Zinzino (beszélgetős fórum)


14. MARYNN
2023. jún. 1. 23:10
Sziasztok! Mi is Zinzino előfizetök voltunk és van 5 db pluszban amit áron alul eladnék,mivel a kisfiam transzplantációs listára került és jelenleg speciális gyógyszeretése van.Jelenleg nem tudja szedni.Nekünk sokat segített az iskolai aktivitásra és sokat javított a véretedményein is
13. Jujo641 (válaszként erre: 12. - Gerle00)
2022. máj. 21. 08:11
Szia! Ha meg van még,engem érdekel!!! Köszi!
2022. jan. 20. 12:52

Sziasztok

Nem tudom megy e még ez a fórum. Ha valakit érdekelne Zinzino olaj, és por áron alul oda adnám.

11. Dóri77 (válaszként erre: 8. - Babari)
2019. júl. 29. 17:25

Szia Babari,

én október óta fogyasztom a Zinzino halolajat, illetve már szinte az egész családom. Sok jótékony hatást tapasztalunk. Ha érdekel részletesen, szívesen írok róla. :)

2018. aug. 31. 16:03
Én már sok helyen leírtam, hogy hogyan segített nekünk a Zinzino BalanceOil-ja, és az Xtend vitamintablettája. Azt mondom , ki kell próbálni, kockáztatni kell, és minenki megtapasztalhatja, hogy használ-e neki vagy sem...
2018. júl. 26. 13:43
a krémmánián? ez halolaj!
2018. júl. 19. 09:57
Én a krémmánián néztem, és ott nincsen fent semmi erről a termékről, pedig én mindig onnan szerzem az infókat. Több halolajkapszula is fent van, de ez nincsen, így nem mertem még kipróbálni.
2018. jún. 28. 11:24
Kezdem magam kiképezni omega-3 ügyben. Találok negatív, de sok pozitív cikket is. Eddig azok vannak többségben, akik azt javasolják, hogy szedjünk omega-3 étrendkiegészítőket. Persze ezeknek sok fajtája van, így még mindig nem tudom, hogy mit válasszak. Továbbra is "kanalas" megoldást keresek, mert már a kapszulák látványától is rosszul vagyok, nehogy még le is nyeljem. Viszont Guruljka hozzászólása (a linkek) is arról kezd meggyőzni, hogy még a kapszulás formában adott a mennyiség, a kanalasból meg akár csak egy cseppet is be tudok venni, így biztosan nem adagolnám túl magam.
6. unom
2018. jún. 4. 10:18

Ügyes gerillamarketing 😁

Minden hozzászóló Guruljkán kívül friss reg, és a stílusuk is egyforma.

2018. jún. 4. 09:44
Én is azért kedvelem a Zinzino halolaj étrendkiegészítőjét, mert nem kell végre azokkal a nagy kapszulákkal szenvedjek. Bár engem leginkább a tesztekkel győztek meg, más cég termékeinél nem volt lehetőség független tesztet csináltatni, ami be is bizonyítaná a termék jótékony hatását.
2018. máj. 30. 11:00

Rövidebben:


[link]

2018. máj. 30. 10:59

Azért azt sem kell hihetetlenül nagy adagokban szedni.

[link]

2018. máj. 30. 10:55

Igen, a lányommal mi már három hónapja szedjük.

Neki is ugyanaz volt a problémája, mint sok más embernek: egyrészről nem tudta lenyelni az óriási kapszulákat, másrészről pedig nagyon nem szereti a hal ízét. Szerencsére ez megoldódott a Zinzino olajjal:).

Ugyanis ez a termék az olaj formátuma miatt könnyen lenyelhető, nincs hal íze, hihetetlenül magas az omega-3 tartalma.

Mi nagyon szeretjük, én csak ajánlani tudom.

2018. máj. 28. 15:00
Sziasztok! Eddig többféle omega 3 étrendkiegészítőt szedtem. Van, amelyiknek akkora a kapszulája, hogy egy ló is alig tudná lenyelni. Most azt javasolták, hogy szedjem a Zinzino Balance Oil-t, mert az kanalas halolaj. Tudtok erről valamit?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook