Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zuhanó repülőgép álomban fórum

Zuhanó repülőgép álomban (beszélgetős fórum)


18. Ancsika13 (válaszként erre: 15. - Db78bacc4f)
2012. márc. 13. 18:46
Már évekkel ezelőtt jöttek ezek az álmok. :)
17. Ancsika13 (válaszként erre: 14. - Borsóka82)
2012. márc. 13. 18:46
Egyre több embertől hallom ezt.Most már tényleg nagyon érdekel, hogy mit jelenthet...
16. Ancsika13 (válaszként erre: 13. - 1d6c66f546)
2012. márc. 13. 18:45
Nem vagyok budapesti,csak fél évig laktam ott és akkor is a belvárosban,ahol azért nem igen hallatszik a repülőgépek zaja.
2012. márc. 12. 10:00
A Malév miatt van :)
14. Borsóka82 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. márc. 11. 20:48
Mintha csak én írtam volna, nálam már vagy 10 éve megy, de van hogy egy évig semmi. Aztán van hogy 3 hónapon belül 2-szer... Mindig csak szemtanúja vagyok. És mindig ott zuhan le, ami helyet ismerek, ami nekem fontos valamiért. Én sem tudom mitől van, de nagyon nem zavar. Most is eltelt már egy év h nem álmodtam ilyet.
13. 1d6c66f546 (válaszként erre: 11. - Ancsika13)
2012. márc. 11. 20:42
Ha budapesti vagy, akkor a leszálló gépek zaja miatt is álmodhatsz ilyet.
12. Ancsika13 (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2012. márc. 11. 12:44

Ez tulajdonképpen igaz a jelenlegi helyzetemre.

De én sosem ülök a zuhanó gépen,én mindig "csak" látom az ablakból/erkélyről néha a mezőről.

11. Ancsika13 (válaszként erre: 8. - 1d6c66f546)
2012. márc. 11. 12:43
Biztos van szerepe a dokumentumfilmeknek,de ilyen régóta és ilyen rendszerességgel nem tartom valószínűnek,hogy ezért lennének ezek az álmok.
10. Ancsika13 (válaszként erre: 7. - Napsugár35)
2012. márc. 11. 12:42

Úgy nagyjából 3-4 éve.És van olyan, hogy hónapokig elő sem jön aztán meg van olyan is hogy havonta 3x 4x is.És mindig csak kívülállóként látom,még soha nem ültem az éppen zuhanó gépen.

Érdekelne az előző életes dolog,de szerintem jobb nem bolygatni ezeket a dolgokat.

2012. márc. 10. 20:00

szerintem mindegy, hogy van repulo vagy nincs, a lenyeg, hogy nem vagy ura a helyzetnek, tehat valamiben nagyon kiszolgatatottnak erzed magadat...

ennyi!


a repules olyan, hogy nincs uralmad felette, hiszen a levegoben vagy, nem te vezetsz,de bizalmat adsz a pilotanak es az egieknek, hogy felszallas utan majd le is raknak a reuloteren. nos, ha reulsz, akkor a kiszolgatottsag erzese jon elo, sokan nem is mernek repulore szallni.


zuhansz? elveszitetted a kontrollt? sodrodsz?

8. 1d6c66f546 (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. márc. 10. 19:53
Én is aránylag sokszor álmodtam ilyet. Pedig régebben sokat repültem és sosem volt semmi gond a repülővel. Szerintem a tudatalatti félelem és undor attól, hogy milyen lehet egy zuhanó repülőben. A repülőbalesetes dokumentumfilmek is jócskán rásegítenk ezekre az álmokra.
2012. márc. 10. 19:36
Anyu is modja, ha van olyan időszak, hogy sokszor álmodja,akkor ideges tőle, rosszkedvű stb.. ezért is gondoltam, hogy valami előző élethez köthető dolog, azért viseli meg. Pár éve mentünk volna Kecskemétre a repülőnapra, de pont előtte álmodott ilyet. Még oda sem mert kijönni. Aztán ha elmúlik ez a rossz érzés, akkor semmi félelme nincs ettől, csak álom után rossz neki. Én már mondtam, hogy hipnózisban lehet hogy rá lehetne jönni hogy mitől van. A múltkor volt is ilyen dolog a tévében, hogy azt hiszem a Valkó Eszterről írták, hogy a hipnózis során derült ki,hogy mitől van iszonyat fejfájása. Előző életében talán gyerekként fejét beütötte így halt meg. Bár utána nyilatkozott, hogy rossz érzés volt utána, tehát nem lett jobb. Neked mióta vannak ezek az álmaid?
6. Ancsika13 (válaszként erre: 4. - Pinkyke)
2012. márc. 10. 14:14
Ezt én is olvastam csak hát én (szégyen vagy sem ) alapvetően rosszindulatú vagyok,tehát semmi titkolás nincs benne.Úgyhogy ez kilőve.
2012. márc. 10. 14:01

egy másik szerint

repülõgép-szerencsétlenség: félelem a kihívásoktól, biztonságkeresés, szorongás, melynek nincs tárgya, oka.

2012. márc. 10. 13:59

internetes álmoskönyv szerint

Repülőgép-szerencsétlenség, zuhanó repülőgépet látni: érzelem nélküli nyájasság; önmagad előtt is titkolt rosszindulat;

3. Ancsika13 (válaszként erre: 2. - Napsugár35)
2012. márc. 10. 13:59

Igen én is erre gondoltam, hogy az előző élethez lehet köze.Mert bár egyszer pár éve pont itt az én városomban zuhant le egy vadászgép,de én azt pont nem láttam,mert nem voltam itthon,csak a rádióból hallottam,tehát annak nem lehet a hatása.

És anyukád hogy viseli?Őt nem őrjíti meg?Mert engem már lassan igen.

2012. márc. 10. 13:50

Szia!

Anyukám ugyanezeket szokta álmodni. Már gyerekkorunkban is erről mesélt, szóval legalább 30 éve visszatérő álom nála, és elég sűrűn. Én már mondtam neki, hogy szerintem előző életében lezuhant a repülővel, mert mi sem tudjuk mitől lehet, vagy mit jelenthet. De hátha valaki majd megmagyarázza, figyelem ezt a fórumot.

2012. márc. 10. 13:45

Sziasztok!

Évek óta van egy rendszeresen visszatérő álmom.

Nagyon gyakran azt álmodom, hogy szemtanúja vagyok egy repülőgép szerencsétlenségnek.Legtöbbször az ablakból/erkélyről látom a pár méterre lezuhanó gépet.Kétszer volt csak, hogy egy mezőn voltam én is mikor lezuhant.

A legutóbbi ilyen álmom ma volt.Ma szintén az erkélyről láttam,ahogyan a Dunába zuhan.Pedig már nem is lakom Pesten egyébként.

Szerintetek mitől lehet ez?Mit jelenthet?

Már nagyon zavaró álom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook