Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek ilyen szédülésben része? fórum

Volt valakinek ilyen szédülésben része? (beszélgetős fórum)


16. f9e9103487 (válaszként erre: 15. - Hellcat)
2019. máj. 19. 17:21

Szia! Mit állapítottak meg a szédüléseddel kapcsolatban? Most nekem van hasonló.

Kaptam Arlevert tablettát

..ettől meg remegek, magas a pulzusom. Valaki aki erre jár....szedte már ezt a gyógyszert?

2012. aug. 14. 16:48
Aludtam egyet,már nem forog az egész világ,úgy tűnik,használ ez a gyógyszer.Már a jobb oldalamon is tudok feküdni,kicsit kóválygós már csak a fejem.Remélem elmúlik teljesen és soha többé nem jön vissza:S:S
2012. aug. 14. 12:23
Nem bírtam várni délutánig,egy másik orvos elvállalt.Megnyomkodta a fülem,a fejemet forgatta,vérnyomásmérés.A klímát ő is kérdezte,meg mondta,hogy kenegessem tovább a nyakam.Írt fel Arlevert nevezetű gyógyszert,napi 2x1.Azt mondta,hogy szedjem,meg menjek el közben fül-orr-gégszetre,hogy megnézzék,nem a fülemtől van-e.Meg ha nem múlik a gyógyszertől se,akkor menjek vissza,mert akkor további kivizsgálás kell.Lehet stressztől is,ami mostanában rengeteget ért:S remélem jobb lesz a gyógyszertől és nem jön vissza.Ja meg a nyakamat kell óvatosan tornáztatnom.Iszonyú érzés,barátnőm kísért el.Most eszem gyorsan és be is veszem,remélem estére jobb lesz.Köszönöm mindenkinek a segítséget,megírom,ha változás van
2012. aug. 14. 09:53
Ha klímatizált helységben, vagy huzatban ültél lehet fülgyulladás is. Nekem is erős szédüléssel járt, a pangó váladék miatt. Remélem hamar kiderül mi okozza ezt Nálad! Jobbulást :)
2012. aug. 14. 08:58
Köszönöm,addig pihenek meg ha ki kell mennem majd óvatosan megyek.Persze,nem diagnosztizálom be magam,nem értek hozzá:)csak érdekelt,járt-e így valaki.De nekem is ennek tűnik,mert teljesen olyan a tünetem.Most,hogy itt ülök,nem mozog a fejem,semmi bajom szinte.Kicsim nyom a fejem.Majd megírom,ha voltam dokinál,remélem nem kell rosszat írnom:SCsak múljon el,mert nagyon korlátoz és éhes is vagyok de alig merek enni,nehogy kijöjjön:S
2012. aug. 14. 08:56

Nekem 3év alatt 2x jött elő.

Igen, az az, amit írtam. Hirtelen átfordulásokból, és testhelyzetváltásokból áll.


Nyugodj meg, biztos nincs semmi nagy baj. Mondom, szerintem ez lesz, de majd úgyis megmondja az orvos, hogy micsoda.

Addig meg felejtsd el a netet, mert feleslegesen idegesíted magad mindenféle "diagnózissal".


Gyógyulj meg hamar! :)

2012. aug. 14. 08:50
És ez ha előjön egyszer akkor visszatérő lesz?Olvastam most valami Epley manővert.Már várom,hogy orvoshoz mehessek,pedig rettentően félek:S
9. 278c85ecf4 (válaszként erre: 8. - Hellcat)
2012. aug. 14. 08:42

Nem vagyok orvos, és nyilván majd ő tudja megmondani, mi a bajod. De szerintem ez lesz az. Tipikusan olyan tünetek.

Ne pánikolj!

2012. aug. 14. 08:41
Már minden félét beképzelek,agyvérzés,vérrög minden.DE ha jobbra tartom a fejem sokkal rosszabb mint balra.Meg most is tökéletes a vérnyomásom.Sajna csak délután rendel a doki,párom meg még dolgozik...rettenetesen félek,amúgyis rettegek az orvosoktól,félek,hogy kórházba kerülök.Írtóra pánikolok:'(
7. 278c85ecf4 (válaszként erre: 6. - Hellcat)
2012. aug. 14. 08:39

Van rá néhány gyakorlat, amit meg kell csinálni, hogy a fülben a kristályok visszamenjenek a helyükre.

Borzasztó, mert pont olyan pózokat kell felvenni, ahol ez az erős szédülés van, de hát ez a módja. :)

2012. aug. 14. 08:37
Nekem tegnap este óta tart.Icipicit jobb csak.Olvastam erről (bppv). Ilyenkor hogyan kezelnek?
2012. aug. 14. 08:36
Agyrázkódás nem volt,meg ezen kívül semmilyen panaszom nincs.Mindenképp elmegyek orvoshoz.A közérzetem se mondanám rossznak de kellemetlen ez a tünet nagyon.Ilyen még sosem fordult elő velem.
2012. aug. 14. 08:36

Nekem volt, bár először alvás közben jött ki. A fejem csak egyenesen tudtam tartani, mert ahogy megmozdult, iszonyat erős szédülés, és ájulásközeli állapot következett.


Bppv volt nekem.


"Rohamszerűen kialakuló forgó szédülés, amely általában 10-20 másodpercig tart, és jellegzetesen bizonyos fejhelyzetben jelentkezik. Vertigóval járó időszak rendszerint heteken belül magától rendeződik, de általában kezelés szükséges. Arra is van példa, hogy hónapokig fennállva a hányinger és hányás révén kiszáradáshoz vezet. Halláscsökkenés és fülzúgás (tinnitus) nem fordul elő. "

2012. aug. 14. 08:35
Agyrázkódás? Arcüreggyullladás? Orvos mindenképp!!
2012. aug. 14. 08:32
Tegnap kezdődött,semmi bajom nem volt.Elkezdtem edzeni,az első sorozat felülés után rettentő szédülés tört rám.Azt hittem,leesett a vércukrom,ettem szőlőcukrot,de semmi.Nekimentem mindennek.Majd 3 óra szenvedés után felhívtam éjfélkor az ügyeletet.Memértem a vérnyomásom is,teljesen rendben volt.Megkérdezték,voltam-e klímás helyen.Voltam,mert 120 km-t utaztam tegnap klímás kocsiban,plusz klímás bevásárlóközpontban is voltam.Azt mondták,hogy lehet,hogy huzatott kapott a gerincem,az okozza.Vegyek be cataflamot,meg kenjem be a nyakam.Lóbalzsamra azt mondták,hogy jó lesz.Kicsit aztán jobb lett annyival,hogy aludni tudtam DE! csak hanyatt vagy a bal oldalamon.Ha jobbra fordulok,elkezd rettentően forogni minden.Állva is így van.Ha nem mozdulok szinte nem is érzem.Megyek ma orvoshoz,de csak délután rendel.Érdekelne,hogy járt-e már így valaki mert nagyon félek:(
2012. aug. 14. 08:29
Volt valakinek ilyen szédülésben része?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook