Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti voltatok már olyan helyzetben, hogy.... fórum

Ti voltatok már olyan helyzetben, hogy.... (beszélgetős fórum)


10. babapocok22 (válaszként erre: 9. - Tompi32)
2009. aug. 21. 16:39
Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled! :D
9. Tompi32 (válaszként erre: 8. - Babapocok22)
2009. aug. 20. 21:42

Így is kell fel fogni. Észre se veszed és el röppen a három hónap, főleg a babácska mellett..

Én mindenesetre szorítók nektek így ismeretlenül is. Kívánok nektek így együtt még sok boldogságot...

2009. aug. 20. 17:42

A Mi kapcsolatunkat a távolság csak erősítette. Még a kapcsolatunk elején voltunk (6 hónaposak és jegyesek), mikor Ő kijött ide dolgozni, én még nem jöhettem, mert el kellett végeznem a sulit. 9 hónapot voltunk egymás nélkül (2x jött haza 2 hétre) és mikor hazajött, összeházasodtunk. Mert a távolság ellenére is nagyon szerettük egymást és tudtuk, hogy akármilyen akadály is áll elénk, a szerelmünkért képesek vagyunk leküzdeni. És ez most is így lesz. Főleg, hogy már szerelmünk gyümölcse is a világra jött.

Csak 3 hónapot leszünk távol egymástól, de utána örökkön-örökké csak EGYÜTT! Mi az a 3 hónap, ha utána örökké együtt leszünk? Hamar elszáll. Így fogom fel. :D

2009. aug. 20. 15:20
Szerintem a távolság a legnagyobb szerelmet is megöli.Én nem tenném a helyedbe.Mert ugye könnyen elvesztheted.Nem értem miért jöttök haza?És szerintem nem minden a pénz.De ez csak az én véleményem.
6. Tompi32 (válaszként erre: 4. - Babapocok22)
2009. aug. 19. 23:05
Szerintem nyugodj meg. Az egy hónapot használjatok ki jól.. És beszélj vele őszintén.. Mond el neki az aggodalmaidat.. Lehet, hogy neki is van, de a legjobb a bizalmad iránta a sose veszítsd el...
2009. aug. 19. 22:11
Köszi, neked is jó éjt!
2009. aug. 19. 22:10

Még itt vagyunk együtt. De 1 hónapon belül haza kell, hogy menjünk az anyagiak miatt....

Bízom benne, de nagyon nehéz lesz nélküle. Persze, hogy szeretem, de azért félek, hogy elveszítem.

2009. aug. 19. 22:08
Jó éjt neked is szerintem nem rágódj rajta sokat..
2009. aug. 19. 22:07
Szerintem az a lényeg, hogy bízz benne. Gondolom igaz ezt nem írtad le dolgozik messze. És gondolom azért ment ki, hogy jobb legyen.. Ha szereted akkor semmi nem fog változni.. Gondolom én...
2009. aug. 19. 22:03
... messze voltatok párotoktól jó pár hónapig? Olyannyira messze, hogy két külön országban és egy kisbabával? Az érdekelne, hogy ki hogy dolgozza/dolgozta fel és változott -e utána a kapcsolat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook