Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voltatok már úgy, hogy valamilyen kellemetlen feladat előtt ok nélkül teljesen lebetegedtetek? fórum

Voltatok már úgy, hogy valamilyen kellemetlen feladat előtt ok nélkül teljesen lebetegedtetek? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 6. 06:06
Nem emlékszem, hogy ilyen lett volna.
13. dafke
2022. márc. 6. 04:12
Volt hogy megfáztam, köhögés, torokfájás, orrfolyás, máskor emésztőrendszeri gond volt. Ilyen van, Uborka, pszichoszomatikus megbetegedés, nézz utána.
12. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 6. 03:46

Ilyesmi foleg a diakokat eri utol a hetvegi bulinapok elott, es nyaron, mikor strandido van. Meg karacsony-szilvester kornyeken is roppant aktualis szokott lenni a hirtelen, komoly betegseg, amit egy nap alatt hevernek ki.


Bocsi.

11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 10. - Timmy0520)
2022. márc. 5. 19:21
Így van.
2022. márc. 5. 19:20

Ez nem ok nélkül történik. Ahogyan magad is feltártad az összefüggést, nemkívánatos, kellemetlen feladatok előtt aktivizálódik ez a működés.

Amikor nem tudsz/nem akarsz/nem érzed helyénvalónak azt, hogy nemet mondj valamire, ami ellen egyébként minden porcikád tiltakozik, akkor a tested megvált téged annak a terhe alól, hogy ezt nyíltan vállalnod kelljen és kreál neked egy menekülőutat.

2022. márc. 5. 19:09
Vizsgaidőszakban mindig tönkrement az emésztésem, szó szerint f..tam a vizsgáktól. 😂Lassan kinőttem, már edzettebb vagyok. 😊
2022. márc. 5. 12:54
Én az a fajta szerencsétlen vagyok, aki a várt dolgok előtt betegszik meg. Na nem vérnyomásom meg ilyenek, hanem mondjuk egy kis fosós-hányós történet, vagy egy cuki nátha.
2022. márc. 5. 11:08
Nem
6. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 5. 07:23
Nagyon ritkán volt már ilyen, de belázasodtam
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 5. 07:11
Még nem voltam úgy, sajnálom a helyzeted.
2022. márc. 5. 07:10
Lámpalázas vagyok, de nagyon, így ha előadást kell tartanom, attól megbetegszem.
2022. márc. 5. 07:06
Volt, hogy rosszul lettem.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 5. 06:58

Lehetséges. Pániknak hívják.

Akkor fog elmúlni, ha szituációs gyakorlatként vállalod. Beleállsz, megcsinálod, tapasztalod, hogy képes vagy rá. Nem tudunk mindig elmenekülni, meg aztán adódhat olyan dolog, ami megvárja, míg "jobban leszünk", nem múlik el.

2022. márc. 5. 06:22

Nem tudom, járt -e igy más, ha valami nem kivánatos progamom van, előtte 1-2 nappal felmegy a vérnyomásom, szédelgek, rosszabb esetben össze is esek, elgyengülök, fel sem brok kelni, igy általában nem tudok részt ve, " megúszom ".

Ahogy elmulik a rossz feladat, egy kettőre jobban leszek.

Nem szimulálok, nem játszom meg magam-.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook