Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 70-esek (kilóban) fogyicsapata fórum

70-esek (kilóban) fogyicsapata (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
458. Kinga. (válaszként erre: 456. - Kolli1987)
2012. márc. 27. 19:34
Nagyon köszönöm a jó tanácsokat, megfogadom!!
2012. márc. 27. 19:28
Pici manócska szerintem az nem ér semmit. Mert akkor nem a te erődből ülsz fel, hanem a szivacs " segít" neked.
2012. márc. 27. 19:27

Szia Kinga!


Én vettem édesítőt, meg ami nálam a favorit az a puding amit készen lehet megvenni és tejszínhab van a tetején. :)

Én meg vagyok elégedve vele szerintem nem is olyan gáz az ára mert 100ft-ból meglehet venni 1 dobozzal. A másik pudingok sem olcsóbbak. Ettem somlóit ez ízlet bár elősszőr ízetlen volt nagyon. De olan érdekes mert nagyon megváltozott az édes íz érzetem. Most már minimális édesítővel édesnek érzek dolgokat.

A Tiramisu nekem nem izlett. Annak aztán pláne nem volt íze. Kostóltam még a túró rudijukat na az is teljesen olyan mint a hagyományos. Többit nem ott veszem hanem szét néztem máshol. Pl a Tacskóban van szénhidrát csökkentett liszt én abból szoktam főzni délben szerintem ott nem gáz, ha egy picit több a bevitel szénhidrátilag.

Ja a tarhonyájuk nagyon fini azt érdemes venni.

2012. márc. 27. 16:33

lányok ha a felüléseket és a hasprést vastag szivacson vagy heverőn csinálom az mennyire hatásos...???

a padlón nem merem az összecsúszott csigolyáim miatt...

454. Kinga.
2012. márc. 27. 16:19

Réka tornái nagyon jók! Tegnap újra elkezdtem, nagyon szeretem. Sajnos a futásra nem tudom rávenni magam. :S

Van köztetek aki használja az update termékeket? Főleg liszt, édesítő, mogyorókrém, tejes termékek, ilyesmiket, de más is érdekel, mi a véleményetek róluk? Most tervezek beszerezni pár dolgot, de jó lenne előbb tudni tapasztalatokat.

453. Pici Manócska (válaszként erre: 450. - Anatita81)
2012. márc. 27. 15:08
itt vagyok lusta voltam írni és a két helyre is ugyan azt bemásoltam és kicsit letiltottak de már itt vagyok...
452. Anatita81 (válaszként erre: 451. - Melus 21)
2012. márc. 27. 14:34
Nincs mit! Aztán majd gyere és mesélj, kérdezz! :)
451. Melus 21 (válaszként erre: 449. - Anatita81)
2012. márc. 27. 14:23
Köszönöm szépen! Nem soká állok neki tornázni,és remélem én is betudok állni a sorba és elmondhatom magamról hogy igenis én is le tudok fogyni!Az ételek mennyiségével nincs gondom csak az idővel! :(
450. Anatita81 (válaszként erre: 448. - Pici Manócska)
2012. márc. 27. 14:13

Mi történt, Pici Manócska???


A felhasználó már nem tagja a Hoxa portálnak. :(

449. Anatita81 (válaszként erre: 447. - Melus 21)
2012. márc. 27. 14:08

Szia, itt igazából mindenki másképp csinálja, Norbi Update, kalória- és szénhidrátszámolás, jómagam agykontrollos "Fogyás mobillal és CD-vel" könyv alapján és mindegyikünk igyekszik minél többet mozogni.

A pláne az egészben, hogy mindenki eredményes. :)

Szóval válaszd ki a neked tetsző módszert és hajrá!

2012. márc. 27. 13:58

sziasztok. . . .

gratula mindenkéinek. . .

nagyon ügyik és kitartok vagyunk. . . .


mai napom. . . elég jó volt ma is már gyalog jöttem le a buszra a sulitól. . . 20perc volt abból 10elég gyors tempóba, hogy e ne késem :)


az új cipő szép vízhólyagot gyártott a sarkamra. . . .


ma kajailag: eddig egy Nespuik-os tejszelet. . . és 1szalámis szendvics ubuival. . .


most majd valami husis valami lesz még nem tudom pontosan mi. . .


szép délutánt mindenkinek. . .

2012. márc. 27. 11:52
Sziasztok! Tegnap regisztráltam erre az oldalra annak reményében hogy kapok egy pár tippet hogyan is tudnék lefogyni! 2 éve még 54 kg voltam, de most 70!Szép ugye!? Családom azzal nyugtat hogy szülés után nehezen mennek le azok a csúnya kilók, de azóta eltelt 14 hónap! Minden este tornázok mikor a család elalszik,de semmi látszat! Ti tudnátok valamit ajánlani?
2012. márc. 27. 10:57
:) Lehet. Akkor az egy jó kis kardió edzés.
445. Anatita81 (válaszként erre: 444. - Kolli1987)
2012. márc. 27. 10:45

Szia, az a gép egy sífutáshoz hasonló mozgást eredményez, a kéz és láb is dolgozik.

Régen valami teleshop-ból rendeltem...szerintem Te akkor még ált. isibe jártál, azért nem emlékszel rá. :)

Igazán átmozgat, bár egy ellipszis-trénernek jobban örülnék, a térdeimnek is jobb lenne...

Viszont el kell menni érte a szüleimhez, mert ott maradt. :S

2012. márc. 27. 10:18

Sziasztok!


Pici Manócska nagy grat a 10 kgminuszodhoz. Ez már nagyon látványos. :)


Anatita az milyen gép? Én még nem hallotam róla. :)

Megmondom őszintén 3 hónap elteltével elfogult vagyok a mozgással kapcsolatba. Szó szerint függő lettem már amennyire ennyi idő alatt lehet és én mindenkit csak buzdítani tudok, hogy kezdjen el mozogni. Persze nem kell futni, mindenki kisérletezzen és találja meg magának a mefelellő mozgás formát. :)


Ma már túl vagyok az 1 órás tornámon. Bár nem voltam futni, mert reggel még nagyon sötét van amikor tudnék menni és amerre futok ott azért sötétbe nem szeretnék menni betonon meg nem akarok, mert nem szeretném tönkre tenni a bokám és a térdem. Várok pár napot és utána nem lesz kifogás megyek futni. :) Bár hétvégén amikor párom elöbb ér haza akkor tutira menni fogok, meg azona hétn is amikor otthon leszek vidéken mert akkor kicsi lányomat tudom kire hagyni. :)

2012. márc. 27. 08:38

Jó reggelt mindenkinek és gratulálok az eredményekhez!


Pici Manócska, az a 10 kg már igazán tekintélyes! Meg is érdemelted azt a 2 sajtburgert! :)


Köszi, Kolli! :) Tavaly én is így voltam a tornával, de idén a szabad időmben a nyelvet tanulom, pedig biztos belejönnék újra...ahogy a tekerés már hiányzik is így 4 nap után.


Van ilyen Gazelle Freestyle vagy mi a szösz gépem, még fiatal koromban vettem, lehet be kellene üzemelni? Meg is nézem, merre lehet!


De jó, hogy visszataláltam és csacsogok a dologról, különben eszembe sem jutott volna a "Gizi"! :D

2012. márc. 26. 20:11

ma esti mérlegelés is 74-et mutatott...

akkor hivatalosan is mondhatom lassan, hogy 65nap alatt...-10kilót fogytam....

2012. márc. 26. 19:30

Pici Manócsaka nagy gratula neked. :)

Vikianya az elején én is hasonlót éreztem amikor elkeztem mozogni. Ma még voltunk a lányommal sétálni. Jól el is fáradtam. :) De nem baj.

440. Vikianya (válaszként erre: 438. - Pici Manócska)
2012. márc. 26. 18:52
gratula a történelemhez :)
439. Vikianya (válaszként erre: 437. - Kolli1987)
2012. márc. 26. 18:51
az tényleg tök jó, hogy ilyen fontos lett az életedben a mozgás :)) Nekem a biciklivel más a kapcsolatom. Azt érzem, hogy valami rosszat teszek, ha nem tekerek, és majd tuti dagi leszek :S
2012. márc. 26. 18:06

szép napocskát mindenkinek. . .

most értem haza. . .

suliba voltam. . . majd párom bejött elém és elmentünk vásárolni. . .

vettünk alakrészeket a bojlerbe. . . (most már csak azt remélem, hogy párom meg is tudja csinálni)

meg vettünk nyuszikat uncsitesonak. . . .

meg kaptam egy szupi sportcipőt. . . szét ment már mind a kettő. . . kicsit drága volt de talán olyan strapa bíró is. . . .

a témazáróm töriből 4-es lett. . . a matekom 2-es. . . sajna. . .

tegnap este 74lilót mutatott a mérleg majdnem. . kíváncsi vagyok majd a ma estére is. . .


mai kaják. . . kicsit rossz és csunya kajcsikat ettem de keveset. . .

délelőtt: 1szenvics Zala felvágottal és paradicsommal. . .

délután: 2sajtburger meg egy puncs szelet. . . .

mára nagy kajálást már nem tervezek. . . . csak a kis rácskáimat meg joghurtot. . .


mozgás: hú. . . . volt az 10km-ter séta is szegény talpam nagyon kivan. . . .


nagyon jó látni, hogy újra ilyen sokan lettünk. . . és támogatjuk egymást. .

puszi csajok. . . :)

2012. márc. 26. 16:22

Sziasztok!


Vikianya ez teljesen így van néha kell lazítani. Nem lehet mindig szigorúnak lenni magunkhoz. :)


Anatita81 gratulálok neked az elért eredményedhez. :) Nagyon ügyes vagy.


Az az igazság én mozgás függő lettem. Szó szerint alig várom a napnak azt a részét amikor mozoghatok és ha kimarad véletlenül mint tegnap mert vidéken voltunk akkor már minden bajom van. :) Már nem érzem tehernek a mozgást és ez klasz és remek érzés.

2012. márc. 26. 14:14

Nekem reggel 71,2 volt, így ennek örömére ettem egy barackos réteges joghurtot :)

Most nézem, hogy 109 kcal. akkor este többet kell bicikliznem. Sebaj, néha jár ennyi :)

2012. márc. 26. 14:06

Sziasztok!


Rég jártam erre, de még mindig a 70-esek csapatát erősítem... Pedig centiben sokat fogytam, kilóra kb. 4 ment le.

A "diétát" tartom, mozogni még mindig nem álltam neki.

Viszont szombaton hazajöttünk Mo-ra és mindenki ájuldozik, milyen vékony vagyok. :D Még a férjem is, lehet, hogy az úton karcsúsodtam olyan sokat?! :S

Folytatom így, ha végre kigyógyulok az influenzából, tervezem a tornát is. Eddig mondjuk sokat bicikliztem, de azt nem hoztuk haza. Hiányzik is! :( Négy hetet kell kibírnom nélküle...

2012. márc. 26. 08:30

Siasztok!


Tegnap meglátogattuk a dédit. Én azon kivétel vagyok akinke sokkal jobb ha havi 1x méri magát. :D Én ideges lennék ha egyik nap nem mutatna kevesebbet a mérleg. Így is gyönyörűen tudom tartani a diétát és a mozgást is.

Ki hogy van? Hogy telt ez a rövid hétvége?

2012. márc. 26. 07:55
Sziasztok, vidéken voltam, nem volt internet, délután jövök majd, és visszaolvasok! Jó fogyit addig is mindenkinek!
2012. márc. 25. 19:39
én mikor,h mérem magam de nekem azt ajánloták,h 2-3 hetente mert nagyonbezavar ha mére magad naponta.igy hát marad a 2-3hetente
431. Pici Manócska (válaszként erre: 428. - Vikianya)
2012. márc. 24. 21:02
nagyon köszönöm szépen neked :)
430. Vikianya (válaszként erre: 429. - Kinga.)
2012. márc. 24. 20:59

ez így van :))

ha esetleg többet mutat a mérleg, akkor tudom, hogy másnap jobban kell küzdenem.

429. Kinga. (válaszként erre: 426. - Vikianya)
2012. márc. 24. 20:56
De jó! Akkor megnyugodtam! :D Ha ritkábban mérném magam, akkor tuti becsúszna sokszor a nasi, mert még van időm a mérésig... És sosem fogynék le
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook