Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzalom, Szerelem, Szex, Szerető - Vágy! fórum

Vonzalom, Szerelem, Szex, Szerető - Vágy! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. aug. 3. 14:35

Az a baj, hogy balhéztok, pedig a két dolog nem zárja ki egymást.


Egy embert nem tudsz korlátok közé szorítani, és birtoklóan hűségre kényszeríteni. A lelket nem lehet megzabolázni. Sőt, ha korlátokat szabsz, akkor veszíted el. Ez olyan, mint amikor a kezedbe veszel egy marék homokot, és össze szorítod a markodat. Mind kifolyik a tenyeredből...


De ez nem azt jelenti, hogy akkor mindenki félre megy. Ha valakit szeretsz, akkor szabad engeded, hagyod menni, amerre lát, s ha ő is szeret, és kitartó, és a kapcsolat valódi, akkor nem fog elmenni. Nem fog megalázni, és bántani.

Ha nem elmegy, és nem jön vissza, ha vissza jön, de megaláz, akkor pedig alkalmazhatsz vele szembe te bármilyen terrort, szankciót, a kibúvókat meg fogja találni úgy is!

48. 00a194caf9 (válaszként erre: 40. - Ice kuszi)
2011. aug. 3. 14:29

Teljesen igazad van ebben!

Viszont ha valakit igazán szeretek, akkor nem teszek vele ilyet. Tehát igazad van neked is, és anyucikának is.

Akkor hozzuk a kettőt összhangba, talán:


Ha szeretek valakit, akkor nem fogok korlátokat szabni, nem fogom birtokolni. Ha ő viszont szeret, ő sem fog, DE pont, mivel hogy szeretjük, és tiszteljük egymást, a korlátok és kötelezettségek nélkül SEM fogunk félre mászkálni, és hátba döfni, megcsalni egymást.


És persze, még ennek ellenére is lehetséges, hogy elmúlik a szeretet. Vagy lehetséges, hogy megismerünk mást, akibe beleszeretünk. És lehet, hogy úgy döntünk, ő kell, és borítunk mindent. DE akkor sem fekszünk vele, és akkor sem szervezünk titkos randevúkat. Befejezzük az egyiket, és aztán elkezdjük a másikat.

És megtiszteljük ezzel azt az embert, akit valaha szerettünk. Mert akit valaha szerettünk, azt tiszteljük... Szerintem.

47. 6a6e086e31 (válaszként erre: 44. - Ice kuszi)
2011. aug. 3. 14:28
Pedig a tények ismeretében ami valljuk be nem sok mégis épp elég, totál jellemtelen:P
46. 00a194caf9 (válaszként erre: 35. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 14:24

Azt hiszem, egyet értek veled.

Viszont, sajnos manapság az emberek nagy része a kellő önismeretet sem tartja fontosnak, így nem is foglalkozik a dologgal...

45. 00a194caf9 (válaszként erre: 28. - 53db59f766)
2011. aug. 3. 14:22

Szerintem létezhet. Nagyon ritkán, de létezhet. Viszont az az érzésem, hogy ez nem az az eset.

Hiszen ha a kedves fórum indító csak szexet akar, és semmi mást, akkor miért azzal kezdte a témát, hogy mit várhat még, mit kaphat még? :)

Szóval, ez nem arról szól, csak magát csapja be!

44. ice kuszi (válaszként erre: 42. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 14:21

Jellemtelen? Nem én ítélkezem mások felett ismeretlenül...

Egy álláspont a Tied, egy másik pedig az enyém, szerencsére nem vagyunk egyformák!

Vita lezárva!

43. 00a194caf9 (válaszként erre: 23. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 14:20

Szia!

Igen, más időben, más helyen, másképpen tutira működhetne! Lehetnél a felesége, szülhetnél neki gyerekeket. És téged csalna meg egy fiatal kis macával. Sajnos az ilyen típusú embernek szüksége van a kalandra...

Ha ne adj isten elhagyná érted a feleségét, és kellenél neki, akkor mit gondolsz, egy idő után, amikor már megszokott maga mellett nem menne félre ugyan úgy? Dehogy nem, mert a vérében van.


Persze, lehet kivétel, mert miért ne lehetne... De ritka mint a fehér holló. És ne hidd, hogy ez az lesz.


A nem várok tőle semmit duma nagyon jól tud hatni, de az érzelmeidnek nem diktálhatsz, és marhára beleszerethetsz. Ez nem így működik. Szenvedni fogsz.

42. anyucika3 (válaszként erre: 40. - Ice kuszi)
2011. aug. 3. 14:14

Igen,a jellemtelen embereknek van magyarázata,illetve félre magyarázata mindenre.

Egy normális kapcsolatba nem fér bele,hogy fűvel fával kefélek,csak a másikat nézem bokornak.

Hiszen nem kötelező házasodni,családot alapítani senkinek.De aki megteszi,az élje felelősséggel az életét,és vállalja a családjáért is,mert elkötelezte magát,és felelősséggel tartozik értük.És persze ha nem megy együtt,akkor is van tisztességes megoldás,el lehet válni.

41. 6a6e086e31 (válaszként erre: 39. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 14:10
Nem tudom mi áll mögötte, de jó lenne ha kinyílna a szeme, mert ennél sokkal többet érdemel.Minden nőnek csak ezt tudom mondani!
40. ice kuszi (válaszként erre: 35. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 14:09

Csak felfogás kérdése. Meg lehet közelíteni úgy is, hogy ha szeretek valakit, akkor a legjobbat akarom neki, nem pedig korlátokat szabni és fenyegetőzni, és főleg nem birtokolni a másikat.

Ez talán nem önzés?

39. anyucika3 (válaszként erre: 38. - 6a6e086e31)
2011. aug. 3. 14:08
Mert amint olvashatod,el sem tudja képzelni,hogy létezhet ilyen is,hogy valaki csak őt imádja,és viszont,hogy vannak őszinte tiszta érzésű emberek is.Hogy nem gázolunk keresztül másokon,mások érzésein életén,családján.Nagyon rossz tapasztalatai lehetnek,hogy eddig jutott.
38. 6a6e086e31 (válaszként erre: 21. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 13:59
Hát ha ezt nem tudod, akkor az baj.Szexet, ami nyilván vonzalmon alapul, aztán könnyen lehet hogy ha megun akkor azt se, csak tovább áll.Most mond meg 27 évesen miért nem keresel egy független pasit aki imád és akit te is imádsz??
37. anyucika3 (válaszként erre: 36. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 13:59

Én nem gondolom,hogy így lenne.Ilyen életszemlélettel pont ilyen kapcsolat méltó hozzád.Cseppet megalázó ez is szerintem,nem hiszem,hogy lehet így boldognak lenni,lelkiismeret furdalás nélkül nyugodtan aludni,tükörbe nézni...

A következmények meg,lehet,hogy neked is keservesek lesznek.Talán pont akkor kapod majd meg,amikor őt már el is felejtetted,attól akit majd a legjobban szeretsz.Vagy épp tőle,hiszen nem véletlenül agyalsz ezen a kapcsolaton....

36. TimikeGy (válaszként erre: 35. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 13:51

Általában a nőknek az a fogalom, hogy Őnzőség = Férfi.

Mi van akkor, ha csak a következményeket kapjuk,mert mi olyan "tökéletesek" vagyunk.

Nem tudhatod, hogy mikor vernek át éppen pont téged.

35. anyucika3 (válaszként erre: 34. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 13:35

Miért ne létezne?Te nem tudnál úgy szeretni,tisztelni senkit,hogy ne csald meg?Sohasem voltál még igazán szerelmes?

Ha igen,jól esne ha megcsalna akit szeretsz?

Az árulás,a másik ember megalázása,semmibe vétele undorító emberi tulajdonság.Minek kötelezi el magát,aki nem tud hűséges lenni?Minek alapít családot,vállal gyerekeket?Azért,hogy tönkre tegye Őket egy ilyen életformával?Gusztustalan aki így él.Éljen az ilyen a saját egoizmusának,szálljon "virágról virágra",ne vállaljon felelősséget egy családért.Aki meg ezt a fajta gondolkodásmódot akarja tanulni,az szintén maradjon független,akkor nem tesz tönkre maga körül senkit.Az érdemről meg,biztos,hogy mindenki megkapja amit érdemel,előbb vagy utóbb.Minél később,annál fájdalmasabb lesz.Én hiszem,hogy nem rúghatunk bele másokba csak úgy következmények nélkül,mert önzőek vagyunk.

34. TimikeGy (válaszként erre: 33. - 53db59f766)
2011. aug. 3. 13:14

Még egy kérdés?

Létezik az a pasi aki nem csalja meg a párját?

Kell nekünk az a pasi?

Mitől lennénk különbek náluk? Mitől kell különbeknek lenni náluk?

Mi van ha az ő játékszabályaik szerint élsz?

Hát nem érdemlik meg, nem érdemeljük meg?

(Ez egy sokkal egyszerűbb gondolkodás mód amiben élnek, csak meg kell tanulnunk.)

33. 53db59f766 (válaszként erre: 30. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 12:41

Nem létezik.A nő nem úgy van megteremtve ,mint a férfi.Nekünk érzelem kell,hosszú távon mindenképp.Lehet összefeküdni valakivel egyszer kétszer csak a testiség kedvéért.

Hagyd ott.Az eszed tudja mit csinál,de a szíved nem!Realizálod magadban,hogy mit művelsz de az nem a teljes tudatod.Tudod,de mégse,tapasztalat.

Gondolj bele,ha téged csalna az urad,mit tennél?

A férfiak szeretnek hódítani.Megadtad a lehetőséget,hogy abba maradjon?Majd hülye lesz abbahagyni,mikor itt vagy te neki frissen ,üdén fiatalon. Áltatni lehet magad,de nem érdemes.

32. 79af9b9dcb (válaszként erre: 24. - F5ceaf38e5)
2011. aug. 3. 12:39
Mert aki ki meri mondani arról ti férfiak egyből az a véleményetek hogy k..va.Már bocs.
31. TimikeGy (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2011. aug. 3. 12:39

Hát így 27 éves fejjel, már nem is olyan feszes a s*gem, én már csak tudom. Bár ki tudja lehet a pasik nem is olyan válogatosak.

Bár létezik az a farmer amiben lehet, hogy jól néz ki, de farmerben nem lehet szexelni.

30. TimikeGy (válaszként erre: 28. - 53db59f766)
2011. aug. 3. 12:33
Ez a kérdés érdekel engemet is?
29. ice kuszi (válaszként erre: 27. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 12:26

Elvileg működhet a szex + barátság, hiszen nem kell feltétlenül szerelmesnek lennünk ahhoz, hogy jó legyen a szex valakivel. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy az egyik fél (ha nem azonnal, akkor egy idő után) többet akar, mint a másik. És akkor vége az idillnek!:-(

Úgyhogy ha belemész, nagyon vigyázz, hogy ne Te legyél az! Hogy hogyan kell ezt megakadályozni? Na ez az, amire én sem tudom a választ...

28. 53db59f766 (válaszként erre: 27. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 12:25
Létezik csak szex és semmi más?
27. TimikeGy (válaszként erre: 25. - Ice kuszi)
2011. aug. 3. 12:20
Szex, én is csak erre gondoltam, élvezem addig ameddig tart és kész. Az elején írtam, hogy hosszú történet. Szerinted egy ilyen kapcsolatban működhet az is, hogy a barátjaának tekint, működik ez férfi-nő között? Nagy kérdés, én nem tudom, de világéletemben valahogy jobban megértettem magam a pasikkal.
26. ice kuszi (válaszként erre: 24. - F5ceaf38e5)
2011. aug. 3. 12:12
Így van, erre hajtunk, én ki merem mondani!
25. ice kuszi (válaszként erre: 23. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 12:11
Szerintem régen rossz, ha már megfordult a fejedben az a fogalom, hogy "szerelem"! Ezzel a pasival kapcsolatban ne számíts semmi másra, csak szexre!
2011. aug. 3. 11:44

Elismerem,hogy ez egy női site,de itt jobbára férfigyűlölő nők vannak?

Mindenhonnan ez jön le,hogy a pasik így-meg úgy....mintha Ti Nők a szentek lennétek......

Nem hajtanánk a szexre,ha a másik oldalon nem lennétek vevők rá.....Ti is ugyanerre hajtotok,avval a külömbséggel,hogy nem meritek nyíltan kimondani.

23. TimikeGy (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2011. aug. 3. 11:32

Szia!


A pasival folytatott beszélgetésem alapján neki nem is létezik, létezett olyan fogalom, hogy szerelem.

Az agyalás, elemezgetésnél, pont az jut eszembe, hogy nincs semmi értelme.

De sok-sok olyan tényező miatt (korkülönbség, házasság stb.) Ha más időben, más helyen, másképpen akár müködhetne is, kérdés is bennem van.

Egyépként ha nem várok tőle semmit, akkor csak pozitívan csalodhatok. Nem?

22. 07c4794583 (válaszként erre: 21. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 11:17

nem gondolnak azok semmire, itt egy naiv kislány, feszes s*ggel, aztán már áll is a zászló


te vagy az, aki hazamész, és órákat agyalsz a dolog "jelentőségéről" meg a dolog tartalmáról, minőségéről és jövőjéről, holott ezek nem is léteznek.


minél többet elemezgeted az egészet, annál többnek fogod képzelni, aztán majd jó becsapottnak érezni magad a végén.


a pasik csak olyankor gondolkodnak ilyesmin, ha szerelmesek (életükben kábé egyszer-kétszer), de ez az eset nem az. a te pasid kb annyit agyalhat a témán, mint egy tányér rántott csirkecomb eltüntetésén.

21. TimikeGy (válaszként erre: 17. - 6a6e086e31)
2011. aug. 3. 11:10

Persze, ha vonzódsz valakihez aki hozzád is vonzódik, olyankor mi szokott történi.....

Nem vagyok áldozat és kihasználtnak sem érzem magam én ezt szóval sem mondtam.

Én arra lennék kiváncsi, hogy ilyenkor ők mire gondolhatnak, mit akarhatnak és lehet-e mögötte bármiféle érzelem is?

Nincsenek bennem híú ábrándok, nem várok semmit, de mit kaphatok?

20. 04e95f637a (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2011. aug. 3. 10:51
Szerintem sem tartottak pisztolyt a háta mögött....
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook