Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » XVII. kerület Rákoshegy fórum

XVII. kerület Rákoshegy (beszélgetős fórum)

1 2
33. Evka (válaszként erre: 32. - Malkata)
2012. okt. 7. 13:39

gratula :)

semmi extra velünk. Újra suli, tanulás.

Zsombor elkezdett zongorázni tanulni. :)

32. malkata (válaszként erre: 31. - Evka)
2012. okt. 7. 08:27

Szia:) Igen, holnap lesz Pindur 2 hetes:))

Veletek mizu?

31. Evka (válaszként erre: 30. - Malkata)
2012. okt. 6. 22:53
hali, megvan a bébi?
30. malkata (válaszként erre: 29. - Evka)
2012. aug. 1. 15:37

Á, előbb még szülünk:) Majd jövőre költözünk. Oviba nem vennék fel kisnyulat csak novembertől, akkor meg a tesó miatt nem akarom már száműzni, kivárjuk a tavaszt:)


Nem írtam a házvásárlással kapcsolatban, mert ősök kitalálták, hogy ők Veresegyházra kívánnak költözni. ott voltak valakinél és beleszerettek a helybe. Mondjuk nem értem miért, de ő dolguk:))


Ti hogy vagytok?

29. Evka (válaszként erre: 27. - Malkata)
2012. júl. 30. 18:01

hali,

beíratkoztatok az oviba? melyikbe?

kiköltöztetek már?

28. Evka (válaszként erre: 27. - Malkata)
2012. máj. 12. 20:16

így viszont egy csomó jóról lemaradnak. sok helyen nem tesznek ki táblát.

aki kiteszi a táblát, az pedig jellemzően nem akar engedni az árból, tisztelet a kivételnek...

27. malkata (válaszként erre: 26. - Evka)
2012. máj. 9. 14:41
nem hiszem, hogy ingatlanközvetítőznek, inkább csak autóznak és ha valahol látnak eladó táblát megnézik.
26. Evka (válaszként erre: 25. - Malkata)
2012. máj. 9. 08:35

köszi. :)


akkor így végülis teljesen mindegy, hogy árul-e jót Rákoshegyen, mert megoldják. Remélem nem valami olyat vesznek majd meg más irodától, amit ő is árul. :))


Nektek is jó munkát a felújításban!

2012. máj. 8. 20:14

Olyat biztos nem akarnak, ahol közel a szomszéd, 4 lakásos házból jönnek el. Főleg Rákoshegyen néznek mostanában, nagy vonzerő a két unoka:))) Amúgy le vagyok maradva a témával, anyósom sógornőmmel járja a kerületet.


Egy kalappal a vizsgákhoz és a dolgozathoz!

24. Evka (válaszként erre: 23. - Malkata)
2012. máj. 8. 15:10

Te mindenre figyelsz... :))


Most a 18. kerületben árul olyat, ami jó áron van. kb. 70nm-es lakás kertrésszel. ez a ház felső szintje. (2szintes családi ház használati megosztással)


nekem már kezdődik a fősulin a szakdolgozatírás ideje, vizsgaidőszak és raklap házi. Úszok az árral. :))))

2012. máj. 7. 17:35
Szia! Lassan:) Pont ma hívtam az anyósomat, hogy írják végre össze mit is szeretnének:))) Mármint milyen házikót. Ti hogy vagytok?
22. Evka
2012. máj. 7. 09:27
hogy haladtok a felújítással?
21. Evka (válaszként erre: 20. - Malkata)
2012. ápr. 3. 20:56
köszi :)
2012. ápr. 3. 20:16
köszi, írok majd csak összeszedem a gondolataim meg kikérdezem őket is:)
19. Evka (válaszként erre: 18. - Malkata)
2012. ápr. 2. 21:55
Az szuper lenne. :)) ha megírod, hogy mit szeretnétek, akkor szívesen keres nekik ingatlant. száma: 0620/9210-418 vagy info@ingatlanhalasz.hu neve: Halász József. Weboldalt nem küldök, hátha nem tetszik a hoxának. :)
18. malkata (válaszként erre: 17. - Evka)
2012. ápr. 2. 11:37

Mi nagyszülőknél vendégeskedünk, albi mellett tényleg nem lehet gyűjteni, itt azért megtehetjük szerencsére.


Említetted, hogy párod ingatlanozik, apósomék keresnek a környéken (XVII. kerület ) házat, ha gondoljátok, szívesen vennénk az ajánlatokat. Ők most Veszprémben élnek, de nagy vonzerő az unoka, pláne a kettő:D

17. Evka (válaszként erre: 16. - Malkata)
2012. ápr. 2. 10:13

30 éves vagyok, szóval már nem annyira fiatal, bár nézőpontkérdées. a mai világban 50 éves nők is szülnek kisbabát, szóval én ráérek még...


fősulin közgazdásznak tanulok vállalkozásszervezés szakon és e-business mellékszakirányon.


csak ingatlanfedezetes hitelekkel foglalkozom. Alapvetően hitel ellenes vagyok, de ha azt nézem, hogy albérletet fizessek vagy lakáshitelt, akkor inkább egy jó hitel és a saját lakásomra költést díjazom. :)


Nekem is van lakáshitelem és a chf hitelemmel, illetve a mostani forint hitelemmel is elégedett vagyok. :)

16. malkata (válaszként erre: 15. - Evka)
2012. ápr. 2. 08:03

Bocsi a kislány miatt, nem tudom miért gondoltam lánynak:S


Akkor te még ilyen fiatal vagy? ráér még a kicsi és tanulsz? Én már sajnos utóbbin rég túl vagyok, a baba projektet meg utolsó pillanatra tettük, most lettem 36 éves:) Fősulin mit tanulsz?


Sajnos-szerencsére hitellel kapcsolatban én nem foglak megkeresni, nem mintha annyi pénzünk lenne, csak megfogadtuk, nem veszünk fel, ís ház is azért készül ilyen lassan, mert a tartalék elfogyott, már csak párom fizetéséből épül.

15. Evka (válaszként erre: 13. - Malkata)
2012. ápr. 1. 18:54

egy kisfiam van. :)

szívesen találkozunk Veletek.

nem szeretnénk másodikat egyelőre.

Nálunk főként én dolgozok (hiteltanácsadó vagyok) és fősulira is járok. Ezeket +1 gyerek mellett nem tudnám csinálni. így is sok...

14. Evka (válaszként erre: 12. - Malkata)
2012. ápr. 1. 18:51
nincs mindig nagy szél. nem Rákoshegy specifikus :)
13. malkata (válaszként erre: 11. - Evka)
2012. ápr. 1. 11:53
Egy kislányod van? tesót nem terveztek? Ha oda költözünk, avgy valamikor nyáron ha csak megyünk a házhoz lenn kedved találkozni? Gyerekek ismerkedhetnének és és is örülnék az új helyen ismerősöknek:)
2012. márc. 31. 21:00
na az nem is volt olyan rég:) ma egész nap a háznál voltunk ebben a szélviharban. Mindig ilyen nagyon szeles a környék? Múlt nyáron két fát csavart ki a szél:S Nálunk (most még itt, Békásmegyeren) negyed ekkora erővel se szokott fújni. Elég kemény volt!
11. Evka (válaszként erre: 10. - Malkata)
2012. márc. 31. 20:53
2008. nyarán költöztünk ide.
10. malkata (válaszként erre: 8. - Evka)
2012. márc. 30. 19:15
Ja igen, ti mióta laktok errefele?
9. malkata (válaszként erre: 8. - Evka)
2012. márc. 30. 19:14

Én még nem néztem meg a waldorf ovit, de hétvégén megyünk sertepertélni a háznál és akkor lehet meglesem. Mondjuk már egy kicsit messze van, gyalogosan pláne, (mármint nem most, hanem ha oda járna a kicsi). Még kiderül. Novemberben lesz 3 éves, így muszáj az ovi kérdésre ráhajtani:))


A mienk réégi ház, vályog, de leszigeteltük, kapott új cserepeket, most jönnek a nyílászárók, nagyon pofás lesz.

8. Evka (válaszként erre: 7. - Malkata)
2012. márc. 30. 11:26

waldorf oviról semmit ... azon kívül, hogy nekem nem tetszik az óvoda udvara, mert nincs játék, csak por. Ezt látom kívülről...


Katlan? Nincs messze tőlünk. Azt hiszem ott földút van. A férjem árult ott házat (ingatlanértékesítő). Talán valami újabb építés volt, de nem tudom, pontosan hol...

7. malkata (válaszként erre: 6. - Evka)
2012. márc. 29. 22:18
Katlan utcába megyünk majd. Néztem hogy a közelben van egy waldorf ovi is, arról tudsz valamit? Persze valószínű drága, így szóba se jöhet:(
6. Evka
2012. márc. 29. 17:29

suliról semmit, de én nem a Kép utcába akarom majd járatni, bár van 3 évem még kitalálni, addig fejlődhet. ovi is átlagos van jobb és rosszabb csoport.

Melyik utcába költöztök? Mi a Csokonaiban lakunk.

Van cuki, közést, orvos, ovi, suli. Fitness, aerobic stb. kb. semmi.

5. malkata (válaszként erre: 4. - Evka)
2012. márc. 29. 08:16
Szia! Még nem lakunk ott, de pl. ovikról most kell tájékozódnom, mert ha szeptemberig sikerül beköltözni, akkor már mehetne is a kislányom:) Milyenek az óvónők és az ovi? Suliról mit tudsz?
4. Evka
2012. márc. 28. 22:56
szia, Rákoshegyre költöztetek már? melyik utcába? mi itt lakunk 3 éve. Oviba a gyerkőc a Kép utcába jár. nincs vele bajom. Biztos van jobb és rosszabb is. orvoshoz a Kép utcába jártam, de nem voltam elégedett, így váltottunk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook