Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzalom, Szerelem, Szex, Szerető - Vágy! fórum

Vonzalom, Szerelem, Szex, Szerető - Vágy! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
79. 00a194caf9 (válaszként erre: 77. - 7a04181114)
2011. aug. 4. 13:22
Ádám és Éva is így gondolták, és lásd mi lett a vége. :)
78. Zalóta (válaszként erre: 34. - TimikeGy)
2011. aug. 4. 13:13
Nincs olyan pasi,aki ne járna félre,ezt jobb ha tudatosítod magadban.Nincs.
2011. aug. 4. 13:11

nekem egyszer volt egy férjes nővel kapcsolatom...

hát igaz az a mondás, hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb:)

76. Zalóta (válaszként erre: 10. - 7a23ed9179)
2011. aug. 4. 13:10
Mindig is mondtam,hogy minden pasi egy disznó.Kivétel nélkül.:)
75. 0c7cb4959f (válaszként erre: 62. - Acad4ed3c2)
2011. aug. 4. 13:07
Ezt szerintem egy cikkben kellett volna megírnod, és címlapra tenni annyira igaz! Tudod mit szó szerint megfogalmaztad minden probléma forrását és a várható eredményt is! Gratula és üdvözletem a hsz-hez! :)
74. 0c7cb4959f (válaszként erre: 73. - 00a194caf9)
2011. aug. 4. 13:02
:)
73. 00a194caf9 (válaszként erre: 72. - Ice kuszi)
2011. aug. 4. 12:45

Szerintem van erre ellenpélda nőknél is bőven, mint ahogy férfiak között is hiszem, hogy kitartó is van. Azért alapvetően ugyan úgy működik minden kapcsolat, ezért talán mellékes is.


És egyébként meg, az, hogy 10 házasságból 8x csalják egymást, az nem feltétlenül azért van, mert a férfiak nem alkalmasak másra, hanem lehet azért is, mert annak a házasságnak eleve nem kellett volna megköttetnie, csak ezt a két fél nem látja. Voltam már pár esküvőn, ahol tudom, hogy válás lesz a vége. Nem rosszindulatból, de látom, amit ők még nem, valamiért. :(


És egyébként meg vannak hűtlen nők is, dögivel.

72. ice kuszi (válaszként erre: 70. - 00a194caf9)
2011. aug. 4. 12:39

Azért az nem egy mellékes információ, hogy a párod nő!:-)

A nők egész máshogy vannak programozva érzelmileg és szexuálisan. Bár tudok erre ellenpéldát is!:-)

71. nzs2001 (válaszként erre: 69. - TimikeGy)
2011. aug. 4. 12:36
És Te mit vársz ettől a kapcsolattól (már ha ez kapcsolat egyáltalán)? Mit vársz a férfitől? Ha csak annyit hogy bekerülsz a szeretőinek hosszú sorába mint X. felejthető név azt megkaphatod. Ha többet akarsz ne itt keresd!
70. 00a194caf9 (válaszként erre: 69. - TimikeGy)
2011. aug. 4. 11:43

Nos, akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Bocsánat. Nekem sincsenek a párommal szemben elvárások, nekem ő úgy jó, ahogy van. És fordítva. De ezt természetesen nem tudod minden emberrel megtenni. Tehát kell ehhez szeretni a másikat. De a szeretet hidd el, az pusztán nem mindig elég, hiszen meg kell találni azt az embert, akit hibáival és értékeivel együtt tudsz elfogadni úgy, ahogy van. Tehát, nem akarod megváltoztatni. Nos, ebben egyet értünk, szerintem. :)


Van, akinek a megcsalás belefér a hibák sorába, és van, akinek ez nem fér bele. Nekem ez nem fér bele.

Van akinek belefér az, ha a másik mondjuk féltékeny, nekem ez nem fér bele.

Van, akinek belefér a kapcsolatába a hazugság, nekem az sem fér bele.

És biztos ezer olyan dolog van, ami meg nekem fér bele, és másnak pedig nem. Ezzel nincs is semmi gond...


Igen, a szex az élet része, és művelem is - a párommal. :) Ha változatosság kell, akkor megoldjuk. Ha a páromnak úgy kellene a változatosság, hogy másra vágyna, akkor kapaszkodj meg, elmondaná nekem, és megbeszélnénk. Nem csalna meg. És ha én imádom, akkor elmegyek vele egy olyan helyre... tudod hová... És én is ott leszek, minden pillanatban vele, és az nem megcsalás már. Mert nem egy külön út, az is csak kettőnkről szól.


Engem biztosan nem csalnak, mert ismerem a páromat, és tudom, hogy soha, de soha nem verne át, és nem hazudna nekem arról, hogy hol volt, és mit tett aznap. Mellesleg a párom nő, tehát én nem tartozom az átlagolásodba bele, ezáltal! Kiestem a szórásból. :)

69. TimikeGy (válaszként erre: 68. - 00a194caf9)
2011. aug. 4. 11:18

Mi az,hogy kevesebb is elég? Mi az amit elvárunk a másiktól,hogy nekünk nyújtson? Mennyi a kevés, és mennyi a maximum amit nyújtania kell a másiknak?

Ezek nincsenek seholsem törvénykönyben leírva, már pedig ettől jó a párkapcsolatom vagy ettől nem.

Egyépként a férfiak világából tudom,hogy kb. 10 pasiból 8 most is csalja a nőjét. Reggel puszi-puszi,szeretlek, hiányzol, délután meg már a prédát keresi. Meglepődtem rajta, de ez tényleg így van.

Az okosabbaknál erről a családja sohasem fog tudni, akár te is lehetsz ilyen helyzetben. Túl nagy a %-os arány, hogy kiessünk a szorásból.

Mondjuk úgy kb. 40 év a szerelmed mellett nagyon hosszú idő,hogy örökké szerelmes legyél, szóval bőven vannak buktatók. Emellett a szex is az élet része.

68. 00a194caf9 (válaszként erre: 67. - TimikeGy)
2011. aug. 4. 10:55

Tudod, ha igaz amit írsz, és ők tényleg így állnak egymáshoz, akkor ebben te csak egy mellékszereplő lehetsz. Nem más. Egy élő gumibaba, akin végül átlépnek. Soha nem leszel számára fontos. Majd megtapasztalod.


Én sem várok el többet a páromtól, mint amit nyújtani tud. Viszont nem érném be egy olyan emberrel, aki még a hűséget sem képes nyújtania. Lehet, hogy van, akinek ez bőven elég, nekem nem lenne az. Kevés. De ugye, kinek a pap, kinek a papné. :)


A véleményem az, szabadság ide, vagy oda, hűség ide, vagy oda, ha szeretek valakit nem vágyom más emberek érintésére...


Persze mindenki tegye, ami neki jó. Én örülök, hogy nem vagyok ilyen, és örülök, hogy a párom sem ilyen. Örülök, hogy ő tudja nyújtani önállóan, akarattal a hűségét, és még azon kívül ezer más dolgot, magától nyújt. És én is neki! Akinek elég kevesebb is, annak a maga baja, engem aztán nem érdekel.


Szóval, tedd, ha neked ez jó, csak légy felkészülve arra, ha bele szeretsz, sérülni fogsz, fájni fog.

67. TimikeGy (válaszként erre: 66. - 00a194caf9)
2011. aug. 4. 10:43

A családját nem hiszem,hogy bántaná. Hiszen ő világ életében ilyen volt. Csak azt nem mond, hogy egy feleség ezt 20 éven keresztül nem tudja, mikor a fél város,mindenki arról beszél hogy ő kivel és kivel nem. Elvileg nem köti össze öket semmisem, mármint anyagilag simán külön tudnának válni ha akarnának, a gyerekek meg már nagyok. Vagy igen mégis összeköti öket valami, az érzelmek és hogy így fogadják el a másikat ahogy van.

Az elején nem értettem, csak most kezdem ezt megérteni, ezt a fajta életszemléletet. Amikor nem vársz el semmit (hűség),csak azt amit a másik nyújtani tud.

66. 00a194caf9 (válaszként erre: 65. - TimikeGy)
2011. aug. 4. 09:40

Szerintem MINDENT meg lehet tenni, ami Neked jól esik! Addig, amíg más embereket nem bántasz vele. Természetesen most így bántani fogsz, egy anyát, és a gyermekét, gyermekeit... Akiktől megpróbálod elvenni a férjét, apjukat.

Erre jó válasz az, hogy ez nem rajtad múlik, mert ha nem veled, akkor mással teszi meg. Ez így van. Tehát ha nemet mondasz neki, akkor mást keres.


Csak tudod, ezzel hosszú távon viszont csak saját magadat fogod bántani. Mert szerelmes leszel, és nem fogsz kelleni. Mert nem fogja a biztosat a bizonytalanért feladni, hiszen önző.

Ha pedig feladja érted, akkor x idő múlva tutira lesz melletted is egy harmadik, akihez majd tőled fog elszökni.


Akár hogy is lesz, szenvedés vár rád. Ha nem hiszed, akkor úgy is utána fogsz járni, és meg fogod tapasztalni. Tehát, majd megtudod.

2011. aug. 4. 07:59

Sziasztok!


Olvastam itt jót is rosszat is, persze mindenki a saját véleményét írta, csak arra kérlek titeket, hogy ne ítéljkezetek felettem és egymás felett. Mindenki tudja, hogy mi az ami a számára jó. Az élet túl rövid ahoz, hogy ezen agyaljunk.

Valamelyik forumon azt olvastam "nem azt bánjuk megtettünk 20 év múlva, hanem azt amit nem"

Így utólag és az edigi kevés élettapasztalatommal én is így érzem.

64. ice kuszi (válaszként erre: 49. - 00a194caf9)
2011. aug. 4. 07:13
Én is pontosan ezt mondom! Aki félreért, az pedig elsősorban magában keresse a hibát...
63. ice kuszi (válaszként erre: 47. - 6a6e086e31)
2011. aug. 4. 07:08

Lennél olyan kedves és megfogalmaznád, hogy mi az a csekély információ, aminek birtokában arra következtettél hogy jellemtelen vagyok?

Hogy a társam igényeit a saját önző birtoklási vágyam elé helyezem?

Nem értem a támadás okát!

62. acad4ed3c2 (válaszként erre: 51. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 23:04

Mindegyik hozzászólásod nagyon tetszett.


A megcsalósdiság önzőségből fakad. Keresztültaposni a másikon, hogy nekem jó legyen, nameg közben talán a másiknak is, mindenféle elkötelezettség nélkül, hisz ha majd ráunok, akkor otthagyom.

Az, hogy közben egy másik embert vágnak át, nem számít, hisz "ha nem tudom, nem fáj". De ne mondja senki azt, hogy ha a férfi a fiatal szeretőt öleli, akkor ugyanolyan vággyal fogja a feleségét is otthon.

Csalás az egész, és asszisztálás hozzá.

Lehet, hogy joga van a szeretőnek ahhoz, hogy kielégítse a vágyait, de a megcsalt társnak is joga van hozzá, hogy tudja, kivel is él együtt.


Persze lehet sok okos dolgot írni, de szeretők mindig voltak, és lesznek is. Csak talán míg korábban inkább szerelemből történt, és elsősorban azért, mert szégyen volt a válás, másképp pedig nem tudták megoldani, addig ma már nem más, mint "megszomjaztam, iszom 1 pohár vizet" alapon történik.

A bizalmatlanság meg csak nő, családok hullanak szét, gyerekek látják, hogy anya-apa között valami nem stimmel, a feleség pszichés beteg lesz, hisz nem tudja, hogy a férje miért nem úgy reagál a gyertyafényes vacsira, amit mellesleg kicsinosítva, a ruha alatt szexi fehérneműben tálal. A férfi is kielégítetlen marad, hisz nem elégszik meg azzal ami van, újabb és újabb hódításokra van szüksége, újabb és újabb dolgok kipróbálására, aztán a nagy vágyak kielégítésének a vége a nagy üresség lesz, kielégítetlenül.

61. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 21:38

Hasonló helyzet nálam is.

Jóval idősebb pasinak bejövök és hangot is ad neki, de van családja ugye. Viszont nekem is tetszik, az egész pasi, a szövege, humora, kinézet minden... Nem számítok sok mindenre, max. egy kis kalandra, nem hiszem, hogy ilyen körülmények közt bármi hosszan tartó komoly kapcsolat lehet ebből, s mégis úgy vagyok, hogy bele mennék. Lehet, hogy szenvedés lenne a végén, ha komolyan veszem a dolgot. De szerencsére nem úgy fogom fel, hogy bele betegedjek... Most. Sajnos nem látok előre a jövőbe... De mondjuk, nem is akarok most.

60. jstefan (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 20:53
Egy újabb trófea vagy a számára, kizárólag szexet akar.
2011. aug. 3. 19:08
Mert még nem jött el a te időd.
58. 4c488b47fa (válaszként erre: 57. - 4d201760e3)
2011. aug. 3. 18:46
Azért vagyunk páran :) (Minket a nők csalnak meg :P)
57. 4d201760e3 (válaszként erre: 50. - 53db59f766)
2011. aug. 3. 17:59
Van olyan aki nem csalja meg a nőt, erről most hallok először!!
56. 00a194caf9 (válaszként erre: 55. - Nzs2001)
2011. aug. 3. 16:40
Szerintem is.
2011. aug. 3. 15:40
Kedves fórum indító! Szerintem amíg a férfiú úgy látja, hogy nem akarsz tőle semmi komolyat működhet a dolog. De ha észreveszi, hogy Te szerelemről meg tartós kapcsolatról álmodozol (mert bár tagadod, -lehet hogy még magad előtt is- de a kérdésedből ez következik)gyorsan lelép majd. Ne ringasd magad hiú reményekbe, inkább keresd az iagaz "igazit". A legszebb éveidet pocsékolhatod erre a kapcsolatra.
54. 00a194caf9 (válaszként erre: 51. - Anyucika3)
2011. aug. 3. 15:24

Igen, teljesen egyet értek veled. Én is ezt akartam az előbb kifejteni. Ahol már erőszak van, az régen rossz. Ahol őszinték az érzelmek, komoly az elhatározás, ott meg egyszerűen nincsen szükség erre.


Minden esetre, egy megcsalásnál nem is maga a nemi aktus a megcsalás szerintem. Hanem a megkerülés, a hazugság. Én azt érezném megcsalásnak. Ha a párom bejelentené, hogy elhagy, mert másba szeretett bele, és szeretné, hogy az kiteljesedjen, akkor nagyon szarul érintene, de nem érezném magamat megcsalva. Hiszen az érzelmeinek ő sem parancsolhat. Tehát, számomra a megcsalás az nem maga a nemi aktus, hanem az, amikor a hátam mögött megaláznak, átvernek, hazudnak. És egy vad idegen emberrel kibeszélnek. Az az ember, akivel elvileg jóban rosszban a társam.


Ez szerintem is gusztustalan. Nem csak a tette miatt, hanem amiatt is, hogy nem adja meg a párkának a lehetőséget arra, hogy találjon magának egy olyan társat aki valóban szereti, és megbecsüli.

53. 00a194caf9 (válaszként erre: 34. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 15:19

Hát, ha te ilyen egyszerű gondolkodásmódban szeretnél élni, akkor hát tedd. Túl sokat nem kell tanulnod hozzá, azt hiszem. :)


Minden esetre, vannak férfiak akik nem ilyen egyszerűek. Persze azok meg szintén nem egyszerű nőt akarnak maguk mellé, ami érthető.


A kérdés már csak az, hogy te egyszerű nőcske akarsz-e lenni, vagy sem.

Tény, hogy egyszerűen lenni sok esetben ezerszer könnyebb, viszont úgy gondolom, hogy nem mindig kifizetődő, s végül te leszel az, aki magányos marad, és te leszel az, akit soha nem becsülnek meg.

2011. aug. 3. 15:19

Kics szivem itt már nem az ő birtoklási vágyáról van szó hanem a tiedről! Ha nem egy évekota tertó aktiv kapcsolatról van szó, akkor csak neked esik jól hogy a vén kecske téged is észre vett!

Beállnál a sorba? Persze hogy teszineked a szépet ha látja az érdeklődésedet. Ha akarod kapd el ,de ne lelkizz nemérdemes!

51. anyucika3 (válaszként erre: 49. - 00a194caf9)
2011. aug. 3. 15:17
Hát,szerintem normális kapcsolatok nem így működnek,ott szó nincs erőszakról,birtoklásról,terrorról,vagy bármiről ami nem szabad akaratból történik.A hűség sem kényszer senkinek,sem a házasság.Minden ember szabadon megválaszthatja milyen életet szeretne élni,el akarja e kötelezni magát,szeretne e családot alapítani...stb.Ahhoz viszont már nincs joga senkinek,hogy másokat is magával rángasson egy olyan életbe,amit Ők szabad akaratukból nem élnének.Én ezt nevezném kényszernek,amikor valaki hűséget,jóban-rosszbant esküdött,és megcsal,megaláz,szétdúlja a család nyugalmát békéjét,nem tartja magát az esküjéhez.Mert ha már elkötelezte magát,gyerekeket gyártott,onnantól nem rázhatja le a felelősséget magáról,ezt előbb kellett volna meggondolni.Nagyon sajnálatos,hogy sok gyerek nő fel ilyen családokban,ahol ilyen alacsony erkölcsi példa előttük a szülő.És mindez igenis csakis felelőtlenség következménye,mert nem tartanak senki fejéhez pisztolyt,hogy igenis ezt az utat kell választani.És azt sem tudom elképzelni,hogy jóérzésű ember szeretője lesz egy ilyen valakinek,hogy részt vesz egy család rombolásában.Mert persze azé a nagyobb felelősség aki nem hűséges,de azért az sem rázhatja le magáról,akivel csalnak.Igenis felelősséggel tartozunk a tetteinkért,az életünkért,és másokért is,ha olyan életet élünk,ami érint másokat is.Akinek meg nem működik a párkapcsolata,az elválhat.Ehhez is joga van bárkinek.De az ilyen nemberek szeretik ha van egy otthon,család akik haza várják,és még szórakoztatásnak legyen talomba szerető is.Hát nem gusztustalan,jellemtelen az ilyen ember?!
50. 53db59f766 (válaszként erre: 34. - TimikeGy)
2011. aug. 3. 15:16

Igen létezik az olyan pasi aki nem csalja meg a párját.S hogy kell e nekünk az olyan?Nekem IGEN!Nekem csak olyan kell ,akinek csakis kizárólag én kellek és nekem is kizárólag Ő kell.Ha ez van az a szerelem!


A férfiakat nem az érzelmek vezérlik ,mikor prédára vadásznak.Az ösztön,hogy hódít és hogy megkaphat olyasvalakit akiről talán azt gondolja,hogy nem lehet az övé,izgalom,megpezsdül a vére.

Nagyon tudatos és érzelem mentes nőnek kell ahhoz lenni,hogy egy nő irányítson egy ilyen helyzetben,ált. a férfi a domináns,mikor ,hol meddig,lehet -e hívni ,hív -e stb..


Nem olyan egyszerű megtanulni élni szeretőként.

Egy pasi gondolkodása jössz nem jössz?Ennyi ,nem spilázzák túl a dolgokat ,az Ő értékrendjükbe nagyon sok minden belefér ,tisztelet a kivételnek!de vannak erkölcsi normák,amiket az ember betart.Kell bizonyos értéket képviselni,mert különben megszűnik minden olyan dolog,amihez tartani kellene magunkat.Ha a férfiak szabályai szerint élnénk,akkor kuplerájban kéne éldegélni,a mindenki mindenkivel szabadon elv alapján.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook