Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 70-esek (kilóban) fogyicsapata fórum

70-esek (kilóban) fogyicsapata (beszélgetős fórum)


8. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 5. - Kolli1987)
2012. febr. 19. 18:40
Szia, örülök, hogy jössz!! A lehető legjobb módszert választottad... mondom úgy, hogy diéta témában dolgozom (cikkírás) dietetikussal együtt már 10 éve, úgyhogy elég sok mindenben képben vagyok. Nekem nem nagyon van módszerem (amik voltak, azokkal jól bebuktam mindig, úgyhogy be kell látnom végre az életmódváltás egyedüli útját), teljes értékű szénhidrátot eszek csak, azt is igyekszem délelőtt-kora délután, és aztán már csak fehérjét, zöldségeket.
7. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2012. febr. 19. 18:36
Hú, ügyi vagy! Mi volt a módszered?
6. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 18:36
dehogy baj:) szuper, ha jössz! Én 78-ról indultam, 1-2 hónap alatt gyorsan lement az a 6 kg, de aztán nem fogyiztam, most vettem még csak új lendületet:)
2012. febr. 19. 18:33

Sziasztok!


Csatlakozhatok én is hozzátok?

Én Már két hónapja csinálom 73.5kg idultam de egy hónapja nem álltam mérlegre majd csak 29-én. Tornázok és életmódót váltottam. Nem eszek kenyeret, tésztát rizst, krumplit. Kg a szénhidrát fogyasztásom olyan 150g körül van.

Napi szinten tornázok. Már ez látszik rajtam.

Ki mit tornázik? Ki milyen módszerrel fogyokúrázik?

4. Pici Manócska (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2012. febr. 19. 18:19

ügyes vagy?? mi óta csinálod?? módszer???


én most rohanok tekerni de később jövök :)

3. Vikianya (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 18:16
én meg 82ről indultam, és most 73-74 vagyok :)
2012. febr. 19. 18:14

a 84-ről indultam és most 77vagyok az baj???

nekem is jól jönne a beszélgetés csak azért kérdem :)

2012. febr. 19. 18:05
Sziasztok, olyan fogyitársakat keresek, akik 70valahány kilóról indulnak. Én 72 vagyok (173 cm magas), a célom pedig kb 60-63. Életmódváltásra törekszem, zömében természetes ételeket eszek, és estére igyekszem betartani a csak fehérje+zöldségek kombinációt. Kenyérből csak teljes kiőrlésűt eszem, cukrot egyáltalán nem. Idővel az édesítőt is el szeretném hagyni, steviára vagy xilitre cserélni, ill. a kávé helyett zöld teára rászokni. Jó lenne csapatban fogyizni, tudom, hogy az hozzájárul a fogyókúra sikeréhez, úgyhogy várom, hogy gyertek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook