Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zöldséges szeretnék nyitni, mi szükséges hozzá? fórum

Zöldséges szeretnék nyitni, mi szükséges hozzá? (beszélgetős fórum)

2011. szept. 29. 16:05
Sehol senki aki tudna segíteni?.-(
3. missanonim (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2011. szept. 29. 00:09

Köszi szépen. Nem akarok piacot, épp az benne a lényeg, hogy nekem ez a helyiség felesleges és ez a környék ellátatlan.

Azért köszönöm.

2. t.Ili (válaszként erre: 1. - Missanonim)
2011. szept. 29. 00:01

Tudakozódj az ANTSZ-nél.Csak ők adhatnak megfelelő útmutatást. Esetleg az önkormányzatnál, ha van olyan személy, aki ilyennel foglalkozik.Olyan sűrűn változnak a rendeletek,hogy még aki tavaly nyitott, se tud tanácsot adni.:(

Én úgy tudom,ha a garázsra engedélyt kapsz,akkor nem pakolhatsz ki. Mert az már piacnak minősül.

Befektetés nem sok kell hozzá, csak mire az engedélyeket kijárod,elmegy tőle a kedved.:(

Lehet,hogy okosabb asztalt bérelni egy piacon.Ha kistermelő vagy,nem kell hozzá semmi, de ha kereskedni akarsz, akkor vállalkozói elég.

2011. szept. 28. 23:05

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a házunk földszintjén lévő garázsból zöldségest nyitnék. Inkább amolyan kipakolóst, előtte a placcon lenne az áru, rossz időben be lehetne jönni. Milyen engedély, egyéb dolgok szükségesek hozzá? Vállalkozói van, bár ez nem tevékenységi kör.

Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook