Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírfaló fehérje-diéta fórum

Zsírfaló fehérje-diéta (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 21. 12:40

azért megkérdezném, hogy akik itt ennyire ellenzik elolvasták, hogy miről szól?

amnit a kérdező kiírt tele van pl, zöldségekkel, annyi, hogy nem tocsog a zsírtól és nem ragad a cukortól.

2011. okt. 21. 07:45

Úgy gondolom, hogy nem 2 hetes sztár diétákkal meg fehérjediétával, vagy más ilyen semmitmondó diétával kellene próbálkozni mert az ilyen diéták után alakul ki a JOJO effektus, ami semmi mást nem eredményez mint plusz kilókat, és depressziót... Főleg aki depresszió evő...


Lehet gyűjtesz magad mellé embereket, akik ezt majd lelkesen kipróbálják, de a tartós fogyáshoz nem semmitmondó diéta kell, hanem normális étkezés. Mindenből egy keveset, délelőtt inkább ch, délben ebéd, délután már lazábbra fogni: gyümölcs stb..

De semmiféleképp nem fehérjediéta... Lehet egészséges, de a fehérjében nincs meg pl az a vitamin m int a sárgarépában..


Próbáld ki, ha nem fog sikerülni, ismét egy jó pofont fogsz kapni az élettől. Nem tudom mióta fogyózol, de ilyen hülye diétákkal csak magad teszed tönkre...


Na de nem prédikálok... Nekem 31 kg nem 2 hetes sztár diétákkal ment le, hanem a fokozatossággal...


Mint írtam, próbáld ki nyugodtan a fehérjediétát, és majd utána elmondod a véleményed...


Ági

2011. okt. 21. 07:25

Olvastam a naplódat :) és nem beleszólok csak hozzászólok, hogy én sem ezzel a diétával próbálkoznék.

A torna miatti érzéseknek is megvan a miértje.


De te tudod mit csinálsz....(én mással próbálkoznék)

2011. okt. 21. 07:24

Mivel már egy ideje fogyózól nem hiszem, hogy 3 kg/hét lemenne vele. Egyébként még mindig egészségesebb, mint pl. a lébőjtök és mondjuk a 90 napos, ahol gyakorlatilag 3 napig CH-t eszel. Szóval jó az, hogy fehérjedús valamint CH és zsírszegény étrendben gondolkodsz.

Nem emlékszem a többi írásodra, gondolom mozogsz is valamit, ha nem, akkor érdemes elkezdeni, mert igazán csak úgy hatásos a fogyózás (bár a szakemberek szerint kb. 80 % a kaja, 20 a többi)

Gondolom egyszer végig akarod csinálni, szerintem nem fogsz belehalni és azt sem hiszem, hogy nagyon felborítanád az anyagcserédet, hiszen van napi 5 étkezés és a zöldségek mennyisége nem kötött, ahogy délben a húsoké sem. Szerintem simán felcserélhetők a napok és kombinálhatók is, az a lényeg, hogy amit reggelinek v. ebédnek ír az ne legyen vacsora. Egyébként én keveslem a fehérjét a vacsorákban, szóval pl. szerintem a kefír és a zöldségleves nem a legideálisabb, kevés minden benne - de a babsaláta és a sajtos saláta renben van.

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Cee1358d4a)
2011. okt. 21. 01:37
Ez egy baromi egészégtelen étrend és amint abbahagyod rengeteget fogsz hízni
2011. okt. 21. 00:57

Sziasztok!

Jövő hét közepétől szeretnék kipróbálni egy fehérje-diétát, erről lenne szó: [link]

Kiváncsi lennék, hogy próbálta már valaki? Illetve, hogy szerintetek felcserélhetők a napok, vagy az ételek? Gondolok itt arra, hogy mondjuk pénteken is azt enném vacsira, amit mondjuk szerdán ettem.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook