Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ELTŰNT BELLA! Fehér pici havanese XVIII. kerületből! fórum

ELTŰNT BELLA! Fehér pici havanese XVIII. kerületből! (beszélgetős fórum)


24. Lilimami (válaszként erre: 22. - Heni86)
2011. jan. 4. 20:19

Tudtam, hogy meglesz. Olyan jó olvasni, hogy visszatalált. nekem is van egy beagle, az életem, ha vele történne valami...megőrűlnék :(

Vigyázzatok rá nagyon.

23. Ata06 (válaszként erre: 22. - Heni86)
2011. jan. 4. 18:28
De jó!! Veled örülök!:))
22. Heni86
2011. jan. 4. 17:40

Sziasztok!

Elfáradt meg még kicsit zavart. Hagyom aludni. :) Délután még visszük a dokihoz megköszönni a szilveszter esti s.o.s. chip körözés segítséget. :)


Történet:

Épp nyomtattam az újabb 30db plakátot mikor megcsörrent délelőtt a telefon. Hívott egy höly hogy meg van. Nahh tipikus Heni- ezerrel örömsírás-megszólalni nem tudtam szinte. Lényeg, hogy azonnal ahogy elszaladt megtalálták a Nagykőrösi úton és mivel átutazóban voltak elvitték Diósdra. De mivel Dec.31. szilveszter este volt csak egy ismerős dokihoz tudták vinni hogy megnézze jól van-e. Otthon ahol nem volt chip leolvasó. :(

A megtaláló egyik rokona viszont itt lakik a környéken és ma meglátta a plakátot (ő volt az aki hívott). :))

Azonnal kocsiba, irány Diósd.

Mi utóbb kiderült egy gyerekkori ismerősöm szüleihez került. (Hopp de kicsi a világ! :))

Ott is egy 2 éves kisfiúval volt akit ugyanúgy Botinak hívnak. Ő délután kapott a szökött eb helyett egy másikat. :)


Következő lépés most az udvaron is pórázon pisiltetés, holnap a kerítés alapos vizsgálata és a falka összes tagjának fém biléta. Meg még gondolkozok...

Ilyet soha többet... :( 4 napja nem eszek, nem alszok, üvöltve sírok.

Huhh most jut eszembe még van lencse meg kell enni gyorsan hogy szerencsénk legyen 2011-re! :)))))


Köszönöm mégegyszer!

21. Lilimami (válaszként erre: 18. - Heni86)
2011. jan. 4. 17:15
Örülök, tudtam, hogy így lesz! :)) De jooo! Én azért lehet, h mėg tennék a nyakába egy bilėtát pluszban, telefonszàmmal.
20. Ata06 (válaszként erre: 18. - Heni86)
2011. jan. 4. 16:27

Jaj, de jó! Hihetetlen szerencse!

Hogy történt? Felhivtak? Volt a nyakában tel.szám?

Vagy a hirdetésre jelentkeztek?

Mit mondott a megtaláló? Hogy viselkedett?

És mikor meglátott Titeket?

Bocsi, tudom hogy sok belőlem, de izgultam érte!

2011. jan. 4. 16:23
Jajjj de örülök!!!!! Kényeztesd is nagyon!!!:)))
18. Heni86
2011. jan. 4. 15:15

Sziasztok!!!


Meg lett Bella! Egy nagyon rendes megtalálónak köszönhetően most értünk haza DIÓSDRÓL vele.

Leírhatatlanul boldogok vagyunk. Innentől a kertbe is pórázon megy szerintem... Rohanok is kényeztetni kicsit!

Köszönöm nektek is a pár jó szót ami kitartást adott!

2011. jan. 3. 16:44
Írj, ha meglett! Drukkolok!
16. Heni86 (válaszként erre: 14. - Falcngate)
2011. jan. 3. 16:33

Köszönöm neked is!

Én is sokat sétálok a gyerekkel ezentúl minden nap más utcában...

15. Heni86
2011. jan. 3. 16:33
Köszönöm szépen!
2011. jan. 3. 16:32

Én a kerületben lakom,sokat sétálok, szóval figyelek, hátha látom....

Nagyon édes kutyus, remélem meglesz!:(

2011. jan. 3. 16:09
Feltettem facebookra, hátha..
12. Heni86
2011. jan. 3. 16:03
De amíg csak 1% esély is van rá hogy meg lesz én keresem!!!!!!
11. Heni86
2011. jan. 3. 16:02
Igen, a lehetséges verziók száma végtelen. :(
2011. jan. 3. 16:01
Gondolom. :( Reméljük, hogy nem esett baja, és aki megtalálta, az nem akarja megtartani, hanem gondoskodik arról, hogy visszakerüljön.
2011. jan. 3. 15:58

A legdurvább dolog az egészben amellett hogy iszonyatosan hiányzik és féltem az az, hogy a gyerek mennyire várja haza. :(

Egy anyának sem kívánom...

Ha előkerül akkor az udvarra is csak felügyelettel mehet ezentúl. Garantáltan. :(

8. Lilimami (válaszként erre: 7. - Heni86)
2011. jan. 3. 15:57

Igen, látom.

Ne aggódj, csak meglesz.

2011. jan. 3. 15:55

Feltettem már többször is meg minden más honlapra is. :( Eddig még semmi... :( Abban bíztam ma viszi valaki állatorvoshoz.

Elméletileg kötelezően kellene nézniük hogy van-e benne chip. Hátha...


Igen, futni azt tud. De eddig még soha nem ment el ha sétáltunk akkor se. Nagyon megijedhetett szegény.

Mondom kb. 2 perccel azután, hogy eliszkolt 4 kocsival + gyalog kerestük a környéken de semmi. :(((

6. d92c2ae348 (válaszként erre: 4. - Heni86)
2011. jan. 3. 15:49
:( Ilyen pici, és ilyen gyorsan elfutott.
2011. jan. 3. 15:46
Heni, tedd fel az elvesztem.hu-ra őt. Hátha valaki látta.
2011. jan. 3. 15:39

Dehogynem...

Délután kiengedtük pisilni és 2 perccel később 5 körül petárdázott valaki és azonnal rohantunk ki, látták, hogy elszaladt (valahogyan a zárt udvarról), mi utána de már nem kaptuk el. :(


Ennyit a petárdázás szabályairól. Még most is itt durrognak. :((

2011. jan. 3. 15:36
Hogy tűnt el, hogy nem vettétek észre?
2011. jan. 3. 15:35
Kép az adatlapomon!
2011. jan. 3. 15:32

Sziasztok!


2010.12.31-én XVIII. kerület Pestszentimréről (Nagybani piac környéke) eltűnt a kutyusunk Bella. Nagyon sok helyen kiplakátoztuk és hirdetjük a neten de még semmi hír róla. Fehér havanese szuka kutyus rózsaszín nyakörvvel. Szőre hosszú télre nem lett lenyírva. Barátságos nagyon.


Abban bízok, hogy esetleg van köztetek olyan aki látta, vagy esetleg a szomszédjába került ilyen ismeretlen eredetű kutya. Chippel rendelkezik még abban bízunk hogy valaki orvoshoz viszi.


Tudom, kevés az esély de megragadunk minden kis reményt is! 2 éves kisfiam nagyon várja haza és 4 napja csak őt keresi!


A MEGTALÁLÓNAK JUTALOM!!!


Tel:0630/517-89-58

0630/546-13-11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook