nem Zekéhez jártatok? Nekem hasonló a tapasztalatom. Hosszú órákat töltöttem várakozással, és 2 percnél tovább nem voltam bent, az ég világon semmit nem mondtak, ha meg kérdeztem, "Ne tarts má' fel a hülye kérdéseddel"-érzésem volt. És ez kétnaponta. Hát tökre ki voltam bukva...

A két intézmény ég és föld! Rólam itt minden stressz leomlott, mint a fal. Mindenre válaszolt a doki, mindig türelemmel és odafigyeléssel. Nem éreztem a futószalag effektust, és azt, hogy csak egy sorszám vagyok.

Kétség nem fér a BMC-s dokik tudásához, mert mind kiváló szakemberek, de a stílus!! Hát ott volna mit fejlődni.

12249. Sibylla (válaszként erre: 12247. - Hellamona)
2010. jan. 20. 12:08

Gratulálok a spontán gyerkőchöz :-)


Az első lombikunk nekünk is a BMC-ben volt: elég fura volt a doki stílusa, továbbá hiányoltuk a megfelelő tájékoztatást (a doki részéről, a nővérkék, recepciósok rendesek voltak): ha meg rákérdeztem valamire, ímmel-ámmal válaszolt, olyan "miért-akarod-tudni" stílusban... Meg, ha jól tudom, a Kaáliban kérhetjük 3 embrió beültetését is...

12248. Zsanetta
2010. jan. 20. 11:42

akkor remélhetöleg jó spermaképe lesz,és sikeres lesz a lombik.

mi volt a baj a másik kórházzal?

BMC,forgács,I.nöi??

12247. Hellamona (válaszként erre: 12242. - Zsanetta)
2010. jan. 20. 11:41

Ja, ja nem jutottam előrébb :( de nem is parázok annyira. Hiszem, hogy velem vannak, és tudom, hogy korai a tesztelés. Én azért nem vártama 14. napig, mert a 13.on megyünk vv-re. És nem ott akartam agybajt kapni bármelyik eredmény tudtán. Mindkettő sokkolna azt hiszem :)


Sibylla: üdv köztünk! :) Én csak a Krizsát ismerem, őt is augusztus óta. Nekünk is volt tavaly egy sikertelen lombikunk és egy sikertelen fagyasztott transzferünk a BMC-ben... nekem ott a doki modorával volt bajom, volt, hogy sírva jöttem ki tőle, mert olyanokat beszólogatott és akkor azt mondtam, hogy ha itt végeztünk, akkor váltok. Te "honnan" jöttél? (Ja, nálunk mindketten hibásak vagyunk. Én endós, apa kevés és lassú spermákkal kűzd. ÉS van egy spontán gyerekünk. Szóval csodák azért még vannak! ;)) HAjrá!

12246. Sibylla (válaszként erre: 12245. - Zsanetta)
2010. jan. 20. 11:40

Ó, szegény: sok mindenen keresztülmentél :-( De most minden rendben lesz, meglátod!


Szmatonáról én is csak jókat hallottam :-)

Nálunk a páromnál van probléma. És igen, itt Budapesten volt az előző.

12245. Zsanetta
2010. jan. 20. 11:26

köszi ránk is fér.

én 26 vagyok,párom 34 lesz.

mi 2008 óta járunk oda és a párom egészséges ,én endometriosisban szenvedek.

sulyos igy volt 4 év alatt 5 operációm.

volt egy sikertelen lombikunk.majd egy beültetés nélküli stimu,és a mostani.

a szmatola nagyon kedves,és olyan sármos:)

nálatok kinél van a probléma??L

itt pesten volt a másik???

12244. Sibylla
2010. jan. 20. 11:20
28 éves vagyok, párom 40. Már volt egy sikertelen lombikunk decemberben(nem a Kaáliban). Mi szmatonások leszünk :-) És Ti hogy álltok,? Hol tartotok? Nem nagyon olvasgattam vissza, az az utolsó néhány hozzászólásból kiderült, hogy a végeredményre vártok :-) Szorítok Nektek :-)
12243. Zsanetta (válaszként erre: 12241. - Sibylla)
2010. jan. 20. 11:08

szia hát persze.

mi is oda járunk a hellával és krizsások vagyunk.

te???

mesélj magadról

12242. Zsanetta
2010. jan. 20. 11:07

sziasztok.

hella na hát akkor nm kerültél elörébb.

na én ezért várom meg a14. napot,én nem stresszeltetem magam feleslegesen ,mert én azt csinálnám.

sajna tegnap este nagyon összevesztem a párommal,mert nem foglalkozik vvelem és kicsit begrcsöltem nagyon parányit,és ma meg folytatódott.

de ö mondta hogy ne veszekedjőünk már,tudja hogy a hormonok stb.

igy kicsit ideges lettem ,vettem be magne b6-ot.

bocsi hella nem néztem meg rendesen az adatlapodat.



ma én is már renet csináltam,lájtosan:)


smárti köszi a drukkot!!!!!!!4

12241. Sibylla
2010. jan. 20. 11:06

Sziasztok Lányok!


Csatlakozhatok? Február 15-re kaptunk időpontot a budapesti Kaáliba...

12240. Hellamona
2010. jan. 20. 10:41

Helló lányok! Bocs a késésért. :)


Reggel visszafeküdtem szunyókálni, kár volt, mert olyan zagyvaságot álmodtam... mindegy. :)


Szóval reggel késve ébredt a család és véletlenül kipisiltem a lényeget...

aztán egy következő pár cseppből csináltam egy negatív tesztet.

de félretettem a szekrénybe.

ez mostanra ugyanolyan halovány, mint a tegnap előtti

épp arra gondoltam, venni kéne még egyet. erre a barátnőm megérezte és a postaládámba dobott egyet. :D még jó, hogy odáig elmegyek ;) :D

Szóval holnp utolsó teszt.

Nem Zsani, nem hívom Krizsát, mert nekem ez nem egyértelmű pozitív és nem egyértelmű negatív. Pénteken meg úgyis megyek vv-re. Akkor minden kiderül.

A csajom végülis spontán sikerült (ld: adatlap).


Később jövök, most anyukámmal takarítunk. Én por törlök, ő porszívózik és közben jókat dumcsizunk.


Smarti: sajnálom, hogy lecsúsztál a moziról, de ami késik, nem múlik. :)

12239. smarti8
2010. jan. 20. 10:27

Sziasztok lányok!!

Hella!!!Mizujs???teszteltél már???????????

Zsani remélem te is jól vagy,nem göröcsölsz,nem feszülsz:)Minden rendben.Puszi nektek.

12238. smarti8
2010. jan. 19. 16:30

Sziasztok lányok!

Hella holnap megy a drukk!!!!

Zsanikám még mindíg kitartás:)

Ma nekem sincs szerencsés napom,mentem a dokim magánrendelésére,és nem volt:(

Szombaton lesz délután 4-től 6-ig.Majd akkor láthatom:)

Katax,de jó!!Eljött a te időd is:)

12237. Zsanetta
2010. jan. 19. 15:32

neked a lányod lombikkal van??

vagy term uton??

hát igen nem tul jó dolog fekülni egész nap.

ha holnap pozit tesztelsz hivod a krizsát???

12236. Hellamona (válaszként erre: 12233. - Zsanetta)
2010. jan. 19. 15:25

oviban van. :) jobb neki ott, mert játszhat a gyerekekkel, eszik, alszik, levegőzik, minden, amire szüksége van. szeretek vele lenni, de én már "kevés" vagyok :).

hát én sem szeretnék veszélyeztetett lenni. anyukám az volt velem, mert én is ki akartam bújni 6 hónapra és visszavarratak. az utolsó 3 hónapot végig feküdte velem... képzelheted, nyáron a 4. emeleten 3 hónapig a 70-es években...


Katax: Szuper!!!!!!!!!! Nagyon örülök. Drukk megy ezerrel! :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook