Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 70-esek (kilóban) fogyicsapata fórum

70-esek (kilóban) fogyicsapata (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
338. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 335. - Kolli1987)
2012. márc. 14. 19:21
Hú, de ügyi vagy... milyen hasformálást csinálsz?
2012. márc. 14. 10:43

Sziasztok!


Vikianya ti szegények. Nem lehet könnyű. Remélem minnél hamarabb meggyógyultok. ire allergis a csemetéd?

Én ma már túl vagyok a mozgásomon. 90 percet mozogtam. Jól felélénkültem. Jobb mint a kávé. :)

2012. márc. 13. 22:38

sziasztok

Egy kicsit eltüntem, ne haragudjatok, de elég zűrösek a napjaink: betegség, fogzás, allergia hármassal. A fogyásom kicsit ingadozik, de nem vészesen, sikerül a súlytartás ha az egészet nézzük. Egy hét múlva készülök az újabb harcra :))

2012. márc. 13. 10:08

Szia Orsi!


Én még itt vagyok és rendszeresen olvasom a fórumot. Igen látszik már szépen a napi torna és a diéta is. Remélem megint kevesebbet fog hónap végén mutatni a mérleg. Igaziból kilót nem szabtam meg maganak a hasamat szeretném formálni és ahogy azzal elégedett leszek már csak a súltartás lesz a cél. :)

De már kezdek elégedet lenni. Hónap végén akarok majdmérlegelés után egélsz alakos fotót feltölteni. :)

2012. márc. 13. 09:46
sziasztok, jó fogyit mindenkinek... nagyon eltűntetek, igaz, én léptem le két hétig... azért remélem, maradtunk még!
333. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 331. - Kolli1987)
2012. márc. 12. 21:24
Hú, nagyon ügyi vagy... végül is mindegy, milyen fogyi, az a lényeg, hogy betartsa az ember, akkor tuti a fogyás. Mennyit akarsz még leadni? Az a mínusz 4 kg is szépen látszódhat már!
2012. márc. 12. 20:17

szép estét csajok....

mai sulyom most este 75kiló el se hiszem 75....

ma nem tekertem 20-25perc laza súlyzózás és nyújtás volt...


ki h van ma?? hogy haladtok??

331. Kolli1987 (válaszként erre: 330. - C2bc0e9bcf)
2012. márc. 12. 19:49

Szia!


Tök jól. Minden nap tornázok és figyelek rendesen a kajámra. Gyakorlatilag amióta update szerint étkezem másfél hónapja nem volt kilengésem. Vagyi 2 mégis csak volt de szerintem ennyi bőven belefér. Február végén mértem magam -4 kg. Azóta csak remélni tudom, hogy ment lejjebb de csak a hónap utolsó napján fogok mérlegre állni.

2012. márc. 12. 19:41
Ma a nulladik napom a fogyiban:) Ezt ettem: 2 almalé délig, ebédre egy tál barna rizs joghurtos vörös babbal, sok tökmag:P, estére 2 Norbi rudi és narancslé. Kicsit sok, de kezdetnek megteszi:) És nektek mi volt ma?
329. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 327. - Kolli1987)
2012. márc. 12. 19:29

Szia, köszi, kivették az epémet, azért voltam kórházban. Jó car volt, de végre már itthon:)

Jó lehetett a méznap!

Hogy megy a fogyi?

2012. márc. 11. 20:02

szép estét....

volt ma 30perc sulyzózás de tekerés nem mert nagyon görcsölök...

2012. márc. 11. 14:26

Sziasztok!


Tegnap egy nagyot csavarogtunk 3-an. :) Klasz volt méz napon voltunk.


Orsi mi volt veled? Jól vagy?


Majd írok naplót is este tegnap már nem maradt időm rá.

2012. márc. 10. 17:17

sziasztok szép napot nektek csodás az idő most értünk haza nagy bevásárlás volt. . . .

sok zöldség és gyümölcs joghurt minden. . .

kaptam egy csodás farmert mérete 33!!!!!! :) és kicsit mintha nagy is lenne :) 38ről 33as lett a méretem ez hihetetlen. . . .

és 32szoknyám is rám jött. . . . a naplóba töltök is szoknyás képet. . . . áááá boldog vagyok. . . .


viszont ma volt 2sajt burger, 1müzliszelet egy pöttyös rúdi és 3dl forró csoki. . . .

vacsi rakott kell káposzta lesz. . . .


kinek milyen napja volt ma??

2012. márc. 10. 17:12
sziasztok, megjöttem... bocsánat az eltűnésért, kórházban voltam, tegnap engedtek ki. addig tesóm tartotta itt a frontot, de látom, ebben a fórumban nemigen tartotta:) Visszaolvasok majd, még kicsit kótyagos vagyok, sok pusz mindenkinek!
2012. márc. 5. 15:20

Sziasztok!


Remek volt a mai nap. Igaz még nem főztem, mert elvásroltuk az időt de reggeliztem és ebédeltem is rendesen. Most egyáltalán nem vagyok éhes. Ráadásul az egy órás tornámon iss túl vagyok. :)

323. Pici Manócska (válaszként erre: 322. - Szilisári)
2012. márc. 5. 14:04
bocsi elírtam 0.5l cola... :D
322. szilisári (válaszként erre: 321. - Pici Manócska)
2012. márc. 5. 14:03
5 liter kóla? :-)))
2012. márc. 5. 13:50

szép napot nektek

mai nap eddig: .5l Pepsi cola

1 tejszelet

1sonkás sajtos batyu...


és nagy futás reggel a buszra, mert elaludtam :)


ki, hogy van??

2012. márc. 5. 09:40

Sziasztok, mi újság, mit mutat a mérleg?


Magam részéről a múlt heti többszöri nagy evészet után elégedett lettem volna, ha csak nem hízom, de fogytam fél kg-t, úgyhogy jippi-juppi! :D Szóval működik a módszer, de mától szigorúbb leszek magamhoz.


Kolli, a salikot hívják rablóhúsnak is, nyársra felváltve húzott hús, hagyma, más zöldségek grillen vagy akár olajban megsütve. Nyami!


Nálunk borsós csirkeragu leves volt tegnap és édes-savanyú husi rizzsel, ma a maradékot esszük meg.


Nálunk szakad a hvasa eső, ill. kezd hóba váltani, már fehérek az autók...pedig mára egy kis kerti munkát terveztem, így nem lesz belőle semmi. :(

2012. márc. 4. 19:59

szép estét

diéta betartva mozgással együtt :)

2012. márc. 4. 19:19

Sziasztok!


Ma megvolt a másfél órás edzésem, és még délután voltunk egyett sétállni. :)

Csoda szép idő volt.

2012. márc. 4. 09:03

szép reggelt mindenkinek...

ki, hogy van???

316. Pici Manócska (válaszként erre: 315. - Kolli1987)
2012. márc. 3. 09:16

szia

köszönöm szépen jól vagyok....program tanulás, főzés séta pihenés...

de igazából csak a pihenéshez van kedvem...

2012. márc. 3. 09:09

Jóreggelt mindenkinek!


Ma befejezem a nagytakarítást. :) Remélem holnapra már csak egy kis séta lesz már a program. :)


Pici Manócska hogy vagy?

Na megyek nekiállni a mai programnak előbb torna és utána állok neki takarítan i és főzni.


Ki mit csinál?

2012. márc. 3. 09:06

csodás reggelt nektek lányok...

mai reggeli, 2tójás megfőzve, felvágottak mellé, paprika, paradicsom uborka kis lila hagyma 1zsemle és egy joghurt. . .


az ebédet nem tudom mert olyan valami kell ami páromnak is megfelel és jól lakik vele. . . .


szép napot mindenkinek. . . . és csodálatos hétvégét....

2012. márc. 2. 15:04

Vikianya miből készíted a tejet?

Most ne nézzetek furán rám de mi az a salslik? Még nem hallottam róla.

Én ma folytattam a nagytakarítást, már nem sokára készen lesz a másik szoba is. :)

Ma másfél órát tornáztam. Reggel azzal indítottam. Reggel ettem egy palacsintát ami még maradt (kicsit sokat sütöttem. :)) Délben ettem egy paradicsomot és padlizsán krémet.

312. Anatita81 (válaszként erre: 310. - Vikianya)
2012. márc. 2. 14:30

Jujj, összefutott a számban a nyál! :)


A tejberizst miből csinálod?

Én eddig nagy örömmel használtam a szójatejet, erre kiderül, hogy tele van ösztrogénnel és más ártalmas dolgokkal, gyerekeknek nem is ajánlott adni... :(


A saslik is nagyon jól hangzik!!!


ÉHES VAGYOOOOK! Azaz lettem az olvasottak után... :D

311. Vikianya (válaszként erre: 309. - Pici Manócska)
2012. márc. 2. 14:23
Jól tetted, hogy sétáltál :)
310. Vikianya (válaszként erre: 308. - Kolli1987)
2012. márc. 2. 14:23

én most nem túl diétásat főzök: szombaton gulyás (nokedli helyett tojásmentes tésztával) és tejberízs (tejnélkül). Érdekes lesz. Vasárnapra meg saslikot terveztem karfiol levessel (tejföl nélkül), de most jut eszembe, hogy elfelejtettem bevásárolni hozzá :DD


Ezek mind pulykahúsból, kevés zsírral készülnek

2012. márc. 2. 13:30

szépséges tavaszi napot nektek...

ma már végre jobban vagyok...

eddig ma volt 1sonkás szendvics, 1joghurt 1alam és 1mandarin....


volt egy 2km-teres sétám is...sulitól buszmeg...vétek lett volna ilyen csodás időben buszozni :)

ha minden jó csajos délutánom lesz :)

ki hogy van??

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook